Автор Тема: НЛО активност над тракийския археологически комплекс "Сборяново"  (Прочетена 13182 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
rebel,

Пробвай да обработиш и изтискаш информация от предишните ми снимки на НЛО и ги покажи тук. Любопитно е, какво ще се получи! :-\

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Темата стана на 2 фронта  ;) Аз пуснах мойто увеличение в другата тема - гледам че е тука е сложено но мойто е по-голямо  :P Доста странна форма  :-\


А най-странното е, че когато се вгледам - обектът пулсира, едва забележимо, но... Може да е от комбинацията на цветовете, може да е и халюцинация.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Когато се вгледаш, улавяш пулсациите на монитора.Пробвай да му увеличиш херците.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Съфорумци,

Нещата придобиват други измерения, мнооооого по-дълбоки! Вижте мнение за снимката ми от 01.05.2009 в друг форум.

Цитат
rebel
Потребител

Публикации: 85


Let's get the energy for free !

54448438 pa4ogp
Профил WWW Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
   
Re: Срещи с НЛО в България
« Отговор #5 -: Днес в 09:42:31 pm »
   Отговори с цитатЦитат
Съществена подробност е, че като включиш дигиталната камера и насочиш дистанционно към обектива й, виждаш инфрачервния диод да пулсира с бяла светлина, т.е. ако се съмняваш в дистанционното това е най сигурния метод да установиш, че то функционира.
Веднага можем да си направим изводите, дистанционното управление излъчва с опеделена честота в инфрачервената област, където човешкото е инертно и не може да регистрира нищо, съответно матрицата на дигиталната камера, транслира инфрачервения спектър като бяла светлина.

Ако ми позволите тук бих се изразил по смело : заснетият обект е със високоенергиен щит, с цел маскировка. Явно плътността на щита е малка, защото виждаме и други цветове, иначе щеше да си бъде
просто ярко-бял обект.

Мнението е на адрес: http://mazeto.net/index.php?topic=1269.msg8767;topicseen#msg8767 .

Ще ги видим с очи другият път!!! Ще ги видим, само ако те пожелаят!!! Black Adder, нещата опират до проста физика, до Стелт ефекти, до нежелание да ги видим пряко. Разбираш ли? Какъв ми е интереса да лъжа и си правя фотошопи/колажи?


Не е щит, доколкото аз съм чел, а просто на такъв принцип се движи.Като създава магнитно(?) поле около себе си и по този начин става система в системата - няма триене, няма напрежение заради скоростта, чинията има собствена независима гравитация и няма скоростови ограничения.

Когато се променя интензитета(?) в различните места от полето около нея, се променя скоростта и посоката на движение.И тъй като няма полета с перпендикулярни силови линии, не е способна на завой от 90 градуса.

И заради спектъра на полето, очите не го хващат.

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Mirotvorec - ако монитора Ви е с тръба е нормално да виждате пулсации, ако сте с TFT няма да ги виждате, обекта изглежда много светъл, но е пълен с други цветове, за които монитора е инертен и всеки цвят пулсира във спектъра си.

Спорт-Здраве4 - светлината, като загуби скоростта си във вещество се превръща
в електричество ( виж фотони):), полето около обекта е във спектъра на скаларните вълни, т.е. във лъчево електричество - наситени фотони, енергията около него е във наситен инфрачервен светлинен спектър. Съгласен съм, че интензитета е различен :)

Stiver - на вашите графики, много ясно сте успели да отделите енергийните контури на обекта, дори нещо повече, виждат се част от силовите линий комуникиращи с околната енергия. А най интересното за мен е една допълнителна форма горе вляво, нещо като хоризаонтален цилиндър,нещо на което не съм обърнал внимание... Но като засилих апертурната корекция с многократно засилване на цветовете получих нещо като ОРЪДИЕ, с разположени
до него сензори и комуникация   :D

SMSI-H ще получиш ЛС.

"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
А най интересното за мен е една допълнителна форма горе вляво, нещо като хоризаонтален цилиндър,нещо на което не съм обърнал внимание... Но като засилих апертурната корекция с многократно засилване на цветовете получих нещо като ОРЪДИЕ, с разположени
до него сензори и комуникация   :D

Тука удряш шестицата! Пратих ти ЛС, в което са линковете на миналогодишните ми снимки ОТ СЪВСЕМ СЪЩОТО МЯСТО на НЛО. И в горната част на едното НЛО на едната снимка СЪВСЕМ ЯСНО СЕ ВИЖДА УДЪЛЖАВАНЕ /оръдие, според теб/. Аз твърдя, че миналата година на 10.04.2008 и на 01.05.2009 на снимките ми НЕИЗМЕННО ПРИСЪСТВА ЕДИН И СЪЩ ОБЕКТ!!! Това си е направо удивително.
Но анализът ти ще покаже.
Обезателно прочети статията ми в блога на Stiver, за да отделиш снимките от резервата "Сборяново" от тези, които направих лятоска в Черноморец и Созопол, въпреки, че и на тях също трябва да им се направи анализ, защото също са много интересни.
« Последна редакция: Май 04, 2009, 19:20:00 pm от SMSI-H »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Mirotvorec - ако монитора Ви е с тръба е нормално да виждате пулсации, ако сте с TFT няма да ги виждате, обекта изглежда много светъл, но е пълен с други цветове, за които монитора е инертен и всеки цвят пулсира във спектъра си.
Не разбирам от монитори, на него пише FLATRON и е тънък като картина, а снимката от твоето мнение също пулсира.  :)
Това си е направо за медитация.  :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Mirotvorec - ако монитора Ви е с тръба е нормално да виждате пулсации, ако сте с TFT няма да ги виждате, обекта изглежда много светъл, но е пълен с други цветове, за които монитора е инертен и всеки цвят пулсира във спектъра си.
Не разбирам от монитори, на него пише FLATRON и е тънък като картина, а снимката от твоето мнение също пулсира.  :)
Това си е направо за медитация.  :P

Mirotvorec - ако усещаш благоприятна енергия, моля отдай се на медитация и после ще разказваш за ефекта :)

SMSI-H, само това успях да извлека от обекта от "Сборяново" 2008-ма, на тази снимка обекта е беден на цветове, не е като снимката на детето ти, въпреки
всичко се различава сплескан обект, с елипсовидна форма и остри краища :)
« Последна редакция: Май 05, 2009, 02:12:26 am от rebel »
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Ако има компютърни аналитици сред вас, моля дайте обективно мнение за резултатите :)

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
За да е ясно, че обектите се обработват с логическа последователност,
реших да повторя ефекта на колежката Stiver :)
1.Филтър "neon glow" с малка засилена наситеност.
2.Същото само че черно бяло.
При ефекта "neon glow"  се виждат енергийните линий, също при засилена наситеност се виждат клетките на дигиталната матрица от камерата, които се ползват за координатна система :)

На предишните два обекта липсва освтеност, съответно, никакви енергийни следи
 не могат да се окрасят. Иначе  за тях съм ползвал плъгини focus-magic за Photoshop Elements 7 :)
« Последна редакция: Май 05, 2009, 17:25:57 pm от rebel »
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
А вижте какво се получава при ефект "вертикално огледало"  ;)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
SMSI-H, само това успях да извлека от обекта от "Сборяново" 2008-ма, на тази снимка обекта е беден на цветове, не е като снимката на детето ти, въпреки
всичко се различава сплескан обект, с елипсовидна форма и остри краища :)

rebel,

Ама снимките с НЛО-та от "Сборяново" през миналата година са две бе човек!!!... :o :o :o Не можа ли да видиш на коя от останалите снимки е другото НЛО, в случая на тази с по-малък номер? За това говорех:

Долното е увеличение от горното.


Изпратих ти оригиналните снимки и на двете НЛО-та... Ами останалите от морето? Да де, знам че съм припрян! Прости ми! :) ;)

-----------------------------------------------

Mirotvorec,
Имал съм същия проблем с трепкането на монитора. Извикай някой техник с мултицет да ти измери напрежението в контакта... и стига си си въобразявал глупости!!! А ако напрежението ти не се окаже над 230, ела ме заплюй. В случай, че напрежението и е над или под нормалните 220 волта, си намери и постави един стабилизатор, от едновремешните, за телевизор.
« Последна редакция: Май 05, 2009, 17:44:01 pm от SMSI-H »

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Пълна симетрия на образа и започва да прилича на  battleship :)
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
SMSI-H, да знам, видях ама пикселите са малко, пуснал съм да се ресайзнат
на по висока резолюция и после ще ги пипам   :)

А сега съм с по бавна видеокарта и ще отнеме известно време, но каквото и да излезе или се появи ще те уведомя първо теб :)
Много находчиво от твоя страна да ги пратиш на мейла, мерси :)
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
С каква програма обработвате тези снимки?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
41293 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12483 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
11237 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304
1 Отговора
10631 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
1 Отговора
7857 Прегледи
Последна публикация Януари 26, 2009, 15:03:26 pm
от Trandev

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27