Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Ако приемем че цялата материя в основата си е изградена от кварки (етер), на която могат да влияят дори и мислите на човек, защото мислите са електрически импулси...нищо чудно материята да се преобразува чрез електрическите импулси на хората (чувствата) в моноатомното злато (лекарството наречено от автора S-MA).

Може и да греша.
За някои е само етер,за другите-не. ;)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Как ви завиждам, че я имате. Нямам тарпение да си я купя. Благодаря на целия екип спомогнал за създаването на тази книга  :-*. И Horos само да те попитам дали твойта стара книжка и "Проектът Монтоук" ги има на пазара (ако някъде по-назад го пише моля да ме извините). Ще я препоръчам на много хора и се надявам да се наложи издаването на още броя от тази книга.

"Старата книжка" напрактика я няма на пазара а "Проектът Монтоук" го има макар че в почти всички електронни версии на книжарниците  пише че е "изчерпан".

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
А някаде в нета имали я?
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Ако питаш за "Старата книжка" както я наричаш да има я.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Днеска докато четях книгата леко ми напомняше на един филм, който съм го гледал преди. По-късно попаднах и на негов откъс в сайта на Морфей и го питах как се казва, че съм го забравил и той ми каза. Филма се казва Stargate / Старгейт (1994). Видях, че има и още филми Старгейт не знам как съм го пропуснал да го гледам.

Браво бе sedere ::) То на 100 места е писано, че Stargate е копирал яко от тая книга, включително на задната корица с големи букви :blum1: Но иначе хубаво е че и други го виждат по независими пътища де, иначе някой ще каже, че си въобразяваме :lol:

Какви са вариантите за закупуване на книгата от хора извън България? След като книгата е голяма и тежка, възможно ли е да се закупи в електронен вариант през PayPal или Epay?

Вариантите са по пощата. Парите се превеждат по банков път. Кофтито е че пътните идват колкото коричната цена на книгата (поне до Канада, където вече пратих бройки), но обикновено за хората в чужбина това не е проблем, защото стандарта е друг там.

Как ви завиждам, че я имате. Нямам тарпение да си я купя. Благодаря на целия екип спомогнал за създаването на тази книга  :-*. И Horos само да те попитам дали твойта стара книжка и "Проектът Монтоук" ги има на пазара (ако някъде по-назад го пише моля да ме извините). Ще я препоръчам на много хора и се надявам да се наложи издаването на още броя от тази книга.

Старата книжка я няма никъде. Монтоук също трудно се намира за съжаление. Точно "затова" плащаме 45% на разпространителите в България - за да ни няма книгите никъде. Но както и да е, не виждам как можем да променим това.
nikoko, можеш да си поръчаш книгите от нас ако имаш желение. Едно на ръка, че ще си спестиш почти 10 лв. ако ги търсиш една по една и второ - така ще помогнеш на нас, а не на Хеликон да кажем.

Колкото до другите. Бъдете сигурни, че S-MA е физическа добавка. Със сигурност има етерен характер и свойства, но по същество е нещо физическо - не е метафора за "лууш".

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата Исторl
« Отговор #50 -: Юни 23, 2010, 21:59:13 pm »
Това за Stargate го видях, че го пише на доста места, но просто нищо не ми говореше това име. После същия ден както съм писал видях онова клипче и го питах Морфей от кой филм е, защото ми беше познато и той ми каза, че е от Старгейт и после си навързах нещата с името на филма и самата книга ми се изясни защо някои неща са ми познати като чета книгата. А самият филм го бях гледал преди повече от три години и съм му забравил името пък и тогава го мислих за голяма глупост и фантастика както и други филми фантастични като Стар Трек и подобни. Само Между звездни войни ми харесваше тогава. Сега започнах да гледам всички Старгейтове, които има в нета за сваляне.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Гледайте филма и 3те сериала. Ще научите много. Особено след книгата.

Неактивен bubulina_78

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Здравейте, чест и почитания към H. и  Alien  :). Нямам търпение да се сдобия с книгата. Като нетърпелива изследователска душица, започнах усилено 'ровене' (не в кофата ;) ) в интернет за тази личност - Robert Morning Sky. Поствам линка с книгата на английски, която е печатана на пишеща машина (от времето на младостта на родителите ми сигурно ;) ) и е в доста съкратен вариант. http://www.jordanmaxwell.com/documents/the-2520terra-2520papers-2520%5Birm08%5D.pdf
Да пишеш за едно пени на дума е смешно. Ако човек наистина иска да натрупа милиони, най-добрият начи

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
bubulina_78,това с постването на книгата,не е честно от твоя страна ;).Аз лично с нетърпение чаках да си я купя другата седмица,а ти сега искаш да ми развалиш удоволствието.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Аз бях попаднал на негова видео лекция в интернет http://www.youtube.com/results?search_query=robert+morning+sky&aq=0 Там също може да казва нещо интересно, но не разбирам английски.
Книгата е много повече от това което е дала bubulina_78 така че спокойно. ;)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Не отворих линка.За да не си развалям вкуса 8).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Там също може да казва нещо интересно, но не разбирам английски.

Привет sedere,  а и останалите  :)

И аз не го знам, но в новата търсачка Гоогле Хроме има вграден, добър, електронен гоогле-преводач.Даже когато сайтът е на английски, като го отвориш, ти го превежда автоматично на български, до 1-2 минути.
Но не само това- можете да изберете преводи от и на още 30-тина чужди езика (ако не и повече).Преводите не са отлични, но става ясен смисълът.Повече от една страница наведнъж не съм опитвал да преведе.

Версията на новата търсачка Гоогле Хроме е безплатна, изтегляте я от интернет и я инсталирате.За мен, засега, е по-бърза от всички останали.
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 10:51:31 am от marhs »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Аз говорех за клипове, които са на английски на Робърт Морнинг Скай  едва ли може да ми превежда видео в реално време. ;)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен bubulina_78

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Аз говорех за клипове, които са на английски на Робърт Морнинг Скай  едва ли може да ми превежда видео в реално време. ;)
ИМаш право, просто постнах линка за да прочетат хора които искат да имат  все пак НЯКАКВА представа, а и все пак е на английки, аз зная че ентусиастите са малко ;)
Да пишеш за едно пени на дума е смешно. Ако човек наистина иска да натрупа милиони, най-добрият начи

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Има ли някой, който не си е получил книгите или още не ги е взел от пощата, поради някакви причини? Нещо 3-4ма човека ми се губят. Ако се познаят да пишат на mail-a.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27