Автор Тема: Извънземните си поделиха Земята  (Прочетена 5760 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Извънземните си поделиха Земята
« -: Юни 23, 2009, 14:11:30 pm »
Извънземни цивилизации са разделили Земята на участъци и я изследват квадрат по квадрат. Това откритие направиха независимо един от друг уфолозите от няколко страни. Французинът Ема Мишел обозначил на картата на Франция тези места, където се наблюдавало НЛО. Оказало се, че сигналите за летящи чинии в течение на един ден идват от места, разположени на картата по една линия. При което става дума за наблюдения не на едно НЛО, летящо по тази права, а за различни "апарати", имащи различна форма. Подобно заключение направил и новозеландският летец Брюс Кати. Кати също нанесъл на картата на Австралия и Нова Зеландия местата, където са наблюдавани летящи чинии. Всички тези точки лежали на прави хоризонтални и вертикални линии. При което линиите се пресичали под прав ъгъл и образували квадратна мрежа със страни на квадрата 33 морски мили.
Пожелали да проверят реалността на тези цифри, френските ловци на извънземни повторили експеримента на Брюс Кати на територията на Франция. Получила се същата картина: квадратна мрежа със страни, равни на 33 морски мили, или число, кратно на това. Специалистите предполагат, че извънземните са разчертали картата на Земята на квадрати и методически квадрат след квадрат я изследват. Тоест правят същото, както биха направили земните учени, пожелали да обследват участък на коя да е повърхност. Или както някои вече продават парцели на Луната, някой трипръст вече е купил тяхната къща заедно с двора, убедени са НЛО спецовете.
Доктор Фридман изказва предположение, че ние живеем в галактически Биг Брадър. Земляните сме интересни за инопланетните цивилизации със своята примитивност. Наша планета стои още на относително ниско ниво на развитие и тук може да бъдат взети образци за експерименти по генетика, както и да се наблюдава развитието на нашия примитивен обществен живот, намиращ се в състояние на постоянни войни, унищожаване на природата и неуправляван климат. Което си е шоу отвсякъде. Заради това преди по-силно земетресение винаги се наблюдава прелитане на светещи дискове над епицентъра.


http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-23&article=282754

и   http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-23&article=282755

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #1 -: Юни 23, 2009, 14:37:12 pm »
Заглавието е малко подвеждащо.Според мен просто си я изследват и нищо друго.Ако бяхме ген. експеримент то щяха да ни сложат в едни клетки и да ни изследват или просто щяха да ни унищожат и да се населят.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #2 -: Юни 23, 2009, 14:41:15 pm »
Заглавието е малко подвеждащо.Според мен просто си я изследват и нищо друго.Ако бяхме ген. експеримент то щяха да ни сложат в едни клетки и да ни изследват или просто щяха да ни унищожат и да се населят.

Така мислиш ти. Това не значи, че те мислят като теб!

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #3 -: Юни 23, 2009, 14:48:01 pm »
Много просто - ако исках да си построя хубава къща в гората и на мястото имаше мравуняк аз просто или бих го запалил или отровил.Ако искам да командав мравките ще използвам миризми ,но не аз ги оставям на мира и си тръся друго място и малко ги изучавам.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #4 -: Юни 23, 2009, 18:05:58 pm »
A познай кой, единствения начин да изучаваш нещо обективно е да направиш така че "нещото" да не знае че го изучаваш. Защото иначе то ще реагира по съвсем различен начин и ще се държи доста по-различно от "нормалното си поведение"  ;) Ти не можеш да знаеш първо какви са точно целите на която и да е извънземна раса (всяка си има свои различни цели)за да генеразлизираш какво би било логично да се направи - а иначе начини за "елегантен контрол" има достатъчно.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #5 -: Юни 23, 2009, 18:18:44 pm »
Нито пък ти. :P По-добре да се опитваме ,защото все някога ще успеем.За сега не си спомням да съм копал в някоя мина или да строй кораб или да съм участвал в ген. експерименти.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2009, 21:15:41 pm »
Съгласен. Мисля че са ни Лриватизирали и Прясната вода.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Извънземните си поделиха Земята
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2009, 22:31:38 pm »
ок, де!
Много ми е любопитно, какво толкова изследват тия НЛО-та, като летят като мухи без глави напред назад!!!???
Някой да има идея?

Значи да ви проследя мисълта:
Извънземните решават да изследват човешката раса и вместо да прелетят над някой по-голям град или да влязат в най-близката библиотека, а защо не и в интернет, те си хвърчат и броят птичките и тревичките над някоя поляна.

Няма що, прекрасен начин за изследване. Ами не могат ли да го правят от орбита това същото, а защо не и от луната. Не могат ли да го правят със сателити? Не могат ли да го првят с миниатюрни автоматизирани апарати (сонди)?
Не могат ли да го напрвят с кораби, маскирани като земни самолети?! Толкова ли е трудно да направиш един модел на земен самолет да си шари напред назад из въздуха и да си изследва на воля?

Значи видели хората няколко НЛО-та по права линия, да изследват влажността на въздуха и броя на комарите в полет, и решиха, че са разделили Земята.
Ами утре някой може да види Боинг 747 да лети по права линия и да си помисли, че строи огради от телена мрежа и маркира зоните.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27