Автор Тема: Хиляди подписи за турско малцинство в България  (Прочетена 27181 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #30 -: Февруари 22, 2006, 15:27:09 pm »
Сиреч, с две думи, американците стоят зад цялата дандания.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2006, 15:28:10 pm »
Винаги са американците. Или руснаците >:( >:( >:(

prestor

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #32 -: Февруари 22, 2006, 20:42:35 pm »
Винаги са американците. Или руснаците >:( >:( >:(
Или евреите...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #33 -: Февруари 22, 2006, 21:47:08 pm »
Да бе как ги забравих :P

Eon

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #34 -: Февруари 23, 2006, 09:20:58 am »
Други са според мен...


Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #35 -: Февруари 23, 2006, 13:15:23 pm »
Други са според мен...



Тука Еон само загатва :PPP :))))

Ако трябва да вярваме на Първанката и Сезер, то наистина работата е много сложна, въпреки че има заподозрени:

Цитат
Не можем да си затворим очите пред това, че и в двете страни има среди, заинтересовани отношенията ни да са в застой и даже да бъдат върнати назад, заяви президентът Георги Първанов след среща с турския си колега Ахмед Сезер.
!src NEWS.BG http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=173903

Има и още нещо. Така наречената връзка между Миллет Тракия и Адем Кенан е много съмнителна. В изявление пред Шуменска Заря, Кенан казва, че не е до толкова голяма степен обвързан с дейността на Миллет Тракия, както казват онези "анонимни приближени" към Миллета. Тук ще е нужна повече информация.

Друга теория според един източник е че Кенан е творение на старата ДС. Но какво печели НСС, какви са целите й и интересите й, това не и е ясно.

Аз пак да си го кажа, ако е вярно това, което Сезер казва, то излиза, че тези провокации не са част от някаква турска доктрина за превземане на България.

Така излиза, че : не е Кенан, не е Доган, не е TK (доколко трябва да вярваме?, доколко турската страна би спечелила от кръвопролития в БГ? Дали все пак ще й бъде позволено да навлезе с някакъв род войски в БГ под предлог да опази турското и мюсюлманското малцинство в БГ, както се опитваха да направят в Ирак и мисля че направиха по времето на Босна).

Остават Миллет Тракия и ционистите и изобщо, тези които печелят от етноконфликт на Балканите.

Eon

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #36 -: Февруари 23, 2006, 13:23:31 pm »
при Босна влязоха като контингент на НАТО,
ние сме в НАТО - тука няма да стане това, или ако стане.. УН + УСА ще са към 70% от войските...
 :P

в ирак какво мюсюлманско малцинство???
ако са искали да влизат там (на мен не ми е известно), то ще искат заради кюрдското малцинство..
да не направят държава в северен ирак, щото става лошо...

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #37 -: Февруари 23, 2006, 13:39:19 pm »
Така че не са и те...
 ::) ::) ::) :P :P :P :P :P :P ;)

virtual

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #38 -: Февруари 23, 2006, 21:30:32 pm »
по моя информация потписката е била събирана в цялата страна по този въпрос . подписката примерно в димитровград е събирана под предтекст, че е за ремонт на парковете и при въпрос, защо няма пояснение отгоре(намало е текст закакво е потписката) туркинята исчезва и край с потписката. Потписката е организирана от ДПС!!!! няма никакви други милети и темп подобни. Всичко просто се замазва за да няма конфликти.
Друго сега се подготвя потписка от ДПС против АТАКА!!!!(искат да я премахнат като партия)
Симпатизанти  на дпс разрязали гумите на рейс с който щели да ходят АТАКА в София на19(разбра се тези дни) и им се спукали 2-те гуми по пътя. За щастие няма жертви и щети (с исключение на гумите).

prestor

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #39 -: Февруари 23, 2006, 22:19:04 pm »
Изобщо не ми харесва как действат обаче. Купуват гласове с по 15 лв в Изгрев (най-големият квартал с циганско население в Пловдив) аи в цяла България. Правят фалшиви подписки. По време на избори разкарват с автобуси гласоподаватели....

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #40 -: Февруари 24, 2006, 13:04:11 pm »
по моя информация потписката е била събирана в цялата страна по този въпрос . подписката примерно в димитровград е събирана под предтекст, че е за ремонт на парковете и при въпрос, защо няма пояснение отгоре(намало е текст закакво е потписката) туркинята исчезва и край с потписката. Потписката е организирана от ДПС!!!! няма никакви други милети и темп подобни. Всичко просто се замазва за да няма конфликти.
Друго сега се подготвя потписка от ДПС против АТАКА!!!!(искат да я премахнат като партия)
Симпатизанти  на дпс разрязали гумите на рейс с който щели да ходят АТАКА в София на19(разбра се тези дни) и им се спукали 2-те гуми по пътя. За щастие няма жертви и щети (с исключение на гумите).


Интересна информация имаш, Virtual, говори ми, говори ми...  :P :P :P

virtual

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #41 -: Февруари 25, 2006, 22:53:08 pm »
ДПС са спонсорирани не само от български бизнес но и от турска страна защото Турция не иска да чува за тях
В междувременно за да събере някоя друга точка Сергей Станишев закарал като пдарък на турция,тези дни един от лидерите на ПКК който бил в българия и се укрива за да не го сполети смъртната присъда.
мисля че по тези въпроси мога да говоря с дни  ;D жалко че само ще представя малцинствата (турците и циганите ) в друга светлина непозната за всички но с всеки изминал ден проблемите зреят ли зреят

Eon

  • Гост
Отг: Хиляди подписи за турско малцинство в България
« Отговор #42 -: Февруари 26, 2006, 08:03:14 am »
Тоя лидер на ПКК ако го набарам, аз лично ще го закарам
 >:( >:( >:(

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Цитат
ДПС са спонсорирани не само от български бизнес но и от турска страна защото Турция не иска да чува за тях

Привет, Virtual,

Само тук малко не разбрах някои неща.

Искаш да кажеш, че част от българският бизнес и турската страна имат общ интерес от държането на страна на някой? Кой или кои са те?

virtual

  • Гост
Eon друга ми беше мисълта ,този лидер на ПКК в страната си се бори за съшото за което се борят малцинствата в страната ни, а по "поръчка" на ДПС и турция, ние го предаваме,общо казано това не е в наш интерес.
RedGuy- Турция не иска да чуе и дума за нашите турци защото и те си ги знает що за стока са. Но също така имат интерес от влияние в други страни, защото от тях може да извлече облаги. Абе пари ,власт и темп подобни.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27