Автор Тема: Самолет на Луната  (Прочетена 39067 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Самолет на Луната
« -: Септември 04, 2005, 23:30:01 pm »
Този американски бомбардировач от времето на Втората световна война е заснет на Луната. Как е попаднал там, досега си остава неясно. Във всеки случай пилотът му не е прелетял без чужда помощ цялото това разстояние. Самолетът и до днес си стои там, в кратера.


« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 01:21:04 am от H. »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Самолет на Луната
« Отговор #1 -: Септември 05, 2005, 01:51:55 am »
Аре, стига, бе! Тази снимки истинска ли е? Това е ебати филма!  :o
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Самолет на Луната
« Отговор #2 -: Септември 05, 2005, 01:54:30 am »
Май да :P Ма и другите да кажат :P

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: Самолет на Луната
« Отговор #3 -: Септември 05, 2005, 05:56:50 am »
Така като я гледам самолета все едно е пльоснат върху кратера ако е кратер а не платформа.Не мога да кажа че е истинска доста нелогична ми се вижда но невъзможни неща няма.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Самолет на Луната
« Отговор #4 -: Септември 05, 2005, 06:30:52 am »
Не, не :D Не разглеждате въпроса от правилната страна. Не дали е логично да е там. Само в момента мога да ти дам 5 разумни обяснения за това какво може да прави самолет на Луната. Не дали може наистина да е там. Може разбира се! Става въпрос за самата снимка. Доста мъглява е и наистина ми прилича като в студио. Не знам, може би е фалшива...

Атила

  • Гост
Re: Самолет на Луната
« Отговор #5 -: Септември 05, 2005, 11:18:16 am »
аз пък да ви пита - как ще кацне бомбандировач в кратер ?
през 2рата не са имали самолети с вертикално излитане и кацане.

На самолета му трябва писта!

другото което е - горивото. Как ще прелети от земята до луната ката не може да си носи
необходимите резервоари

... сега за притеглянето и дали може да излезе от орбита - аз и това не вярвам

поздрави

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: Самолет на Луната
« Отговор #6 -: Септември 05, 2005, 14:48:54 pm »
Определено е колаж.Не виждам смисъл такъв самолет да е там при това на открито да се вижда от земята.
Освен ако например самолета е попаднал чрез портал земя-луна без да иска въпреки че не съм чувал за такива случаи, да са го изхвърлили там некой извънземен кораб,или да шиткаме на лунните обитатели самолети :)  ма не ми се вярва да са толкоз назад в технологиите.И няма как да кацне в кратер без да му няма нищо.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Самолет на Луната
« Отговор #7 -: Септември 05, 2005, 16:20:47 pm »
Хаха, вие верно ли разсъждавате как ще стигне до Луната самолета :P Много ясно, че не може.
Там е минал или през някъв Старгейт, или през измеренията (ако е истинска де...). За Бермудският триъгълник сте чували предполагам...

tarikkat

  • Гост
Re: Самолет на Луната
« Отговор #8 -: Септември 07, 2005, 01:06:40 am »
Снимката е от 1994 година тогава я видях за първи път и в интерес на истината след като я публикуваха през 1996 година самолета вече не можеше да бъде открит на луната
Въпросът е кой го изтърва
Защото снимката не е измислица ;D

Oberon

  • Гост
Re: Самолет на Луната
« Отговор #9 -: Септември 19, 2005, 16:50:00 pm »
Прав е Хор, като се сеща за Бермудите :)))

Най-известното изчезване, на 5-те Авенджъра, които и до ден днешен не са открити. Радиста казва последно: Компаса полудя, морето е жълто . И хоп, нема ги:))))

Снимката не ме учудва, може и да е истинска. Много дълги обаче ми се струват тия неща по крилата, които стърчат напред. Не е светлосянка, вижда се.

Какви готини неща стават на Луната..има си цяла книжка:)) Американците са искали там да пуснат ядрена бомба с някой от Аполо-тата, но съответния астронавт "забравил" да натисне копчето. Питам Ви, как ще забрави като имате предвид как ги обучават там:)) Друг е въпроса, че са кацнали обратно с бомбата хахаха. Казали са, че почти през целия път дотам, летели некви неща край тях, и ги подлудявал някакъв шум като от трион:))) Някой астронавти се връщат луди, ама за тва много не се говори:(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Самолет на Луната
« Отговор #10 -: Септември 19, 2005, 16:52:52 pm »
Хехе, че те имат бази на Луната и Марс от 50 години вече, атомни бомби ще пускат :D Пак прах в очите :P

Oberon

  • Гост
Re: Самолет на Луната
« Отговор #11 -: Септември 19, 2005, 17:02:58 pm »
Хор, човече:))) Не се базикам ама...много се впрягаш:)) Кой има бази на Марс бре? Американците? Хахаха, това знаеш ли на какво ми намирисва:)? Един младеж беше питал преди в сп."Андромеда", дали американците са кацнали наистина на Луната? Ами ако не са, нали руснаците щяха да ореват света бре?

Същото е и с базите. Нали ако имаха, руснаците щяха да знаят:)) И друго, американците пък щяха да се похвалят. Те не могат 50 години кораб да пратят, ти за база ми говориш:)))

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Самолет на Луната
« Отговор #12 -: Септември 19, 2005, 17:04:33 pm »
Уахахахаха :D Че те руснаци и американци бачкат заедно от както ги има тези държави :P Айде моля те и ти сега... Гледай телевизия и смятай че ще ти кажат истината :D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Самолет на Луната
« Отговор #13 -: Септември 20, 2005, 02:58:58 am »
В една предимна тема някой беше казал, че на по-ниските нива СЕЩ(Съединени Еврейски Щати) си съпърничат с Русия, а на върха масончетата си бачкат заедно без тези отдолу да разберат. Така е потърси повечко инфо за Илюминатчетата и конспирацийките им и ще видиш колко са на дълбоко.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

tarikkat

  • Гост
Re: Самолет на Луната
« Отговор #14 -: Септември 22, 2005, 21:53:34 pm »
Че бази има на Луната има ;D Но дали наистина са създадени от човеците или просто са наематели ???

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27