Автор Тема: Вярвате ли в Ангелите Пазители?  (Прочетена 32764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #15 -: Ноември 05, 2007, 02:54:15 am »
"Ангелите-пазители" са нищо повече от друга ваша инкарнация, или специална проекция на Висшия ви Аз, която се "материализира" пред вас под формата, която сте способни да асимилирате според вашето ниво. Истински ангели няма, те са до фокус 25 - на нивото на вярванията според класификацията на Монро. Говорил съм с много такива, както съм имал и лична беседа с "Христос". Доста са безпомощни в опитите си да впечатляват, когато сте достатъчно напреднали и знаете за какво става дума. Явява ви се това, в което вярвате - т.е. - това, което е способно да отнеме силата ви, която вие сте готов доброволно да отдадете. Истината започва да ви се разкрива отвъд фокус 25.
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 17:04:29 pm от H. »

Неактивен smehyrko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2007, 11:37:24 am »
Говорил съм с много такива, както съм имал и лична беседа с "Христос".

:o... ??? 

Ле-леее. къде съм попаднал ...?  :-[
Дано да е за хубаво!?

А бе виждам, че сте много просветени, говорите за живи и мъртви, та да ви попитам да ми стане ясно и на мене ..:

Как да се тълкуват думите на Христос ?  -... " Оставете мъртвите да погребват своите мъртъвци, а вие елате при живите"
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 17:06:39 pm от H. »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2007, 12:20:23 pm »
Що за фокус е тоя Фокус 25?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2007, 15:56:42 pm »
Цитат
Как да се тълкуват думите на Христос ?  -... " Оставете мъртвите да погребват своите мъртъвци, а вие елате при живите"

Ми че тълкувай си ги сам бре. Не съм експерт по християнска "митология" - хаха laugh

Що за фокус е тоя Фокус 25?

Ниво от астрала намиращо се в 4-та плътност.
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 17:07:46 pm от H. »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2007, 17:00:34 pm »
Хоръс както винаги е изчерпателен :)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2007, 17:09:46 pm »
Хоръс както винаги е изчерпателен :)

Еми Обероне, това значи да ти пиша фермани, които едва ли ще прочетеш :P Ако наистина те интересува темата ще ти дам да прочетеш кратък и непретенциозен текст на пощата :-*

Неактивен smehyrko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2007, 18:25:46 pm »
Говорил съм с много такива, както съм имал и лична беседа с "Христос". Доста са безпомощни в опитите си да впечатляват, когато сте достатъчно напреднали и знаете за какво става дума.

Е това е друг цитат :
"Ми че тълкувай си ги сам бре. Не съм експерт по християнска "митология" - хаха "

Аз пък  пък наистина не съм специалист по християнската митология.  Имам само 9-10 поста  , а ти над 6000 .
Да осветлиш само ако може моето незнание по един въпрос. 
Каго излъга ???   В първия или във втория цитат.
Уверявам те не знам за какво става дума.

Все пак ще бъда културен и ще кажа ..   Благодаря за посрещането в сайта ви г-н админ. !!

Но за ангелите ми е думата -   чувал съм по-големи батковци даказват, че Ангелите могли да ги  чуват и виждат само хора с ангелски сърца.  Дали е вярно !? - Не знам. ..!!
Казваш , че си имал лична беседа с  Христос !?
Поздрави за ангелското ти сърце тогава ....    :-*  !!!!! 

Неактивен smehyrko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #22 -: Ноември 05, 2007, 19:04:29 pm »


Нали няма да е некултурно да си поискам и аз повече  ИНФО по пощата за този 25 фокус.

Искам и аз да съм знам .  Или сам да си го талкувам?? 

Благодаря предварително !!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2007, 19:30:18 pm »
Драги ми smehyrko  ;) както започваше една друга  книга  :P  разбирам първият път да си се объркал в това което е казал H. но след поставянето на кавичките и текста след това изречение мисля че става ясно че трябва да се разбира същество представящо се за Христос. Мисля че това трябва да изясни нещата  ;)
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 19:31:36 pm от Alien »

Неактивен smehyrko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2007, 19:53:04 pm »
Извинявам се за недосетливоста си !!   ;)   Alen 

Но не разбрах този фокус 25 какво представлява? 
Как се брои , кой фокус е номер 1 ?  А колко са фокусите изобщо и какво представляват тези фокуси?
Ако твоята отзивчивост  е по-голяма от на Н. -  Благодаря предварително!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #25 -: Ноември 05, 2007, 20:07:31 pm »
Извинявам се за недосетливоста си !!   ;)   Alen 

Но не разбрах този фокус 25 какво представлява? 
Как се брои , кой фокус е номер 1 ?  А колко са фокусите изобщо и какво представляват тези фокуси?
Ако твоята отзивчивост  е по-голяма от на Н. -  Благодаря предварително!!

Всъщност Alien ама това са подробности  ;) тези така наречени фокуси надявам се разбираш нямат нищо общо с фокусниците  :P Става въпрос за система от нива (фокуси), която е обяснена подробно в книгите на Монро и затова и поради интереса, който има към това понятие скоро на емейла ви ще бъде пратена частта от книгата в която са обяснени тези понятия ако разбира се желаете това.
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 20:10:59 pm от Alien »

stiver

  • Гост
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #26 -: Ноември 05, 2007, 23:05:53 pm »
"Ангелите-пазители" са нищо повече от друга ваша инкарнация, или специална проекция на Висшия ви Аз, която се "материализира" пред вас под формата, която сте способни да асимилирате според вашето ниво. Истински ангели няма, те са до фокус 25 - на нивото на вярванията според класификацията на Монро. Говорил съм с много такива, както съм имал и лична беседа с "Христос". Доста са безпомощни в опитите си да впечатляват, когато сте достатъчно напреднали и знаете за какво става дума. Явява ви се това, в което вярвате - т.е. - това, което е способно да отнеме силата ви, която вие сте готов доброволно да отдадете. Истината започва да ви се разкрива отвъд фокус 25.

Мисля, че смесваш тук две различни понятия. Това, за което ти говориш са така наречените от други духовни водачи (spirit guides), които може да са от ниско ниво, може да са от високо ниво, може и да е свръх Аз-а които някои наричат "христовото Аз". Ангелите хранители, или както аз предпочитам да ги наричам духовните пазители (spirit guardians), имат една единствена задача - да пазят физическото тяло от травми и преждевременна смърт. Нещо като имунна система или това, което често приписваме на инстинкта за самосъхранение. Например духовният пазител остава около тялото, когато духът го напуска временно. Понеже духът напуска много по-често отколкото си мислим, се смята, че "ангелът пазител" е около нас винаги и през цялото време. Това е на метафизичен език. На друг език това е нещо като подсъзнателната защитна способност на човека. Например, способността ни, когато шофираме да реагираме на опасността преди сигналът за нея да е стигнал до мозъка и да се е върнал обратно до мускулите, които трябва да се задействат.

Колкото до духовните съветници от по-ниско ниво както и душите на починалите ни близки и познати са обикновено от по-ниско вибрационно ниво и затова е по-лесно да бъдат чути и възприети от хората. Но именно понеже са от ниско ниво човек не трябва сляпо да им се доверява. Те не се различават много от нас хората, а много от нас са и лъжци, и крадци, и убийци. Има и други форми на привидно интелигентна форма на живот, които биха се представили за духовни учители и са още по-лесни за виждане и чуване като мисловните форми, елементали, зъбни феи, дядо коледовци, вещици, джуджета и т.н и т.н., но те не са духовни водачи а малки бъбриви човечета, които се хранят с енергията ни.

Истинските ни духовни водачи от високо ниво са с висока честота на вибрация (сори за материалистичното обяснение). Те едва ли ще се опитват да почукват на масата или да се носят наоколо с бял чаршаф на главата, и то не защото нямат чувство за хумор, а защото за тях всъщност е доста трудно да снижават вибрациите си за продължително време. Те не се явяват като облаче светлина, защото светлината по нашите разбирания е от по-нискочестотна вибрация. Метафизиците наричат това излъчване светлина по липса на достатъчно добро  понятие за този вид енергия. Пряката комуникация с тях изисква подготовка докато един се научи да повишава собствената си вибрационна честота. Тогава близки срещи от духовния вид се извършват някъде по средата и за кратко време. Освен това, в повечето случаи (винаги има изключения) един истински духовен водач никога няма да ни натрапва присъствието, помощта или съветите си ако не ги искаме, защото това противоречи на свободата на избора. Но никога няма да ни откаже помощ, съвет или доказателство за съществуванието си ако го помолим. Може да останате изненадани колко оригинални са методите им на общуване.

Също така, хората са стигнали до извода, че изглежда един човек има само един "ангел хранител" но може да има различни духовни водачи през различните периоди от живота и по няколко в екип според специалността. Например един водач може да ни съветва за романтичните ни връзки, а съвсем друг да седи тук зад рамото ми сега и да ми помага да напиша това на разбираем човешки език.
Аз съм срещала някои от своите духовни водачи, знам конкретно за двама от тях и подозирам за още един от ниво до което не мога да стигна. (Хорусе, не се и опитвай даже да си помислиш да ми казваш от кой номер фокусно ниво са моите духовни водачи  :P)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #27 -: Ноември 05, 2007, 23:16:18 pm »
Цитат
Аз съм срещала някои от своите духовни водачи, знам конкретно за двама от тях и подозирам за още един от ниво до което не мога да стигна. (Хорусе, не се и опитвай даже да си помислиш да ми казваш от кой номер фокусно ниво са моите духовни водачи  )

stiver а защо напълно игнорираш възможността духовните водачи да са самата ти (като част от едно многоизмерно същество)  ;) без да споеменаваме фокуси и т.н  :P

stiver

  • Гост
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #28 -: Ноември 05, 2007, 23:28:00 pm »
Цитат
Аз съм срещала някои от своите духовни водачи, знам конкретно за двама от тях и подозирам за още един от ниво до което не мога да стигна. (Хорусе, не се и опитвай даже да си помислиш да ми казваш от кой номер фокусно ниво са моите духовни водачи  )

stiver а защо напълно игнорираш възможността духовните водачи да са самата ти (като част от едно многоизмерно същество)  ;) без да споеменаваме фокуси и т.н  :P

Не, защо, приемам :-) Но ако започнем да се качваме нагоре по стълбичката ще стигнем толкова високо, че всички ние ще се окажем един единствен много самотен индивид болен от множествена шизофрения. не те ли плаши тази мисъл?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Вярвате ли в Ангелите Пазители?
« Отговор #29 -: Ноември 05, 2007, 23:40:04 pm »
хаха ами въпрос на гледна точка -  незнам какви филми си вкарваш  ама си мисля че това с болестните състояния и т.н са термини, които касаят само сегашната ни реалност, която ще премине като един сън. Що се касае до това дали определени същества ни пазят в нашето развитие или ние сами си определяме развитието и се "пазим" сами е  доста сложен въпрос който касае и отговор на въпроса има ли ейрархия, защо едни са на върха на една пирамида и са по напреднали от други или пък всичко това е илюзия и просто избор на различни преживявания  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27