Автор Тема: Откъде произлиза човекът?  (Прочетена 108480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #45 -: Август 04, 2010, 21:43:09 pm »
Като имам предвид създаден не от техен генетичен материал ами от генетичен материал на маймуна която вече е била създадена и трябвало да се направи кръстоска с материал отАНУНАКИ,но в последствие EA добавя неговия собствен поради спорове с брат си за трона на земята. Един вид като отмъщение. И това не е единственото отмъщение.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #46 -: Август 04, 2010, 21:52:39 pm »
Хехе.Още малко ще излезе ,че сме синове на принцове и принцеси.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #47 -: Август 04, 2010, 22:03:30 pm »
Едната ни половина е такава другата е от маймуна. Купете си книгата там е описано всичко естествено сбито, но много добре. Книгата е писана  в края на 60-те и основата е разказа на извънземно спасено от индианците от сериите катастрофи в Розуел през 1947г. Много преди други автори да започнат да пишат за това. Всъщност това ми е и първата книга от подобна тематика ще си взема и последвалите книги на тези тематика. До преди нея сам си търсих отговорите в миналото от легенди и тн и знаех за това но не в такива подробности и още не съм я разбрал книгата в дълбочина.
От тази книга са копирали доста неща в Stargate и не само там.
Ами нещата са си така малка част от тях ги бях разбрал още преди тази книга. Просто проверете сами както казва и самия автор.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #48 -: Август 04, 2010, 22:12:34 pm »
     Привет  просветени!
     Абе  умници  сте  спор  няма!  Абе,  че сте  знаещи  спор  няма!  Затова  си  позволявам  да  питам:  
     Откъде  знаете  тези  пикантни  подробности!  Дали  от  първо  лице,  тоест  черпите  знания  от  източника  ???
     Ааааааа  сетих  се!!!!!  А  каква  е  ролята  на  господин  Абсолюта??  
     Значи  ли,  че  създавайки  човека  извънземните  са  изнудили  Бога  да  ни  снабдява  с  души??  
     Момчета  и  момичета  Никой  освен  Бог  не  може  да  вдъхне  живот  на  неживата  материя  Никой!!
     С  уважение    
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #49 -: Август 04, 2010, 22:18:46 pm »
Бог и религии са създавани от тези две империи и от други също, но основно от тях.
Висшите Аз приемат тази игра за добиване на преживявания.
Истинския източник не ни е създал телата. И не бъде сигурен че никой не може тези извънземни боравят много добре с души и тн ,но през призмата на технологията.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #50 -: Август 04, 2010, 22:25:36 pm »
         Sedere, 
         А  извънземните  кой  ги  е  създал  ???   Сигурно  други  извънземни!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #51 -: Август 04, 2010, 22:28:45 pm »
Те произлизат естествено еволюционно и от източника нарочно не казвам бог. Хората не са произлезли естествено както и нищо друго на тези планета. Било е изкуствено създадено. И пак повтарям казвам за телата ни. Провери сам в миналото ни като легенди и тн. Началото на част от религиите дава Мардук(бог RA) както и заличава всичко което е било преди него. Затова и днес има много неясноти за цивилизации и тн оставя само Шумерската цивилизация. Както и от следва, че самото име бог е в мъжко лице, а реално се почита кралицата. И до ден днешен е така.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 22:34:54 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #52 -: Август 04, 2010, 22:47:56 pm »
sedere,напълно съм съгласен с теб :yes:.Ние сме изкуствено ''засяти'' на земята.Обаче mitko,ме накара да се замисля върху това :

Цитат
Значи  ли,  че  създавайки  човека  извънземните  са  изнудили  Бога  да  ни  снабдява  с  души?? 

И ,защо си въобразяваме,че в нас има божествена частица???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #53 -: Август 04, 2010, 22:53:26 pm »
Цялата история(книга) се базира на показания дадени от извънземното (сив).През умовете не ли ви е минавало ,че този сив ни е излъгал.Все пак той е от лошите.Така с лъжи те много лесно могат да ни контролират.Очаквам отговори.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #54 -: Август 04, 2010, 22:59:42 pm »
Първо извънземното не е със сигурност дали е сив. И Документите Тера са писани въз основа на разказа му, но и са допълнени от лични изследвания от автора .

И естествено е да разказва през собствения си поглед. И затова в книгата няма философско езотеричен елемент само загатвания отделни.
Проверявал съм лично много преди тази книга да я има и малкото което съм разбрал е така както е в книгата.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 23:01:24 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #55 -: Август 04, 2010, 23:02:40 pm »
Точно това щях и аз да кажа. Туй извънземно много лъжливо се е извъдило.

Абе Седере, още като каза, че щом Сириус се споменава в Египетската митология, значи всичко, което се пише в днешните книги за него е истина, още тогава ми просветна връзката Старгейт - Ег Митология.

Щом нещо се споменава там, (в Ег Мит) няма лабау.

Всъщност и щом нещо се споменава във сериала Старгейт също е истина. Щото е написана по истории от очевидци и разкази от извънземни. Е, инфото е минало пред 2ра ръка, като някаква там книга, но реално това не е проблем.

Не разбрах как живеят извънземните на Сириус, при наличието на невъзможна УВ радияция, и как се е формирал ЕСТЕСТВЕНО живота там, при положение че планетите и звездата са на 240млн години.
Не ми казвай "отговорих ти", защото нищо не си отговорил. Отговори на оня постинг, дето е по точки. Отговори и ти по точки, че да видим кой кум, кой сват, и кой на фараона брат.

И какво по-точно си проверил лично. Дай един единствен пример.
Щото и аз мога да кажа, че проверих лично, и вчера Земята беше плоска. Ади де!
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #56 -: Август 04, 2010, 23:15:49 pm »
Звездата е Сириус и около нея има планети. Не на самата звезда, все едно на  слънцето да има живот. Как ние живеем като и нащо слънце има радиация може да е по-малко от това на Сириус, но си има ?
Иначе сам си провери в митологията на цивилизации, народи ,техни рисунки ,писания и тн. Не съм ти бавачка. :)  Съзвездието е голямо и малко куче. И има доста планети.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 23:22:42 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #57 -: Август 04, 2010, 23:17:46 pm »

И ,защо си въобразяваме,че в нас има божествена частица???
 
     Защото  се  смеем;  защото  пеем;  защото  живеем!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #58 -: Август 04, 2010, 23:36:06 pm »

Защото рисуваме,плачем,танцуваме,композираме....
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 20:06:42 pm от Mirotvorec »
Опитай!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #59 -: Август 04, 2010, 23:45:46 pm »

      Защото  всяка  емоция  изразена  в  творчество  е  припламване  на  тази  Божествена  искрица!
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 20:07:01 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27