Автор Тема: Откъде произлиза човекът?  (Прочетена 108482 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #60 -: Август 04, 2010, 23:52:16 pm »
В случая спорите за неща които няма как да се проверят от вас освен ако не общувате за извънземни и сте сигурни,че не ви лъжат. ;)
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Bibl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #61 -: Август 05, 2010, 00:10:25 am »
Любопитно ми е, след като по-горните истории ви звучат научна фантастика, предвид форума, а и не само, така с малко мислене - не са ли поне малко странни подобни гаргари с хиляди/милиони/милиарди години и как точно ги сметнаха. Хваща се някакъв груйо и датира звезда на майната си. Щом се говори за страшни сили действащи там, тогава защо нашите смешни изчисления трябва да са верни и за тамошните условия ?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #62 -: Август 05, 2010, 00:12:54 am »
Цитат
Цитат на: ARRI в Вчера в 22:47:56

И ,защо си въобразяваме,че в нас има божествена частица???
 
     Защото  се  смеем;  защото  пеем;  защото  живеем!!

Това е добре описано в книгата като дарът на перото. Даже ще препиша този пасаж от самата книга.
 Когато за звяра на Принц EA се разпространили вести до съседните звезди и галактики, друга група от Господари по Произхода отправили един подарък на Господаря EA. Известни като AKHU, те били потомци на едни прадеди, наподобяващи птици. Господарите по произхода предоставили на EA един единствен елемент ДНК нишка, който предоставял "страст". Чрез този един единствен елемент, невидимата мотивираща сила,която давала интензивни чувства, била прехвърлена на зверовете на Принца. И с този подарък звярът ADAMUS щял да има повече страст, повече чувства дори от самите същества на империята ASA-RRR. Взет от клетките на AKHU, този дар станал известен като "Дарът на Перото".
« Последна редакция: Август 05, 2010, 00:14:08 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #63 -: Август 05, 2010, 07:57:50 am »

И ,защо си въобразяваме,че в нас има божествена частица???
 
     Защото  се  смеем;  защото  пеем;  защото  живеем!!
Защото рисуваме,плачем,танцуваме,композираме....
      Защото  всяка  емоция  изразена  в  творчество  е  припламване  на  тази  Божествена  искрица!
Защото творим, рисуваме ,имаме усещане за красиво и грозни,защото изпитваме емоции и т.н.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #64 -: Август 05, 2010, 11:28:56 am »
Любопитно ми е, след като по-горните истории ви звучат научна фантастика, предвид форума, а и не само, така с малко мислене - не са ли поне малко странни подобни гаргари с хиляди/милиони/милиарди години и как точно ги сметнаха. Хваща се някакъв груйо и датира звезда на майната си. Щом се говори за страшни сили действащи там, тогава защо нашите смешни изчисления трябва да са верни и за тамошните условия ?
`
        Библ, 
        Аз  имам  контакт  с  духовните  си  водачи  в  първо  лице  единствено  число,  тоест  директно!  Всеки  може  да  установи  такъв  контакт  чрез  тренировки  (медитация),  но  няма  желаещи!!  Защо??
        Питал  съм  ги:
        Има  ли  извънземни? - Да!
        Бъркат  ли  се  в  нашите  земни  работи? - Преди  са  ни  давали  знания,  но  убеждавайки  се,  че  ние  не  ги  използваме  по  предназначение  са  престанали!  Сега  вече - Не!   
        Тогава  защо  са  тук? - Следят  нашият  неразумен  още  вид  (от  тахна  гледна  точка)  да  не  разруши  планетата!  Само  това,  тях  не  ги  интересува  дали  ние - хората  ще  се  сомоунищожим  като  вид,  защото  не  сме  в  състояние  да  унищожим  живота  стига  планетата  да  е  цяла!  Опасноста  от  разрушаване на  планетата  е  единствената  причина  която  може  да  предизвика  инвазия!
        В  контакт  ли  са  със  земни  правителства? - Технологично  те  са  толкова  напред,  че  контакт  (преговори)  не  са  нужни!  Ако  се  наложи  просто  ще  вземат  нещата  в  свои  ръце!  Ще  променят  условията  за  живот  на  планетата,  но  това  е  крайна  мярка!  Друг  вид  инвазия  не  се  предвижда!
        Значи  ли  това,  че  ние  сме  несъвършенни,  щом  сме  под  постоянно  наблюдение? - Несъвършени - Не!!  Ние  сме  пригодени  идеално  за  живот  на  Земята,  от  тази  гледна  точка  те  са  несъвършени  и  за  естествената  адаптация  на  организъма  към  различни  усвовия  на  живот  те  са  просто  непригодни  за  такъв  процес!  По  скоро  ние  ще  се  пригодим  към  техните  условия  и  те го знаят  това!!  Несъвършени - Не!  Но  като  уникалност  сме  неповторими!   Само  при  нас  комбинацията  материално - духовно  води  до  емоционалност!  Ние  не  правим  нищо  без  да  влагаме  емоция!!!     
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #65 -: Август 05, 2010, 12:05:15 pm »
И от къде можем да ти вярваме?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #66 -: Август 05, 2010, 12:21:31 pm »
Духовни водачи кой знае какви са същности, които си изказват собственото мислене. Първо извънземните, които са ни създавали гледат всичко през технологиите дори и духовните неща. Затова може да ти манипулират душата като ти я извадят или сложат друга. Даже ако сте гледали филма Зов бездны / Зовът на бездната там показват и машина която може да вгражда много повече същности в едно тяло и да те програмира.
http://www.zamunda.net/details.php?id=159228&hit=1 Ето и филма.
И всички извънземни раси, които се опитват да ни направляват или имат контакт с земята просто искат да си наложат своите права и правила върху земята. Ще заменят днешната система от друга, но не в наш интерес, а в техен. Другите, които не са такива или пък са духовно напреднали въобще не се месят заради свободния избор.

Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #67 -: Август 05, 2010, 12:51:49 pm »
И от къде можем да ти вярваме?
      Не  ми  вярвай!  Просто  провери,  но  не  чрез  книжки,  филми,  или  накой  казал,  а  емпирично!!
       Свържи  се  с  твоите  духовни  наставници  и  питай!  Просто  е!  Във  форума  има  няколко  човека  които  го  могат!  
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #68 -: Август 05, 2010, 13:02:55 pm »

Ами Мите къде е тук Бога тогава, щом извънземните ни следят и там ....
Моето мнение е че сме създадени от инопланетяни и им служим за нещо , но за какво ....  ??? бих казал един Господ знае но вече не съм сигурен дали израза ще е точен  :D.
 
      Олд,
      Американци  следят  Русия!  Русия - Американците!  Всеки  следи  всеки  заради  своите  си  интереси!  Какво  общо  има  тук  Бог!  Въпроса  е  какво  ще засегне  разрушаването  на  Земята  другите?   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #69 -: Август 05, 2010, 13:14:54 pm »
Да и на най-горното ниво се дърпат конците от едно място. Просто и ясно раздели им съзнанието на различни части дай им някаква надежда за външно спасение било то от духовни водачи, извънземни и тн. И ще се надяват хората някой да ги спаси, а не виждат, че само така ги доят като крави във ферма и им налагат собствени правила.
Надеждата е единствено в теб и твоя Висш Аз. Нито извънземни нито никой друг.
Всичко друго е помия от някой, който иска да му принадлежим. Много добре ни знаят слабите места, а ние продължаваме да вярваме вече хиляди години в тези неща. И нещо да се е променило ?
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #70 -: Август 05, 2010, 13:40:37 pm »
Свързах се с тях и ми казаха ,че ти си заблуден.

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #71 -: Август 05, 2010, 14:08:02 pm »
Това,че извънземни са ни създали не го вярвам :negative:.Ако аз съм извънземен и искам да създам същества,които да ми служат-ще ги направя серийно производство,еднакви.За какво ми са различни?И колко извънземни съдружника ще са ми необходими за изработката им?Или това ще се прави от извънземни ученици по извънземно трудово обучение? ::)Ако се създава нещо изкуствено-то ще има заложена програма,която да изпълнява.Как си представяте изкуствено да се добави в човека щипка любов,2супени лъжици талант и т.н.?
Опитай!

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #72 -: Август 05, 2010, 14:19:55 pm »
Руската салата

Повечето смятат,че извънземните не са ни създали в буквалния смисъл.Човека е бил в определен еволюционен етап на своето развитие и те са се намесили в еволюцията като са били прескочени стотици хиляди ако не милиони години еволюция.  ;)

Инак имам един въпрос.Понеже някой каза в преносен смисъл,че извънземните са изнудвали за нашите души и аз доколкото знам животните нямат душа. При естествена евилюция на даден вид който от животно става разумен вид то с физическата си еволюция то получава душа (т.е. дали маймуната получава душа като стане човек )? 
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #73 -: Август 05, 2010, 15:56:47 pm »
Това,дали животните имат душа, е много интересна тема.Аз съм на мнение,че имат.Душата е тази сила,която прави възможно протичането на живот в тялото.Е,как да нямат?
Опитай!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #74 -: Август 05, 2010, 16:49:00 pm »
Това,че извънземни са ни създали не го вярвам :negative:.Ако аз съм извънземен и искам да създам същества,които да ми служат-ще ги направя серийно производство,еднакви.За какво ми са различни?И колко извънземни съдружника ще са ми необходими за изработката им?Или това ще се прави от извънземни ученици по извънземно трудово обучение? ::)Ако се създава нещо изкуствено-то ще има заложена програма,която да изпълнява.Как си представяте изкуствено да се добави в човека щипка любов,2супени лъжици талант и т.н.?

А я обясни от един Адам и една Ева, как са се пръкнали толкова различни човеци ;).
Расата от Орион е родителят на първия мъжки индивид, когото познаваме като библейския Адам, но той е второто човешко същество след Гея, която по-късно в притчите става Ева (живот). Първото потомство на първата човешка двойка, сътворена „по образ и подобие Божие“ било от близнаци. За да се избегнат кръвосмешенията и израждането на потомството, звездните родители от Сириус А и Сириус Б и от Орион създали още 6 женски и 6 мъжки същества – ядрото на новата земна раса. Първичните човешки двойки станали 7. Заселени са в Африка, когато континентът е бил свързан с Азия. Това са родоначалниците на човечеството

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27