Автор Тема: Разкритията на Фил Шнайдер  (Прочетена 35227 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #15 -: Март 05, 2006, 04:44:08 am »
Един въпрос ме гложди. Какво става с всичката тази пръст?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

преминаващ

  • Гост
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #16 -: Март 05, 2006, 06:41:12 am »
Хе! Намери какво да те гложди ... :D
Запазили са я за друг филм. ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #17 -: Март 06, 2006, 00:52:46 am »
Стопява се е се лепи по стените и тунела става гладък.

Eon

  • Гост
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #18 -: Март 08, 2006, 13:19:27 pm »
Направо го прави на магма сигурно и го пресова отстрани по стените, които стават гладки като стъкло...

Прав е Хор....

Ама ако иска може и да седне. ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #19 -: Март 19, 2006, 02:54:12 am »
Аз не говоря за филма, а за подземните бази.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #20 -: Март 19, 2006, 03:59:04 am »
Един въпрос ме гложди. Какво става с всичката тази пръст?
Терзийски описва в книгата си какво става  ... след дезинтегрирането се изсмуква с помощя на обикновенни вентилатори.
А откритията на Джон Ворел Кили (John Worrell Keely)(1827-1898) потвърждават това.
http://prometheus.al.ru/phisik/physc1.htm
В момента не се сещам точно къде, но е правил демонстрации, мисля в минна компания, с джобно устройство е дематериализирал скала и руда....
Успех!

А става дума за събития, от преди повече от 100 години.... :o
« Последна редакция: Март 19, 2006, 04:01:25 am от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #21 -: Март 19, 2006, 14:49:04 pm »
Сега вече ни ма гложди. :) Тенкю за изерпателните отговори.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #22 -: Април 27, 2006, 19:47:41 pm »
Eon , Alien браво !!!!!!

Страхотни статии. Почват да говорят...
Елементарен човек!

Oberon

  • Гост
Отг: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #23 -: Април 28, 2006, 11:26:18 am »
Интересно дааа....

Eon

  • Гост
Re: Историята на Фил Шнайдер и подземните бази
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2006, 13:23:42 pm »
Бате Фил "разлая кучетата", защото така или иначе беше болен от рак. Нямаше какво да губи.

В последствие седем месеца след тази лекция беше убит от тези, за които работеше.

Antonium

  • Гост
Re: Историята на Фил Шнайдер и подземните бази
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2006, 13:26:34 pm »
Фил даде малко светлина, но аз скептик за част от неговите разкрития. Човек вкаран в системата рядко я напуска жив и после да прави сензационни разкрития. Това е част от плана за дезинформация. Режимът на полуиститините и полулъжите.  ::)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2006, 00:05:48 am »
МЕГА интересна статия ! Доста съм изумен, новак съм в този спектър на  NWO ...
5/6 от населението ако измрът, какво печелят те от това ?!
кой ще ги "храни" със страх и ниско честотни "чувства" ?

И ако може някой да ми обясни това (нещо не схванах :))
Цитат
- Съществуват 9 раси на Земята в момента (може би негативни). Те се дрогират (подобно като кокаина) от адреналиновите жлези, може би това обяснява причината за изчезването на над 100,000 деца в САЩ.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2006, 00:17:09 am »
Ами простото обяснение смърф е че се  борят различни фракции на Елита, които имат различни възгледи за бъдещето на планетата. Едни искат да има колкото се може повече хора, но пък да не живеят много дълго, други  искат сериозно да съкратят населението.

Eon

  • Гост

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Разкритията на Фил Шнайдер
« Отговор #29 -: Юли 12, 2007, 11:02:23 am »
 ;D И все пак, те имат някаква полза от разкритията на Шнайдер, в противен случай с техните възможности, никога нямаше да допуснат да извади на масата тези разкрития.

Най-вероятно, те вече се смятат за пълни победители и господари и не се чувствуват застрашени от никой и го минават като разни хипотетични историйки, но в същото време си дават сметка, че това всява страх, ужас и най-вече обреченост у хората.

Ако си направите едно психо харакири, сами ще видите, че такива инфомации ви карат да се чувствувате напълно безсилен и малък, а те започват да ви изглеждат като великани, които никой не е в състояние да победи.

Тези информации, според мен, увеличават по-скоро силата им, отколкото да я подкопават.

 ;D Ха, ха, ха, колкото те подкопават земята под краката ни и ни го казват в прав текст, толкова те по-силни стават стъпват на твърдо и с мощна стъпка.

Никога не забравяйте, че си имаме работа с ултра обиграни манипулатори, които са станали съвършенни в играта и дърпането на конците на марионетките. Такава елементарна грешка, да допуснат информация, която би ги застрашила е направо невъзможна, след като държът всичко и всички под контрол.

Да не говориме, че винаги са използували истината, като основно оръжие за манипулация и вцепеняване на жертвичките от страх.


Мисля, че контрата трябва да е на същото ниво  - психологическо и духовно и най-вече никакъв страх, така и така няма вече нищо за губене, пък и Господ помага само на смелите и на справедливите, тласкани от любов към другите.

 :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27