Автор Тема: Владимир Терзийски - Летящите Чинии на Илюминатите  (Прочетена 19383 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
търсим значи картинките от тази книга?някои да има нещо под ръка,аз нямам никва такава и подобна информация но всичко което лети ми е интересно,а иначе не се знае от къде ще изкочи заека)))това накратко отговарям на предните два поста ;D

coroviev

  • Гост
http://living-energy.hit.bg/files/secret.htm
  Това е най-сериозното нещо на което съм попадал в нета за летящите чинии на немците.Преведено е от руски сайт.Терзийски пише глупости за чинйки фъркащи с 26000 км/ч и то когато немците още фау 1 немогат да изстрелят!
« Последна редакция: Март 18, 2006, 20:24:39 pm от coroviev »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
прочетох горната статия ама освен ала-бала хитлер и приятелчетата му и други подобни глупости не видях нищо да пише за летяшти неща и наи вече за техническата им страна.В този текст няма нищо което да описва нещо по така нетрадициоонно  което да може да левитира?
а защо в книгата на терзииски липсват картинките и защо я няма по нета?

Eon

  • Гост
има я в нета

Дори тука ще се намерят поне 5 човека които да ти я дадат

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
да книгата ми я пратиха ,сега търсим картинките?

Eon

  • Гост
не мисля че ще ги намерим
И не мисля че това е важно нещо... ;)

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
щом ги няма картинките значи някои ги е скрил и то нарочно-от тук идва и логическата мисъл- в нета е пълно със всякви видове схеми и картинки на какво ли не ама тези ги няма-значи някои не иска да се видят-от тук пък идва и другото заключение че може би има нещо в тях което не е за пред нормалните хорат!

Eon

  • Гост
Аз пък ако съм на мястото на разните му там общества нарочно ще ги скрия за да си мислиш така.

Освен това отдавна е било времето, когато някаква картинка можела да играе ролята на доказателство.

Oberon

  • Гост
Аве Коровиев, тоя сайт дето го даваш, като кликна на некой линк и ме праща на майната си на някакъв идиотски руски сайт нюмейл.ру нещо такова.

coroviev

  • Гост
 Да бе ,аз съм го намирал оригинала ,обаче като си преинсталвах "Уиндоуса" си затрих буукмарка.

Antonium

  • Гост
Бях писал някаде във форума, че този човек /терзийски/ съм го слушал 7 - 8 часа  във Физическия факултет преди 10 години, и толкова глупости не съм слушал на едно място.  >:( Терзийски е пример за човек с развинтена фантазия и голяма комбинативност в служеното с полуистини и полулъжи. По добре прочетете Зона 51 на Дохърти, по смислена е  :D

Eon

  • Гост
по смислена е  :D

 :P :P :P

Поне в началото...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това е максимално изчистеният вариант (откъм правопис, пунктуация и оформление), който успях да постигна. Сега книгата е по-приятна за четене.

Приятно от мен :)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Кога е писана книгата, че да знам колко години остават :)

Неактивен alexinvader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Луди работи пише тоя човек! Дали може да му се вярва не е ясно!!! Ама това за луната цепи мрака!!!! С телескоп да я наблюдаваш ясно се вижда че няма такова нещо като атмосфера!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27