Автор Тема: Най-големият "медицински" експеримент-Биометрични и ДНК база данни  (Прочетена 49252 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
не ми се вярва ::)
само англичани ли ??
баси
 :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
не ми се вярва ::)
само англичани ли ??
баси
 :P

Едва ли ще има мноо желаещи за клониране на цигани  :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Noah's Ark plan from top Moon man
« Отговор #17 -: Април 05, 2006, 09:12:06 am »
Posted on Wednesday, 29 March, 2006 | 12:30 |


The European Space Agency's chief scientist has said there should be a "Noah's Ark" on the Moon, in case life on Earth is wiped out by an asteroid or nuclear holocaustSpeaking exclusively to BBC News at the British Association Festival of Science, Dr Bernard Foing said the ark should be a repository for the DNA of every single species of plant and animal. Dr Foing is head of Europe's Moon missions, so his thoughts on matters lunar should be taken seriously. He is concerned that if the Earth were destroyed, there would be little or nothing left of the rich diversity of life on the planet. His solution is to build a DNA library on Earth's satellite. "If there were a catastrophic collision on Earth or a nuclear war, you could place some samples of Earth's biosphere, including humans, [on the Moon]," he said. "You could repopulate the Earth afterwards, like a Noah's Ark," he said. For the time being though, Dr Foing is awaiting the arrival of Europe's first probe to the Moon.

The Smart 1 mission is due to arrive ahead of schedule in November. The spacecraft is testing a range of innovative technologies that should find their way on to many future European Space Agency probes. It is the first of what he hopes will be a fleet of robotic spacecraft sent to the Moon. They would be used to build a lunar colony.


 
РЕД: ПРЕВОД?
« Последна редакция: Април 21, 2007, 11:53:53 am от RedGuy »
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
The Smart 1 mission is due to arrive ahead of schedule in November. The spacecraft is testing a range of innovative technologies that should find their way on to many future European Space Agency probes. It is the first of what he hopes will be a fleet of robotic spacecraft sent to the Moon. They would be used to build a lunar colony
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Ultrafutur, вярвай ми този проект е в действие от 2001-ва!

ЗНАМ!

В началото отклоняваха кръвни проби за рутинни или невинни заболявания, за да си запълнят базата данни, но работата се разсмърдя, когато един лаборант се разприказва.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
пиши по-често, Тина...!!!! ;)
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
 ::)...знам от хора които им създадоха и поддържат базата данни с ДНК....

Не знам какво да ви кажа - следя новините, за да ми дадат някаква насока за какво евентуално се събират тези проби с ДНК. Личните доктори са толкова корумпирани и не им пука от лекарска тайна. От тях започна всичко, защото е много лесно да се трасира човека чрез тях - адрес, раса и етническа група.

Знам, че една друга организация се набута (им разрешиха достъп) да изследва генното наследство на Европа, започвайки от Англия. Откриха, че всъщност келтите, англо-саксонците и викингите не са оставили много голямо наследство на острова, но не публикуваха кои. Нарекоха ги местно номадско племе.  :-\ 

Сега не мога и да намеря името на тази организация - публикацията беше преди нова година, но медиите я пропуснаха или не "зацепиха" за каква база данни става въпрос - чак сега....

Мен ме е страх (почти съм сигурна), че всичко е свързано с биологичните оръжия, които услужливо и щедро ни се доставят чрез водата, храната и ваксините.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ха! Да знаеш от колко време се измъквам да не ми сложат ваксина. На последната военна пак се скатах. ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
asdfghjkl, ти си моят герой :P

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Не се бойте - нашия ген е издържлив!

Вече 4 години я "дъвча" тази тема с други родители и не знам какво да кажа. Случая е следния: Моето дете и едно друго англо-саксонче бяха имунизирани по едно и също време (предполага се, че с една и съща партида и при една и съща сетра / личен доктор) ваксини наречени MMR - тройната за тетанус, рубеола и средна шарка. Онова дете разви аутизъм и е в много тежко състояние. За 4 години вече го водят за "проблемно дете". Много ми е симпатично детето - живее през една къща, но защо се случи така с него?

В същото време на нас ни откриха анемичен ген, за който дават червен картон и трябва да си го носиш постоянно със себе си в случай на инцидент. Куриоза е, че този ген е разпространен най-много на остров Сицилия, Италия и Балканите, но докато в Западна Европа това се смята за генетичен дефект, Италианците се гордеят с него и твърдят, че този ген ги пази от тропически болести. За "напредналия свят" това се нарича таласемия, а за средиземноморския и балканите - добра "жилка".

Независимо от всичко този ген е податлив на определени химикали и "онези" много добре знаят какво е то. "Някои" средиземноморски "приятели" смятат, че "ТЕ" са ни ударили в раждаемостта, чрез този ген и затова циганите вземат превес на Балканите, а арабите и черните - в Италия и Гърция. Ако искате ще пусна още информация за това, но искам да ви кажа, че е ИЗОЛИРАН ТОЗИ ГЕН и е под атака.

По-големия куриоз е, че в Гърция го няма много, защото гърците са почти 70% с етиопски / арабски ген (чак сега ми стана ясно защо сме се били столения наред с тях - като ми извадиха червения картон), но в Турция вероятно заради еничарите и откраднатите българки - доста голям процент.

Така че МАММА МИА - банбини - ние сме под атака!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Давай още!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
А сега официалната версия: През 2004 Британското правителство даде права на полицията да взимат отпечатъци на пръсти И ДНК от арестуваните за каквито и да обвинения включително пътни произшествия.

През Март почнаха две големи кампании за защита на децата под 18 години - активистите искат техните ДНК да бъдат махнати от базата данни ако са оправдани и втора група - за черни и азиатски етнически групи. Те пък твърдят, че на етническите групи по-често се взимат ДНК.

Официално базата данни е около 4.5 милион от 2004 и нараства с повече от милион годишно, но неофициално....

През 2007-ма ще завърши друг голям проект, който ще обедини всички лични данни на хората в един архив - медицински, свидетелства за раждане, банкови, имоти, паспорти, снимки, биометрични данни, ДНК и прочие. Първоначално беше обявено, че достъп до нея ще имат държавните институции, Интерпол, ЦРУ, ФБР, МИ5, МИ6, доктори, болници и частни "юридически лица" определени от правителството. Това последното предизвика фурор и се обсъжда.....

Ще потърся още данни за "изтекла" информация.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Биометрични данни - сканирване на ириса:

От 2 месеца на всички британски летища работят 1/3 от паспортните гишета, предизиквайки големи опашки. Междувременно услужливи митничари раздават брошурки на които пише:

"Ирисоскена е най-бързия начин да се разчистят паспортните опашки. Ще ви отнеме само 5-10 минути, но никога повече няма да чакате на дълги опашки. Вашите ириси заедно с паспортните ви данни ще бъдат складирани в добреохраняема базаданни. Следващия път когато минавате през паспортна проверка ще застанете само пред ирисо-камерата и бариерата ще се овори автоматично пускайки в Обединеното Кралство без да чакате на тези безкрайни опашки........"

Повече информация във Външното министерство: http://212.140.220.27/ind/en/home/applying/iris/introduction_to_biometrics.html?

Вследствие на което логично-мислещ човек си казва - а ще прескачам опашката докато опашката пред ирисо-скенерите не стане по-голяма от другата с паспортите...Какъв е смисъла? (Както сега опашките за хора с европейски ЕС паспорти са по-големи от тези за не ЕС.) Но факта е, че сега изнудват хората да се съгласят да им сканират ирисите.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Гърците които днес населяват тази страна не са приемници на древната гръцка култура.А и генетически. Дори и Дънов го е казал - тези които са приемници на Гърците са днешните французи а на римляните - англичаните.Както разбира се днешните египетци нямат нищо общо с тези по времето на пирамидите  ;)

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144

Перфектния войник или Ноев ковчег? Просто още една Area 51


Елементарен човек!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
23654 Прегледи
Последна публикация Октомври 30, 2012, 11:37:01 am
от Гален
THE "ELITE"

Започната от fisk Тайни общества

6 Отговора
11405 Прегледи
Последна публикация Май 22, 2009, 00:03:17 am
от vallex
4 Отговора
4741 Прегледи
Последна публикация Януари 13, 2008, 16:49:55 pm
от jediguardian
21 Отговора
19137 Прегледи
Последна публикация Януари 06, 2010, 22:40:02 pm
от bogoizbrania
43 Отговора
25181 Прегледи
Последна публикация Ноември 05, 2012, 23:28:53 pm
от blade

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27