Автор Тема: Вие не съществувате  (Прочетена 15723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Вие не съществувате
« Отговор #60 -: Април 04, 2010, 12:43:12 pm »
Много готини идейки сте написали.Особено първият пост,обаче мен ме притеснява една друга мисъл...Щом мен ме няма и нищо не би следвало да ме притеснява,тоест всичко е илюзия,защо сега,ако се метна да речем от 10-тия етаж ще си умра,а няма просто да стана и да се изтръскам,и да съм си невредима?Нещо тая илюзия,в която всички ние живееме(според н написаното),абе,бая истинска ми изглежда и усезаема.Значи нещо,някъде бъркаме,ама къде ли?!  ::) :---

хмм , тоя цял свят е записан и кодиран
в твоята днк, като по голямата част от
него е запечатана така че да виждаш само
3Д света...и да се подчиняваш на него, така
че да илюзията е истинска , тва е и целта.

така че засега не се метаи от никъде
защото ще умреш наистина, нищо че всичко
е само илюзия.


Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вие не съществувате
« Отговор #61 -: Април 04, 2010, 13:28:13 pm »
Light_Warrior,да де,ама,ако е само илюзия защо ще умра,ако се метна отнякъде?Ето къде нещо бъркаме-хем си мислиме,че всичко е илюзия,хем си стоим в нея.Демек,за да минем в реалността бихме могли да минем в 4Д,понеже 3Д-то е нещо скучно и измислено.Само,дето,ако минем в 4Д-вече няма да сме в 3Д и излиза,че човек ще живее или в реалността,или илюзията.Има някъде нещо,което просто пропускат хората,в това число и аз.Това,че къде ли не вече се споменава,че светът,в който е илюзия-нищо не променя.Все едно да сънувам и да си повтарям,че сънивам.Да,ама,аз,докато не се събудя-сънят ми ще си е бая истински.Плюс,че като се събудя-няма да има как да се върна в съня си.Тъй че всички високопарни твърдения и мисли как всичко е илюзия-нищо не променят,а само карат човек да си мисли,че може да прозре реалността и то,докато е в илюзията.Нещо тотално се обърках,хах.На мен ми изглежда,в по-голяма степем отклоняващо и опияняващо,с малка частичка полза.
П.С.:И ще те послушам за метането-засега го отлагам.  ;) ;D
Христос Воскресе!
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Вие не съществувате
« Отговор #62 -: Април 04, 2010, 13:53:08 pm »

ще умре физ. ти тяло , ти неможеш
да умреш защото си съзнание.

ние вече навлизаме в 4Д заради фот.
пояс и днк-то е започнало да се задвижва,
на всички хора различно.

много хора ще започнат да виждат
отвъд видимата светлина , вкл. и
отвъд реп.холограмите.

сблъсака ще е неизбежен , те това и
искат.

« Последна редакция: Април 04, 2010, 19:29:30 pm от Invisible World »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вие не съществувате
« Отговор #63 -: Април 04, 2010, 16:12:03 pm »
Модераторска бележка: Не е нужно да цитирате предният отговор.


Кой това иска?
И да,ще умре физическото ми тяло,но и съзнанието ми-няма да е абсолютно същото,което е сега.Дори да се родя наново,сегашното ми Аз,просто няма да го има.А аз мислех,че говорим за преодоляване на илюзията и оставане със сегашното ни съзнание.Извинявай,може би аз не се изразих правилно.Та,затова питам къде бъркаме хората,че засега ни е трудно да излезем от илюзията и приемайки реалността,но да си останем "същите" или поне отчасти.
old4,и ние сме абсурд,ама си ни има,нали?  :drinks:
« Последна редакция: Април 04, 2010, 19:28:35 pm от Invisible World »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27