Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 101529 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Форум срещи?
« Отговор #225 -: Септември 28, 2012, 22:50:58 pm »
добре Дел. Аз пък винаги се старая като ме помолят по твоя учтив начин, да не се натрапвам с присъствие.

Сега като си толкова ... сърцата. Промени си обръщението в послеписа и понеже аз не бих си позволила да го отправя към конкретен ник-нейм и непознат във форум, си представи че някой на теб ти го е написал. Ама само обръщението да е сменено, всичко останало за свинете и пошлостта да си остане. Има хубава поговорка по случая или по темата за кучетата: Храни куче, да те лае.
Тогава отново ти позволявам да се обръщаш към мен. Да коментираш мои мнения и въобще да отбелязваш някакво дори и виртуално отношение. Извинения не приемам!!! Казах! :diablo:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Форум срещи?
« Отговор #226 -: Септември 29, 2012, 04:41:10 am »
Аз винаги съм бил 'за' форумните срещи. Най-малкото за да се видим кой кой е, и какво е сътворил от себе си в реалния живот. Т.е. как се оправя с личната работа.
Иначе във форума герои колкото искаш.

За съжаление, обаче се прибирам до бг един път на 2-3 години. Това лято писах, бях за 20 ина дена в бг, но никой не се обади. След други 3 години може би пак ще се прибера и ще предупредя отново.
 :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Форум срещи?
« Отговор #227 -: Септември 29, 2012, 07:34:36 am »
Пролетта ме бройте и мен. Ако се организираме тогава.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Форум срещи?
« Отговор #228 -: Септември 29, 2012, 13:00:53 pm »
  За теб и тези от твоя вид е казано:"Не давайте светинята на псетата, и не хвърляйте бисера си пред свините, за да го не стъпчат с краката си и, като се обърнат, да ви разкъсат."
А твоят вид какъв е Дел?Ти от кой вид си?За вас какво е казано?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Форум срещи?
« Отговор #229 -: Септември 29, 2012, 21:46:18 pm »
Вижте тук на какво попаднах:
http://aquariumbg.com/forum/sbirki/sbirka-varvara-2010-%28mai-yuni%29/msg269395/#msg269395
Това са снимки от някаква сбирка на Варвара, за където и нашия бивш админ Black Adder предлагаше да се съберем. И снимките май са негови, ако се съди по ника и аватара.   :blum1:

И една молба имам...ще бъдете ли така добри да не спамите по темата!? За терзанията ви по повод на последните промени във форума си има друга тема.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Форум срещи?
« Отговор #230 -: Септември 29, 2012, 23:35:00 pm »
Молбата ще бъде изпълнена с цялото ми уважение  :hi: (направи ми впечатление и реално нямам "терзания"!)
 Всеки си знае, но не всеки, явно има твоята/вашата смелост. Защото Вие единствен май не сте налагали конкретни наказания, а само спомагателни функции сте имал, които са незабележими на пръв поглед, но по никакъв начин не са "опетнили" името Ви, т.е акаунта, с който пишете тук.

Въпреки линка, който сте дал, това не определя и по никакъв начин не провокира някаква мотивация за сбирка.
И аз мога да постна снимки от сбирки на друг форум, но това нищо няма да докаже за желанието на хора да се присъединят... към заявени две тавански помещения (колко квадрата?)- освен ако някои си носят спални чували и на автостоп, или просто омагьосат някой да ги заведе до местонахождението.
Когато не е уточнено мястото на гората и водопадите- защото ако е в Нова Зеландия и аз идвам с все кредити, както и определен "конспект" от нелични теми, през които да не се разбира много-много кой кой е, за да няма въоръжени, искащи да покажат реална и смислена позиция към "свинете"- по-добре да се измисли нещо по-неангажиращо.

и поредно странно. Защо, когато в началото се оформи някакво желание-идея за среща, тогава не се предложи подобна алтернатива?
Все тая. както се видя, аз няма да присъствам, така че весело изживяване!

*konstantin merci! нямаше нужда ;)
Все съм си мислела, че примерно хора(никове) като теб може да ме откажат или разубедят да пиша.  Но в един момент, без да знам как е станало или защо, ТИ реално ме провокираш и аз ти Благодаря! :) Поздрави.
« Последна редакция: Септември 29, 2012, 23:42:36 pm от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Форум срещи?
« Отговор #231 -: Септември 30, 2012, 02:21:15 am »
Цитат
На мен ми е интересно защо "Миротворец" остана, а другите, които бяха Админи решиха да си блокират ник-неймите?

Един възможен отговор е, че искат да ни покажат как без тях и техните функции едно разнолико "форумно" общество не би се справило без конкретна "законодателна" или друг тип Власт.

Обаче, трябва да призная, че съм приятно изненадана и аз лично смятам, че преобладаваща част от участниците се справят видимо добре с контрола и самосъзнанието да се автомодерират и въздържат от прекалено "селски" прояви.

 :yes:

Добре си е форума....не е изчерпан и участниците не са кофти....сравнявайки го с друг голям форум,където се подвиzавах години наред,,,, този тук е съхранен, при общуване дразги се получават, но важно е да няма силни емоционално разрушителни прояви.... :D
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Форум срещи?
« Отговор #232 -: Септември 30, 2012, 04:55:49 am »
Аха ..
Щом толкоз години прекарваш из форумите, да не си някой форумен трол?
Не че троловете не са приятни, но е по-скоро мазохизъм, отколкото да стигнеш до полезен извод по дадена тема.  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Форум срещи?
« Отговор #233 -: Септември 30, 2012, 06:24:29 am »
Цитат
Въпреки линка, който сте дал, това не определя и по никакъв начин не провокира някаква мотивация за сбирка.
И аз мога да постна снимки от сбирки на друг форум, но това нищо няма да докаже за желанието на хора да се присъединят..
Линка го дадох с единствената мисъл да придобиете известна, макар и бегла, представа за обстановката във Варвара.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Форум срещи?
« Отговор #234 -: Септември 30, 2012, 13:54:56 pm »
Аха ..
Щом толкоз години прекарваш из форумите, да не си някой форумен трол?
Не че троловете не са приятни, но е по-скоро мазохизъм, отколкото да стигнеш до полезен извод по дадена тема.  :D

Форум без "и" .... т.е. единствено число , въпроса ти не е по темата  :) иначе всички сме тролове в известен смисъл.... ;)
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Форум срещи?
« Отговор #235 -: Септември 30, 2012, 13:55:31 pm »
Линка го дадох с единствената мисъл да придобиете известна, макар и бегла, представа за обстановката във Варвара.


и сега като придобихме, какво правим?  :writer: ако има снимки от "таванските помещения", също бих разгледала с интерес :)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Форум срещи?
« Отговор #236 -: Септември 30, 2012, 16:30:12 pm »
Защо не се е състояла срещата, питате?
По мои груби наблюдения, форумните срещи са 90% по и 'в' населените места.
Събирате се в едно заведение, може и кафе, може и бири и това е.
В тоя форум не е имало такава обикновена среща от години, а хората мислят междуградска среща с пътуване и дори преспиване. Да, инициативата не е лоша, но има едно "прескачане" на по-сложно ниво. Очевидно е, че такъв тип среща е доста по-трудно да се осъществи. Иска повече време, пари, планиране, организация и тн.
Още повече между хора, които дори не се познават (повечето).
На всичкото отгоре, въпреки, че тук във форума си пишем с години, няма гаранция, че на живо ще има какво да си кажем за повече от 2-3 часа. А изведнъж да се хвърлим на среща от 2 дена с преспиване, е някак твърде рисковано. ...
Това е само една гледна точка. Не е задълижтелно да е единствено валидната, но дори и доза истина да има, не е за пренебрегване.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен cok1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Форум срещи?
« Отговор #237 -: Септември 30, 2012, 18:09:27 pm »
Има ли някой от Благоевград че да се видим бе хора?  :D
ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ !

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Форум срещи?
« Отговор #238 -: Октомври 23, 2012, 14:55:12 pm »
  Нямам лично място сред природата. Инак до сега да сме там. Да си кажа кажа  сговорни ако сме има как да се срещнем. Другия вариант е датата се заковава. Казва се къде, колко струва и обмисляме транспорта.. за тези които като мен не разполагат с лично превозно средство. Навремето в училище се организирахме :), сега май е по трудно...
  П.П: Да призная обаче мястото с водопадчето ми взе ума...Наистина това е Рай! А друго щях да предложа макар, че звучи съвсем неосъществимо и все пак... не е ли възможно да се събираме и да обхождаме, (лете или знам ли кога) най-различни места в България, които са БЕЗЦЕННИ! Така или иначе ги коментираме, защо не се опитаме да уловим Духа на това за което пишем...

И аз съм си го мислела този вариант, би било много интересно - да си сред природата с хора, които (чрез форума!) са разбрали, че мислят горе-долу в една посока. Има наистина такива страхотни места в България! Аз лично бих предпочела "програма" с повече ходене например, или екскурзия - нещо такова.
 

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Форум срещи?
« Отговор #239 -: Октомври 23, 2012, 15:07:20 pm »
Има ли някой, който живее в Италия?
Предлагам следващата седмица да се срещнем в Рим.  :) 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27