Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 213764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #315 -: Януари 16, 2010, 15:26:43 pm »
 :hi:

Дори да се имплантира чип в нас те чувствата си остават, енергията  не се мени. Но целта е да "не" се излиза от глобалната матрица. Така контрола ще е по лесен. Е такива като мен и теб и този форум няма да има. Относно енергйното хапване няма да испуснат нищо. Убедена съм измислено е.
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #316 -: Януари 16, 2010, 19:03:53 pm »
Raven  ;D
 
Цитат
Как иначе така са ни унифицирали.Как са ни видиотили толкова? Как ни контролират?
Ми някой тука беше казал подобното привлича подобно.Щом жена може да бъде обсебена,което би трябвало да бъде невъзможно.То въпроса е как може демон да обсеби жена.Някой има ли определението за демон.Аз си го обяснявам,че произхода на демоните е от хората.Иначе няма как да обсеби жена.А ако гледате филма 300 има една реплика която е смущаваща-че някой си е позволил да направи армия от умрелите.Може и да бъркам но така ми се навързват нещата и по лесно си ги обяснявам.Или накратко използват троянски коне.А от филма Константин има реплика която обяснява наличието им в нашия живот.Т.е. че някой ги пуска тука.
Живи и здрави. :hi:
П.П.Може и да си внушавам, но  все пак е различна гледна точка.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #317 -: Януари 16, 2010, 20:36:27 pm »
Ти ПРОЧЕТЕ ЛИ??? внимателно, преди да пишеш?
ПРОЧЕТОХ,преди да пиша,споко!!!raven,нали знаех,че един от методите да не видиш истината,която е пред очите ти-е просто да я приемеш за нещо невероятно.Колкото за чиповете-не е задължително да са материални,отгоре на всичко щом може да се вкара в човек нано-технология посредством една проста инжекция(я ваксина против нещо,я някое "витаминче" за наше "добро"),тогава има ли смисъл да хабят милиони,дори милиярди за чипове?!Пък и хората все още трудно поемат отговорност,затова,докато не се научат на това-еми,все друг/и ще са им виновни.В крайна сметка всеки един човек е по-уникален и невероятен,отколкото някога самият той е предполагал.  ;)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #318 -: Януари 16, 2010, 20:40:02 pm »
Raven  ;D
 Ми някой тука беше казал подобното привлича подобно.Щом жена може да бъде обсебена,което би трябвало да бъде невъзможно.То въпроса е как може демон да обсеби жена.Някой има ли определението за демон.Аз си го обяснявам,че произхода на демоните е от хората.Иначе няма как да обсеби жена.А ако гледате филма 300 има една реплика която е смущаваща-че някой си е позволил да направи армия от умрелите.Може и да бъркам но така ми се навързват нещата и по лесно си ги обяснявам.Или накратко използват троянски коне.А от филма Константин има реплика която обяснява наличието им в нашия живот.Т.е. че някой ги пуска тука.
Живи и здрави. :hi:
П.П.Може и да си внушавам, но  все пак е различна гледна точка.
Чети Сократ-там има отговор на въпроса що е демон и кой как,и кога е обсебен.(Е,поне загатване има,но който търси намира,или го намират,де да знам и аз вече.)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #319 -: Януари 16, 2010, 21:56:20 pm »
 Blue|_Star  ;D
Цитат
но който търси намира,или го намират,
Те тва го минах с триста зора.И то благодарение на един англичанин,член на някаква камара.Който е и писател и ченълинг екзорсист и така ги е обяснил нещата че мясат на приказката за самоучитела по летене.Взимаш книжката качваш се на самолета следваш инструкциите летиш и се кефиш,само дето кацането било във втората книжка. :o И тя се оказва че още не е издадена. А питах за определение щото може някой да е начетен в тая област.
 Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен NAUTILIUSX

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #320 -: Януари 17, 2010, 00:45:01 am »
Не виждам смисъл от тази анкета, знаем какви ще бъдат резултатите :)

Здравейте , да  тъка  е но  правителството винаги ще съумее да вкара масата в кошарата си . неми се разтяга темата доста е дълга и реално коварна в момента я  изпитваме на гърба си почти във всички сфери на живота
ХОРА СЪБУДЕТЕ СЕ   !

а лично за мен .. АКО МОЖЕШ  БЯГАЙ  - ТВЪРДО НЕ НА ТОВА  , ТОВА Е 100% КОНТРОЛ НАД ЛИЧНОСТТА КАКВАТО И ДА Е  ТЯ.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #321 -: Януари 17, 2010, 00:54:00 am »
Къде да бягаме,NAUTILIUSX?
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 07:09:06 am от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #322 -: Януари 19, 2010, 18:37:58 pm »

Цитат
Здравейте , да  тъка  е но  правителството винаги ще съумее да вкара масата в кошарата си

Според мен въвеждането на чипове трябва да започне от управляващите, защото те са най-зле в себеуправлението си, след което да се премине към най-низсшите касти на човечеството/цигани,престъпници, крадци, лъжци, корумпирани.../, които неминуему следват самоунищожението си....и тогава, като се отчетат плюсовете и минусите на двете чипосани крайности да се вземе решение за останалото население на Земята, което не спада към двете крайности.

Max

  • Гост
Re: Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #323 -: Януари 19, 2010, 18:52:58 pm »
правителството винаги ще съумее да вкара масата в кошарата си .

Що, масата къде е в момента?

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #324 -: Януари 19, 2010, 19:16:17 pm »
цитат от статията "големият брат ви гледа и затяга примката":

"Това, което Големият брат няма как да разбере лесно обаче, е къде обичам да
ходя например следобед в делнични дни; с кои хора се срещам често; с кои се
срещам по-рядко; колко време продължават срещите ми; с кои нощувам под
един покрив; и прочие истински лична информация, която си е само моя работа
и нямам намерение да споделям принудително с държавния “елит” под предлог,
че било за моята “сигурност”."

:) за това вече си има fasebook

танграта ,
точно на това се разчита ... на хора ,които да казват : "хайде не се филмирайте толкова" и ... "ти май много филми гледаш " и т.н и т.н

За какво иначе се харчат толкова милиарди за "фантастични" филми.
Илюминатите с пълно право ни се подиграват че дори да ни заврат истината в мозъка веднага ще я отхвърлим.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 19:18:24 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #325 -: Януари 20, 2010, 01:03:54 am »
За какво иначе се харчат толкова милиарди за "фантастични" филми.
Илюминатите с пълно право ни се подиграват че дори да ни заврат истината в мозъка веднага ще я отхвърлим.

Така си е.Преди чипосването е зомбирането. ;)

 

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #326 -: Януари 21, 2010, 17:32:09 pm »
Така си е.Преди чипосването е зомбирането. ;)

Еми така или иначе паплачта играе по свирката на власта - чипа само ще им намали драстично медиините разходи.
Нещо като Wireless водомерите дето ни завряха отзад. Не че не става иначе ама и власта си иска улеснение и удобства ... Както ние искаме джиесема да има видео телефон, да пере чорапи да прави мусака и френски секс така и те не искат да се морят на ръчно управление. По техен стандарт индустриалната и технологичната еволюция се оценява главно по качеството на автоматизацията - направят ли машината веднъж ако може човек да не я пипа 500 години за тях е най-великото постижение във вселената. Консуматорската технология се оценява по това че трябва да е проектирана да се счупи възможно най-бързо след гаранционния период. Чел съм дизаинерски форуми и съм чел как проектанти се фукат с това че радиото му се троши точно 12 дни след гаранционния срок. А дали технологията ще е таква която ти казва в колко часа ти свършва прането или ще направлява мозъците на дебилите се тая. Един клас машини са. Повечето от нас не си дават сметка че потребителската технология се проектира със съвсем различни цели от индустриалната, правителствената и военната. Ако вземеш един екран - какъвто и да е телевизор монитор итн. Ако е специално произведен за военните може да ти изкара цял живот. А не да трябва да си купуваш нов телевизор, пералня, хладилник през 3 години. Това не с забелязва защото по голямата част от армията и власта са обурудвани с потребитесла техника защото могат да си позволят да ги сменят през 3 години за сметка на народния бюджет. В случаите в които им трябва надеждна техника с дълъг живот виж как нещата се променят.
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 17:50:08 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #327 -: Януари 23, 2010, 00:31:27 am »
Еми така или иначе паплачта играе по свирката на власта - чипа само ще им намали драстично медиините разходи.


Малко обидно звучи за българите.
А ти към тази група ли си или извън нея?
Ако си извън нея, въобще ли не свириш  :blush:  ;D
А може да си Supermen?
Като гледам гърците не свирят така, а за себе си.


 




Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #328 -: Януари 23, 2010, 11:46:03 am »
Мдаа ,гърците доста по-трудно ще ги чипират от нас

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #329 -: Януари 23, 2010, 12:38:54 pm »
Мдаа ,гърците доста по-трудно ще ги чипират от нас

120 % си прав.
Навярно тях не ги възпитават от малки да си завиждат, а да се борат и живеят заедно.Явно всичко тръгва от семейството и първите 7 години.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27