Автор Тема: Папа Бенедикт XVI призова за създаване на нов световен ред  (Прочетена 33439 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Какъв е този бог щом е толкова двуличен и разрешава такива неща, а после убива хората заради същите неща? Мисля, че достатъчно сериозно си говорим дотук, просто отвреме на време ти пускаш по нещо което избива рибата. Много ми е интересно, защо преди потопа да е било разрешено да правиш секс с роднини, а след него изведнъж става грях, заради който съгрешаваш срещу Бог, според твойте думи. Много двулично и измамно излиза. Единия ден ще може да оправиш сестра си, а на другия не можеш, защото бог казва така, а ние не може да имаме собствено мнение, понеже бог казва така. Трябва да слушаме всичко което ни казва той, дори да се хвърлим от моста или да убием детето си, защото той така казва, а ние сме длъжни да изпълняваме, без да си задаваме много въпроси, защото въпросите са от човека => са от Сатаната.
 Очакване точно в този момент и с този откъс, който сам цитира и с обяснението след това, което даде, сам си закопа теорията. Данаил също е бил гадател, както и да го гледаш, защото не можеш да бъдеш сигурен дори на 30%, че дарбата му е от бог, а ако е Сатаната, когото толкова не понасяш? За пореден път: Ти ни обвиняваш нас, че се бягаме и не искаме да приемем истината. А когато ние ти покажем каква всъщност е твойта истина, ти какво правиш? Ами всичко, което не ти изнася минава покрай теб и ти изтипосваш поредния пост с "истинни" цитати и започваш отначало с думите: "Не мога да разбера, защо не искате да разберете истината?" Еми, очакване и аз се чудя същото за теб, защо аджеба, не искаш?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

 е добре , новият ПАПА е САТАНИСТ и си му личи  :-X , но май е само подставено лице , интересно ми е какво точно става във ВАТИКАНА в момента , мисля че правят нещо много силно и сериозно , за да унищожат света  :'(

  ЕЗК   >:(

Здравей!

Искам да уточня, че в Библията не се говори за конкретен папа, а за самата институция. Ако се говореше за един човек, просто нямаше как да се изпълни пророчеството, защото се казва, че Католическата църква ще управлява Европа 1260 години, след това ще получи "рана", но пак ще се съвземе и целият свят ще се подчини на нейните заповеди. А как изглежда някой от папите няма никакво значение. Може да е красив, може да не е, може да е комунист, може да е хитлерюгенд, но е без значение. Важно е какво върши самата институция.

Поздрави!
???

 има едно нещо което ми направи страшно впечатление , ти като си АДВЕНТИСТ/ макар да не съм много наясно с това определение / но ми се струва , че е свързано с КАТОЛИЦИЗМА , откъде знаеш , че САТАНАТА управлява ВАТИКАНА , че и името му знаеш на латински :o МОЛЯ ПЯСНИ , че ми е СТРАННО   :-\


  ЕКОЛОГИЧНИЯТ ЗВУКОВ КОРПУС :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
а ЕЗК,това е лесно-имаше едно НУМЕРОЛОГИЧНО(адвенте гледай тая дума)
 пресмятане според което Vicarius figlis Dei-титлата на папата е равно на 666,но същото го има закодирано и при Принц Чарлз и при Бил Гейтс и т.н.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Наскоро се разбра че нашият любим папа е участвал в SS-войските :P Да живее папата :P

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Той Папата и разбуни духовете в на мюсюлманите с речта си...абсолютно си следва Антихристкия дълг човека...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не знам доколко е истинска, но в нета се върти тази снимка, която е пусната уж от AOL. Доста странно, мм?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мдам... Снимка от преди близо 2 седмици.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27