Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151289 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата Исторl
« Отговор #30 -: Юни 17, 2010, 18:29:31 pm »
Днес преди обяд и аз я получих. Когато я видях за първи път много ме учуди формата до сега не бях държал книга в такъв формат. Корицата е много добре направена и нищо, че е тъмна точно това и придава някаква загадъчност. Прегледах я и започнах да я чета и наистина трябва повече време за прочитането и за разбирането. Особено заради думите, които са обяснени в речника. Лично на мене щеше да ми е по удобно ако беше отделно така нямаше да ми се налага да прелиствам, но може и да си го препиша или да си направя ксерокопие. Най после интересна книга с която ще се по занимавам повече :) За което искрено ти благодаря на теб  H. и на Alien и на другите участвали в създаването на тази книга. :-*
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен forian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Amor vincit omnia.
Айде и аз да не остана по-назаде да се похваля , че днеска и аз получих 3 бройки от книгата , почвам с ентусиазъм да чета и да видим , какво ще излезе ,,,.....а да и естествено големи БЛАГОДАРНОСТИ на Х. и сие за издаването :flag_of_truce: :hi: ;)

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Аз пък вчера си я купих от книжарницата до НАТФИЗ и четох до 5 часа сутринта, сега пак продължавам. Обаче гледах и сериалите "Посетители". Наистина орионската кралица е много красива /актрисата, де/. ТЕ много добре знаят, че по-голямата част от земните хора мислят с очите, особено що се отнася за другия пол.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
И аз вчера си я купих от Славейков и не мога да спра да я чета.Страхотна е.Благодарности към екипа който стои зад издаването и :hi:

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Днеска докато четях книгата леко ми напомняше на един филм, който съм го гледал преди. По-късно попаднах и на негов откъс в сайта на Морфей и го питах как се казва, че съм го забравил и той ми каза. Филма се казва Stargate / Старгейт (1994) Видях, че има и още филми Старгейт не знам как съм го пропуснал да го гледам.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Събирам пари и като ги събера ще си купя книгата. Благодаря за труда който са положили преводачите и издателите.  :hi:

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Какви са вариантите за закупуване на книгата от хора извън България? След като книгата е голяма и тежка, възможно ли е да се закупи в електронен вариант през PayPal или Epay?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Какви са вариантите за закупуване на книгата от хора извън България? След като книгата е голяма и тежка, възможно ли е да се закупи в електронен вариант през PayPal или Epay?

В електронен вариант не, но има варианти по пощата, даже ако не се лъжа вече е пратена една такава зад океана :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
На 92 стр.се споменава бегло за древен народ от земята"KHEM".Може и да търся под вола теле,ама няма как да не се сетя за"изумрудените скрижали",Кхем,Хем..Хемус..
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 19:05:50 pm от konstantin2007 »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Вече книгата я има във Варна на книжния пазар (зад козирката), в книжарници "Театъра" и "Параграф 22" както и в антикварната книжарница (която освен това е и библиотека) на ул. Шипка 26.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Прочетох книгата и бих казал че е доста добра. Дори ми вдигна самочувствието, че сме уникални с разнообразното ДНК вкарано от различни раси (особено на расата AKHU) за да бъдем създадени.
Автора е много прав, че битката в момента не се води за Земята а се води за контрола на хората. Мисля си, че някои извънземни цивилизации изпитват вътрешен страх дали след време с това разнообразното ДНК хората (ADAMA) няма да ги задмине и да се наложи те да работят за него, а не както е сега. ;D

А относно това лекарство S-MA, което се добива на Земята ми се струва, че това е нещото което се получава от отрицателните емоции на хората (страх, гняв, омраза и др.) и се събира от Орионците (може и да греша).

Неактивен NTT

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Браво, на Horus и Alien и на останалите замесени :) Ще има успех сигурен съм. Аз още не съм си я купил, но смятам да го направя скоро, че в момента съм в малко патова ситуация със финансите.
"Политическото величие е като пирамидите където, никой освен орлите и влечугите не може да достигне

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата Исторl
« Отговор #42 -: Юни 22, 2010, 14:13:30 pm »
А относно това лекарство S-MA, което се добива на Земята ми се струва, че това е нещото което се получава от отрицателните емоции на хората (страх, гняв, омраза и др.) и се събира от Орионците (може и да греша).

Аз до колкото разбрах това е моноатомно злато. Май е злато на което атомите му са в друго състояние.
« Последна редакция: Юни 22, 2010, 14:14:49 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Ако приемем че цялата материя в основата си е изградена от кварки (етер), на която могат да влияят дори и мислите на човек, защото мислите са електрически импулси...нищо чудно материята да се преобразува чрез електрическите импулси на хората (чувствата) в моноатомното злато (лекарството наречено от автора S-MA).

Може и да греша.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Как ви завиждам, че я имате. Нямам тарпение да си я купя. Благодаря на целия екип спомогнал за създаването на тази книга  :-*. И Horos само да те попитам дали твойта стара книжка и "Проектът Монтоук" ги има на пазара (ако някъде по-назад го пише моля да ме извините). Ще я препоръчам на много хора и се надявам да се наложи издаването на още броя от тази книга.
« Последна редакция: Юни 23, 2010, 17:46:42 pm от Alien »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27