Автор Тема: Обиколка на подземията във Варна  (Прочетена 94850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hunter13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #60 -: Ноември 11, 2009, 08:33:39 am »
 ;D ;D ;D

Спокойно, нямаме намерение да сабаряме паметника :). Иначе благорадя за предложението. Някога може да се допитаме до теб. Има неща, които могат да ни бъдат от полза.

С идея не обявявам кога ще се ходи тук във форума, тъй като не се знае кой следи темата. Иначе, който иска да ми пише на ЛС телефон и е-майл. Дори да има доносници аз ще ги отсея.

Що се отнася до това от къде сме влезли от снимките се вижда вратата и по-скоро дупката, през която минаваме. Местоположението й е на запад спрямо паметника. За хората скарани с посоките ще обяся: След като си на паметника тръгваш надолу по парадните стълби тези, по които си се качил. Когат слезеш една част от тях в дясно има голяма метална врата - именно това е склада. Пропускаш тази врата и продължаваш по алеята. След няколко стотин метра може би 100 200 тази врата е вдясно малко скрита от пръст и бетонни блокчета.


Поздрави.

Неактивен Zmbled74

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #61 -: Ноември 11, 2009, 11:27:08 am »
Да вие влизате по 176 човека аз само с 1 пич и с 1 "фенер" и и светкавица от N93i и без нищо друго... ама пак стана работата обаче не сме само ние поселтителите на тунелите както казах в деня когато сте влизали ние влязахме в 11 сутринта и лопатата си беше както при предишното ни влизане зад вратата ,но някои я е залостил  :-X

Неактивен N.U.K.E

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #62 -: Декември 19, 2009, 21:07:50 pm »
а я да попитам.. тези ченгета как разбраха че сте вътре вие? :) ще трябва да направим някой постичка скоро  :P
Гадните Ушеви всичко разбират...

Неактивен sparco0

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #63 -: Януари 08, 2010, 02:13:54 am »
Момчета... ние бяхме първите, който влязахме в паметника в катакомбите...
Ние разбихме дупката под вратата.Обаче не сме правили золуми вътре.Вътре беше доста добре.Дори имаше бушони на таблото за ток още в началото на тунела.
Има няколко места от където може да се слезе на долу според мен.Обаче са пълни с камъни...Нямам идея с какво можем да ги махнем.Не съм влизал доста отдавна тука.И междудругото този другия тунел където има КАБЕЛ. това е маркуч за вода даже си има кранче !Вие сте влезли предполагам от входа където има много камъни и има малко място между камъните и тунела, където  е изкопана дупката под вратата.Аз имам информация за друг бункер.Намира се, където е топлата вода на плажа от големия водопад там където се събира водата от страни има врата точно където са стълбите дето може да се качиш в морската от плажа до боб слея.Skype mi e sparco_we Ако някой иска да коментираме нещо.Не съм влизал доста от давна за жалост тука.
Намерих клиповете от когато влизахме за първи път.
Там където има една малка врата на стената точно срешу тунела от където се влиза беше супер яко залостена с тел как се изкорахме като я отворихме мислихме,че ще дойде някаква брутална струя вода. :D А нагоре по шахтата качвалите ли сте се точно от тази врата?! има шахта като уличните с такива стълбички забити в стената.Аз се качих, но горе беше залостена и беше супер неудобно да я отворим.
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 02:18:42 am от sparco0 »

Неактивен Zmbled74

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #64 -: Януари 13, 2010, 13:02:35 pm »
Пишете е хора някой ако е ходил да сподели или да каже за предполагаеми подземия

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #65 -: Януари 17, 2010, 20:23:26 pm »
здрастиии и за мн години:)
искам да попитам за този вход до топлата вода който е в морската, той отворен ли е? или не знаеш?! знам за един вход който е точно срещу екстраваганца, под копа-кабана има един кенеф, е там има един вход но там как да се влезе.. няма начин просто ;D , имам информация че и близо до паметника на "граничаря" май се водеше.. точно до бившата дискотека "Spider". И там има вход но и там незнам дали е запушен и т.н.

Неактивен Zmbled74

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #66 -: Януари 19, 2010, 19:50:35 pm »
Някой слизал ли е през шахтите околко входовете на подземията на паметника ?
просто ВиК шахти ли са или е нещо на подземията  :unknown:

Неактивен majesty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #67 -: Януари 20, 2010, 00:41:20 am »
Не съм поглеждал темата от месец, явно е доста популярна. Радвам се.
Надявам се скоро, или когато се постопли поне, ще има желаещи да се посети паметника.

Неактивен Zmbled74

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #68 -: Януари 20, 2010, 09:09:01 am »
Може ама ще е малко тъпо само да обикаляме на 1вия етаж щото сигрно сички дето пишат тука са влизали вече. По добре да се търсят други подземия, да се проверяват тези като копакабана ;)

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #69 -: Януари 22, 2010, 14:43:47 pm »
Не знам дали на вас ви направи впечатление н забелязахте ли кучето? Ако беше там от много време щеше да е много слабо (кости и кожа),както и нямаше да има толкова козина  и може би щеше да е умряло.Някой нарочно го е оставил там?! Но защо  :-X

Неактивен Zmbled74

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #70 -: Януари 22, 2010, 18:58:24 pm »
Нищо общо ама както и да е кучето просто си живее там зако да е измършавяло то яде и кат няа ко да прави ходи вътре ?

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #71 -: Януари 23, 2010, 14:45:19 pm »
Нищо общо ама както и да е кучето просто си живее там зако да е измършавяло то яде и кат няа ко да прави ходи вътре ?

ОМГ Едва ли би искало да живее там?! И как яде - минава през заключените метални врати? Живее само на тъмно...?  Странна работа :)

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #72 -: Януари 23, 2010, 14:49:44 pm »
Вече може да преместите темата в "Мистика" как кучето оцелява само,без да яде,натъмно.
Много взехте да го мислите тва куче, то вижда значително по добре на тъмно от нас хората, намерило си е хиляди дупки през който да пропалзява и да си ходи каде ли не.. даже на места кадето все още "ние"(който сме обикаляли) не сме ходили;)

Неактивен KR.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #73 -: Май 06, 2010, 15:38:01 pm »
скоро някой да е ходил в подземията?

Неактивен Zmbled74

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #74 -: Май 15, 2010, 21:13:10 pm »
скоро някой да е ходил в подземията?
Скоро не ама може да ходя тоя месец да търсим път за по-надолу и да направим по свястна карта.Иначе на мен са ми интересни подземията на плажа незнам защо са толкова на едно място ама 1ния вход е от годзила вижда се металната врата с решетка другия е от тоалетната на копакабана а 3тия до тоалетната и тези 3 входа за през 8 метра 1 от друг ако някой знае нещо нека разясни тези входчета ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27