Автор Тема: Къде отива душата след смъртта  (Прочетена 51021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

topteglo

  • Гост
Относно: Къде отива душата след смъртта
« Отговор #30 -: Август 21, 2008, 15:29:27 pm »
Все ми се струва че няма никакви стражи и тем подобни.
Просто тази честота се изменя автоматично при промяната на осъзнаване и така се преминава към по-високи или по-ниски честоти. Даже ми се струва че няма и нива. просто енергия с различна честота.
Нещата които ни се случват според мен са сбор от неща и събития които ние сами си привличаме чрез нашите мисли-по закона на привличането ,и събития които ни се дават (привлечени към нас от по-развити енергийни същности) за да си разширим мисленето и да успяваме да повишаваме енергийната си честота.
Бариери може да си постави само нашето мислене.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Относно: Къде отива душата след смъртта
« Отговор #31 -: Август 23, 2008, 16:57:59 pm »
Граници между нивата има, или по-точни междинни (преходни) състояния. Същото е с познатите ни агрегатни състояния на физически план. Повишената честота на вибриране в един момент води до изменение на организацията и свойствата на веществото. С увеличаване на честотата, промените се отразяват последователно на молекулярно, атомно, субатомно и т.н. нива.

За Пазачът на Прага са писани най-различни неща и мисля, че хадзали е прав. Според мене Пазачът изразява влиянието на съответното ниво, което трябва да преодолеем за да преминем в следващото. Т.е. ние трябва да сме овладели и придобили контрол над съответното ниво; ние да го управляваме, а не то нас.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #32 -: Март 20, 2009, 02:36:45 am »
Страшно интересно, дали някога приживе наистина ще разберем каква е истината..
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #33 -: Март 20, 2009, 22:27:07 pm »
Темата наистина е много интересна и обширна. Има един много хубав филм, който представя една добър вероятен отговор на тези върпоси - What Dreams May Come. Препоръчвам го за тези, които търсят отговори за света "отвъд".
Друго интересно, което може да се спомене тука е, че много хора, често сънуват свои починали близки и те им разказват за "там". И всички разкази удивително много си приличат.Според мен не е случайно.

Неактивен wekadion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #34 -: Март 20, 2009, 23:47:41 pm »
 ;)Обещавам като се върна да разкажа..... laugh
В книгите на Силвия Браун пък се казва, че адът е тук на земята, един вид като сме праведни се прераждаме и отиваме при Създателя да си починем и тн, а лошите, престъпници, убийци и т.н. като хвърлят петалата "минават"от другата страна и автоматично се прераждат без право на почивка, това е един вид наказанието.........
“Алкохолът убива нервните клетки – остават само спокойните!” – всепризната истина.

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #35 -: Март 22, 2009, 21:03:11 pm »
Преди да се запитате къде отива душата ви след смъртта, трябва да се замислите над това дали имате душа, като за начало.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #36 -: Март 22, 2009, 21:20:58 pm »
Какво имаш предвид ?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #37 -: Март 22, 2009, 23:09:17 pm »
Че не всичко с ръце и крака има душа.Може да е биологичен робот.Може да е "органичен портал".Може да има обща, стадна, кошерна душа(голям брой тела с една единствена душа).Когато става дума за "планетарната душа", нещата отново са различни, щото тя преживява твърдата реалност по по-различен начин.

И ако не си в горните групи - може и да имаш душа, кой знае.
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #38 -: Март 23, 2009, 19:59:59 pm »
Добре, объркахте ме повече и от госпожата ми по химия. ;D
Какво е биоробот,органичен портал ,кошерна душа и планетарната душа?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #39 -: Март 23, 2009, 20:12:57 pm »
Има много информация из форума и сайта. Потърси.

Неактивен frozenbrain

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #40 -: Март 25, 2009, 16:18:09 pm »
всичко дет що съществува има душа, на различно еволюционно ниво...
Къде отива? Зависи от гледната точка. В по-широк мащаб душата не се движи няма положение. Всички сме една душа нречена Дух и имаме индивудални души наречени души  ;D , но то е едно и също. Зависи от къде на къде гледаш и поради това започва деленето...
ОМ А ХУМ ВАДЖРА ГУРУ ПАДМЕ СИДХИ ХУМ

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #41 -: Април 01, 2009, 02:08:09 am »
каква прекрасна синхроничност, цяла седмица ми се върти в главата този пазач на прага и направих малки проучвания какво е това.
оказа се, че са два, малък и голям. малкият е пазач на микрокосмоса и това всъщност е системата от убеждения, големият е пазач на макрокосмоса и това е вътрешният водач.
малкият пазач на прага се появява най-често, когато сянката на егото (всички негативно мисли и емоции, модели и убеждения) са застрашени. това става, когато по енергийния канал потече по-силна светлина и това създава много голям дискомфорт в негативните енергии в системата до степен да се обединят в едно полу-съзнателно същество. това е организиран хаос и последният опит на инерцията и тъмнината да продължат съществуването си. преди да се разтвори малкия пазач на прага, съзнанието не може истински да се отвори към макрокосмоса, защото ще вижда своя тъмен двойник (малкият пазач) и този двойник е пречка към някакво сериозно издигане на вибрациите.
след като това отпадне, големият пазач на прага е тази сила или интуиция, която е заложена във всеки от нас и която отваря макрокосмоса стъпка по стъпка, за да го разберем. затова се нарича и вътрешен водач, вградените инструкции по пътя обратно към източника, ако мога така да го определя.
:)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #42 -: Май 15, 2009, 22:55:19 pm »
Ето един линк с интервю на Майкъл Нютон. Той обяснява за своите опити с регресивна хипноза. Това, което споделя до голяма степен изразява и моите виждания за живота след смъртта:

http://media.abovetopsecret.com/media/311/Journey_Of_The_Souls/

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #43 -: Май 16, 2009, 14:57:54 pm »
Набързо оплютият "просветен" /2-рия/ говореше за същите неща... и малко отгоре.

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Къде отива душата след смъртта
« Отговор #44 -: Май 17, 2009, 04:00:20 am »
Всъщност, всички основни познания, които изложи "посветения 2" се съдържат в една единствена книга- "Космогонията на розенкройцерите". За всеки твърд езотерик нямаше абсолютно никаква изненада в тези постове.

По -любопитното в случая е дали Майкъл Нютън е запознат с този труд на Макс Хайндл.
Приликите от описанията на задгробния свят при хипнотична регресия и наблюденията на розенкройцерите са изненадващо сходни, да не кажа идентични.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27