Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 340462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Атила

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #45 -: Септември 15, 2005, 12:36:46 pm »
ми така си е - едното с пускането на музиката очакваш да го чуеш (или дори искаш да го чуеш) а другото тайно и подмолно ти се набива в кофата.

Джими Пейдж от цепелин неведнъж си е признал, че седмици наред е правил сатаниски ритуали докато е писал Стълба към небето. Ривърса в парчето е най-малкият проблем - от него лъха просто черна енергия.

... а ти не вярвай, аз като се посветя в масонството и стигна голям ранг първо на тебе ще ти пийна енергйката и ще дам душата ти на гущерите. До тогава обаче работи усилено за да може фирмата кадето си да успее на "бруталният" международен пазар. Пък кой знае, мое такава работа да вършиш и така да се подчиняваш, че да отложа измукването ти за към края на живота ти.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Music Mind Control
« Отговор #46 -: Септември 15, 2005, 17:36:54 pm »
Капитане да си чувал думата "гротеска"?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #47 -: Септември 15, 2005, 17:45:58 pm »
на нашата планета няма такива;)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #48 -: Септември 20, 2005, 01:25:18 am »
ми така си е - едното с пускането на музиката очакваш да го чуеш (или дори искаш да го чуеш) а другото тайно и подмолно ти се набива в кофата.

Джими Пейдж от цепелин неведнъж си е признал, че седмици наред е правил сатаниски ритуали докато е писал Стълба към небето. Ривърса в парчето е най-малкият проблем - от него лъха просто черна енергия.

... а ти не вярвай, аз като се посветя в масонството и стигна голям ранг първо на тебе ще ти пийна енергйката и ще дам душата ти на гущерите. До тогава обаче работи усилено за да може фирмата кадето си да успее на "бруталният" международен пазар. Пък кой знае, мое такава работа да вършиш и така да се подчиняваш, че да отложа измукването ти за към края на живота ти.

хахаха - айде по-кротко малко, а, велики кандидат-масоне и специалисте по енергията. Да не се окаже, че аз знам повече неща от теб а? :)) И какъв е този стремеж към това хората да ти се подчиняват. Аз си мислех че тука всички се борите за свобода и равенство на хората и никакви господари. Ето ти и домашното за вкъщи - да докажеш че си по-различен от хората на които се противопоставяш. Мда, още малко и съм на път да се обидя ...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #49 -: Септември 20, 2005, 18:46:02 pm »
Жан-Люк - ти под "всички тука", Атила ли имаш предвид :) Щото нещо не върви да правиш генерални заключения.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #50 -: Септември 21, 2005, 01:14:23 am »
Жан-Люк - ти под "всички тука", Атила ли имаш предвид :) Щото нещо не върви да правиш генерални заключения.

Еми не ви ли е на всички целта и мечтата лошите масони и кукловоди да ги няма и хората да живеят без каквито и да е окови? :) Това е генерализиране, с което мисля всички ще се съгласите?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #51 -: Септември 21, 2005, 01:20:20 am »
Еми то остава и да ги искаме. Те сами ще се унищожат. Ние нищо няма да им правим, а и не е начина, защото падаме на тяхното ниво и методи, а не трябва така да се процедира ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #52 -: Септември 21, 2005, 06:51:06 am »
Капитан Жан-Люк Пикард,
Ванко, не очаквах да се изпуснеш толкова скоро?
хахаха - айде по-кротко малко, а, велики кандидат-масоне и специалисте по енергията. Да не се окаже, че аз знам повече неща от теб а? :))
Като се абстрахирам от това, че Атила е по-емоционелен и е лесно да бъде хванат от онези, ти усещаш ли кога те използват? Или нема такова нящо? Или, което знаеш си го знаеш?

Еми не ви ли е на всички целта и мечтата лошите масони и кукловоди да ги няма и хората да живеят без каквито и да е окови? :) Това е генерализиране, с което мисля всички ще се съгласите?
ХА?
ЯДЕЦ....  ;D Аз не искам лошите масони и кукловоди да ги няма :P
Що ли ???
Бе да питам язе. То има ли добри масони или кукловоди? А?
От едните е имало, от другите още има....  ;)
« Последна редакция: Септември 21, 2005, 06:54:04 am от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Strategie

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #53 -: Октомври 14, 2005, 15:26:45 pm »
 Eтo една много интересна статия на Dnes.bg:                                                                                                   
  Според сайта www.snopes.com тайни послания изпълват съвременната поп музика и всекидневно ни заливат с каква ли не скрита информация. “Засекретените файлове” в някои песни са доста невинни, други звучат загадъчно, трети са направо зловещи, дори сатанински!

Ето ги и най-популярните послания, маскирани в песни, обложки на албуми, вмъкнати в музикалния фон или просто скрити в тайния втори план на парчето.

Заглавието на албума ”Eat a Peach” на Алмън Брадърс Банд предизвестява смъртта на Дуейн Алмън – китарист на бандата, загинал трагично с мотоциклета си при Мейкън, Джорджия на 29 октомври 1971 г., след сблъсък с камион, натоварен с праскови! Три месеца по-късно друг член на бандата – Бери Оукли, също загива с чопъра си, след като се удря в ... камион, натоварен с пъпеши!

Слуховете за смъртта на Пол Макартни вълнуват най-верните фенове на Бийтълс вече почти 40 години, тъй като в много от песните си музикантите казват именно това – “Paul Is Dead”. Доста от обложките на албумите на бандата говорят за същото – Пол е умрял при автомобилна катастрофа през ноември 1966 г. и е заменен от поразително приличащия на него младок Уилям Кембъл, който получил значителна сума, за да участва в “заговора”.

На обложката на “White Album” може да видите човек, изглеждащ като Пол – същата коса, същите очи, същата осанка... Но този човек, има продълговат тънък белег на горната си устна, а Пол – не! Човекът от обложката на албума всъщност не е Пол, а Уилям!

И в албума “Yesterday...and Today” също има намеци за смъртта на техния приятел. Буквално дни преди да излезе на пазара, одобрената от звукозаписната компания обложка на албума е сменена от бийтълсите с нова, изобразяваща кървава касапница – намек за трагичната смърт на Пол.

Емблеметичната песен “Yesterday” също е написана в знак на почит към великия бийтълс – “..вярвам във вчера, не е достатъчно, че човекът, който до вчера бе с нас сега е просто сянка...” !

В албума “Rubber Soul” бандата отново наднича в отвъдното. Текстът на едноименната песен гласи – “...душата е облик на сърцето, но трудно ще познаеш истинската душа от фалшивата”. В парчето “I've Just Seen A Face” буквално се пее : “ всеки нов ден ме кара да погледна в един друг свят, който чувствам, че съществува някъде там...”. В “Girl” - : “...този човек заслужава да се върне, защото неговото място още не е заето, ние все още не можем да повярваме, че той е мъртъв...”.

Обложката на емблематичния албум “Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” изобразява погребението на Бийтълс, а върху гроба е оформена и бас китара от цветя. При по-внимателно вглеждане в нея става ясно, че цветята всъщност изписват една-единствена дума – Пол. В този албум е и знаменитото парче на Джон Ленън “Lucy in the Sky with Diamonds”, чието заглавие не е нищо друго, освен акроним на любимия му наркотик LSD.

И в други песни от албума е пълно с подобни загадки – “She's Leaving Home” – “... сряда е, пет сутринта и денят започва...”. Според феновете, по това време именно е станал фаталният инцидент с Пол Макартни. “Lovely Rita” – “...погледнах към паркинга на тротоара, където стоеше прелестната Рита...” – според феновете именно фактът, че Пол е отклонил погледа си от пътя, е причинил катастрофата. В “Good Morning, Good Morning” бийтълсите казват и “...нещо не можем да направим, за да спасим неговия живот”. Темата продължава в “Hello Goodbye” – “... вие казвате сбогом, аз казвам здравей...” и в “Don't Pass me By” от албума “Abbey Road”, където открито се заявява - “... ние сме в центъра на автомобилна катастрофа...”.

В зловещата класация попадат и Кис, чийто песни са пълни със скрити сатанински послания. Самото име на групата е абревиатура на Knights In Satan`s Service – рицари на сатанинската служба. Наистина рокаджиите и досега остават в умовете на феновете си с ефектния си грим, зрелищното светлинно шоу, страхотното сценично присъствие... Но почитателите на бандата съвсем не са привлечени от това, а от зловещите послания, скрити в текстовете на техните песни и достъпни само при слушане на парчетата отзад напред! Пробвайте и ще се уверите, че почти всяка песен на бандата съдържа зловещи тълкувания на Стария завет и фанатични религиозни пророчества, твърдят феновете.

Далеч от зловещи послания е кралят на попа Майкъл Джексън, който толкова обича своите фенове, че с радост е предоставил номера на личния си телефон на всеки един от тях. Е, вярно – тайно, но все пак го е направил! Запознати твърдят, че личният номер на Джако в къщата му в Енсино, Калифорния е скрит в UPC кода /бар кода/ на албума му “Thriller”. Нужно е феновете да набрат само локалния код за населеното място, който е 800 и веднага след това кода, изписан на обложката на албума, за да се свържат със своя идол.

И така, занапред гледайте внимателно обложките на албумите, които купувате и най-вече внимавайте за това какво и как слушате – може пък да откриете поредното тайно послание! Вие сте на ход, успех!

http://dnes.bg/article.php?id=14430

Kak мислите дали ПОЛ си е отишъл от този свят доста преди Бийтълс да издадат едни от най известните си албуми и този Кембъл го е замествал през цялото време както е според статията  ::).Ако наистина Бийтълс пеят в песните си за смърта на своя ,,колега,, то изглежда кой е бил така да го нерека  тяхната ,,муза,,  :---.А в ,,изкуството  ,, на Knights In Satan`s Service  по промиване на мозъци въобще не се съмнявам ;D
« Последна редакция: Октомври 14, 2005, 16:19:37 pm от Strategie »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Music Mind Control
« Отговор #54 -: Октомври 15, 2005, 01:44:30 am »
Тема подходяща за Хорус, той поназнайва някои неща за битълсите. Е ли е или не е мъртъв Пол?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #55 -: Октомври 15, 2005, 04:35:14 am »
Значи, вече много време свалям филм, който се казва "The Beatles Biggest Secrets". Не знам какво ще излезе...
Иначе около групата има много загадки. Може би повечето от вас знаят, че това не е случайно появила се група ей така изведнъж. Тя е финансирана от масонските ложи с точно определени цели. Цели, които се осъществяват, даже с по-голям от замисленият ефект. За жалост... :'(

Strategie

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #56 -: Октомври 15, 2005, 14:33:45 pm »
 Horus ще ми кажеш ли откъде мога да си сваля този филм,защото и мен ме интересува,thanks предварително

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #57 -: Октомври 15, 2005, 15:53:20 pm »
eDonkey ;)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Music Mind Control
« Отговор #58 -: Октомври 15, 2005, 16:08:49 pm »
хаха,та Пол Мккартни си е мъръв още откакто умря и Джон Ленън... ;D
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #59 -: Декември 19, 2005, 14:20:10 pm »
:P :P :P

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5146 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
5685 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
20931 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
11520 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
9891 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27