Автор Тема: В Мексико откриха миниатюрно извънземно  (Прочетена 28150 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #30 -: Септември 22, 2009, 00:08:51 am »

Типично мислене за землянин.  :)

Еми да, от земята съм. ;) ;D  :drinks:
Защо, другите раси извънземни няма ли да изследват непознати видове , ако ги срещнат?.Поне не мисля как да се оттърва от непознат вид, чрез ....... в кофа ;)

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #31 -: Септември 22, 2009, 00:12:49 am »
Всъщност това, което си помислих, гледайки снимките е, че няма как да знаем как наистина е изглеждало това същество, което са намерили. А и в текста, който преведох пишеше "според свидетели", което значи че е нямало снимки, а свидетелите са казали какво е било. Някакси снимките са прекалено гадни и нямаше как да не ми мине през ума, че някой иска да си мислим, че извънземните изглеждат така и навяват такива гадни чувства. Не се съмнявам, че са намерили странно същество, но се съмнявам, че е изглеждало по този начин.


Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #32 -: Септември 22, 2009, 00:16:31 am »
 да приемем че аз примерно съм извънземен,пристигам на планетата земя,и какво виждам наѝ-интилигиентната раса на планетата,унищожава околната среда,дели се по цвят на кожата,по религия и тнт.бих ли се решил на контакт.да не забравяме че човека е единственото животно което убива за удоволствие,или поради неразбиране, или защото просто може ???

Говориш за примерен, миролюбив извънземен или..... Те са от различни раси, както и ние.
Може и да си замине по пътя. ;)
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 00:17:32 am от marhs »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #33 -: Септември 22, 2009, 00:18:42 am »
Защото чак сега започна да тече плана за масовизирането на тези неща.
И ако не е тайна, как ще се развие? Какви събития да очакваме? Кажи, в случай, че знаеш плана де!
Доколкото знам, най-късно догодина официално ще обяват съществуването им. Напълно е възможно всичко да стане изневиделица, както събитията през септември 2001. Много ми е интересно, как дейността, намеренията и властовите амбиции на Илюминати ще се същетаят с един официален контакт! Все пак един такъв контакт ще повлияе масово на съзнанието, а от там и на всички области в живота ни.

Според мен ако нещо не се промени/обърка (винаги има от 1 до 0.1% вероятност за това) официалния контакт ще бъде обявен в периода 2010-2012. Ако не стане тогава значи изобщо няма да е скоро. Но цялата пропаганда сочи натам.
Възможните сценарии са няколко. Холограми, чрез Blue Beam Project на религиозна или извънземна вълна (или някаква странна комбинация от двете но не ми се вярва, малко са ми несъвместими на мен). След което масова истерия по темата. Ако избора е религиозен, това ще е проекция на Исус и ще бъде обявен за новия княз на света.
Ако се разиграе извънземния жокер ще са рептилиите (99%). Ще бъдат представени като наши създатели (което си е вярно) и спасители (което си е чиста лъжа :P). Ще има постановки в стил "бащата дойде да се скара на разглезенето си дете, излязло от "правия" път". Има вариант лидерите да разкрият истинските си люспести лица. Ще има много нововъведения на технологично ниво. Глупавия и бездуховен човек няма да си зададе много въпроси при наличието на толкова много нови удобства и мултимедийни и мултидименсиални възможности. Ако има въпроси те ще стихват с времето или на тях ще се отговаря много логично аргументирано и разумността ще блика от всяко рептилоидно действие. С годините мерките за сигурност ще бъдат много затягани, също по много добре аргументиран начин. Цялата конструкция ще се гради на база твърдението, че не можем да се грижим сами за себе си (вярно, но и необходимо). Заслепени от напредъка на тяхната цивилизация, начина на живот и мислене ще бъде радушно приет. Ще има бунтове от хора като нас, но на тях няма да се обръща внимание; отново много аргументирано ще се обяснява чрез медиите защо въстаниците не са прави. В един момент това ще е толкова нормално, че хората сами ще искат тези немирници да бъдат прибрани на топло. "След като не искат да приемат прогреса, поне нека не му пречат." При което преследването им ще мине от неофициално ниво до многоофициално. Ще има истории и репортажи. Тези у които назряват подобни идеи ще ги крият дълбоко в себе си, защото няма да искат да свършат в новия Аушвиц.
Малко по малко планетата ще бъде до-експлоатирана, хората ще станат студени, преживяванията ще се сведат до сив комунизъм. Нещата за които писах в темата за 2012 г.

Всъщност появавата им винаги е била крайната цел на цялата игра на илюминати. Не е сериозно да бъдат разделяне. Илюмианти са те. Картинката можете да си я нарисувате сами оттук нататък :)

Неактивен ddt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #34 -: Септември 22, 2009, 00:30:18 am »
 да приемем че аз примерно съм извънземен,пристигам на планетата земя,и какво виждам наѝ-интилигиентната раса на планетата,унищожава околната среда,дели се по цвят на кожата,по религия и тнт.бих ли се решил на контакт.да не забравяме че човека е единственото животно което убива за удоволствие,или поради неразбиране, или защото просто може ???

Говориш за примерен, миролюбив извънземен или..... Те са от различни раси, както и ние.
Може и да си замине по пътя. ;)
                             .......или да се възползва от глупавите и алчни,жадни за власт човеци.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #35 -: Септември 22, 2009, 00:39:55 am »
H., много черен сценарий ни описа. Няма ли други вероятни и по - благоприятни възможни изходи. Някакси не ми се иска да повярвам, че сме без избор. Така както го описваш всъщност дори и  бунтът е безсмислен, би трябвало да има друг вид по-смислена съпротива. Не може да са всесилни.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #36 -: Септември 22, 2009, 00:53:03 am »
Вижте, наивно е да мислим, че можем да се борим срещу една система която е на милион години и която мачка наред.
Затова се опитвам да обясня - лично осъзнатия път. Колкото по-бързо разберете, че не можете да спасите никой друг на тази планета освен самите себе си, толкова по-бързо ще напреднете.
Не можете да спасите света (не е това и целта, освен ако не сте избрали да изживявате подобен тип холограми). Целта е да го преживеете с ясната мисъл кой сте и да се отстоявате. С това ще дойде и вътрешното освобождение, а вярвайте ми - то е далеч по-всеобхватно и удовлетворяващо от едно общество на "любов и свветлина".

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #37 -: Септември 22, 2009, 01:08:17 am »
Но Н. ти сам написа:
Цитат
Ще има бунтове от хора като нас, но на тях няма да се обръща внимание;
Ти би ли би ли се бунтувал срещу система, която е непреборима или би си еволюирал тихо, спасявайки само себе си? Всъщност няма смисъл да ми отговаряш на въпроса - аз знам отговорът - ако всички тука спасявахте само себе си, без да ви пукаше за света,  нямаше да направите този сайт и да пишете истини в него. Самото му съществуване е вид помагане на света.
Но аз те разбирам какво искаш да кажеш с апела за индивидуалното развитие - че истински може да помогне на света само човек, който е помогнал първо на себе си. И като казвам "помогне" нямам предвид да свършиш личната работа на друг и така да го спасиш, а имам предвид да му дадеш определена информация и подкрепа, откоято се нуждае и да го оставиш да върви и да еволюира по пътя си.
Нищо не се случва случайно и на никой не му се праща изпитание, за което той няма сили.
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 01:09:27 am от eli »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #38 -: Септември 22, 2009, 01:18:04 am »
Вижте, наивно е да мислим, че можем да се борим срещу една система която е на милион години и която мачка наред.

Н ти върна истинската същност на форума  :hi: :hi: :hi:.

В светлината на казаното за властта на Йлюминатите-рептилии, с милион години традиции, ме загложди един въпрос.Те са много, но поред :
Мисля си, какъв бе смисълът през 1917 г. светът да се раздели на два лагера.Това експеримент на Илюминати ли е или са изтървали за малко юздите.Не ми се вярва за второто, но все пак.


Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #39 -: Септември 22, 2009, 01:59:45 am »

Точно това и аз исках да попитам, след като е толкова напреднала и гениална системата им, защо използуват готови човешки тела за възпроизводство си, а не си създадат техни, нали са ГЕНИАЛНИ ГЕНЕТИЦИ...и наши създатели, нужно ли е да ти отстрни душата за да се настани някой хиперизмерно влечугоподобно или "джудже" на МОРИЯ/ЗМЕЯ ;)
Също защо се размножават в момента като хлебарки и им е от съществено значение възпроизводството? Явно имат заплаха за оцеляването си ;)
След като са с кошерно съзнание и липса на индивидуалност, кой стои зад това колективно съзнание?

Цитат на: IYI
  Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #1 -: декември 29, 2006, 11:36:28 » 

--------------------------------------------------------------------------------
Те знаят, че основният закон в Природата е Равновесието.
Те знаят, че този закон ще ги изправи срещу това Равновесие.
Те знаят кои са представители на това Равновесие.
Те знаят какви са последствията от това Равновесие.
Те знаят, че Учителите са скрити във всеки един от нас.
Те знаят, че времето ще им поднесе изпитание, подобаващо на тяхните умения.
Те знаят, че всичко е въпрос на време.
Те знаят, че Империята им ще бъде унищожена, но не знаят как и от кого.
Те знаят кои сме ние, но ние не знаем кои са те, а на нас не ние потребно, но на тях да.

Аз знам, а и те знаят, че нечия човешка божествена същност ще разруши устоите им с един замах на мисълта.
Те знаят, но и ние знаем, ние знаем!
Те знаят какви са, но не знаят ние какви сме, те предполагат.
Те знаят, че ние в техните възможности ще знаем и умеем повече.
Те знаят и затова не позволяват, но за нас непозволени неща няма, при нас всичко е въпрос на време, при тях също!
Те знаят и ни очакват, ние знаем и идваме.........

 
Цитат
:yes:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #40 -: Септември 22, 2009, 13:04:50 pm »

След като са с кошерно съзнание и липса на индивидуалност, кой стои зад това колективно съзнание?

 

Явно кошерното съзнание предполага ограничена информация във всеки един от тях-всеки знае само част от цялото.Всеки изпълнява една определена дейност-като мравките, пчелите и т.н.Това е ограничението им. А цялата информация се знае от тесен ръководен кръг-царица, кралица, комаднващ военните и т.н.
Докато всеки един човек (е не всички де), би могъл да научи цялата информация, да стане ръководител, командващ.Нашата индивидуалност е силно изразена, заложена генетично.Имаме и силна емоционалнос.Това обяснява защо вибрациите ни са различни.Това иска да каже Хорус.(всеки войник носи в раницата си маршалски жезъл ;)) Имаме и човечност, която те нямат.Те не прощават, а ни можем.Смятат ни за по-висши, но по-слаби.Затова не се страхуват от нас. ;)
Това си мисля.
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 13:10:42 pm от marhs »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #41 -: Септември 23, 2009, 09:59:17 am »
Ей рядко се виждат толкова заблуди на едно място, като всяка е за себе си, без да прави смислена връзка с другите.
marhs, не забелязваш ли понякога, че имаш склонността да интерпретираш фактите по начин, лишен от всякаква най-базова логика, само и само интерпретацията да отговаря на въображението ти? Само не ми подхвърлялй нещо от типа "въображението е по-важно от знанието"... Замисли се кога използваш въображението си и кога изкривяваш фактите(според мен тва е винаги).

Явно кошерното съзнание предполага ограничена информация във всеки един от тях-всеки знае само част от цялото.
И при нас е така.

Всеки изпълнява една определена дейност-като мравките, пчелите и т.н.Това е ограничението им.
Това е и нашето ограничение.

А цялата информация се знае от тесен ръководен кръг-царица, кралица, комаднващ военните и т.н.
И при нас е така.

Докато всеки един човек (е не всички де), би могъл да научи цялата информация, да стане ръководител, командващ.
Те също.

Нашата индивидуалност е силно изразена, заложена генетично.Имаме и силна емоционалност.
Ооо, уверявам те, те също.

Всеки войник носи в раницата си маршалски жезъл ;))
Те също.

Имаме и човечност, която те нямат.Те не прощават, а ние можем.Смятат ни за по-висши, но по-слаби.
И те могат. Само избират друго. Никой не ни сматя за висши по какъвто и да е начин.


Разликата между нас и тях е толкова несъществена, че на един етап може да започне и да свърши само със склонността за избор на определен тип действия.

А който е опитвал да различи това, което е от реалността и онова, което е от Висшия му аз, сигурно знае, колко мъничка частичка от него всъщност е уникалната. Да търсиш кое прави даден човек уникален е като да търсиш игла в копа сено.

При тях просто иглата е наполовина по-малка - така можеш да си помислиш ти. Но не е така - при тях иглата е колкото нашата, само че копата сено е по-голяма.
« Последна редакция: Септември 23, 2009, 10:12:22 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #42 -: Септември 23, 2009, 22:32:06 pm »
Но Н. ти сам написа:
Цитат
Ще има бунтове от хора като нас, но на тях няма да се обръща внимание;
Ти би ли би ли се бунтувал срещу система, която е непреборима или би си еволюирал тихо, спасявайки само себе си? Всъщност няма смисъл да ми отговаряш на въпроса - аз знам отговорът - ако всички тука спасявахте само себе си, без да ви пукаше за света,  нямаше да направите този сайт и да пишете истини в него. Самото му съществуване е вид помагане на света.

Ами първо този въпрос не би стоял коректно зададен към никого. Никой не знае какво БИ направил при някакви ЕВЕНТУАЛНИ обстоятелства. Ако ти казва, че знае или се дуе, или живее в илюзии. Можеш да си въобразяваш хиляди неща, но докато не го преживееш (особено нещо свързано с извънземни), няма как да отговориш.
Зависи от хиляди обстоятелства.
Мисля че бих се опитал да запазя интегритет по някакъв начин, но точно как - това може стане ясно само ако си там и трябва да вземеш конкретно решение. Със сигурност няма да тръгвам да спасявам никого, освен ако не е поискал помощта ми и аз не реша, че действително мога да помогна. И ако преценя че трябва разбира се.


В светлината на казаното за властта на Йлюминатите-рептилии, с милион години традиции, ме загложди един въпрос.Те са много, но поред :
Мисля си, какъв бе смисълът през 1917 г. светът да се раздели на два лагера.Това експеримент на Илюминати ли е или са изтървали за малко юздите.Не ми се вярва за второто, но все пак.

Обществената политика е за масова консумация ако досега не сте разбрали. Точно както НАСА е за пред хората. Самите илюминати имат вътрешни войни. Дадени събития случващи се в ядрото могат да бъдат отразени на повърхността чрез световната политиката. А може и да са просто театър. Като Студената Война и двете Световни и т.н.

Двата лагера бяха създадени за по-добър контрол на масите и най-вече мисленето. Не заради нещо друго.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #43 -: Септември 23, 2009, 23:55:50 pm »
Дано не прозвуча тъпо, но не мога да не си задам въпроса - щом са толкова силни и могъщи защо съм им всичките тези театри? Защо полагат толкова усиля да заблудят хората, от които те не се страхуват? Защо им е нашето незнание - само за по-лесно управление или има и друга причина?

Иначе Н. наистина си прав, че неможем и да си представим какво бихме направили при евентуални ситуации свързани с извънземни. Не бях се замисляла, че всъщност това ще бъда нова опитност за всички ни. Дано да е свързана с приятни преживявания.. ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #44 -: Септември 24, 2009, 00:07:24 am »
Дано не прозвуча тъпо, но не мога да не си задам въпроса - щом са толкова силни и могъщи защо съм им всичките тези театри? Защо полагат толкова усиля да заблудят хората, от които те не се страхуват? Защо им е нашето незнание - само за по-лесно управление или има и друга причина?

Защото най-добрия роб е този, който не знае че е роб.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27