Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 549336 пъти)

0 Потребители и 38 Гости преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
На мене това с "Мир" ми изглежда истинско. Ама тези от НАСА как продължават да си говорят и не обръщат внимание на обектите. Най-много да са ги окачествили на изхвърлени боклуци, като онова дет излиза от атмосферата и официалната версия е че е парче лед, от боклук изхвърлен от совалката и изтласкан от реактивните дюзи за маневриране на совалката в космоса.
Е кво.... Да се разкрещят в пряко предаване, че виждат НЛО-та ли laugh ?

Праят се на ударени, въпреки че се шашкат и те...  ;D

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Мда, много интересно. Даже показах на майка ми, дет принципно не е особено голяма фенка на идеята около нас да има извънземни и тя ме пита след това "А защо крият и не казват че има извънземни".

Eon

  • Гост
Мда, много интересно. Даже показах на майка ми, дет принципно не е особено голяма фенка на идеята около нас да има извънземни и тя ме пита след това "А защо крият и не казват че има извънземни".
Интереси.

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Е все някога ще си признаят.

Eon

  • Гост
Е все някога ще си признаят.
Когато имат по-голям интерес от това да го признаят, отколкото да го крият.  ;)

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115



"Запомнете, Земята не умира, нея я убиват и хората, които я убиват имат имена и адреси."

Във филма участват Майкъл Мур (режисьорът на филма“9/11 по Фаренхайт”), Ноам Чомски, Наоми Клайн (авторката на “Без лого” No logo) и Милтън Фридмън (Нобелова награда за икономика). Със специалното участие на “Топ консултантите на ФБР относно психопатите” , защото както шеговито се изразяват в рецензиите за филма: “Corporation” е изследване върху патологията на печалбата и властта. Носител на 24 международни награди.

Авторите правят анализ на корпорацията "като машина за странични явления". Те дори й поставят диагноза, на основата на характерни проявления, свързани с вредите, причинявани на околните:

Вреди за работниците: уволнения, разбиване на профсъюзи, пожари във фабриките, експлоатация;
“Фланелка, която се продава за $14.99, докато жените, които са я направили получават за труда си $0.03. Маркови сака за $178, докато работникът получава $0.74 за всяко сако. И някои от тези работници в страните от Третия свят са 13-годишни деца! Корпорациите виждат тези гладуващи хора, като развяващи знаме, на което пише: “Елате и ни назначете. Ще работим за $0.10 на час, защото с тези пари ще можем да си купим ориз и да не умрем от глад.” Когато надниците започнат да се  вдигат, т.е. хората вече не са толкова закъсали, корпорациите напускат страната и отиват при “следващата група закъсали”. Това е науката за експлоатацията.”

Вреди за човешкото здраве: токсични отпадъци, замърсяване, синтетични химикали,
“Ако ви застрелям с пистолет – това е престъпление. Ако ви изложа на действието на химикали, които знам че ще ви убият? Каква е разликата? Разликата е, че те ще ви убиват по-дълго. В момента ние сме в разгара на епидемия от рак, и у мен няма капка съмнение и съм документирал основанията си за това, че промишлеността носи голяма част от отговорността за тази повсеместна епидемия от ракови заболявания.”

Тези, и още много други проблеми, са разгледани във филма: корупция, измами, заграбване на общественото пространство, изследвания, целящи да открият как да накарат децата по-ефективно да “мрънкат” на родителите си, за да им закупят нещо и т.н.  :o

http://torrents.data.bg/details.php?id=64269&hit=1


С допълнително интервю, липсващо в старата версия. Вече го няма в conspiracycentral за съжаление. Потърсете на другите места. - H.
« Последна редакция: Декември 02, 2006, 13:52:28 pm от Horus »

milenski

  • Гост
An Unconvenient Truth

Филм за опазването на околната среда. Има го в линкос.бг

тука кво пише 8)
В аренат аго намерих ,но не намирам никакви субтитри 8)

Тук пише: "Неудобната истина". Субс няма за този филм ..засега:)
Дори и английски ;D

Български субтитри   :)

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Много добро филмче ,Ал Гор бил пичага , не разбирам защо са избрали Буш ?! :'(  Гор освен 88ма ...на последните ли се кандидатира или на предпоследните избори с/у Буш  :-\
  Не разбрах какво спомена за карбоновите нишки  ???
  Това в Киото ,за глоб. затопляне ли е се отнася ,за какво става дума ,само САЩ и Австралия не са го приели  >:(

Eon

  • Гост
Много добро филмче ,Ал Гор бил пичага , не разбирам защо са избрали Буш ?!
Защото Буши на 2 пъти фалшифицира изборите.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Той Ал Гор, щото е човек от народа и не е с тях :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Абе този някой гледал ли го щото явно са го пуснали като двд към 168 часа :P Дали е  боза ?

НЛО - Първи срещи

Изумителен поглед, изучаващ древни доказателства за посещенията на извънземните
на Земята. Този филм включва паметници от древността, които сочат звездите на небето и
древните текстове, които съдържат препратки към обекти. Дали още преди хилядолетия сме
били посещавани от представители на редица извънземни цивилизации? Записвани ли са
доказателства за похищения в древни документи? Какви връзки има между посещенията
отгоре и боговете от стария свят? Как старите цивилизации са достигнали до съзнание,
изпреварило времето си? С този невероятен документален филм History Channel се опитва да
даде отговор на тези и много други въпроси.

Oberon

  • Гост
History Chanel ми харесват доста повече от  Discovey такъв. Може и да е интересно:)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
History Chanel ми харесват доста повече от Discovey такъв. Може и да е интересно:)

Да, така е. Правят относително истинни филми.

hristog

  • Гост
има още един от серията на 168 часа: Летящите Пирамиди


сложил съм торентите за 2-та филма:

1. Летящите Пирамиди

2. НЛО - Първи Срещи



Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
НЛО Първи срещи е много интересен.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27