Автор Тема: Конспирацията Холокост  (Прочетена 100479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #120 -: Декември 01, 2009, 11:33:15 am »
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com/bulgarisch/bul127.htm
Зигфрид, със същото започва и настоящата тема.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #121 -: Декември 01, 2009, 11:45:28 am »
Миротворец Данке ,но нали огъня трябва да се подържа постоянно ! Не е ли така ?

http://www.nazi-lauck-nsdapao.com/bulgarisch/bul127.htm

http://www.nazi-lauck-nsdapao.com/bulgarisch/bul64.zip

http://www.nazi-lauck-nsdapao.com/bulgarisch/bul77.zip
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 10:19:17 am от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #122 -: Декември 01, 2009, 12:54:50 pm »

Нямало е Холокост, нямало е обгазяване,евреи не са избивани......лагери не са съществували.....

Аушвиц бил производствена сграда....

Това се казва Арийски Бисери примесени с Египетска Митология! :)



Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #123 -: Декември 02, 2009, 10:16:25 am »

Нямало е Холокост, нямало е обгазяване,евреи не са избивани......лагери не са съществували.....

Аушвиц бил производствена сграда....

Това се казва Арийски Бисери примесени с Египетска Митология! :)





Виж как и всеки предубеден комунист, като прочете ИСТИНАТА написана отгоре за измислените лагери на смъртта, започва да разбира за каква голяма еврейско-комунистическа  конспирация става дума ,нали така "майне" Египтолого  ? Проблема обаче е, че в една 7 милионна България комунистите и техните еврейски господари избиха над 350 000 Българи с лопати,пръчки, с безмилостни побоища, с мъчения, с извращения, с хвърляне на живи пребити хора на свине, които ги изяждаха живи, комунистите даже убиваха собствениците на Хубави Софийски къщи и имоти само за да могат да ги откраднат за собствена сметка, като се нанесат в имота и за да няма в бъдеще кой да ги притеснява с претенции за наследство върху собствеността и тн и тн.
Така наречения " народен съд " и 40-те безотговорни дни след 9 IX 1944 г. изличили голяма част от ЦВЕТА НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ и Народ са факт за съжаление на всички "демократо"-комунисти  за разлика от смешните чифутски глупости за ,газови камери ,крематориуми в които само в една камера   според смешника симончо  визентал на ден изгаряли над 2000 човека :lol: ( като се има в предвид ,че в един модерен крематориум [информацията е от 2004г.] в една камера могат да се изгорят максимум - 4 ЧОВЕКА на ДЕН!) и тн и тн глупости и глупости,но докато има зомбирани идиоти, като тези които вярват в еврейските и болшевишки глупости всичката тази пропаганда ще продължава да залива света !
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 18:52:50 pm от Black Adder »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #124 -: Декември 02, 2009, 12:47:10 pm »
Цитат
Проблема обаче е ,че в една 7 милионна България комунистите и техните еврейски господари избиха над 350 000 Българи с лопати,пръчки,с безмилостни побоища,с мъчения ,с извращения, с хвърляне на живи пребити хора на свине, които ги изяждаха живи,комунистите даже убиваха собствениците на Хубави Софийски къщи и имоти само за да могат да ги откраднат за собствена сметка,като се нанесат в имота и за да няма в бъдеще кой да ги притеснява с претенции за наследство върху собствеността и тн и тн.
Така наречения " народен съд " и 40-те безотговорни дни след 9 IX 1944 г. изличили голяма част от ЦВЕТА НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ и Народ са факт за съжаление на всички "демократо"-комунисти  за разлика от смешните чифутски глупости за ,газови

В никакъв случай не оправдавам деянията извършвани от комунистите, но  "ЦВЕТА НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ"  както го наричаш и изобщо на  "ЦЯЛАТА НИ НАЦИЯ"....се заличи напълно точно след падането на Комунизма или след 1989 г., а не по време на комунизма.

Така, че тази пропаганда която в момента се опитваш да ме убедиш, ми напомня на онзи корейски Шаманин признат официално от ООН за "Шампион на Мира"....и от американското правителство за разрушител на  КО'МУНИЗМА ....

След 1989 г., прониквайки в разпадналия се вече Източен блок   го заменя с МУНИЗМА.

Хората през комунизма(след 1944), имаха ценностна система и морал и най-вече бяха успели да съхранят "душите" си...

Така, че за България би било много по-добре "КОМУНИЗЪМ", отколкото демократично-шамански "МУНИЗЪМ"...

Що се отнася до Холокоста, той винаги си е съществувал  тайно някъде....


« Последна редакция: Декември 02, 2009, 13:00:53 pm от Z-931 »

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #125 -: Декември 02, 2009, 23:26:10 pm »
Проблема обаче е ,че в една 7 милионна България комунистите и техните еврейски господари избиха над 350 000 Българи с лопати,пръчки,с безмилостни побоища,с мъчения ,с извращения, с хвърляне на живи пребити хора на свине....

...за разлика от смешните чифутски глупости за ,газови камери ,крематориуми в които само в една камера   според смешника симончо  визентал на ден изгаряли над 2000 човека...

Информацията за жестокостта на холокоста правилно ти се струва твърде преувеличена. Всички сме чували за газовите камери, чиито врати се отваряли навътре и които камери били претъпкани с евреи, като след обгазяването, отваряли вратите и дозастрелвали още мърдащите (при все, че би трябвало пред отварящата се навътре врата да има солидна купчина трупове). Чували сме и за сапуните, за наторяването и прочие.

Това обаче не бива да ти дава основания да заместиш единия холокост с друг, още по-жесток от отхвърления. Някак не е много разумно да се твърди, че 5% от населението на България е избито с отвратителни методи, а видиш ли, хората чак напоследък разбрали. Ще те посъветвам да започнеш да се позоваваш на по-обективни източници, иначе ще стане така, че ще прецакаш каузата по същия начин, по който считаш, че евреите са прецакали тяхната.

Неактивен bonano

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 61
Митът за Холокоста - ЛЪЖАТА !!!
« Отговор #126 -: Декември 03, 2009, 15:24:19 pm »
След края на Първата световна война,Германия е осъдена да изплаща огромни репарации, и възниква въпроса?
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 15:41:06 pm от bonano »
Правописните грешки са умишлени. Всяка прилика с действителни и обозрими в близкото бъдеще събития е

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #127 -: Декември 03, 2009, 16:57:52 pm »
Проблема обаче е ,че в една 7 милионна България комунистите и техните еврейски господари избиха над 350 000 Българи с лопати,пръчки,с безмилостни побоища,с мъчения ,с извращения, с хвърляне на живи пребити хора на свине....

...за разлика от смешните чифутски глупости за ,газови камери ,крематориуми в които само в една камера   според смешника симончо  визентал на ден изгаряли над 2000 човека...


Информацията за жестокостта на холокоста правилно ти се струва твърде преувеличена. Всички сме чували за газовите камери, чиито врати се отваряли навътре и които камери били претъпкани с евреи, като след обгазяването, отваряли вратите и дозастрелвали още мърдащите (при все, че би трябвало пред отварящата се навътре врата да има солидна купчина трупове). Чували сме и за сапуните, за наторяването и прочие.

Това обаче не бива да ти дава основания да заместиш единия холокост с друг, още по-жесток от отхвърления. Някак не е много разумно да се твърди, че 5% от населението на България е избито с отвратителни методи, а видиш ли, хората чак напоследък разбрали. Ще те посъветвам да започнеш да се позоваваш на по-обективни източници, иначе ще стане така, че ще прецакаш каузата по същия начин, по който считаш, че евреите са прецакали тяхната.

Без да ми се обиждаш,за теб не се съмнявам ,че напоследък си разбрал за зверствата на Комунистите, защото закономерно напоследък си достигнал до пълнолетие и си започнал да осмисляш нещата от живота .За твоя информация,за тези зверства се знаеше и по време на комунизма,а след 10-ти 1989 г се изнесоха много ФАКТИ по този СРАМЕН ВЪПРОС,но ти вероятно по това време (началото на Деветдесетте на миналия век) не си бил още роден щом напоследък си разбрал за тези неща !
Единия ми дядо мило момче беше убит в болшевишките концлагери в България(може би според теб по нежен и красив комунистически начин) другия ми дядо докато умря не му беше разрешено да работи,защото е ВРАГ НА НАРОДА и ФАШИСТ!Дядо ми който остана жив и не успяха да го УБИЯТ по лагерите и затворите ми е разказвал за такива неща ,че даже най - модерните американски филми на ужасите не са толкова ГАДНИ и ОТВРАТИТЕЛНИ  !Сашо сладура цигулар,Райко Алексиев Писател  ,Издател част от приятелите на дядо ми  УБИТИ ПО НАЙ - ЖЕСТОК НАЧИН в комунистическите концлагери ,ТА КАКВИ ВРАГОВЕ НА НАРОДА СА ТЕ ,те са най - обикновенни интелектуалци,на Сашо са му ОТРЯЗАЛИ РЪЦЕТЕ с количка на влаковите релси в Белене. Можеби всичко това от твоя гледна точка е много забавно и смешно,от моя няма нужда да ти обяснявам как е ,а да ти разкажа ли на колко години бях когато"добрите" комунисти ме пребиха за първи път в едно Софийско районно,просто защото съм бил Фашиско копеленце като дядовците ми ,само ще вметна ,че на годините които бях нямах никаква предсава какво е Фашизъм и защо така злобно ме пребиват !Все едно ,по принцип много обичам вчрашни келеши да ми говорят ,за неща,за които 1-во никога не са чували 2-ро  ако ги видят с очите си не само ще се НАСЕРАТ и ще си глътнат ЕЗИЧЕТАТА ами и дълго време няма да може да им се подсушат напиканите от УЖАС гащички !
Не те знам на колко си години, нито имам желание да те обиждам ,но ПРОЯВИ ПОНЕ НЯКАКВО МИНИМАЛНО УВАЖЕНИЕ към хилядите избити без съд и присъда по най - жесток и безкруполен начин Българи в КОМУНИСТИЧЕСКИТЕ Концлагери.

PS Ако си от комунистическа фамилия е ясно ,че няма как да признаеш тези ЗВЕРСТВА  и няма как да отдадеш необходимото УВАЖЕНИЕ към Избитите от комунистите Българи ,затова просто ми напиши аз съм потомък на партизани, ятаци или на комуняги и всичко ще е ОК !
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 16:59:56 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #128 -: Декември 03, 2009, 17:04:17 pm »
Цитат
Проблема обаче е ,че в една 7 милионна България комунистите и техните еврейски господари избиха над 350 000 Българи с лопати,пръчки,с безмилостни побоища,с мъчения ,с извращения, с хвърляне на живи пребити хора на свине, които ги изяждаха живи,комунистите даже убиваха собствениците на Хубави Софийски къщи и имоти само за да могат да ги откраднат за собствена сметка,като се нанесат в имота и за да няма в бъдеще кой да ги притеснява с претенции за наследство върху собствеността и тн и тн.
Така наречения " народен съд " и 40-те безотговорни дни след 9 IX 1944 г. изличили голяма част от ЦВЕТА НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ и Народ са факт за съжаление на всички "демократо"-комунисти  за разлика от смешните чифутски глупости за ,газови

В никакъв случай не оправдавам деянията извършвани от комунистите, но  "ЦВЕТА НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ"  както го наричаш и изобщо на  "ЦЯЛАТА НИ НАЦИЯ"....се заличи напълно точно след падането на Комунизма или след 1989 г., а не по време на комунизма.

Така, че тази пропаганда която в момента се опитваш да ме убедиш, ми напомня на онзи корейски Шаманин признат официално от ООН за "Шампион на Мира"....и от американското правителство за разрушител на  КО'МУНИЗМА ....

След 1989 г., прониквайки в разпадналия се вече Източен блок   го заменя с МУНИЗМА.

Хората през комунизма(след 1944), имаха ценностна система и морал и най-вече бяха успели да съхранят "душите" си...

Така, че за България би било много по-добре "КОМУНИЗЪМ", отколкото демократично-шамански "МУНИЗЪМ"...

Що се отнася до Холокоста, той винаги си е съществувал  тайно някъде....






И за тебе отговора ми е същия като на otnesen ,прочети отгоре .


"Wir sind wieder da!"

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #129 -: Декември 03, 2009, 18:48:05 pm »
Зигфрид, под "напоследък" имах предвид последните 20 години (което би трябвало да те накара да измениш преценката си за възрастта ми).

И така. Отново ще се опитам да обясня същността на това, което ме притеснява.

При това количество репресирани, би трябвало да има планини от доказателства, които, както се сещаш, не биха могли да бъдат скрити по никакъв начин. Масови гробове, свидетелски показания, огромно количество потомци на репресираните (или на техни близки), които да знаят, че дядо им е бил убит. С други думи - хората от моето поколение имат всеки по 4 прародители, които са били "в зенита си" в разглеждания от нас период (веднага след 1944-а). Приемаме хипотетично, че тогавашното работоспособно население на България (тоест без жените и старците) е понесло по-голямата част от заявените от теб щети. В такъв случай 5% от цялото население става приблизително 10% от точно този слой на населението (респективно, ако става дума предимно за мъжката част - 20% от мъжете в тези възрастови граници).

Всеки човек има точно 2-ма родители и 4 прародители. Значи моите връстници днес имат всеки по 4-ма прародители от подложената на репресии група, а поколението преди мен - по 2-ма. Това означава, че 40% от моите връстници би трябвало да имат убит от комунистите прародител, а от връстниците на баща ми - 20% (родител).

По принцип това са много груби сметки и ако трябва да бъдат сметнати както трябва - с формулите за нормално разпределение в математиката ще дадат резултати с примерно 3-5 процента по ниски от тези, които съм получил.

И така. При такива обстоятелства очаквам буквално поне всеки трети да ми разказва за убития си дядо. Ако имаш някакви съмнения относно методиката на изчисляване на тези проценти, кажи, ще я обсъдим с форумците, допускам, че може да съм сбъркал някъде с нещо. Ще поправим цифрите ако се наложи.

Та, за да се затвърди твоята теза в моите очи, очаквам масово голямо количество хора да ми споделят тези работи (навсякъде където отида). Това не се е случвало "напоследък" (въпреки, че редовно си говорим на такива теми с колеги на работа, с приятели и познати, на гости с непознати и при др. обстоятелства), а вероятността да се случва занапред не се увеличава, а намалява. Отдавна минаха времената, когато хората са били "вцепенени" от страх. А от това, което говорят "напоследък" изглежда, че е нямало от какво да бъдат "вцепенени".

Общо взето - нямам нито един познат, чиито дядо да е бил убит, двама-трима, на които дядовците им са лежали по затворите за не повече от 4-5 години и доста солидна бройка (вкл аз самия), на които дядовите земите са били "колективизирани".

Естествено, жертви има. Гледах по някоя телевизия наскоро един председател на някаква "Асоциация на близките на загиналите от комунистическите репресии" (или нещо подобно) разказваше, че през последните 10 години са ходели по градове, села и паланки, както и с други достъпни средства и са съставили списък с имената на загиналите. Тяхната бройка беше приблизително 7500 души. Естествено, в никакъв случай не оправдавам това. Но картината на събитията, която ти ми даваш, е съвсем прекалена.

« Последна редакция: Декември 03, 2009, 18:51:16 pm от otnesen »

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #130 -: Декември 04, 2009, 09:55:46 am »
Aз преценката за възрастта ти няма как да я сменя,защото съм убеден ,че ти НЕ СИ ЖИВЯЛ ПО ВРЕМЕ НА КОМУНИЗМА и най вероятно си на НЕ повече от 20 години за да ми лееш тези безмислени глупости за едно време в което ако беше живял ,надали щеше да напишеш тези тъпизми.Но от това, което си написал започвам да разбирам каква е политическата ти ориентация ,  ЛЯВА ,   нали така ?

1)   Това ,че ти нямаш приятели на които дядовците да са убити от комунистите ,говори единствено в какви среди се движиш  ! Това по принцип не говори добре за теб ,но ти си избираш приятелите ,дълече съм от мисълта ,че тябва да си търсиш приятели, на които роднините са избити от комунистите по лагери и затвори,защото от комунистическата пропаганда, която целенасочено си изсрал отгоре,наистина  няма как да познаваш такива хора!
2)Ти Виждал ли си извънземни ,Не нали, но това доказателство ли е ,че щом ТИ НЕ СИ ВИЖДАЛ ИЗВЪНЗЕМНИ ТЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ !?
3)Ти знаеш ли ,че в Китай от комунистите са избити над 80 милиона души дисиденти , Не нали,  но това ,че ти не знаеш за това или ,че  НЕ ПОЗНАВАШ КИТАЙЦИ НА ,КОИТО РОДНИНИТЕ СА УБИТИ от комунистите ЗНАЧИ ЛИ ,ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА !?
4)Знаеш ли ,че в Русия след октомврийската революция до днес са убити над 8 МИЛИОНА и половина дисиденти,това ,че ти не познаваш някой на който роднините са убити  или не си чувал за това ,ЗНАЧИ ЛИ ,ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА !?
5) Знаеш ли колко много хора са избити от комунистите в МАЛКАТА Куба ,след като любимите ти червени "ДЕМОКРАТИ" взимат властта ,лично терориста че гевара е убил над 2 500 човека ,това ,че ти не познаваш наследници на убити кубинци или не си чувал за това ДОКАЗВА ЛИ ,ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА !?
Виж какво мен не ме интересува комунист ли си хомосексуалист ли си ,това си е твой личен проблем ,но съм изумен,че не изпитваш  поне малко срам и неудобство за това ,че се опитваш да изкараш броя на ИЗБИТИТЕ ОТ КОМУНИСТИТЕ Българи за ЛЪЖА  и да представиш  ЗВЕРСТВАТА на комунистите в България, като ОБИКНОВЕННА  ЛЪЖА ?
Аз моето момче никъде не съм написал ,че в Националсоциалистическите лагери няма убити комунисти,славяни и евреи ,аз се опитах да ви представя истината ,че -  да има убити в лагерите има сигурно и  извръщения ,но НЯМА ГАЗОВИ КАМЕРИ и КРЕМАТОРИУМИ в които били избивани милиони и в никакъв случай умрелите евреи НЕ са  6 милиона  !
А планините от доказателства (ЗА УБИЙСТВАТА и ЧИСЛОТО на ИЗБИТИТЕ в Българските концлагери и затвори) ги има ,проблема е ,защо ти след като не си запознат с ФАКТИТЕ по този въпрос и нямаш никаква предства ,че има достатъчно доказателства ,си позволяваш да лееш тези червени ЛАЙНА !?
ТИ най - вече СЕ ОПИТВАШ ДА НЕГЛИЖИРАШ този ЗВЕРСКИ АКТ на комунистите ,даже си измисляш някакви псевдоматематически изчисления, с които да ми "доказваш" и аз не знам какво ,но в крайна сметка ЦЕЛТА ти е да ОСМЕЕШ и ПРЕВЪРНЕШ ТОЗИ ВЪПРОС В ЕДНА ЛЪЖА и КОНСПИРАЦИЯ ,тоест  -  че КОМУНИСТИТЕ НИКОЙ НЕ СА УБИВАЛИ след 9-ти IX  1944 г.,  НЕ са съществували концлагери в които са ИЗБИТИ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ и 45 години (в комунизма) всички сме си живяли щастливо и безгрижно( за твоите роднини живота в комунизма може да е бил ПРЕКРАСЕН и сега да им е мъчно за онова време)  и ако някой е умирал по това време ,то е било  от "естествена смърт" ,НАЛИ ТАКА е по твоите "математически изчисления" !?
« Последна редакция: Декември 04, 2009, 12:07:30 pm от Mirotvorec »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #131 -: Декември 04, 2009, 12:09:41 pm »
Зигфрид, хайде да не се обиждаме, става ли?

На 30 години съм.

2)Ти Виждал ли си извънземни ,Не нали, но това доказателство ли е ,че щом ТИ НЕ СИ ВИЖДАЛ ИЗВЪНЗЕМНИ ТЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ !?
3)Ти знаеш ли ,че в Китай от комунистите са избити над 80 милиона души дисиденти , Не нали,  но това ,че ти не знаеш за това или ,че  НЕ ПОЗНАВАШ КИТАЙЦИ НА ,КОИТО РОДНИНИТЕ СА УБИТИ от комунистите ЗНАЧИ ЛИ ,ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА !?
4)Знаеш ли ,че в Русия след октомврийската революция до днес са убити над 8 МИЛИОНА и половина дисиденти,това ,че ти не познаваш някой на който роднините са убити  или не си чувал за това ,ЗНАЧИ ЛИ ,ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА !?
5) Знаеш ли колко много хора са избити от комунистите в МАЛКАТА Куба ,след като любимите ти червени "ДЕМОКРАТИ" взимат властта ,лично терориста че гевара е убил над 2 500 човека ,това ,че ти не познаваш наследници на убити кубинци или не си чувал за това ДОКАЗВА ЛИ ,ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНА !?
Това, че аз не знам за нещо не означава, че не е истина, но и не означава, че е истина.


Аз моето момче никъде не съм написал ,че в Националсоциалистическите лагери няма убити комунисти,славяни и евреи ,аз се опитах да ви представя истината ,че -  да има убити в лагерите има сигурно и  извръщения ,но НЯМА ГАЗОВИ КАМЕРИ и КРЕМАТОРИУМИ в които били избивани милиони и в никакъв случай умрелите евреи НЕ са  6 милиона  !
Както виждаш, и аз не съм писал, че комунистите са били ангелчета. Но и аз подобно на теб се стремя да коригирам бройката и да докажа, че е нямало хвърляне на прасетата и др. такива.


А планините от доказателства (ЗА УБИЙСТВАТА и ЧИСЛОТО на ИЗБИТИТЕ в Българските концлагери и затвори) ги има ,проблема е ,защо ти след като не си запознат с ФАКТИТЕ по този въпрос и нямаш никаква предства ,че има достатъчно доказателства ,си позволяваш да лееш тези червени ЛАЙНА !?
Търсел съм факти, не е като да не съм търсил.
В крайна сметка намерих това:
http://www.youtube.com/results?search_type=search_playlists&search_query=Communist+Camp+Survivors&uni=1
http://www.youtube.com/watch?v=qZVQHPVPTSM
http://www.youtube.com/watch?v=NvFySDj_daU&feature=PlayList&p=E8D8CBF577D208EE&index=6

и това:

http://www.youtube.com/watch?v=n2HV71FpBOE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=MAyM2Zk1xEc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=bTklufXT2NI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JVZ6y33ISDM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DjWg3Mc_k_c&feature=related

Ако имаш някакви други факти, давай да ги видим.

От тези неща не става ясно колко човека са загинали по затворите. Освен това някои моменти от тези филмчета изглеждат манипулирани.

...даже си измисляш някакви псевдоматематически изчисления, с които да ми "доказваш" и аз не знам какво...
Нима съм допуснал грешка?! Покажи къде и веднага ще я оправя!

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Конспирацията Холокост
« Отговор #132 -: Декември 04, 2009, 14:43:44 pm »
1-во незнам как някой може да бъде толкова АРОГАНТЕН  за едно ДОКАЗАНО комунистическо престъпление !
2-ро единствените, които НЕ ПРИЗНАВАТ комунистическите лагери на СМЪРТТА са - КОМУНИСТИТЕ и техните наследници !
3-то трябва да си пълен безбожник и Богохулник и да нямаш капка срам и СТРАХ от Господ ,за да се опитваш да ОПРАВДАЕШ едно чифуто-комунистическо престъпление ,каквото е ИЗБИВАНЕТО НА НАД 350 000 беззащитни Българи, само защото са ПО - УМНИ,БОГАТИ и ИНТЕЛИГЕНТНИ от теб и не са израснали в бедняшки коптори и партизански землянки  !
4-то с КОМУНИСТ не може да се спори ,комуниста винаги е прав и НИКОГА не е в грешка,комуниста е човек без образование ,а всички които имат някакво образование са го получли благодарение на това ,че са влезнали в университета като синове на АКТИВНИ борци против Фашизма(псевдопартизанчетата осиновяваха и внуците си за да могат и те да не кандидатстват в университета,а и им беше ясно ,че без ПРЕВИЛЕГИИТЕ, едно получовешко СЕЛСКО създание НЯМА КАК ДА се състезава с по умните от него НОРМАЛНИ Българи)комуниста ОБИЧА ДА МРАЗИ ,той мрази всички които са нещо ПОВЕЧЕ ОТ НЕГО ,а по принцип ЕДИНСТВЕНО МАЙМУНИТЕ са на по - ниско интелектуално ниво от всеки един комунист !
 5-то както много правилно отбелязва Х.Химлер славяните(за каквито се имат комунистите в България)и евреите на са хора а - ПОДЧОВЕЦИ,какво да очакваме от един ПОДЧОВЕК - НЕЧОВЕШКИ ИЗВРАЩЕНИЯ, НЕЧОВЕШКИ МЪЧЕНИЯ,НЕЧОВЕШКИ УБИЙСТВА ,НЕЧОВЕШКА ЗЛОБА към Нормалните ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА!
« Последна редакция: Декември 04, 2009, 18:42:14 pm от Mirotvorec »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #133 -: Октомври 25, 2013, 17:00:42 pm »
Зигфрид, под "напоследък" имах предвид последните 20 години (което би трябвало да те накара да измениш преценката си за възрастта ми).

И така. Отново ще се опитам да обясня същността на това, което ме притеснява.

При това количество репресирани, би трябвало да има планини от доказателства, които, както се сещаш, не биха могли да бъдат скрити по никакъв начин. Масови гробове, свидетелски показания, огромно количество потомци на репресираните (или на техни близки), които да знаят, че дядо им е бил убит. С други думи - хората от моето поколение имат всеки по 4 прародители, които са били "в зенита си" в разглеждания от нас период (веднага след 1944-а). Приемаме хипотетично, че тогавашното работоспособно население на България (тоест без жените и старците) е понесло по-голямата част от заявените от теб щети. В такъв случай 5% от цялото население става приблизително 10% от точно този слой на населението (респективно, ако става дума предимно за мъжката част - 20% от мъжете в тези възрастови граници).

Всеки човек има точно 2-ма родители и 4 прародители. Значи моите връстници днес имат всеки по 4-ма прародители от подложената на репресии група, а поколението преди мен - по 2-ма. Това означава, че 40% от моите връстници би трябвало да имат убит от комунистите прародител, а от връстниците на баща ми - 20% (родител).

По принцип това са много груби сметки и ако трябва да бъдат сметнати както трябва - с формулите за нормално разпределение в математиката ще дадат резултати с примерно 3-5 процента по ниски от тези, които съм получил.

И така. При такива обстоятелства очаквам буквално поне всеки трети да ми разказва за убития си дядо. Ако имаш някакви съмнения относно методиката на изчисляване на тези проценти, кажи, ще я обсъдим с форумците, допускам, че може да съм сбъркал някъде с нещо. Ще поправим цифрите ако се наложи.

Та, за да се затвърди твоята теза в моите очи, очаквам масово голямо количество хора да ми споделят тези работи (навсякъде където отида). Това не се е случвало "напоследък" (въпреки, че редовно си говорим на такива теми с колеги на работа, с приятели и познати, на гости с непознати и при др. обстоятелства), а вероятността да се случва занапред не се увеличава, а намалява. Отдавна минаха времената, когато хората са били "вцепенени" от страх. А от това, което говорят "напоследък" изглежда, че е нямало от какво да бъдат "вцепенени".

Общо взето - нямам нито един познат, чиито дядо да е бил убит, двама-трима, на които дядовците им са лежали по затворите за не повече от 4-5 години и доста солидна бройка (вкл аз самия), на които дядовите земите са били "колективизирани".

Естествено, жертви има. Гледах по някоя телевизия наскоро един председател на някаква "Асоциация на близките на загиналите от комунистическите репресии" (или нещо подобно) разказваше, че през последните 10 години са ходели по градове, села и паланки, както и с други достъпни средства и са съставили списък с имената на загиналите. Тяхната бройка беше приблизително 7500 души. Естествено, в никакъв случай не оправдавам това. Но картината на събитията, която ти ми даваш, е съвсем прекалена.

Относно първата част: неточно. По пътя на логиката можем да заключим, че от някои семейства са избивани много представители => не са могли да имат потомци => няма кой да разкаже. А от други семейства няма хора убити или репресирани, значи няма за какво да разказват потомците. Статистиката не е добро доказателство.
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен bonibo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Конспирацията Холокост
« Отговор #134 -: Октомври 27, 2013, 10:06:14 am »
Ми,не вярва човека ,то на всички загинали в онези години на смъртните актове пише пневмония и той понеже е математик историк вярва на документите....Бог да ги прости а на техните убийци ..........до десето коляно.
Бетонни глави е имало има и ще има,дано не зависиме от тях че ще паднат едни формули страх да те хване :---

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27