Автор Тема: Божествените закони за еволюция на Вселената  (Прочетена 23979 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Re:Божествените закони за еволюция на Вселената
« Отговор #30 -: Март 11, 2009, 11:03:10 am »
"Божествените закони за еволюция на Вселената"
събрани във файл, за изтегляне, който прикачвам.


Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Божествените закони за еволюция на Вселената
« Отговор #31 -: Март 11, 2009, 13:46:08 pm »
Уна, благодаря за положения труд и време за събирането и създаването на файла.  :-*

Неактивен frozenbrain

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Божествените закони за еволюция на Вселената
« Отговор #32 -: Март 11, 2009, 18:49:52 pm »
410. ЗАКОН НА ТЕРМОДИНАМИКАТА - МАТЕРИЯТА ИЛИ ЕЛЕКТРО-МАГНИТНАТА
ЕНЕРГИЯ НЕ МОЖЕ НИТО ДА СЕ СЪЗДАВА, НИТО СЕ ГУБИ  :-\

Закон за запзване на енергията
Енергията не се създава, нито може да се унищожи, а само преминава от един вид в друг...

Мисля, че така е по пълен закона.

390. ВСЕЛЕНСКИ ЕЗОТЕРИЧЕН ЗАКОН, КОНТРОЛИРАЩ ЕНЕРГИИТЕ НА МА-
ГИИТЕ (БЕЛИ И ЧЕРНИ МАГИИ)

Не съм съгласен с обяснението на този закон. Може да правиш магии стига човека да ти позволи...

392. ЗАКОН ЗА НЕНАМЕСА В ПЪТЯ НА ДУХА ЧРЕЗ МАГИИ (магиите са вид духовно разивите за свързвнае с Висшия Аз, за себе си може да ползваш магии без да вредиш на другите)
393. ЗАКОНИ ЗА МАТЕРИАЛИЗАЦИЯТА, ИЗПОЛЗВАНИ КАКТО В ДУХОВНИЯ, ТАКА
И ВЪВ ФИЗИЧЕСКИЯ СВЯТ

Не съм експерт в магии и прочие, но самата мисъл е вид магия. И този закон за материялизацията и дематериализацията си е чистак вид магия.

Тук има доста хубваи закони, но има и спорни. Все пак разбирането им опира до личен опти и духовно равнище, но като цяло си ги бива и си дръпнах файлчето. Мерси и евалата за труда... :)
ОМ А ХУМ ВАДЖРА ГУРУ ПАДМЕ СИДХИ ХУМ

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Божествените закони за еволюция на Вселената
« Отговор #33 -: Март 11, 2009, 20:05:49 pm »
Не е добре да се занимаваш с магии, нито с бяла, нито с черна, защото си създаваш много неприятни предпоставки и тежки последици за самия теб. И изобщо магията не е път към никакво израстване, а по-скоро към деградация. Добре е да се знаят понятията за магията и същността й, но не и да се практикува.

Всичко е вид знание. За мен лично като цяло няма магия, а както казах само степени на знание, едни които са ни познати и други степени, които не познаваме все още.

Неактивен frozenbrain

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Божествените закони за еволюция на Вселената
« Отговор #34 -: Март 11, 2009, 22:35:20 pm »
Бая хора имат доста погрешно виждане за магията... Като гледам и тук нещата не са по различни, дори във форума за езотериката са я забранили??? което ме учуди, тъй като няма езотерично учение, което да не е магия. Системите за духовно усъвършенстване (като йога, чигун, даоиска алхимия и прочие, не говоря за религиите, защото те са малка част от езотериката и не са пълни) в по горните "класове" се занимават точно с теорията на магията и законите на Вселената. В момента масово се преподават основите, който са за укрепване на тялото и контрол на ума. Магическите способности на човек са едно естествено следствие (по - горно стъпало) от усвояването на основите на езотеричните учения. Така че не бих казал, че магията е вредна, може хиляди неща да направиш и да си скапеш живота, дори и да не си чувал за магия.
Но да, ако човек няма стабилна основа, по добре да забрави за магията като практика


 
ОМ А ХУМ ВАДЖРА ГУРУ ПАДМЕ СИДХИ ХУМ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27