Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 270503 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Не може да си бил домашна котка, принципа е друг :)

Какъв, Н.?
Едновременни инкарнации? :-\
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Природният път е различен от този на хората. Природното царство (флора, фауна и каквото се сетиш) са съотнесени единствено към еволюцията на Земята.

Нашият път е много различен от този на планетата и е на друг принцип. Въпреки че между нашия и пътя на Земята има огромно взаимодействие и взаимопомощ. Но това е предварително съобразено.

Неактивен Joana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Аз съм сънувала много пъти, че умирам по различни начини и винаги се събуждам точно преди да умра. С изключение на един път, когато умрях, знаех че съм умряла, но пак си бях аз. Не мога да го обясня, странно е. Знам само, че още съм жива въпреки това. 8)
« Последна редакция: Декември 25, 2008, 10:09:11 am от Mirotvorec »

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Може ли някой да сподели някой сайт-съновник, или друг тип сайт, на които да попрочета за неща които сънувах.
Сънувам един сън, вече няколко пъти и ми е много странен.
Просто ми е любопитно кое какво значи, според съновниците и т.н., горе долу да се ориентирам какво значи този сън, какво трябва да разбера.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен used2bgood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Здравейте. Исках да споделя свой сън, който не мога да разтълкувам и не ми дава покой. Преди известно време, може би още няма месец, защото е прясно в съзнанието ми, сънувах момиче на видима възраст около 20 години, беше обгърната от тъмнина и..личеше, че се страхува. Говореше ми на някакав странен език, който не ми е познат, но аз я разбирах. Тя се опитваше да ми каже, че е отчаяна и уплашена, понеже е затворена на място, от където не може да излезе. Молеше ме да я потърся, тъй като хората минават покрай нея и не могат да я видят нито да и помогнат. Докато говореше аз се приближих към нея. Сънят беше адски реален! Аз мога да си спомня цвета на очите, тембъра на гласа и болката, която изразяваше лицето й! Тъмнината която я обгръщаше беше хладна. Не ми каза нищо друго за себе си освен, че се казва Harla(Харла). След този сън потърсих името в интернет и намерих материал за някоя си Харла Браун(Harla Brown), починала на 19 септември 1999 година..нещо ме подтикна да отворя тази статия за нея. В нея брат и накратко описва личността й. Моля ви помогнете ми да разгадая съня си. Скайпа ми е guilty_one. Ако някой има идея как да разгадая съня си пишете ми.
« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 23:51:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Предлагам Ви книгата "Изкуството на Осъзнатото Сънуване - Въведение. История. Техники" от Ивайло Станев.
   Не съм я прочел, тъкмо ми я пратиха... По диагоналния метод на четене - има какво да се научи.
   Успех!
« Последна редакция: Февруари 17, 2009, 11:42:02 am от H. »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Radiance Dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
благодаря много :)
Когато казваш какво мислиш, мисли какво говориш!

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Имам много досадно преживяване на сън, което искам да споделям, може би някой от форума да е запознат с този вид сънища, че да драсне нещо което би ме успокоило, защото наистина съм много разтревожен.
Самият сън мисля, че няма значение в случая, сънят протича като всеки друг с единствена разлика, че много картини много сценарии и доста хора, при събуждане обаче се получава нещото.
Спомените за съня са ясни и денят минава със спомените за този сън непрекъснато и най-важното е, че поведението ми се променя покрай съня, това се получава когато трябва да взема някакво решение и изведнъж скача някаква сцена от съня и ме кара да взема еди си кое решение вместо друго!?
После се опитвам да разбера защо и как се получи и не мога да разбера, освен че има нещо вътре в мен, което се е променило след съня, постъпила някаква информация, която ме кара да избирам Б решение вместо А решение в дадена ситуация и разбира се избора не е обоснован с никаква логика!?
След това се опитвам да си спомням сценария от съня, който се появило непосредствено преди случката и усещам някакъв приток на информация, което било вкарано в главата ми, но тази информация не е на човешки език и не са думи изобщо.
Повтаря се вече често, разтревожен съм за тиквата, за ума, дали не е психо нещо, разговарял съм със специалисти и те просто казват, че е нормално и че е от стреса, е да, ама на въпроса ми към тези специалисти, дали някой е срещнал такъв подобен случай е НЕ, разбира се след малко увъртане от тяхна страна, обяснявайки ми правилата за тълкуване на човешките изживявания и как би трябвало да се обясни моят случай, е да ама това и аз го знам, дето се казва и не ме задоволява.
По време на протичане на такъв сън, на мен ми е приятно и не го чувствам като кошмар, но след като се събуждам, започват тревогите в мен и много често замислян и отнесен оставам за часове и като ме питат близките какво ми е, не намирам по подходящ отговор от: сънувах кошмар.
Какво е това мили хора, какво ли е?
До сега не се е случило да избирам Б вместо А за нещо сериозно, което би променило живота ми, но се опасявам, че е възможно, не знам дали ще мога да се съпротивлявам и дали трябва изобщо?
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 08:45:38 am от Mirotvorec »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Salito,

От мен един съвет. Веднага и по най-бързия начин прочети книгата "Хакери на съзнанието", за нея има отделна тема.

Не знам доколко го съзнаваш, но според мен си обект на психоатака! Тоест, В ГОЛЯМА ОПАСНОСТ СИ! Единственият начин да й противодействаш е активното умствено съпротивление на наложилата ти се чужда воля. В момента нямам време да ти обяснявам технологиите, те са много и разнообразни, но единственото, което трябва да разбереш е, че най-сигурната психоатака, която може да превърне човек в зомби или изпълнител на чужда воля е по време, когато неговото активно съзнание е отслабено, което става по време на силен стрес и най-вече по време на сън. Тоест момента за прилагане на психотехнологиите за въздействие, когато изискват дистанционен контакт, са най-лесноприложими по време на сън, когато волята не е толкова активна, съзнанието не приема разумни решение, защото съзнанието играе играта на съня и си въобразява, че всичко е игра, та затова то не е толкова бдително. ТОЧНО ПО ВРЕМЕ НА СЪН ЧОВЕК Е НАЙ-УЯЗВИМ ЗА АТАКИ ВЪРХУ СЪЗНАНИЕТО СИ!

Психолозите нищо няма да ти кажат, защото за тях тези техники и технологии, които се употребяват от тайните общества и тайните служби, са блъф и измишльотина. Тоест, те не разбират най-новите открития в психологията на човека, защото тези неща не се учат в училище и в университетите. Тези неща са за ОТБРАНОТО ОБЩЕСТВО, за да може то да властва над тях!

Според мен, единственото ти спасение е следното. Направи електромагнитна изолация на жилището и апартамента си, която трябва и да заземиш. След това трябва да извикаш екстрасенс, за да диагностицира характерът на атаката, дали е предизвикана от негативни ефирни същности или от земни технологични зли намерения. Тогава вече може да се подготви активната защита! Ако става дума за негативна ефирна същност /елементал/ задачата ти не е толкова трудна, трябва да прочетеш няколко книги за психична защита, които могат да се намерят на пазара. Ако обаче те нападат с апаратура тайни служби работата е много сериозна и от тях няма търване. И тук вече може да подейства само активната електромагнитна защита на теб и твоето семейство. Както споменах, електромагнитна изолация с метална мрежа на жилището ти, което ще гарантира активна защита по време на сън, и нещо като шапка с метална мрежа в нея за обиране на чуждите електромагнитни лъчения.

Това се сещам в момента. Съфорумците също ще ти ударят по едно рамо, предполагам... Но прочети "Хакерите на съзнанието"! Случаят ти е класически, още повече, че психолозите са вдигнали ръце!

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Първо ти благодаря за времето, желанието и информацията.
Книгата "хакери на сънищата" съм я чел внимателно и много ми харесва, но не съм успял да се осъзнавам на сън вече шест -седем месеца, въпреки многото неуспешни опитите да си видя ръцете на сън и оставих нещата както препоръчват в книгата на съдбата, разчитайки на времето да ме дари с тази техниката.
Екстрасенс не познавам, не знам също как мога да намеря, без да попадна на шарлатанин, който да ми затрудни живота още повече.
А електромагнитна изолация на жилището и апартамента не знам как се прави и дали не е свързано с много пари?
Така и така си започнал да помагаш, ще ти бъда много благодарен да продължиш, че наистина не знам как и какво точно трябва да направя.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 08:46:50 am от Mirotvorec »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Salito, има ли нещо, което пропускаш в разказа си, не нарочно разбира се. Имам чувството, че нещо липсва като чета първия ти пост. Може би за теб е дребно и не е важно, но ще помогне да се разберат по-ясно нещата.
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Не съм Breath или поне не се сещам, всичко си казах.
Явлението да чувствам вид информация, която не разбирам ама ми действа някак, много ме притеснява. Може би защото става по често, иначе бях свикнал на 10-15 дни веднъж, а сега през ден два :(
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Ако сънуваш един и същ сън това е проблем. Кажи, колко често се повтарят сънищата ти? И въобще имаш ли повтарящи се сънища с един и същ сюжет? Важно е и това, дали по време на съня запазваш нормалното си поведение, както в другите сънища до момента на поява на проблема, или вече чувствуваш, че не контролираш сюжета?
Интересно е и това, дали освен ярките сънища и вземането на решения, чувствуваш поява на чужда воля и в други моменти освен сънищата и вземането на решения, примерно тогава, когато не си спомняш момент от съня, но нещо въпреки това те терзае, потиска, гнети и внушава непонятни емоции, и оттам мисли и настроения?

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Помисли пак когато си по-спокоен, а и това май е най-важното - да се опиташ да приемаш по-спокойно нещата на първо време. Не мога да бъда толкова категорична като SMSI-H, за мен това е нещо, което по-скоро сам правиш.
Можеш да записваш сънищата и да видиш дали там се повтаря нещо, дали има едно и също нещо във всеки сън. Макар и някакъв много дребен детайл. И SMSI-H говори за подобно нещо.
Помисли и дали не става след определено преживяване през деня, нещо, което да го провокира, среща с определен човек, място?
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27