Автор Тема: Измамата "славянство"  (Прочетена 117013 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2009, 10:18:09 am »
Зигфрид, мисля, че Гален още с първото си изречение дава яснота за своето отношение по въпроса. Да, славянството е една лъжа!
Впрочем, тази тема от поне няколко години не е актуална. Малко са вече хората, които вярват на "морето от славяни" и "шепата кривокраки българи, дошли от Азия". Затова и интересът към темата е малък.
Интересно ще е да разберем за другата лъжа, която се прокрадва в статията, която идва да замести "славянството". Казваш "Българите сме Древен и ВЕЛИК АРИЙСКИ НАРОД" и още, че сме индо-европейци. Това ще рече, че прародината според теб е някъде в Азия. Има обаче и друга теория, т.н. автохтонна, която утвърждава, че прародината ни е Балканският полуостров, защото траки=българи. Предполагам, че Гален поддържа последната теория. Доста артефакти вече има, които доказват, че траките/българи са по нашите земи от преди потопните времена и може да се предположи, че е имало разселване към Азия, а след това в по-късни времена завръщане на Балканите.
Та това е другата лъжа, Зигфрид, която е прокарана в тази статия, че българите са ираноиди, че прародината е някъде из Азия и че идвайки тук, на Балканите, българите са завладяли тази територия, а всъщност те просто са се прибрали у дома.
Ясно е, че българите не са славяни, не са тюрки, но не са и иранци. Българите са си "балканци", ако мога така да се изразя, откак свят светува. Има в нета една такава интересна тема Траки = пеласги = българи?.
Но това вече е друга тема, а тази е ясна.  :)

Първо нека да започна с това ,че Аз лъжи не прокарвам, лъжи могат да прокарват само комунистите !Това което съм изложил в темата си не са мои свободни съчинения и  разсъждения,а са части от научни трудове на доста Български и чужди Историци ,които са доказали тези неща научно.За разлика то теб Аз не мога да предполагам, какво мисли някой си ,който няма как да се разбере ,какво точно мисли,защото не казва мнението си разбираемо а лее някакви безмислени глупости за лъжици мед каци,лайна и тем подобни безмислици. Ако ти си го разбрал моите най - искрени почитания,явно аз съм "безкрайно тъп" и не мога даже да се докосна,а камо ли да разбера, тези гениални и дълбокомислени разсъждения !  
Относно това ,че темата ми за славянството Не била актуална:
Преди около година и нещо ,когато Косово обяви  независимост ,комунистите и почитателите на един отбор, на който емблемата е червена комунистическа петолъчка ,застанаха на страната (на можеби най - големия ВРАГ на България ) сЪрбия вяха В София и на Българската светиня Шипка сРъбски знамена и истерично крещяха SRBIJA JE KOSOVO, SRBIJA JE KOSOVO,   та тогава комсомолския секретар на тези комунистически Лумпени каза от името на всички комунисти и фенове на този отбор,че те били  СЛАВЯНИ и че те ще защитават интересите на СЛАВЯСКИТЕ СИ БРАТЯ сЪрбите ,че се гордеят ,че са СЛАВЯНИ и тн.и тн. Ако на това му викаш нещо което вече Не е АКТУАЛНО ,здраве му кажи  !  
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 15:00:35 pm от H. »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #31 -: Октомври 28, 2009, 11:45:37 am »
Да започна и аз с Първо-някъде да съм казал, че тази статия ти си я писал? Някъде да си прочел, че това са твои лъжи? Тази статия от километри вони точно на нАучен труд на някой промит мозък от БАН или техен последовател, наследник на така омразното ти комунистическо мислене, чиято единствена цел е българите да бъдат тюрки, индо-иранци или славяни, но в никакъв случай не и българи. Тази статия се върти с години из интернет пространството, Зигфрид, а твоята единствена заслуга е, че я разпространяваш съвсем съзнателно с всичките недомислия в нея и се чудиш защо няма адекватна реакция от страна на читателите.
Твърде критичен си към всеки, дръзнал да пише в твоята тема, но няма да е лошо да приложиш това и към себе си. Квалификациите си ги запази за себе си, ироничният тон-също. Надявам се този път да съм пределно ясен и правилно да прочетеш това, което съм написал.   :)

Тук темата за славянството е разчепкана много качествено.  ;)
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 12:12:33 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Sirius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #32 -: Октомври 28, 2009, 12:32:39 pm »
Здравей Зигфрид!
Виждам, че темата за древните българи и за брадатата масонско-комунистическа лъжа, относно морето от славяни населяващо Балканския полуостров в което уж са се били претопили Прадедите ни, отново e намерила място, тук във форума. Логично е да си зададем въпроса, защо държавата не се нарича Славяния да речем, а България, след като българите преминали Дунава са били тук малцинство? За тези и други въпроси, евентуално напиращи у теб, ти препоръчвам горещо трудът на инж. Тодор Целов - "Бъдеще в миналото" и за де не го търсиш излишно в мрежата и форума, макар че тук със сигурност го има, го прикачам като зип-файл, към този постинг. Относно застъпената идея за тесните ни родови връзки с германите, готите и т.н., ти прикачам и още една статия в зип - "Готите по българските земи". Дали имаме нещо общо с тях - вероятно, вероятно и с древните шумери имаме нещо общо, а може би и с атлантите... Тези догадки обаче, само посочват ДРЕВНИЯ произход на БЪЛГАРИТЕ, нареждайки ги сред първите народи на земята, носещи първозванното си име и до днес! Няма да те убеждавам в силата на платената дезинформация от страна на блюдолизците в БАН - за това им плащат - да пишат и разпространяват лъжи относно поизхода на Нацията, защото, както е известно - прост народ се управлява лесно... Техните писания трябва да се четат - внимателно и между редовете! И да се отсява сеното от плявата... Но стига съм демагогствал! Усмивки и приятно четене!!! :)
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 18:58:18 pm от Sirius »

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #33 -: Октомври 28, 2009, 14:57:02 pm »
Да започна и аз с Първо-някъде да съм казал, че тази статия ти си я писал? Някъде да си прочел, че това са твои лъжи? Тази статия от километри вони точно на нАучен труд на някой промит мозък от БАН или техен последовател, наследник на така омразното ти комунистическо мислене, чиято единствена цел е българите да бъдат тюрки, индо-иранци или славяни, но в никакъв случай не и българи. Тази статия се върти с години из интернет пространството, Зигфрид, а твоята единствена заслуга е, че я разпространяваш съвсем съзнателно с всичките недомислия в нея и се чудиш защо няма адекватна реакция от страна на читателите.
Твърде критичен си към всеки, дръзнал да пише в твоята тема, но няма да е лошо да приложиш това и към себе си. Квалификациите си ги запази за себе си, ироничният тон-също. Надявам се този път да съм пределно ясен и правилно да прочетеш това, което съм написал.   :)

Тук темата за славянството е разчепкана много качествено.  ;)

За това ,че съм бил "критичен" към всеки дръзнал да пише в "МОЯТА ТЕМА", освен към гален.. и неговите неразбираеми писаници ,не си спомням(а и е ФАКТ),че въобще да съм отговарял на никой друг  ! Освен това темата не е моя а е на Българския Народ и с тази тема  исках да докажа ,че единствено комунистите се самопределят като славяни ,голяма част от останалите Българи се лутат и не знаят точно какви са(точно поради дългогодишната болшевишка славянофилска пропаганда в България ,най - вече след 9-ти IX 1944 г.) а белите хора просто знаем,че сме Арийци и не виждам нищо лошо в това,не случайно това е вписано и в Древното име на Държавата ни БЪЛГ - АРИЯ има го и в името на една друга държава  кралство, което в момента е най - голямата федерална провинция на Германия - БАВ - АРИЯ  !
Не случайно рода на Аспарух е Дуло (Thulo) като името на Митичния остров Туле (Thule) от където идват Арийските народи .

  
PS

 
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 15:04:24 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #34 -: Октомври 28, 2009, 15:04:31 pm »
Ееееееее, айде, много се извинявам, ама пишеш откровени глупости.  :nea:
Цитат
Древното име на Държавата ни БОЛГ - АРИЯ има го и в името на едно друга държава  кралство, което в момента е най - голямата федерална провинция на Германия - БАВ - АРИЯ  !
Не можеш да си правиш такива елементарни изводи на базата на съвременния български език. Най- малкото Бавария на немски е Bаiern, а България- Bulgarien. Къде виждаш припокриване, ми е много интересно?  :mad:  Другото няма да коментирам. :D
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 16:21:22 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #35 -: Октомври 28, 2009, 15:51:44 pm »
Айде не ми се извинявай ами чети :

На ингелизки  Бавария е Bav- ARIA а България е  Bulg- ARIA !!!   :yes:
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 16:29:00 pm от Mirotvorec »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #36 -: Октомври 28, 2009, 16:00:57 pm »
УНГ-АРИЯ

 ;D

ШВЕЙЦ-АРИЯ

И Т.Н.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2009, 16:05:33 pm »
Иха, Еоне, и на латиница да го напишеш, пак си е -ария!  :mocking:
А Бавария в други езици си се пише съвсем различно- Baviera (испански), Baieri (естонски), Bajororszagot (унгарски), Baejaraland (исландски) и тъй нататък...  :negative:
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2009, 16:15:00 pm »
Ми именно...

На мен ми е писнало от такива фонетични и правописни намествания... На английски как звучало, на таджикски как звучало...

Това е толкова идиотско, че няма на къде повече.

Еди си кой бил арийски народ, еди си кой бил славянски народ. Все едно ше ми порасне пишката с 10 см. като съм от арийски народ. Или пък ще стана голямата работа като Дуло и Туле са близки по значение... Ебати и изсмуканите неща от пръстите (на краката).

Човек трябва да се чувства горд от това какво е направил за себе си и за околните, а не от това пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-дядо му дали е обитавал планините на Хиндукуш, полята на европа или степите на монголия....

Неам думи вече от такова тъпо и ограничено мислене...


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2009, 16:35:59 pm »
Това в момента е една от основните конспирации-прави се всичко възможно да се мисли и разсъждава за миналото, като се дават уж някакви исторически сведения из пространството, за да се отклони вниманието от съвремието и проблемите. А те стават все по-големи, толкова големи, че даже парламентарно представените партии почти млъкнаха.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #40 -: Октомври 28, 2009, 17:42:17 pm »
абре зигфрид като ти види ника човек почва да се чуди дал си германец дал си българин-що така се немчееш бре.то бива промивка и трева ама чак пък толкоз вече е прекалено.Сигурно всяка вечер преди сън слушаш надъхани речи на баи ти хитлер а, и таиничко си мечтаеш да трепеш невинни и безащитни жени и деца? :writer: ;D :P великата арииска нация аин цваин драин дрън дрън та пляс,дето яде дървото при сталинград ::)А тези снимки дето си постнал умрях да се хиля с глас,20 човека на кръст платени агитатори с плаката на хитлер снимани на усамотено място,що не постнеш малко снимки от влизането на червената армия в софия а, да  видим каква е разликата ;D ;D ;D

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #41 -: Октомври 28, 2009, 17:48:51 pm »

Таджикистанец


ТАДЖ        - ИКИ -                                СТАН -         
тафж махал    Институт за космически изследвания   ще тъче човек   

ЕЦ  ецване при произв. на платки
 

мога да си играя цяяял ден с подобни твърдения за името...
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #42 -: Октомври 28, 2009, 18:20:27 pm »
абре зигфрид като ти види ника човек почва да се чуди дал си германец дал си българин-що така се немчееш бре.то бива промивка и трева ама чак пък толкоз вече е прекалено.Сигурно всяка вечер преди сън слушаш надъхани речи на баи ти хитлер а, и таиничко си мечтаеш да трепеш невинни и безащитни жени и деца? :writer: ;D :P великата арииска нация аин цваин драин дрън дрън та пляс,дето яде дървото при сталинград ::)А тези снимки дето си постнал умрях да се хиля с глас,20 човека на кръст платени агитатори с плаката на хитлер снимани на усамотено място,що не постнеш малко снимки от влизането на червената армия в софия а, да  видим каква е разликата ;D ;D ;D

Ако ника ми беше серГЕЙ дали щеше да пуснеш това ЗЛОБНО коментарче, НЕ нали ? Ти случайно да не си от ДАНС ,че се интересуваш какъв съм и защо съм се "Немчеел" .Между другото Немец идва от Нем(старо) или  Ням и това в наши дни обикновенно се използва, като обръщение към Германците от Хора, които ги Мразят ! Радвам се ,че мога да забавлявам Антифашисти като теб,които харесват насилствено събраните комунистически манифестации посрещащи Лумпените от съветската армия (които заедно с комунистите избиха над 350 000 Българи след 9-ти 1944г. и върнаха България в каменната ера)но се подиграват и се забавляват на снимки на ,които Българи от област Македония са се събрали по собствено желание и наистина са Благодарни на Българската и Германската войска ,че са поправили една НЕПРАВДА,като са върнали в пределите на Майка България Македония и всички други територии ,отрязани от еврейската паплач в ньой !
Само да те попитам, а ти ще ми обясниш ,според теб невинните жени и деца могат да бъдат само еврейските и комунистическите,така ли ? А избитите милиони  жени и деца в Дрезден,Нюрнберг,Берлин .....София и тн. от съветските,американските и ингелизките ЛУМПЕНИ  те сигурно според твоите Леви разбирания НЕ могат да бъдат Невинни ,те са виновни ,защото са Фашисти,така ли !? А според вас чифутомасонокомунягите Фашистите винаги са Виновни ,даже и да са Невинни !
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 08:26:37 am от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Sirius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #43 -: Октомври 28, 2009, 18:53:51 pm »
Не знам защо, но темата все повече започва да прилича на бойно поле... Редно ли е четящите да стават свидетели на това? Съжалявам че се намесих! 

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Измамата "славянство"
« Отговор #44 -: Декември 03, 2009, 02:30:41 am »


Цитат на:  Зингфрид
Пускам тази тема ,защото ми писна в България официалната администрация да налага в Българските Училища все още да се изучават глупостите СЪЧИНЕНИ преднамерено от руснаците и бългаските комунисти, че НИЕ Бълг-АРИИ-те сме били славяни!!! Че Българите били тюрки, диваци, хуни и тем подобни глупости,че тангра бил Български Бог и т.н и т.н. Никой от тези ПСЕВДО-Историци няма добластта и Не иска да си признае ,че вече има както АРХЕОЛОГИЧЕСКИ, така и НАУЧНИ ДОКАЗАТЕЛСТВА за Арийския или Индо-Европейския произход на древните Болг-АРИИ

Ето от тук си давам много отговори за последния ти пост в темата "Конспирацията Холокост"...

Мисля, че по добре би било темата  Измамата "славянство" да бе озаглавил

 "Измамата Арийство"

Така щеше да спестиш излишни словоизлияния на нови потребители, както и на стари от типа....."БОЛГ–АРИИ–ВЕЛИК НАРОД", както и да предпазиш народа си ако се чувстваш Българин от Арийския Холокост!

Що се отнася за разликата между "Славяни" и "Баварски Арийци "....е доста голяма....

Славяните са били винаги много по близки до Българите по нрави, обичаи, традиции и езикова култура, отколкото Баварските –Арийци  "Коне с Капаци"

Съветвам те навреме да осъзнаеш принадлежността си!  :)....и да не пропагандираш повече България, както и да се опитваш да я МУНИЗИРАШ....






 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37711 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12109 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
1 Отговора
7179 Прегледи
Последна публикация Януари 26, 2009, 15:03:26 pm
от Trandev
7 Отговора
12105 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27