Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 340473 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re:Music Mind Control
« Отговор #30 -: Септември 07, 2005, 14:57:04 pm »
Едва ли всички групи използват скрити внушения но е факт че се използват ,има доказателства много.Самото им използване е нарушение на правата ти тъй като ти влияе аз незнам как някой не се е опитал в щатите да заведе дело.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #31 -: Септември 07, 2005, 16:38:16 pm »
Умишлените тъмни послания в музиката са мното по-малко от неумишлените.
Просто е в сила един принцип, при предаването на инфо от вътрешната  душевна "атмосфера" навън, ако човек е двуличен, но не си го признава, то това се разкрива по заобиколни пътища. Конкретен пример е реверсивното прослушване на реч (не е само в музиката). За съзнанието има праволинейно протичане на времето, но за под... или по-точно свръхсъзнанието нещата не са така. Който се е измъквал от тялото си знае от опит това.
И едно интересно инфо: Знаене ли защо музикантите са против кампресираната(МР3 и др.) музика?
Те сами дават отговора: "Защото при компресията се премахват "нечуваемите" психоакуснични звуци."
Защо, питам аз, им са щом са нечуваеми?
Ами как без тях ще въздействат на онези които ги пренебрегват.
Логика.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #32 -: Септември 08, 2005, 10:29:20 am »
офф топик ама това с излизането от собственото тяло иска доста подготовка и условия, аз веднъж бях намислила да опитам но доста се изплаших и повече не съм пробвала, все пак трябва предварително трениране, а засега нямам време и възможност - така че сорри но макар че разбирам за какво говориш не мога да потвърдя от опит:)
за мп3-тата май досега някой твърдеше че точно в тях се намират 'обърнатите' послания, но наистина други неща се губят, включително влиянието на биополето на автора и други
и все пак, както каза
Умишлените тъмни послания в музиката са мното по-малко от неумишлените.
 
за двуличието аз имам собствено мнение, защото мен са ме обвинявали в такова, даже и да не е било така и не са забелязвали че съм неискренна когато съм била, и то доста чувствителни хора, така че не можеш да си сигурен, но в общия случай си прав
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #33 -: Септември 08, 2005, 12:09:52 pm »
Последно сега, MP3-ките лоши ли са или не. Че почнах да се обърквам.  ;D
А ако се записва само WAV, без да се компресира, биополето включва ли се?

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #34 -: Септември 08, 2005, 12:28:54 pm »
:)) въпрос на място .. виж, пробвай да запишеш свое много емоционално творение и после го компресирай, после сравни дали wav-а възпроизвежда по-добре вътрешното ти състояние и излъчване, пък може и на нас да дадеш да чуем и да сравним - макар че, имайки предвид естеството на експеримента и средствата, ще е трудно да сме безпристрастни - освен ако не се направи на живо без да се споменава кое какъв формат е или... май измислих - слагаш и двете в списъка на winamp и пускаш на shuffle без да гледаш, обаче трябва някой да запише кое е било 'запис 1' и 'запис 2':)) сега чакаме файлчетата,...
така от личен опит а не чужди статии ще решим дали мп3-ките са вредни или не... макар че отсега мога да кажа че нищо не е вредно ако внимаваш да не ти влияе прекалено силно и знаеш какво приемаш и какво не
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #35 -: Септември 09, 2005, 21:54:50 pm »
Последно сега, MP3-ките лоши ли са или не. Че почнах да се обърквам.  ;D
А ако се записва само WAV, без да се компресира, биополето включва ли се?
1. Без загуби е на концерт.
2. Следва го аналоговия запис на качествен високоскоростен многопистов магнетофон.
3. После е WAV с различните му честоти на дискретизация.
4. CD стандарта е с 41 100.
5. После май беше ogg формата, WMA, MP3.... с различните им варианти.
Така са подредени според нарастването на загубите в психоакустичния диапазон.

Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #36 -: Септември 10, 2005, 10:56:55 am »
Последно сега, MP3-ките лоши ли са или не. Че почнах да се обърквам.  ;D
А ако се записва само WAV, без да се компресира, биополето включва ли се?
1. Без загуби е на концерт.
2. Следва го аналоговия запис на качествен високоскоростен многопистов магнетофон.
3. После е WAV с различните му честоти на дискретизация.
4. CD стандарта е с 41 100.
5. После май беше ogg формата, WMA, MP3.... с различните им варианти.
Така са подредени според нарастването на загубите в психоакустичния диапазон.



Въпросът ми беше по-скоро иронично-риторичен.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #37 -: Септември 10, 2005, 15:00:31 pm »
ние общо взето се досетихме, но за всеки случай, пък и за информация;)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #38 -: Септември 11, 2005, 11:38:27 am »
Днес се заиграх с една песничка набедена за летен хит  - Mash - Be My Girl   и се оказа че се чуват интересни неща  върната на обратно като:
And I need this ! Yeee You Know what ! След това следва нещо което не мога да определя точно и веднага след това ясно се чува OBEEEY с доста гадна интонация !
Точно щях да го прикача файла да го чуете когато забелязах че се подържа MPG например но не и mp3 ili wav формат и за момента не виждам как  да го сложа.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #39 -: Септември 11, 2005, 14:33:51 pm »
Alien, 10х, че ни уведомяваш за тези неща ;) Въпреки че не знам коя е тая песен :P

И аз исках да закача много неща, ама... Не знам, май не може да се направи, то си е от форматите, които поддържа форума.

Атила

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #40 -: Септември 11, 2005, 15:00:31 pm »
аз пък слушам много траш метъл (отверем на време и блек и готик) и там не си дават зор с ревърс - направи си пеят за сатанизъм, секс и квото ви скимне още.

по принцип голяма част от съвременната музика - чалга, поп, рок, метъл, рап и тн. са промивка на мозъка и целта им е да отвлекът вниманието на хората и да ги тласнат към разврат и консумация.

ниските тонове особенно в областа на утра ниските чистоти които не се чуват а само се усещат са супер вредни.
Хубава музика = виски тонове


поздрави от Атила, бич божи

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #41 -: Септември 11, 2005, 17:03:52 pm »
Alien, имаш ли Yahoo mail? към него има около 25мб в www.geocities.com, там можеш да вдигаш файлове и после да пускаш линк, ако нямаш си направи Yahoo ID и действай... ех нямам време за ReverseSpeech, жалко, един куп песни искам да преслушам, май трябва да го сложа в списъка Top Priority:)))
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Music Mind Control
« Отговор #42 -: Септември 11, 2005, 22:21:35 pm »
Между другото това открито пеене за секс,смърт сатанизъм и т.н. смятам,че създава един вид резистентност срещу същите тези неща когато са включени като скрити опослания...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #43 -: Септември 12, 2005, 09:47:56 am »
то имаше една теория че понеже за същите неща ни натякват отвсякъде - телевизия, кино, музика, реклама и пр., хората имат наистина известна резистентност и почти не ги забелязват или поне не се влияят, но там не ставаше дума за 'кодирани' послания, макар че те не винаги са в прав текст така и така - общо взето да, трябва нещо което да заглуши фона към който сме свикнали и имаме известен 'имунитет' за да ни въздейства... но и това не е трудно, просто измисляш нещо малко по-различно и необичайно, ако искат могат и мисля че го правят - 'шоу-бизнесът' се 'развива'
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #44 -: Септември 15, 2005, 04:16:37 am »
Между другото това открито пеене за секс,смърт сатанизъм и т.н. смятам,че създава един вид резистентност срещу същите тези неща когато са включени като скрити опослания...

Хахаха - значи викаш като се пее открито за секс и насилие няма страшно. Важното е да същото да не присъства в ривърс-версията. Упоритостта, с която сам се опитваш да се успокоиш, е трогателна. Ако не ми се спеше толкова, щях със сигурност да падна под масата от смях ...  ;D

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5146 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
5685 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
20931 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
11522 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
9891 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27