Автор Тема: William Buhlman-Adventures Beyond the Body: How to Experience Out-of-Body Travel  (Прочетена 7157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами то всичко тук е лично мнение уважаема Breath и едва ли има достатъчно късогледи, за да не го разбират ;) А ако някой се откаже да пробва нещо само защото "еди-кой-си" казва, то има сериозни проблеми със себе-оценката си и аз съм му най-малкия проблем ;D

Сега да започвам със "Според мен" всяко изречение - не върви ;) Правя го само когато споря с някого и оборвам неговата теория, за да не изглеждам окончателен, надменен и груб (което не успявам да избегна дори с помощта на "Според мен", нали приятели ;D).

И тъй като сме на темата - проработиха ли за ТЕБ тези техники Breath ;D ;D ;D

Защото колкото хора познавам и са ги пробвали - не работят :P

Breath

  • Гост
H.:D

Нямам никакво намерение ( в случая ), а и желание, което е по-важното, да разказвам преживявания от живота си, кои книги наистина съм чела, кои техники някога съм ползвала.   

Мисля, че ти разбра какво точно имам предвид.

За мен техниките на Свердлов и изобщо всичко, което той е написал по въпроса е много добре обяснено и напълно достъпно.
Всеки, който наистина има желание да се "пробва" по неговите методи смятам, че няма да сгреши и ще научи нещо полезно за себе си. Било то за визуализациите, медитациите, ОИТ или astral time travel. 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
За мен техниките на Свердлов и изобщо всичко, което той е написал по въпроса е много добре обяснено и напълно достъпно.
Всеки, който наистина има желание да се "пробва" по неговите методи смятам, че няма да сгреши и ще научи нещо полезно за себе си. Било то за визуализациите, медитациите, ОИТ или astral time travel.

Lol, Breath ;D

Ти сама си противоречиш без да разбираш :P Казваш на мен, че мога да попреча на някого да постигне нещо с тези техники, като отричам валидността им, а аз заявявам, че можеш да изгубиш много време на хората, като им казваш, че е ok да се “пробват” ако преценят. Къде е разликата между “моето” и “твоето”? Нека първо дам приликите ;D

Ok – започвам ;D Като за начало и двете са лични мнения (за неразбралите (защото според Breath явно има опасност да се създаде “погрешно впечатление”) – да, аз изказах лично мнение базирано на опит, бъдете сигурни че не ви заповядвам ;D). И тук май свършват приликите (извинете ме за горното мн. ч., май се надцених) ;D

Разликата (не в твърденията вече обаче, а очевидно между нас) е, че ти (подобно на един митичен потребител тук :P) имаш проблем с моето твърдение, а аз нямам такъв с твоето :P

Това, че някой обяснява нещо достъпно, не означава НИ-ЩО. Работата на Стюърт е много добра, но частта с “хиперспейса” пуши много (това пак е лично мнение btw – бел. за аудиторията :P). И всеки който помисли малко (дори без да пробва) ще се досети за това.

Мисля, че ти разбра какво точно имам предвид.

Ами то и ти разбра още първият път, ама на – още си говорим глупости ;) ;D

Нямам никакво намерение ( в случая ), а и желание, което е по-важното, да разказвам преживявания от живота си, кои книги наистина съм чела, кои техники някога съм ползвала.

Чакай да проверя предния си пост. (Пауза).

Да – проверих. Никъде не съм изразявал молба да разказваш за преживяванията си :P Дълбоко съм убеден, че повечето от хората тук имат богата палитра от свои собствени такива, върху които да мислят и анализират, за да четат и твоите (ако имаш такива). Попитах просто дали хиперспейс техниките действат за теб, което предполага прост отговор заключващ се в “да” или “не”, без изискване за никому ненужни подробности. Ти обаче вместо да дадеш двубуквено утвърждение/отрицание, реши че ти се пише затапващ отговор и се получи горната картинка :P Не си длъжна да казваш каквото и да е било разбира се :P И аз, и аудиторията (предполагам) сме наясно с това :D

Както и да е, вече не е важно, а и не смятам да flood-я повече в тази тема. Информация има всякаква и много – всеки да се оправя както сметне за добре :P Аз моето мнение го казах. Благодаря Breath, че ми позволи да се изкажа и ме изслуша :)

P.S. – Среща в хиперспейса тази вечер? Someone? ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27