Автор Тема: Истината за Петър Дънов  (Прочетена 18213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен doriangrei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Истината за Петър Дънов
« -: Юли 31, 2009, 16:09:29 pm »
От доста време съм потребител в този форум и наистина се уча от по-просветените.Сега и аз искам да дискутираме една тема,която ме вълнува-истината за Петър Дънов.
Ичетох и изгледах доста от "наследството ",което той е оставил, но ме вълнува,дали е от хората,които действително са искали да помогнат на човечеството или е поредната заблуда на висшите раси /имам предвид рептилите/.
Моля, всеки, който е вещ в темата да публикува или изказва мнение.Благодаря Ви на всички!
КРАЯТ НА СТАРОТО ДОЙДЕ!!!

Неактивен doriangrei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #1 -: Юли 31, 2009, 16:11:30 pm »
В допълнение искам да публикувам тези снимки -от гроба на Дънов.Някои от символите ме стряскат истински.....
КРАЯТ НА СТАРОТО ДОЙДЕ!!!

Неактивен doriangrei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #2 -: Юли 31, 2009, 16:12:51 pm »
а сега гроба му изглежда така-умишлено или не са скрити пентаграмите!??
КРАЯТ НА СТАРОТО ДОЙДЕ!!!

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #3 -: Юли 31, 2009, 18:49:33 pm »
Трябва ли да се крият Пентаграмите? Може би има теми, които все още не си чела в този Форум.

Аз също  се "стряскам" истински, но от следното:

Гроба на Петър Дънов изглежда много добре поддържан, но след малко ще видите в  какво състояние е родната му къща. Върху реставрацията й работи една жена, която се оправя общо взето сама. Къщата е в двора на училишето на с. Николаевка, Варненско.
http://www.duhovnigradeji.com/

Снимките, които ще приложа са от съвсем скоро - може би две, три седмици. Направени бяха по моя молба, тъй като се заинтересувах от работата по реставрацията.







Наследството, което ни е завещал  Петър Дънов, може да се изрази накратко в следното: Някои се вълнуват от Рептилии, заблуди и гробове, други от Градежи.

А ти от кои хора си?

  


« Последна редакция: Юли 31, 2009, 21:16:55 pm от Vanesa_ »
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #4 -: Юли 31, 2009, 21:10:47 pm »
Книжката ПЕНТАГРАМЪТ:

http://www.plunder.com/Pentagramyt-download-6bf73f3010.htm





Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #5 -: Юли 31, 2009, 23:05:01 pm »
Мисля, че е редно, Ванеса_, да търсиш проблема с реставрацията на къщата при последователите Дъновисти.

Нормално е те да се заинтересуват и да направят нещо по въпроса. Дънов каквото и наследство да е оставил, оставил го е на тях, не на мен.
Нормално е, ако те чувстват, че са получили нещо от него, да се отблагодарят. (особено ако са станали по-духовни и са се научили да бъдат жертвоготовни)

Чудя се и къде си ти, та не удари едно рамо да бъркаш цимент и да градиш тухли?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #6 -: Юли 31, 2009, 23:21:34 pm »
Нищо от това, което написа не е редно и нормално. :) Освен едно - твоя проблем с Дънов :)

Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #7 -: Юли 31, 2009, 23:38:55 pm »
Абе, скъпа, питам те за 2-ри път:

Ти ходи ли да помагаш и да копаеш за тази къща!?

Ако не, тогава откъде я намираш тая наглост, да лаеш срещу другите, дето не са отишли!?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Radiance Dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #8 -: Юли 31, 2009, 23:48:42 pm »
Много грубо, а и защо ли усещам сарказъм в думите ти  :o
Когато казваш какво мислиш, мисли какво говориш!

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #9 -: Август 01, 2009, 00:26:31 am »
Абе, скъпа, питам те за 2-ри път:

Ти ходи ли да помагаш и да копаеш за тази къща!?

Ако не, тогава откъде я намираш тая наглост, да лаеш срещу другите, дето не са отишли!?

Аз не мога да ти помогна да си решиш проблема нито с  Дънов, нито с жените.

Но мога да работя извънредно, това, което ми се отдава и имам възможност, и с тези средства да помогна при закупуването на  материали. Всъщност опциите са три, а не една :) Аз избирам две от тях, които най-малкото, ще осигурят работа и приходи на други хора. Не го правя за първи път.

Пропуснах да отбележа нещо много важно, че къщата все пак е в двора на училището, и може да бъде в полза на децата, ако се устрои добре.   


Ако и твоят покрив (примерно) се срути някой ден, ще помогна и на теб с каквото мога.

 
« Последна редакция: Август 01, 2009, 01:03:28 am от Vanesa_ »
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #10 -: Август 01, 2009, 09:41:34 am »
Нямам никакъв проблем нито с Дънов, нито с жените. Не знам къде го видя това. Но ти май имаш.

Наистина много се радвам, че Дъновистите са хора на делата, а не на думите.

Твоя пример също го показва това.

Надявам се също и да говорят винаги истината, дори и в интернет, както подобава на хора с духовни претенции от техния калибър.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #11 -: Август 03, 2009, 11:20:55 am »
От доста време съм потребител в този форум и наистина се уча от по-просветените.Сега и аз искам да дискутираме една тема,която ме вълнува-истината за Петър Дънов.
Ичетох и изгледах доста от "наследството ",което той е оставил, но ме вълнува,дали е от хората,които действително са искали да помогнат на човечеството или е поредната заблуда на висшите раси /имам предвид рептилите/.
Моля, всеки, който е вещ в темата да публикува или изказва мнение.Благодаря Ви на всички!

  :) По моето скромно мнение, струва ми се,че делата на Петър Дънов (Беинса Дуно)са красноречив пример на човеколюбие и истинност.
Желанието му да се усвои ПАНЕВРИТМИЯТА още в началните училищни класове, беседите които са ценно наследство оставено от него на много достъпен език. Демонстрациите на духовна сила: левитация,телепортация и  други специфични възможности абсолютно недостижими за обикновенно човешко създание... Достатъчно говорят за човеколюбието му. 
  :-X
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #12 -: Август 03, 2009, 11:44:02 am »
Не че нещо, ама... би ли била, aldonea, тъй любезна да ни осветлиш по какъв точно начин
Цитат
Демонстрациите на духовна сила: левитация, телепортация и други специфични възможности, абсолютно недостижими за обикновенно човешко създание...
ни говорят за нечие човеколюбие?  :-\
...water can flow, and water can crash...

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #13 -: Август 04, 2009, 11:14:54 am »
  :)С удоволствие merulious ще внеса малко светлина относно написаното по-рано от мен!
Цитат[color=purple]:"По моето скромно мнение, струва ми се,че делата на Петър Дънов (Беинса Дуно)са красноречив пример на човеколюбие и истинност." И "Демонстрациите на духовна сила: левитация, телепортация и други специфични възможности, абсолютно недостижими за обикновенно човешко създание... [/color]Смятам,че показваме най-доброто от себеси, само сред любими същества и само пред близки до сърцето ни си позволяваме да бъдем себе си разголвайки тайни кътчета от нашият живот :) Ето защо смея да твърдя,че на първо място Беинса Дуно(Петър Дънов) е човеколюбец, който многократно през фашистко е предотвратявал арести на видни комунистически дейци(Г.Димитров и не само). :)
А самият Дънов е заявявал следното: - "Когато дойдат болшевиците на власт,аз ще си събера партакешите и ще си замина" Оставям на теб да решиш дали това ти е достатъчно ,ако не е прочети повече за живота на Беинса Дуно :) Приятелски поздрав :) :-X
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Истината за Петър Дънов
« Отговор #14 -: Август 04, 2009, 11:51:01 am »
Това за левитацията, телепортацията и тн доказано, видяно ли е от хора (на които може да се вярва), или е само ала бала?

Чувал съм и хора, които се кланят на Сатаната също да умеят телепортация, левитация и тн.

Така,че дори и Дънов да ги е правил тези работи, това не е нито гаранция, нито доказателство, че служи на Светлината.


За болшевиките ...
Майката на Г.Димитров не беше ли еврейка?
А техните линии май се предаваха по майчина линия ...
(гарван гарвану ... нали знаете?)

Юдейско-Масонската система непрекъснато действа с двойни агенти и подставени лица.
Внедряват ги точно в тия организации, които претендират за свобода, човеколюбие и тн и тн.
Така е откакто свят светува.
Болшевиките са едни поставени лица.
Фашистите други (може би).
Сигурно има и 3ти.

Може и Дънов да е. Кой може да гарантира?

Това, че е казал, че ще си иде, като дойдат болшевиките нищо конкретно не означава.

Може просто да е имал предвид, че идва смяната му ( с поредната идеология) и той вече ще си е изиграл ролята (в играта).










Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27