Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 269413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Сънувала си това, което в действителност се случва от около една седмица-подложени сме на невероятни като количество и сила енергийни потоци. Мога да потвърдя всяка една твоя дума!
Благодаря за отговора.  :-* Ако няма да е прекалено, мога ли да те попитам за идеята на машините? Същите такива машини ги сънувах преди година, но те разрушаваха сгради и смачкваха хора, а сега помагаха. А, "червеното" какво е? Последната вълна енергия която трябва да достигне земята след време или нещо друго? И последно, всички хора ли получават тази енергия, дори и да не са я усетили/сънували както се случи при мен? Извинявай ако съм досадна.  :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Винаги съм бил на мнение, че тълкуването на сънища(осъзнати или не) е дело единствено на сънуващия. Единствено твоята интуиция, твоето вътрешно усещане може да ти даде правилните отговори за символите и картините, които си видяла.
Що се отнася до:
Цитат
всички хора ли получават тази енергия, дори и да не са я усетили/сънували както се случи при мен?
ще използвам думите на един приятел-"всички сме в "джаза", зависи кой-колко е музикален".
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
И аз се чудех що ли имам неспокойни сънища напоследък... Добре, че не ги помня, но са доста натрапчиви  :-[
Инак усещам в последно време някакви вибрации... от мен, извън мен... даже няма нужда тоя път да се успокоявам или да се съсредоточавам- седя си, и по някое време почвам да ги усещам  :-\ На някого да му е идвало до главата нещо такова тия дни?
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
И аз имах странни подобни сънища.На вас по кое време на денонощието ви се случва?
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 00:07:26 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Неспокойни сънища ли? Вече втора нощ не мога да мигна до 4-5 часа сутринта.Преливам от енергия, жега ми е и съм хиперактивен.Спането на нощна смяна на работа е абсурд да се постигне от няколко дни...

Любопитно е това съвпадение в нощните безпокойства, тъй като в момента се самонаблюдавам за съвсем други физически промени и не мога да преценя дали това е резултат на тях, или на някаква "обществена" радиация  :-\

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Magnolia, беше около 7 сутринта.
А, ако ще си говорим за неспокойни нощи пълни със безсъние, аз тази нощ направо не знаех къде да отида, само и само да поспя малко. Освен всичко имах и страхотно главоболие.  :(

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 00:06:22 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
За това кой-как се чувства предлагам да пишете тук - http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=8082.0. ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Всъщност... ако изчислим... ми то си имаше пълнолудие тоя уикенд... та си е нормално човек да е значително по- чувствителен през тия дни. :-\
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Наскоро сънувах един кръст и на него името на канарчето ми.
Днес, цял ден се беше свило на топка и едва дишаше. Като се прибрах, го видях, напръсках го с вода и започна да се съвзема и вече се движеше. Тъкмо литна и веднага падна... мъртво.
Ебаси "съвпадението"

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Инак усещам в последно време някакви вибрации... от мен, извън мен... даже няма нужда тоя път да се успокоявам или да се съсредоточавам- седя си, и по някое време почвам да ги усещам  :-\ На някого да му е идвало до главата нещо такова тия дни?
Само да не ме помислите за луда ама аз тези вибрации ги чувам като звук. Незнам дали вибрация може да се чуе, но аз така за себе си си обяснявам това, което се случва. През деня или вечер, когато около мен е тихо почвам да чувам един звук бих го оприличила на жужене или звънтене. И не го чувам с ушите си, а направо с мозъка си и то когато съм будна, не когато спя. Забелязах го някъде от около месец насам.
А от няколко месеца забелязвам, че по пълнолуние изобщо не мога да спя през нощта - събуждам се и будувам по няколко часа.
 

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Аз също съм чувал такъв звук, но много отдавна, като малък. Наистина сам е било най-често.


Дали вибрацията може да се чува?
Звука е вибрация (с определена честота и интензивност).
Нашите уши са пригодени да слушат от еди колко си до еди колко си честота.
Не знам колко, но е логично да е близко до диапазона на тонколоните (не се смейте много тука)  :D, значи примерно от 20 херца, до към 20 килохерца. Музикалните сд-та са до 44 и 48 килохерца.

Та отговор на въпроса е, че човек може да чува част от вибрациите.

Животните имат малко по-различен диапазон на чуване. Даже има свирки за кучета, които не могат да се чуят от човек. (високочестотни, може би)


А тоя въпросен звук какво представлява и каква вибрация е, нямам идея. Дали произхода е изкуствен или естествен, също.
Тук във форума беше обсъждано за кратко, но не помня предположенията. (например отдалечени телевизори през няколко апартамента, трафопости и тн. Може пък изобщо да не е изкуствен и да идва от някое друго измерение.)


А събужданията по пълнолуние може би нямат връзка с горното. На много хора се случва. Даже и днес се събудих към 3ам, и май няма да заспивам повече. Ама май не е пълнолуние :)
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 11:52:14 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Само да не ме помислите за луда ама аз тези вибрации ги чувам като звук. Незнам дали вибрация може да се чуе, но аз така за себе си си обяснявам това, което се случва. През деня или вечер, когато около мен е тихо почвам да чувам един звук бих го оприличила на жужене или звънтене. И не го чувам с ушите си, а направо с мозъка си и то когато съм будна, не когато спя. Забелязах го някъде от около месец насам.
А от няколко месеца забелязвам, че по пълнолуние изобщо не мога да спя през нощта - събуждам се и будувам по няколко часа.
 

Аз нямам такива усещания като вас и нямам проблеми със съня. Напротив, сънят ми винаги си е бил добър. Обаче и аз съм чувала такъв звук като теб. Още от дете. По принцип отдавна не съм го чувала, обаче преди няколко дни пак го чух веднъж. Точно както при теб става въпрос за едно бръмчене като от машина, което е в главата. Но не е по време на сън, а само когато съм будна. Като че ли се включва някаква машина в главата ми. Но не продължава много дълго.

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Тук във форума беше обсъждано за кратко, но не помня предположенията. (например отдалечени телевизори през няколко апартамента, трафопости и тн. Може пък изобщо да не е изкуствен и да идва от някое друго измерение.)

Да, звукът е точно като от отдалечен телевизор, на който се чува бръмченето.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Даже и днес се събудих към 3ам, и май няма да заспивам повече. Ама май не е пълнолуние :)
И аз се събудих нощеска в 2.36- точно преди да почне бурята, с мисълта, че е дошла- чаках я още от 23h  :D и въпреки, че си легнах още към осем (доста ми е изморено напоследък като се прибера, незнайно защо :-\ хем не ми се спи, пък само да полегна и...се събуждам поне час и половина по- късно  ;D), нямах проблеми като свърши да си продължа със спането, въпреки че признавам, доста се повъртях и се събуждах сегиз- тогиз... както през последните няколко дни- може пък да е от вечерните горещини?, времето напоследък е доста непостоянно... определено и това оказва влияние.
...water can flow, and water can crash...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27