Автор Тема: Владимир Терзийски - Летящите Чинии на Илюминатите  (Прочетена 19333 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Ето ви един цитат от тази книга. Помислете:)))

Да се върнем отново на любимите левитиращи въртележки, и да продължим нашата екскурзия сред вселената на “съмнителните таблоидни" антигравитационни истории с може би най-лесната за експериментиране от тях. След моята лекция на една конференция в САЩ неочаквано до мен се приближи един слушател и ми разказа доста необикновена история, която иначе аз сам никога не бих могъл да открия, колкото и да бих я търсил. Приятелят му бил запален изобретател и неговата дългогодишна фикс идея била да създаде по-съвършен и много по-икономичен компресор за хладилник. Един ден, точно когато човъркал, за кой ли път вече своето произведение, се случило нещо направо невероятно. Държейки 1:$ с живак в ръката, той проверявал в същото време работата на електродвигателя, задвижващ неговия компресор. Изведнъж изпуснал съда и по закона на Мърфи той се излял право върху работещия двигател. Живакът се разтекъл навсякъде, като не-малка част от него попаднала в процепа между въртящия се ротор и статора.
В следващия миг се чул много странен и усилващ се звук. Двигателят целият засиял, обвивайки се със странно сияние. След което се откъснал от шасито и поел шеметно нагоре в небето. Нужно ли е да споменавам, че като чух тази история, сърцето ми подскочи едва ли не до тавана. Защото именно по такива непредсказуеми начини 20 години бях събирал цялата си колекция от левитиращи легенди.


:))))
« Последна редакция: Декември 31, 2006, 03:37:33 am от Horus »

Eon

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2006, 13:30:01 pm »
 ;D

Има хиляди начини...за движение...

ssi

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2006, 15:59:39 pm »
Колко ли са му били дълги захранващите кабели та го описва сякаш е летял 20 метра нагоре :)

Oberon

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2006, 16:29:23 pm »
Всичко е ок, ама едно не схващам: Тези екперименти са ок, ама във въздушна среда, т.е трябва да има въздух. Ако греша обаче ( което е допустимо ), има и друг вариант: да се преодолява земната гравитация по друг начин...ок. Как тогава тези машинки се движат в огромното космическо пространство, където например няма тела, респ. гравитация? Може би по инеция?
Аз много уважавам една теория, наречена "Мост на Айнщайн-Розен". Идеята е , че минавайки в суб-пространството, чинийките изминават огромни разстояния за много кратки срокове, но не заради невижданата си скорост ( Терзийски говори за някакви си 1 млн.км/сек, което си е направо майтап, и то със земна машинка ), а защото използват именно тези тунели, шорткъти:)))
Спомнете си филма "Контакт" с Джуди Фостър:)))

Оберон

ssi

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2006, 16:47:17 pm »
А за живака:
Electrical resistivity : 96mΩ/cm
а на медта :
1.7mΩ/cm
което си е направо късо ако попадне на четките.  :)
пък какво ли е правил с тоя живак над електромотора ....
Все едно да влезеш в погреба със факла. Виждал съм компресори на хладилници ама все са затворени отвсякъде и не можеш точно върху ротора да изсипеш нещо. Този сигурно е бил нова разработка.

Oberon

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2006, 17:01:08 pm »
Ето още веселба :)))

Не трябва да забравяме, че гравитационните вълни се разпространяват не само мигновено, със скорост безкрайно по-голяма от тази на светлината, но те също се разпространяват и без затихване, без атенуация (Билек и Терз, IX.92).
Да разбираме, че скоростта на гравитациооните вълни е чудовищна...ок, не коментирам. Ама да твърдиш, че те не затихват пропорционално на разстоянието.....

:))

И още:
Този сладур Терзийски може би е прав за някои неща, обаче други звучат направо абсурдно!!!! Всички земни суперсили имали връзки с многобройни извънземни цивилизации...ок. Обаче друго ме смущава, и то е как става така, че огромните земни маси не знаят:))? Имам предвид, извънземните не се ли досещат, че помагат на гадняри? Или това е целта им? Или всички извънземни са лоши:)? Мдам...

Оберон
« Последна редакция: Февруари 10, 2006, 17:10:57 pm от Oberon »

Oberon

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2006, 17:14:31 pm »
Аааааа тоя зе да плюе и по Карл Сейгън !!!!!!!!

Eon

  • Гост
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2006, 17:32:42 pm »
плюе и по бай Лазар

бе знеш ли кое е вярно, кое не....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #8 -: Февруари 10, 2006, 20:07:12 pm »
Ето още веселба :)))

Не трябва да забравяме, че гравитационните вълни се разпространяват не само мигновено, със скорост безкрайно по-голяма от тази на светлината, но те също се разпространяват и без затихване, без атенуация (Билек и Терз, IX.92).
Да разбираме, че скоростта на гравитациооните вълни е чудовищна...ок, не коментирам. Ама да твърдиш, че те не затихват пропорционално на разстоянието.....

Баси глупостите.Буахаха
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Терзийски - "НЛО-тата на Илюминатите"
« Отговор #9 -: Февруари 10, 2006, 20:38:30 pm »
Как няма да плюе по Сейгън като е дърт зидар?

Oberon

  • Гост
Отг: Владимир Терзийски - "Летящите Чинии на Илюминатите"
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2006, 22:04:03 pm »
Красота:))))

Цитат:
Какво става наистина на Луната? Мненията между американските учени-дисиденти са, че там има дихаема атмосфера, питейна вода, лека растителност и много кратерни езера, пълни може би с риба и годни за водни ски. Много контактьори, били на Луната, твърдят, че може да се диша без скафандър, може да се ходи бос и да се пече на плаж.

 >:(

Ей това обаче ме смачка:)))

Цитат:
въпреки че по американската конституция плащането на данъците е доброволно, а не задължително!



По повод на някаква кръгла годишнина от програмата мистър Дженкинс бил поканен в къщата на един от астронавтите, кацнали на Луната. Там били и други астронавти от програмата Аполо. Не е тайна, че въпреки желязното здраве и дисциплина, въпреки огромната слава, обърната след полетите им до Луната в голямо лично богатство, много от астронавтите стават алкохолици и страдат от големи душевни терзания. След като хубаво се напили, някой почнал да се занася с домакина, че астронавтите доста били поизлъгали за това, което видели на Луната. Той не издържал, и отишъл някъде в къщата. След малко са върнал с една ролка 8 милиметров любителски филм. Прожектирал го без да каже дума. На филма се виждало как няколко астронавти карат водни ски в едно хубаво лунно кратерно езеро.
Домакинът признал, че целия екипаж бил заведен повторно на Луната с летяща чиния на тайното правителство, вече след успешното завършване на техния полет от програмата Аполо, за да се разходят и да видят свят, а и да ... хванат малко лунен тен.
Те били разходени до Луната за благодарност, че след успешния край на своята мисия от програмата Аполо си държали езиците зад зъбите пред медиите за всичко, което били видели на Луната по времето на техния полет. Най-вече, че на Луната не трябва да се носи ... скафандър, даже и дрехи.Те били заведени да отпочинат малко в голямата тайна правителствена база в кратера Циолковски може би. Там на кратерното езеро покарали най-незабравимите водни ски в живота си.
На любителския филм всички астронавти били облечени с бански костюми, духал приятен ветрец. Никъде не се виждали дихателни маски. Водните ски били теглени с въже от обикновен земен катер, с обикновено изглеждащ бензинов двигател - всичко показвало като че ли филма бил направен на Земята. Единствено когато камерата се отклонила към брега, станало ясно, че това са скалистите брегове на гигантски лунен метеоритен кратер, пълен с вода (Максуел, 93).

А ето това ме довърши. Четете МНОГО внимателно:))

Има много експерименти на Луната, за които Илюминатите не биха искали абсолютно никой да знае на Земята. На първо място сред тях са генетично-инженерните експерименти по създаването на новата нордическа "раса-господари" на Новия световен ред, експериментите по клониране на хора и животни, и хибридизация на извънземни със Земни хора. Както и експериментите по контрол на мисленето и инжениране и трансплантиране на човешки души.

Удебелих го да не го пропуснате:))) Абсолютно никой, но не и нашето момче нали:))?

Е, не, този човек наистина ме разсмива:)))) Внимавайте пак:
Като кулминация на моите търсения на истината за размерите на подземното строителство в нацистка Германия, аз се оказах един ден в обществената библиотека на иначе строго секретната лаборатория в Лос Аламос, в щата Ню Мексико.

Айде спирам за днес хаха

Оберон

« Последна редакция: Февруари 11, 2006, 22:19:39 pm от Oberon »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
е то си имало тема тук за терзииски ,аз пуснах нова одеве,от къде човек може да си дръпне книга от него?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
е то си имало тема тук за терзииски ,аз пуснах нова одеве,от къде човек може да си дръпне книга от него?
Ами то има само една излязла, виж на сайта на ЕОН мисля че я качи ако я няма там ми пиши щи я пратя по пощата :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Пратих ти я. Проверявай преди да отваряш теми, има търсачка ;)

В книгата на Терзийски илюстрациите липсват :(

Ти откъде разбра за него? Ако имаш други творби сподели ги с нас плийз :)

coroviev

  • Гост
  Човек ,чиито доказателства са "..Един човек ми каза..." , "..мой приятел сподели.." , "..мненията на американските учени десиденти..." , рисунки на летящи чинии , кадри от нф филми, неможе да се взима на сериозно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27