Автор Тема: Хиляди подписи за турско малцинство в България  (Прочетена 27198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2006, 12:01:31 pm »
Радиовитоша са пълни шматки. Колко пъти съм писал по сериозни проблеми всички дори водещите ги обръщат на бъзик. Само промити мозъци са там, но ще продължавам.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

coroviev

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2006, 13:51:17 pm »
Цитат
Това, че имал подкрепа от Турция са си пълни измишльотини...
  Хе-хе, радвам се , че и някои мои информации се потвърждават от втори независим източник!Сега остава и трети да се намери и ще предвидя с ден и час,кога ще го отстрелят и него!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2006, 14:12:22 pm »
Не помня кой го каза по телевизията, но Доган бил троен агент, та нормално е турската връзка да е най-слаба.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2006, 14:34:58 pm »
:D :D :D
Харесвате ми.

АЗ знам някои неща за Доган. Откъде получава парите си, кой отвън го подкрепя и т.н. и т.н.
Това, че имал подкрепа от Турция са си пълни измишльотини...
Ситуацията е съвсем друга. Търсите в грешна посока.

Тези които ме познават лично, ще се вслушат в думите ми защото знаят, че съм запознат с тези работи
 ;D, те знаят за какво говоря

ще разберат, че не говоря глупости и че източника ми е сигурен...

Еон, харесваш ми  :P :P :P :P

таман се чудех дали да не кажа, че съм PRO-ДОГАН и ще се радвам ако Доган остане, понеже както и казаха от неговата партия, това е политически акт отвън целящ свалянето на Доган. Това е трето лице- трета страна. Това не е работа на ДОган. Просто нямам достатъчно информация за да го докажа, но ето че Еон се намеси.

Нека всички пак се върнем към статията в горният ми пост и ще видите, че от ДПС и от мюфтийството казват, че НЯМА ПРИЗНАЦИ ЗА ЕТНИЧЕСКО НАПРЕЖЕНИЕ и че това е ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕНА СИТУАЦИЯ С ЦЕЛ ПРОВОКИРАНЕТО НА НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ ЕКСТРЕМИЗЪМ!

Същата тази провокация тече и срещу циганите в момента и съм в същото време на мнението, че убийството на двете момичета е с цел ДА СЕ ПРОВОКИРА АГРЕСИЯ СРЕЩУ ЦИГАНИТЕ И СЕ СТИГНЕ ПАК ДО ЕТНИЧЕСКА САМОРАЗПРАВА. Дали ще е срещу (")турците(") България или срещу циганите- няма значение.

НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ПРОВОКАЦИИ! В момента, този провокатор използва естествената слабост на българската политическа култура и световузприемане. В момента в България няма изградени обичаи и практики на потушаване на социалните проблеми посредством демократическите механизми на гражданското общество и правителствена приемственост на социални актьори и техните интереси. Липсата на такава правителствена отзивчивост и вътрешнопартийната олигархия, която дава шанс само на партийните лоялисти да вървят нагоре, а не партийните членове, които са наистина загрижени за социалните проблеми, кара обществото да се радикализира.

Подобна е и картината в исторически план, къдет България е била в моменти на слабост, когато е трябвало да се нагажда към нов начин на политическо взаимоотношение, породено от смяната на политическата конюнктура. Например: 50 годишният период след управлението на хан Тервел до хан Телеригх, където досегът с Византия провокира навлизане на НОВА византийска политическа култура в ханството и предизвиква разделение на политическият елит на pro-и-анти-Византийски. Крайната фаза на този процес е християнизирането на България при княз Борис, като кризата се реализира в избиването на 72-та елитни родове. По-късно, в края на Втората Българска Държава, проблемът на България е бил нагаждането й към феодализма и новият социално-политически светоглед на богомилите.

Сега, проблемът на България е нагаждането й към нов начин на управление; НЕ отгоре надолу, а ОТДОЛУ НАГОРЕ! Сега, за пръв път в БГ история имаме шанс САМИ да управляваме своята държава, посредством отговорно и приемствено правителство и АКТИВНО (както бгнс.net и xnetbg.com, КНСБ, учителите, браншовиците) гражданско общество.

Проблемът в този модерен процес на нагаждане към този нов вид социо-политически процес на нагаждане към новата политическа конюнктура е че българският (БАЛКАНСКИЯТ) начин на мислене е: неактивност (прекомерна търпеливост), реакционност (КНСБ и учителсктие стачни действия,пост фактум), радикалност (КНСБ, учителите, БГНС.NET), корупция на политическият елит, некомпетентност в elite (посредством вътрешнопартийната олигархия (ДПС (монанрхия), БСП, СДС, ДСБ!) недоверчимост между социалните фракции, негативизъм и АВТОСОЦИОДЪРЖАВЕН НИХИЛИЗЪМ. Затова, този process на нагаждане таи в себе си опасността от РАЗПАД НА ДЪРЖАВНАТА ВЛАСТ И ДИСАСОЦИАЦИЯ НА НАРОДА ОТ ИДЕЯТА ЗА БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРСКОТО.

Тези две посоки на разпад в момента, според мен, биват експлоатирани от оногова, който е провокатор и който се явява третото лице, за което говорят от ДПС.

ЗАТОВА: КАЗВАМ ВИ, НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ПРОВОКАЦИИ. ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ РАЗБЕРЕ И ОТ НАЦИОНАЛИСТИТЕ!

Т  О  В   А    Е    П  Р  О  В  О  К  А  Ц   И  Я! !
« Последна редакция: Февруари 22, 2006, 01:33:47 am от Horus »

ssi

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #19 -: Февруари 21, 2006, 14:45:28 pm »
Естествено ,че всичко опира до закони ! Ама се оказва ,че тези които трябва да ги създават и да мислят за благоденствието на тази държава ,те най-много не ги спазват. Тука като че ли сме някаква "обратна" страна. Тези които трябва да дават "добър" пример , те дават "лош" пример. Как ли още се държи цялата държава незнам!!!
Лошото е ,че и децата си възпитават така (всъщност това не е никакво възпитание ами незаинтересованост). ("Аз нали съм добре ,имам власт имам пари... @#@$#@^ съм ги другите") Простотията по управляващите е много лошо нещо. Как не се наситиха след толкова крадене тия "хора" не знам.

Eon

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2006, 14:48:59 pm »
Сега.
Прав си Ред.
Това е провокация, но не от Доган или от ДПС.

Повярвайте ми Доган е много по-умен от много хора от тука.

ТОЙ НЕ ИСКА етническо напрежение. Ще е пълна глупост от негова страна да подклажда етническо напрежение, в България, защото ако това ескалира ще настане хаос...
А всички знаем, че при хаос, БИЗНЕСА НЕ ВЪРВИ ;D

Охраната му от НСБОП с охрана срещу съвсем друга заплаха... ;)

Провокациите според мен идват от хора, които имат интерес....
А кой има интерес от националически екстремизъм, я помислете....
Тези хора ще докарат България до положението на Сърбия...Сещате се за кого говоря нали :P

Айде стига толкова хинтове. Коровиев  ;D

Ред ще си поговирим фейс ту фейс :P :P


Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2006, 15:39:25 pm »
Може наистина всичко да е провокация, но проблемът е  в положението в което се намира България и каквито са подай гъзове нашите политици, нищо чудно срещу една солидна сума в един момент да станем колония на някой. Точно в това е проблемът, че ако бяхме стабилна държава -не бихме се страхували, но понеже не сме и понеже знаем какви продажници ни управляват сме наясно, че всичко може да стане, колкото и невероятно и нагло да звучи.
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2006, 17:43:38 pm »
Хммм...

Добре де кажете си го право... кой сти зад тази првокация, защото за мен има два възможни отговора.

 ;D

Иначе е интересно и правдоподобно това, което Ред и Еон излагат...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2006, 18:04:29 pm »
Хехе... не искам да го кажа, защото мога да си навлека "отрицателни вибрации"
 ;D

Отговорите може да са повече, тук вече и аз гадая.. но мисля, че съм прав за останалото, което споменах....
а то може да доведе и до отговорите...
ситуацията е много по-заплетена отколкото някакво си там напрежение....
забравяте парите момчета...(и момичета)
 :P :P :P

coroviev

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2006, 18:24:55 pm »
  Може да си направим лотария на тема"Кога ще го гръмнат".Вход-левче.Който спечели-спонсорира сайта! :P

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2006, 23:08:37 pm »
Хахах... Нееее- coroviev това ме разби.... Звучи обаче интересно. XNET GAMBLING SITE. хахах.. тамън сега правя редизайн на един сайт за покер... :) можем да треснем и едно на XNET'а.. :)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

prestor

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2006, 23:19:25 pm »
Да и освен да направим една пирамидка тип зяпайте реклами за по долар на час пък ние нищо няма да ви дадем после.

coroviev

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #27 -: Февруари 22, 2006, 09:06:38 am »
   Ето,идеята на Престор за разширяване на бизнеса е супер!Обединяваме го с едно мащабно он-лайн залагане "Познай следващия труп?!" и Админ спира да мисли за спонсори.Друг добър начин за печелене на пари е да се направи секта. :D :P ;D 

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #28 -: Февруари 22, 2006, 14:15:21 pm »
Хммм...
Добре де кажете си го право... кой сти зад тази првокация, защото за мен има два възможни отговора.
 ;D
Иначе е интересно и правдоподобно това, което Ред и Еон излагат...

Така, засега това е което разбрах от цялата история:

1. Не е Доган, а уж "Миллет Тракия"

1.1 Исмаил Дервиш /учредител и съавтор на подписката/
1.2 Мендерас Конгюн /автор на подписката/

1.3 Но според "Хюсеин Енгер, областен лидер на ДПС и заместник-областен управител на Старозагорска област..., познавайки авторите на декларацията, не смята, че текстът е написан от тях"

1.4 Така всъщност се оказва, че в дъното стои Адем Кенан:
"Негови /на координатора на мероприятието - Христофор Евтимов/ приближени, пожелали анонимност, казаха, че сдружение “Миллет Тракия” е легалната форма, под която продължава дейността на нерегистрираната партия на Адем Кенан."

Остава въпроса, наистина ли е Адем Кенан? Все пак, това е информация от "анонимни" лица. Но засега така изглеждат нещата. В същото време се чудя, какво толкова ще спечели Кенан. С какво се занимава и какви са му доходите и стои ли някой зад него? И ето тук е конспиративната връзка. Ако трябва да се настроя на вълните на всеобщото конспиративно поле, бих казал, че може и да има връзка между кръвопролитията във Франция, провокацията в Даниия, потенциялната провокация в Холандия /визирам сайта/ и унас. Това ще да е онова, за което говорят в сайта на мемри.тв за ционистите.

!src NEWS.BG http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=173701
!src NEWS.bg http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=173768

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2006, 15:07:15 pm »
Ако трябва да се настроя на вълните на всеобщото конспиративно поле, бих казал, че може и да има връзка между кръвопролитията във Франция, провокацията в Даниия, потенциялната провокация в Холандия /визирам сайта/ и унас. Това ще да е онова, за което говорят в сайта на мемри.тв за ционистите.

!src NEWS.BG http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=173701
!src NEWS.bg http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=173768

Мдааа... Браво, браво, много вероятно :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27