Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 100519 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Форум срещи?
« Отговор #240 -: Октомври 23, 2012, 15:20:04 pm »
Всяка форумна среща би била интересна, стига cassio (и другите нейни "инкарнации" ::)) да не са там. :lol:

На всичкото отгоре, въпреки, че тук във форума си пишем с години, няма гаранция, че на живо ще има какво да си кажем за повече от 2-3 часа. А изведнъж да се хвърлим на среща от 2 дена с преспиване, е някак твърде рисковано...

Споко, ще ползваме предпазни средства... :lol:
« Последна редакция: Октомври 23, 2012, 15:24:06 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #241 -: Октомври 23, 2012, 16:02:17 pm »
Е Монолит недей с лошо де. Нека дойде жената + инкарнациите си.  :D Току виж се изяснили нещата.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Форум срещи?
« Отговор #242 -: Октомври 23, 2012, 18:06:48 pm »
Всяка форумна среща би била интересна, стига cassio (и другите нейни "инкарнации" ::)) да не са там. :lol:

Споко, ще ползваме предпазни средства... :lol:
Без почитателките на Кант/разбирайте Есес и Принцесата/ще е скучно..Де се е чуло и видяло цирк,без циркаджии? :D

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Форум срещи?
« Отговор #243 -: Октомври 23, 2012, 19:33:38 pm »
Брутално, както винаги. Знаех си че тоя форум ще ми хареса без модератори.  :diablo:

Бтв, kalan, много готин аватар!
Ще може да нахрани 3 махали със сирене, кашкавал и кисело мляко.  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Форум срещи?
« Отговор #244 -: Октомври 23, 2012, 19:36:59 pm »
Има ли някой, който живее в Италия?
Предлагам следващата седмица да се срещнем в Рим.  :)
Не, ама това ми е мечта от доста време. Даже учих италиански, ако се наложи да се местя.
Коме стай? Ио соно енаморадо ди Италиа. И парло италиано молто бене. (е, не е бене, но поне кози кози)  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Форум срещи?
« Отговор #245 -: Октомври 23, 2012, 19:42:50 pm »
Бтв, kalan, много готин аватар!
Ще може да нахрани 3 махали със сирене, кашкавал и кисело мляко.

Tangra - ето ти картинката в голям формат за да можеш да... разсъждаваш... върху нея. :lol:


   
Бъди Слънце!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Форум срещи?
« Отговор #246 -: Октомври 24, 2012, 03:34:32 am »
Сакън да не се пошегува човек. Сега и лошо име може да ми излезе.  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Форум срещи?
« Отговор #247 -: Октомври 24, 2012, 10:39:51 am »
Има ли някой, който живее в Италия?
Предлагам следващата седмица да се срещнем в Рим.  :)

Пасифлорче, и в България да се срещнем, няма да откажа. :-*
« Последна редакция: Октомври 24, 2012, 11:03:19 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Форум срещи?
« Отговор #248 -: Октомври 24, 2012, 13:50:08 pm »
 :lol: колко сте смешни.

В началото "Миротворец" добре отбеляза, че е малко абсурдно в конспиративен форум да се пуска тема за лична среща. Пишещите добре си показват предпочитанията и възможностите, но все пак има и много непишещи, а четящи. И какво пречи като се организирате така публично и задружно, аз или всеки който не харесвате да си е информиран за часа и мястото на срещата и да дойде  изненадващо с един пикап пълен с животински лайна  и да ви ги паркира и изсипе на масата с манджата и пиенето :)  :lol: Може и по новините да ви дават  :lol: смешници...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Форум срещи?
« Отговор #249 -: Октомври 24, 2012, 14:03:52 pm »
:lol: колко сте смешни.

В началото "Миротворец" добре отбеляза, че е малко абсурдно в конспиративен форум да се пуска тема за лична среща. Пишещите добре си показват предпочитанията и възможностите, но все пак има и много непишещи, а четящи. И какво пречи като се организирате така публично и задружно, аз или всеки който не харесвате да си е информиран за часа и мястото на срещата и да дойде  изненадващо с един пикап пълен с животински лайна  и да ви ги паркира и изсипе на масата с манджата и пиенето :)  :lol: Може и по новините да ви дават  :lol: смешници...
хахахахаха,добър повод за" сладко отмъщение",но защо да го прави някой?! Аз,също имам противоречия със доста хора от форума,но винаги бих седнала на една маса със тях и задружно да пийнем и похапнем,въпреки дразгите и противоречията.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #250 -: Октомври 24, 2012, 14:20:49 pm »
  аз или всеки който не харесвате да си е информиран за часа и мястото на срещата и да дойде  изненадващо с един пикап пълен с животински лайна  и да ви ги паркира и изсипе на масата с манджата и пиенето :)  :lol: Може и по новините да ви дават  :lol: смешници...
Ти такива ли планове кроиш мило възвишено създание.? :D
Абе ти нямаше ли да спреш да пишеш тук? Че все това повтаряш и все пак продължаваш. Имаш големи проблеми с комуникацията.
И внимавай, че ако някой ден на такава среща решиш да направиш нещо такова - Ще те карам да плачеш, да викаш и да търсиш майка си. :dance: Често ми викат, че съм ангелче и кротичка, но тези които ме познават добре знаят, че не си поплювам като ми падне пердето.
хахахахаха,добър повод за" сладко отмъщение",но защо да го прави някой?! Аз,също имам противоречия със доста хора от форума,но винаги бих седнала на една маса със тях и задружно да пийнем и похапнем,въпреки дразгите и противоречията.
Такова нещо някой с липса на гънки в мозъка би го направил. По нормалните хора ще седнат, ще пийнат, ще попеят и току виж се разбрали.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Форум срещи?
« Отговор #251 -: Октомври 24, 2012, 14:21:38 pm »
И какво пречи като се организирате така публично и задружно, аз или всеки който не харесвате да си е информиран за часа и мястото на срещата и да дойде  изненадващо с един пикап пълен с животински лайна и да ви ги паркира и изсипе на масата с манджата и пиенето.

Не забравяй след като изсипеш камиона с лайна, после да отидеш на психолог и да се оплачеш от травмиращото преживяване. :rofl2:
« Последна редакция: Октомври 24, 2012, 14:35:15 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Форум срещи?
« Отговор #252 -: Октомври 24, 2012, 19:08:23 pm »
хахахахаха,добър повод за" сладко отмъщение",но защо да го прави някой?! Аз,също имам противоречия със доста хора от форума,но винаги бих седнала на една маса със тях и задружно да пийнем и похапнем,въпреки дразгите и противоречията.
ТИ пък...Тва е въпрос на първите 7 години в живота на индивида..Както и най-обикновен мироглед между впрочем.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re: Форум срещи?
« Отговор #253 -: Октомври 24, 2012, 23:06:45 pm »
 :lol:

човек да не се пошегува начи  :lol: много сте чувствителни. Нали още по-напред обещах да не преча и да не идвам.

Реших малко да ви подразня, защото ми светна защо беше забележката на Миротворец.

Но дори да не съм аз, може да има други потребители, които да ви изненадат приятно ... ей така, за да ви видят физиономиите.

Чак толкова да ми е любопитно и да се окаже, че и конспиратора на конспираторите или Майкъл Нютън дори би дошъл, пак не бих се изкушила. Така че, спете спокойно деца. Пийте и се веселете с мярка  :drinks:

Все пак няма да си развалям имиджа на "гад мръсна"!!!! А и туко-виж ме изгонили от проекта "Монарх", поради забавление с простосмъртни :)

Ето нещо поредно уж от Айнщайн, но много ми хареса:

"Всеки е гений. Но ако съдите рибата по възможностите й да изкачи дърво, то тя ще изживее живота си вярвайки, че е глупава". Алберт Айнщайн
« Последна редакция: Октомври 24, 2012, 23:15:37 pm от cassio »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #254 -: Октомври 25, 2012, 00:11:11 am »
Ми Принц.... ъ Касио, още не съм ти свикнала на хумора :) Но може някой ден да го схвана. И сме си чувствителни натури.
Ама иначе стой си. Никой не те гони. Все пак си чубричката на форума. ;) (не се обиждай, туй майтап)

Иначе относно форумните срещи ми хрумна нещо. Все пак е конспиративен форум това и най-добре ако ще организираме форумна среща също да е конспиративна. На ЛС - та, мейли и т.н. Да няма евентуални атентати от масони, гербери и билдербергери. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27