Автор Тема: В Мексико откриха миниатюрно извънземно  (Прочетена 28143 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Inanna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #15 -: Септември 20, 2009, 13:23:53 pm »
Но с вида на котката сме свикнали, а това е толкова различно от котка. Външния му вид не ми вдъхва доверие. Имайки предвид, че се е опитало да си прегризе ръката, не искам и да си помисля на какво може да е способно. Друг е въпросът, че животните нападат, когато се чувстват застрашени, от това не се е отърсил дори и човек, както виждаме. Определено значение оказва и нивото на образование. Ето например вярата на трансилванците през средните векове във вампири: хора, страдащи от бяс; порфирия - болест на кръвта, при която се загубва жизнено важна функция на кръвните клетки. Резултатът от това е бързо повреждане на тъканите, което придава на болния изключителна бледност и уголемяване на зъбите в следствие от увреждания на венците. Симптомите на порфирия се утежняват от излагане на слънце, което кара жертвите да го избягват на всяка цена. Смята се също, че някои случаи на порфирия се свързват и с неврологични увреждания, които водят до лудост. Това заболяване обяснява и пиенето на кръв, тъй като тази хора пиели животинска кръв като лек срeщу анемията, характерна за порфирията; каталепсия, при която хора, изпаднали в каталептичен шок, чували и виждали всичко, но не можели да реагират по никакъв начин, били обявявани за мъртъвци и погребвани приживе.
По принцип и аз съм за любовта, но човек не може да бъде сигурен в действията си докато не попадне в подобна ситуация.
 :drinks:

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #17 -: Септември 20, 2009, 16:19:39 pm »
Да не говорим, че съществото е с пъти по-малко от човек, и да иска да ухапе, най-много да го одраска.
Което ни връща към първоначалната логика - ша го трепа, щото мога.
То затова и в повечето филми извънземните са лошо настроени, нисшите хора приписват лошите си привички на всеки непознат, защото самите те не познават доброто.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #18 -: Септември 20, 2009, 17:51:46 pm »
Слисах се :o

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #19 -: Септември 20, 2009, 19:30:28 pm »
Ами станалото, станало.Да ни ги съдим повече, има кой.Да не се повтаря.
Въпросът е, че това може да стане научна сензация, ако се докаже, че е интелигентно съжество.Сатих се за митичните "олмеки", но пък да са толкова миниатюрни.(Може да са техни мутирали разузнавачи, или раса създадена за това)
Повтарям се, но черепчето на съществото е твърде "човешко" на вид. :)
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 19:32:13 pm от marhs »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #20 -: Септември 21, 2009, 07:46:48 am »
Но ние все още не знаем дали то е отровно или не :bomb: .Според мен е разумно първо да се обезвреди.Ако е отровно можеше никога да не го видим. :(
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #21 -: Септември 21, 2009, 13:49:07 pm »
Но ние все още не знаем дали то е отровно или не :bomb: .Според мен е разумно първо да се обезвреди.Ако е отровно можеше никога да не го видим. :(

 ;D ;D Интересно, как ли хората от векове хващат отровни змии, ??? за да използват отровата им за лекарства ??

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #22 -: Септември 21, 2009, 14:47:35 pm »
Да ,но сме били свикнали с тях преди да започнем да ги ловим.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #23 -: Септември 21, 2009, 21:06:04 pm »
Имаш право.
Но защо ще го убиват. Можело е да го затворят в някой съд, за да го запазят живо.
Какво толкова може да ги уплаши такъв фъстък. В кофата, отгоре един капак с тежест-къде ще бяга. А е бил хванат и в капан. После учените щяха да го упоят и да го изследват на воля.
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 08:29:35 am от Mirotvorec »

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #24 -: Септември 21, 2009, 22:10:12 pm »
Хората ги е страх от много по-безобидни работи. Една моя позната изпитва панически страх от мишки, има хора които ги е страх от хлебарки. Хората ги е страх от много работи особено от непознатото. Не искам до оправдавам човека наистина е реагирал глупаво но не само той би направил така. Пък може и извънземното да носи малак пистолет   ;D ;D

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #25 -: Септември 21, 2009, 22:23:55 pm »
Ето линк към страничката, където го гледах.
http://www.planetabenitez.com/main.htm
За тези, които знаят испански. Другите като мен ще чакат някой да им каже за какво иде реч...

Превод:
През май 2007 в едно ранчо в централно Мексико /Метепек/,едно странно същество беше хванато в капан за мишки. Около 30 см, без кожа, според свидетелите. Няколко часа след залавянето си било удавено/задушено. Мумифицираните останки били прибрани от мескиканската служба Distrito Federal.
Призоваваме всички специалисти, които биха могли да дадат някаква информация за това същество, по специално - антрополози,приматолози,съдебни лекари, анатоми и зоолози.


Честно да ви кажа снимките ми изглеждат супер нереални. Защо 2007 година са го хванали, а сега ги показват?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #26 -: Септември 21, 2009, 23:05:55 pm »
Защото чак сега започна да тече плана за масовизирането на тези неща.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #27 -: Септември 21, 2009, 23:16:36 pm »
Можело е да го затворят в някой съд, за да го запазят живо.
Какво толкова може да ги уплаши такъв фъстък.В кофата, отгоре един капак с тежест-къде ще бяга.А е бил хванат и в капан.После учените щяха да го упоят и да го изследват на воля.


Типично мислене за землянин.  :)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #28 -: Септември 21, 2009, 23:40:05 pm »
Защото чак сега започна да тече плана за масовизирането на тези неща.
И ако не е тайна, как ще се развие? Какви събития да очакваме? Кажи, в случай, че знаеш плана де!
Доколкото знам, най-късно догодина официално ще обяват съществуването им. Напълно е възможно всичко да стане изневиделица, както събитията през септември 2001. Много ми е интересно, как дейността, намеренията и властовите амбиции на Илюминати ще се същетаят с един официален контакт! Все пак един такъв контакт ще повлияе масово на съзнанието, а от там и на всички области в живота ни.

Неактивен ddt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:В Мексико откриха миниатюрно извънземно
« Отговор #29 -: Септември 22, 2009, 00:07:22 am »
Да приемем, че аз примерно съм извънземен, пристигам на планетата земя и какво виждам-най-интелигентната раса на планетата,унищожава околната среда,дели се по цвят на кожата,по религия и т.н., бих ли се решил на контакт. Да не забравяме, че човека е единственото животно, което убива за удоволствие или поради неразбиране, или защото просто може ???
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 08:33:36 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27