Автор Тема: Конспирацията Холокост  (Прочетена 100490 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #150 -: Август 01, 2018, 11:05:10 am »
Гал, душо кукурузена!
Цитат
А, не си ли чувал, че тези райони са с  богати залежи на злато, диаманти...сребро, и това е причината да бъдат подпалени, изселени и освободени тези райони от местното население.
А да си чувала алуминият на колко градуса се топи? Справка - последното видео дето го постнах. Двигатели, джанти и сичкото алумин в колите е на локвичка. Трябват малко над 1200 градуса, да се случи.
Къв е тоя огън, бре? Тва да не ти е доменна пещ на открито? Колите и къщите ги няма, пък дърветата в близост весело си развяват листенца! :flag_of_truce:
В Гърция е така, в Калифорния, Швеция, Португалия и прочее, ма крият. Що?
И там ли залежи?

Цитат
  А, и що ли закриха академиите им и празните им философии на времето, за безсмъртието на душата, като всичко е смъртно?
   
Ти Душа на някой мъж ли си, като си женско? М?  :---
Или си лунно - смъртна....
...и те втриса от завист, че НЯКОЯ е БЕЗСМЪРТНА???
 :blush:


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #151 -: Август 01, 2018, 11:57:47 am »
Нищо, не видях от това, което написах да зацепиш.
 Така че спирам с темата Гърция. А да си чувал за гръмнати и разцепено дърво  как гори, дето има под него злато - ускорението на изгарянето ? В момента говоря за случая Гърция и не отричам намесата в други държави на пожари , предизвикани от Хаарп. Така, че за Гърия имам конкретно мнение.
А, че ти се успокояваш с безсмъртие и търсиш разбиране от смъртните си е твой проблем. Търси го :)
Видяла съм достатъчно паяци и джинове, дето се представят за цялата ти рода, но не не съм наивница като теб да им се вържа.Видяла съм много повече , отколкото можеш да си представиш по тези въпроси, за които  постоянно питаш.
Сигурно и Холокоста ще отречеш, че не е имало  Аушвиц, Дахау, Освиенц, ако е такова мнението ти по-добре се оттегли за да не заблуждаваш, и в тази тема, останалите.Или се разходи до документалните центрове в тези райони, където са изписани цифрите на жертвите от Холокоста и ще разбереш че нещата не са като в хоремага, на майтап. А всичко се е случило. Имам дори познати, чиито близки са работили там и са били преки свидетели на събитията и жертвите на холокоста.
Така , че няма смисъл да споря  с теб по тези въпроси, след като нямаш преки доказателства за събитията случили се в това време  и хора свързани с тях.
« Последна редакция: Август 01, 2018, 12:18:11 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #152 -: Август 01, 2018, 12:28:50 pm »
Баш съм си на темата. Холокост какво значи?
Пълно изгаряне. На видеото го показват и е доказателство/свидетелство за нещо.
И не ми се врътвай по килифарски за лудия хитлер и лагерите му. Не ме интересува и не съм споменавал такива неща.
Цитат
  Видяла съм достатъчно паяци и джинове, дето се представят за цялата ти рода, но не не съм наивница като теб да им се вържа.Видяла съм много повече , отколкото можеш да си представиш по тези въпроси, които  постоянно питаш.   
Видяла си таратанци. Виж, на "кино" може и да си била, което е по-вероятно. Само разлайваш кучегла...
Опс, кучетата... :-X



Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #153 -: Август 04, 2018, 15:00:16 pm »
Цитат
Баш съм си на темата. Холокост какво значи?
Пълно изгаряне.

Е, тогава ще трябва да разясниш защо Ламите се изгарят напълно и праха им се съхранява в ступи?Вярват в прераждане и инкарниране, но са изгорени до кости!
Като главния лама , знае къде ще се прероди. Как става процеса на инкарнация при пълно изгаряне в " индуиама" и " будизма"? Какво общо има с холокоста?
Когато бях в Хималаите, един монах ми показа снимка на стария монах и на детето, което е било преродено в Бутан и после е върнато в манастира . Тялото на стария монах-главен лама  е изгорено.
Има ли общо с пълното изгаряне и холокоста?
Някой казват, че духа се освобождава по бързо от тялото и кокалите, когато трябва да бъде  изгорено тялото и  освободено. В индуизма изгарят телата и праха се хвърля в реката Ганг.Вярват в прераждане.
 В исляма е забранено изгарянето и държат на погребване!
А, нейде меандър спомена, че пазели кокали?..Що са им кокали?
И къде е истината ?

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #154 -: Август 04, 2018, 17:28:13 pm »
 :D
Цитат
А, нейде меандър спомена, че пазели кокали?..Що са им кокали?
И къде е истината ?
Казал съм че кокали не връщаме.Което значи че за да можеш да разполагаш с материално тяло трябва да имаш в енергийното тяло същите кокали.
А което значи че открадените ни кокали ще си ги прибереме.И точка.   :-X
 :hi:

Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #155 -: Август 04, 2018, 20:29:41 pm »
Гал,
Цитат
   И къде е истината ?   
Ти май  :---....
За змията Ташкан Ал - Бин можеш ли да се сетиш другото му име кое е?
Става дума за ченълинг между Моисей и кого? Плюс "създаване" на нова раса/евреите.
За ритуалното изгаряне в индуизма, същественото е че се прави,за да се помогне на човек да се прероди изчистен.
Холокоста/геноцида е ритуал за тотално унищожение/заличаване на личността.
Май има разлика. Исляма не ги горят, щото ще изгори и "гостенина" барабар с тялото. Сещай се.
Пък и що питаш/подпитваш, нали знаеше неща, дето си нямам и представа?
 :flag_of_truce:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #156 -: Август 04, 2018, 21:12:25 pm »
 :D
Цитат
За ритуалното изгаряне в индуизма, същественото е че се прави,за да се помогне на човек да се прероди изчистен.
Мба,май е за прикриване на следите.Тялото е твое когато се единиш със него.Ако не си единен, както се родиш чист, така трябва да го върнеш.Разликата си я плащаш.
Пък големия Българин божидар димитров го изгориха.Айде няма нужда.Вече горенето ги праща директно във бездънното женско,няма вече да има развъплатени.
Женското не си поплюва хич.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #157 -: Август 10, 2018, 10:27:27 am »
paci 1
Цитат
Ти май  :---....
За змията Ташкан Ал - Бин можеш ли да се сетиш другото му име кое е?
Става дума за ченълинг между Моисей и кого? Плюс "създаване" на нова раса/евреите.

Паци,честно ще ти кажа , че знам че има змийска раса, но този Ташкан Ал -Бин, го чувам за първи път.

А в Битие нали се казваше , че поставя вражда между децата на "Змията " и децата на  " Жената".

Сърфирах и попаднах на това:

Цитат
Мирослав
Administrator
Sr. Member
*****
Публикации: 420


Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
   
Великата лъжа
« -: Март 19, 2009, 01:11:26 pm »
Около 2 800 г.пр.н.е. в земите на днешна Сирия, в област близо до Средиземно море, се родило момче. Родителите му били търговци на добитък, добри и честни хора. Те нарекли сина си Ташкан Ал-Бин. По онова време там било наложено учение, което освен добродетелите, развивало и психичните сили на учениците. Посветените в него придобивали контрол над низшия ум, като по този начин разкривали пътя на любовта в себе си. Най-напредналите ученици след дълги години обучение придобивали власт над природата и природните явления: земетресения, пожари, дъждове, бури. Древните дервиши преподавали учението само на хора, достойни да го приемат, и никога не злоупотребявали с умението си да осъществяват контрол върху растителния, животинския и човешкия свят.

Един от избраните ученици бил Ташкан Ал-Бин. Още от най-ранни години, той вече проявявал силна чувствителност към психичните сили. Затова древните дервиши го приели, за да го въведат в древното учение. Ученикът бързо и жадно възприемал знанията, усъвършенствал уменията. Учителите му били доволни и виждали в момчето свой достоен последовател със способности да развие в себе си старото познание. Всичко вървяло добре, но един ден Ташкан Ал-Бин бил обхванат от съмнения. Повод за тях била мисълта за огромния разход на енергия, при осъществяването на контрол над природата и явленията. Ташкан усещал как по време на различните практики се изчерпват неговите сили и тялото му бавно умира. Всичко това се случвало, защото, за разлика от другите ученици, у Ташкан жизнените функции се поддържали единствено от психичната енергия - още от неговото раждане мозъкът му работел само на определена честота на вълната, свързана с тази сила. Тогава младият човек осъзнал, че трябва да намери начин да акумулира психичната енергия... Веднъж, когато отново бил много изтощен след някаква практика, той се сетил, че може да извлича необходимата енергия не само от животинския и растителния свят, но и от другите хора!

Така Ташкан оставил практиките, свързани с движението на прана в тялото и се насочил към човешкото съзнание. Колкото повече влияел върху умовете на другите, толкова повече придобивал контрол  върху  техните  мисли  и  действия.  След  срещите  си  с него, хората се чувствали смазани и не след дълго започнали да го избягват. У Ташкан Ал-Бин се родила неистова злоба към тях. Тогава той се отдал само на контрола върху съзнанието им ... Всичко това обаче било за сметка на неговото тяло...
След няколко години жизнените сили напуснали Ташкан и той умрял. Бил на 27 години. След физическата смърт съзнанието му се озовало в един от пластовете на Брахман, където се излъчвали много слаби потоци от основната психична сила... И за да получава съзнанието му необходимата енергия /защото там където попаднал била недостатъчна за него/, в Ташкан се родил пъклен план, който действа и до днес на Земята...

Годината е около 1240 пр.н.е., мястото е Египет.

Вероятно малцина знаят, че голямата пирамида в Гиза служела за духовно просветление и ритуални практики. Младите египетски жреци се обучавали в нея, като прилагали интересна практика. В средата на пирамидата има каменен саркофаг. В точно избран момент от годината подготвеният и обучен жрец лягал в този саркофаг половин час преди полунощ. След половинчасово мантруване, съзнанието на ученика се отправяло на дълго пътуване из степите на вселената. Върхът на тази практика била, срещата с Изида.
Това се смятало за висше духовно преживяване, за което копнеел всеки ученик. За да се извърши правилно тази практика, египетските жреци ползвали енергията на слънцето и луната, с помощта на която подготвяли ума за предстоящ духовен скок в отвъдното...

Един от многото синове на фараона по това време бил млад жрец. Той имал двама учители, които следели неговото развитие. Дошло времето за посвещение в голямата пирамида. Когато легнал в саркофага, младият жрец получил видение - всичко около него се обляло в светлина и в ума му нахлул глас с думите:
"Аз съм твой Бог, ще те избавя от мъката и болката. Ти ще поведеш народа ми, който ще властва над земята и хората. Този народ ще бъде вечно в паметта на човеците и ще яде от плодовете, които Аз му давам".
След тази случка младият жрец с треперещи крака хукнал при своите учители и им разказал за чутото. Убежденията на новопосветения, че го чака велико дело, което ще осмисли живота му, били непоколебими.

Младият жрец и неговите учители представили случилото се на фараона. Владетелят ги изслушал много внимателно и, макар да недоумявал кой ли ще е този народ, чийто предводител ще бъде синът му, вече бил дълбоко убеден, че неговият наследник е богоизбран да изпълни Велика мисия, която ще донесе слава, власт и богатства на Египет. След време дал пълната власт на сина си, младият жрец, да "култивира и отгледа" ново поколение от хора. Сред жителите и робите в Египет били подбрани най-издръжливите мъже и жени. След кратък подготвителен период, всички те, предвождани от сина на фараона, потеглили към пустинята...

Трябвало да изминат близо 40 години, да се сменят три поколения, за да се сбъдне Великата мисия...

Сигурно вече стана ясно, че това е историята за Мойсей и неговия "богоизбран" народ. А гласът, който чул младият жрец /Мойсей/ в голямата пирамида, бил на… самия Ташкан Ал-Бин.
И така, оттук започва целият драматизъм, който придобивал огромни, невероятни измерения в историята на човечеството...

Всъщност, защо било необходимо на Ташкан Ал-Бин да "създаде" такъв народ тук на Земята?
След като неговото съзнание попаднало в един от пластовете на Брахман, той не получавал достатъчна "храна", за да съществува в това енергийно психично поле. Дошло време, когато енергийните му нужди се изострили, и Ташкан разбрал, че трябва да си осигури източник на необходимата му сила. Решил да задейства коварния си план - да настрои умовете на хората на такъв режим, че те да могат да произвеждат същата или сходна на нужната му енергия. Според замисъла, трябвало да се получи непрекъснат енергиен поток, който щял да осигури на Ташкан Ал-Бин свободата и силата да продължи да съществува Там.
За да се настроят човешките умове на такива психични потоци, първите и най-важни условия били: самотата и прекъсването на всякаква възможност за контакти на избраните хора със себеподобните. Пустинята била идеално място за тази цел. И тъй като процесът бил продължителен - около 40 години, а сред пясъците за толкова време можело да се случи всичко, избраните хора трябвало да бъдат и в пълно подчинение на своя водач - младият жрец Мойсей. И  там,  уединени  в   пустинята,  през   всичките  тези   години,  те  безпрекословно изпълнявали всяка негова заповед - нямали претенции, нямали собствено мислене и желания. Задействан бил безпрецедентен манипулационен процес.

Какво представлявал всъщност той? При него всичко се дължало на, така наречения, ефект на авто-синхронизирането. Знайно е, че ако от 5 до 20 % от птиците в едно ято полетят в определена посока, те предават определен импулс до всички останали и веднага цялото ято тръгва след тях. Това се наблюдава и при стадата животни, колониите насекоми и други подобни групи. Хората не се различават по държание в аналогични ситуации. Достатъчно е 10% от определена общност да наложи дадена идея или цел, и след време цялата група започва да я одобрява, и не след дълго да я реализира.
Така че ясно е как и защо народът на Мойсей вече бил готов да стане част от пъкления план на Ташкан Ал-Бин - след около 40 години скитане в пустинята и живот в пълно подчинение, избраниците вече не различавали доброто от злото. Те се превърнали в общност от хора, които не можели да живеят без заповедите и преценките на своя пастир. Постепенно те били превърнати в живи роботи - без самостоятелно мислене, зависими от зададената програма.

Програмата, подготвена от Ташкан Ал-Бин:
"Аз съм твой Бог, ще те избавя от мъката и болката. Ти ще поведеш народа ми, който ще властва над земята и хората. Този народ ще бъде вечно в паметта на човеците и ще яде от плодовете, които Аз му давам".
Плодовете на Ташкан били огромните потоци концентрирана психична сила. Мощна енергия, която можела да бъде съзидателна, и чрез нея пастирът, когато си поиска, да управлява сезоните, дъждовете, земетресенията, сушите и т.н. Той, от своя страна, пък става главният източник на въпросната енергия, която захранва живите роботи на Земята - те не могат без нея. Тази програма е заложена в паметта им.

И така, преди близо 3200 години се оформило едно общество, в което единственият критерий за различие между тях и другите хора е проявената психична енергия, която оформя психиката. Нищо повече. От онези времена тази схема не е претърпяла съществени изменения. На Земята във физическа форма винаги е имало пастири, имами,  дервиши  и  други   духовници,   които  получават  в   изобилие чрез духовни практики необятна психична сила. Владетелят и донорът е Ташкан Ал-Бин в своята духовна форма. Трябва да се знае, че около него има шест души, които му служат предано. Те са тези, които пращат психичната мощ за дервишите на Земята, а те от своя страна я предават чрез различни дисциплини на своите ученици- роботи. Последните запаметяват командите им, в тях се развива стадният инстинкт за пълно подчинение и изпълнение, без право на мнение, претенции и прочее.

Попаднали сред другите народи и общности от хора, живите роботи бързо им предават заложените програми, чрез ефекта на авто-синхронизирането. И това продължава повече от 3 000 години - пастирите пасат колективния жив робот, носещ в себе си програмата за колективното превъзходство. Защото над тях и в умовете им винаги е техният господар - Ташкан Ал-Бин в неговата духовна форма...

Най-лошото в сценария е, че днешните дервиши и духовни водачи изобщо не подозират за този процес. Те вярват безпрекословно в "светите писания", като по този начин сами затварят вратите към познанието...
...Трагедията е голяма! Получава се така, че всеки човек, тръгнал да търси духовна истина, обикновено има контакт точно с такива, "просветлени" люде. В крайна сметка, вместо път към истината, търсещият получава несекваща атака от психична мощ върху съзнанието. И с течение на времето, без изобщо да го съзнава, човекът се "пристрастява" към тази енергия, става й подвластен и се превръща в жив робот. Той акумулира психична сила от псевдо-духовника, и едновременно с това, неговият ум започва да произвежда същата или сходна енергия, която облагодетелства Ташкан Ал-Бин и шестимата около него.

В днешно време, самите живи роботи вече властват над цели народи. Хората се задушават в тяхната примка от икономически структури, пазарна икономика, религиозни организации, коварни и хитри политици с огромни състояния. Клупът на тази примка се стяга и от лостовете на организираната престъпност по целия свят...
За да могат човешките мозъци да излъчват енергийни психични потоци, емоциите трябва да се активират до степен, която достига отвъд възможностите за контрол. Гладът, мизерията, мъката, разбитите   надежди,   ужасът   от   физическата   смърт,  болестите  и  т.н., когато предизвикват силни неконтролируеми чувства, активират силен поток от психична енергия, която облича ума. В този момент мисълта е тази, която излъчена от нашите умове носи със себе си въпросната храна. Когато човек не може да овладее агресивната емоция, произведената от това енергия, чрез мисълта отива в пласта при Ташкан Ал-Бин и неговите "обожествени" духове.

В днешно време, пастирите на Ташкан Ал-Бин се намират на всеки континент, като по този начин се поддържа "духовната" мощ на човечеството. А хората не са нищо повече от кукли на конци, играещи в измислен театър, водени от пастири-режисьори, с "идеална" цел, а шефът на целия този психичен боклук и до днес е ненадминат в своето творение. Това е Великата лъжа...
Всеки сам твори и създава своята реалност. Всичко е въпрос на избор. Но изборът зависи от Разбирането. Ако не разбираш нещо, как може да го избереш?!?

Хората не са виновни.., Мойсей не е виновен.., еврейският народ не е виновен.., нито кой да е народ! Никой не може да впрегне силата на избора за унищожаването на злото, докато не Разбира самото зло!..
А моят избор - аз вече го направих! "

Подобно на послеслов към листите с малък кламер бе прикрепен текст, написан с далеч по-спокоен почерк, с уверени, равни букви.
"Седем месеца след като разбрах и написах това за Ташкан Ал-Бин прочетох поемата "Махабхарата" на мъдреца Вяса. Там срещнах следния цитат:
"...пред зейналата дупка, погълнала злодея,
Утанка не застана, а скочи вътре в нея.
Защото тая змия не беше като всяка,
а царят повелител на змиите - Такшака"...
Убеден съм - Ташкан и змийският цар Такшака са едно и също!.. Великият мъдрец Вяса е знаел всичко за него и "богоизбрания" му народ!

Автор-Румен Чорбаджийски

https://silverunicorn.org/forum/index.php?topic=39.0

( от 2009 г.)

П.п. Ако не се лъжа автора на статията, показан в публикацията е - Румен Чорбаджийски, същия на който в момента си дигнал мерника и за който разясняваш че думите, които ползва от индуизма за " демони, троянски коне, паразити " - самскарна решетка първи пласт, са се изкривили в речника му . А публикацията ми напомня, че е на един бивш админ тук, дано не греша. ;)
Тоест за  този Ташкан - Ал Бин (ченълинг), не се среща информация в Библията и ако има такава , може да ме поправиш.
Да не звучи, като във войни на Тангра.
 40 години евреите са давали жертви на фалшиви богове в пустинята и  са били отхвърлени от Бога, дори и Моисей е бил наказан да не стигне обетованата Земя, но този Ташкан - Ал Бин за първи път го чувам. Сигурно тогава самия автор на статията Румен Чорбаджийски, не e успял да премине през първи пласт на решетката и са го спрели да разбери истината до Ташкан...(демон)    :D




Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #158 -: Август 10, 2018, 12:33:40 pm »
Гал,
Цитат
    10. Един неделен ден бях обзет от дух и чух зад себе си силен глас като от тръба, който казваше: Аз съм Алфа и Омега, първият и последният;
12. И обърнах се да видя, отде иде гласът, който говореше с мене; и като се обърнах, видях седем златни светилника,
13. а сред седемте светилника едного, подобен на Син Човечески, облечен в дълга до нозете дреха и препасан до гърдите със златен пояс;”/Откровение на Йоан/

..............................................................................


Един от многото синове на фараона по това време бил млад жрец. Той имал двама учители, които следели неговото развитие. Дошло времето за посвещение в голямата пирамида. Когато легнал в саркофага, младият жрец получил видение - всичко около него се обляло в светлина и в ума му нахлул глас с думите:
"Аз съм твой Бог, ще те избавя от мъката и болката. Ти ще поведеш народа ми, който ще властва над земята и хората. Този народ ще бъде вечно в паметта на човеците и ще яде от плодовете, които Аз му давам".
След тази случка младият жрец с треперещи крака хукнал при своите учители и им разказал за чутото. Убежденията на новопосветения, че го чака велико дело, което ще осмисли живота му, били непоколебими.       
Според мен става дума за Моисей/младият жрец и "запознанството"/ченълинга му с яхве/ташкан ал-бин.
Или начина човек да се докара до демон, а в последствие чрез хитрост и до фалшив бог.
Меандъра беше споменал, че демоните идват/произлизат от хората. В разказа за Ташкан много ясно е описан начина на случване. Господ и той предполагам е бил човек, но се е докарал до Майстор/Бог
Човекът има два пътя. Или става като Господ/Бог, или като яхве/демон.
Оня ден една напираше за Истината. Дано я смели, ма надали. :unknown:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #159 -: Август 11, 2018, 10:19:24 am »
 :D
Ха като ви гледам писаниците ми идва на акъла за Мила, и нейния птах.Преживях даже и целувката му/и.Даже и наскоро имах още едно преживяване май свързано с него.
Та.въпросната персона която коментирате мисля че е жена.Жените са способни на такова психическо можене.Сигурен съм.
което ме навежда на мисълта че антихриста е жена и има българско гражданство.Ся му трябва мъж с родно право за да им стане врътката.А и в историята има много примери в които мъжа е властелина на показ а всъщност жена до него или около него върти всичко.Мъжа е само чучело.
А за тея вече съм сигурен че всичко което пишат трябва да се обръща за да се схване за какво иде реч.

Цитат
Меандъра беше споменал, че демоните идват/произлизат от хората.
Би ли ми посочил къде съм го споменал,щото ми се струва че не съм споменавал такова нещо?
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #160 -: Август 11, 2018, 11:26:17 am »
Заповядай!
https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=3253.msg194814#msg194814
Долу червеничкото.
Цитат
    Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #316 -: Януари 16, 2010, 19:03:53 pm »
ЦИТАТ
Raven  ;D
 
Цитат
Как иначе така са ни унифицирали.Как са ни видиотили толкова? Как ни контролират?
Ми някой тука беше казал подобното привлича подобно.Щом жена може да бъде обсебена,което би трябвало да бъде невъзможно.То въпроса е как може демон да обсеби жена.Някой има ли определението за демон.Аз си го обяснявам,че произхода на демоните е от хората.Иначе няма как да обсеби жена.А ако гледате филма 300 има една реплика която е смущаваща-че някой си е позволил да направи армия от умрелите.Може и да бъркам но така ми се навързват нещата и по лесно си ги обяснявам.Или накратко използват троянски коне.А от филма Константин има реплика която обяснява наличието им в нашия живот.Т.е. че някой ги пуска тука.
Живи и здрави. :hi:
П.П.Може и да си внушавам, но  все пак е различна гледна точка.
     

Помня ти писаниците, щото съм ги преглеждал поне 10 пъти сичките. И тук и оттатък в жълтия...

п.п. Ха!
Мошето моисей да е прецакан от жена ли? Дебелата?
Баси, туй ще е най-големият майтап в историята. Струва си да се помисли върху идеята.
« Последна редакция: Август 11, 2018, 11:42:37 am от paci1 »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #161 -: Август 11, 2018, 13:33:00 pm »
 :D
Цитат
П.П.Може и да си внушавам, но  все пак е различна гледна точка.
Явно съм си турил тенекията.Обаче ти каква работа имаш да ми следиш писанията.И кат гледам годината е бая далеч от сега?
И най вече защо копираш изказа ми? Дай ми причина.
Иначе ще трябва да те поогледам от по близо.Вероятно няма да си доволен.Личното ми пространство е затворено за да ме цитираш трябва да имаш причина която да е изведена и вярна иначе .....
Търпението ми е на кратиш каквото и да значи.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #162 -: Август 11, 2018, 21:32:45 pm »
Цитат
  Би ли ми посочил къде съм го споменал,щото ми се струва че не съм споменавал такова нещо?   
Ми нали искаше да ти посоча къде си го казал. Посочих ти го.
По тия места/форумите е нормална практика да се изваждат/ползват цитати. Какъв е проблема, че не схванах? :unknown:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #163 -: Август 11, 2018, 23:57:25 pm »
paci 1
Цитат
Според мен става дума за Моисей/младият жрец и "запознанството"/ченълинга му с яхве/ташкан ал-бин.

Абсолютна глупост!

Става въпрос за " ченълинг пратен на Румен Чорбаджийски " в първа решетка от демон, дето му се представя за Брахман, прикачен към негова чакра. И го е нарекъл Ташкан.
 Не виждаш ли , че праща хората по светилища да медитират,за  да се изкарат в  извън телесно състояние и да им се лепнат разни от " светилищата" и после тук да влизат с претенции на озарение , че са потомци на индо-европейската раса и богинята майка, траки и индуси.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #164 -: Август 12, 2018, 01:29:25 am »
Гал, напълно е възможна и тази версия. Даже и вероятно е така.
При всички случаи румбата не е читав. Подозирам, че води "последователите" си за носа и заради това писах у форума му. Съответно на десетата минута ми изтри поста.
Чудех се той какво печели от цялата работа. Имаш ли идея?

п.п. Всъщност имам идея какво прави. Въвеждайки ги в заблуждение, ги "принася" един вид жертва към някой демон, вероятно собственият си такъв.
Или поне така ми се струва. Не знам.
Подозирам, че са един отбор с гласеца. Дотук станаха трима. Да видим още колко ще се "покажат"...
« Последна редакция: Август 12, 2018, 01:54:12 am от paci1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27