Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 27743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Телепатия
« Отговор #45 -: Март 08, 2011, 22:11:22 pm »
Обади му се,потърси го в интернет.Виж каква ще бъде реакцията му,може наистина да иска да ти каже или даде нещо.Според мен сънищата ти не са случайни. ;)

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Телепатия
« Отговор #46 -: Март 09, 2011, 09:39:02 am »
Телепатията съществува, надявам се никой не го оспорва тук. :)
Според законът за привличането, ако задържиш в ума си мисълта за конкретен човек, точно така става, както Iveta го описва - започваш да срещаш името му по - често, може даже да ти се обади без повод... :)Нищо странно дотук. Съзнателно или подсъзнателно ти го държиш в ума си...това е.
Колкото до сънищата - според мен - сънищата са си срещи!т.е. и той те мисли по един или друг начин, иначе нямаше да е в съня ти, т.е. на една честота сте за да сте се срещнали, това исках да кажа...
А при наличие на взаимна симпатия и установени сърдечни отношения между двама души, те развиват енергийна чувствителност един спрямо друг - отношенията им са енергийно противофазни и те се "чувстват" един друг. Не знам това ли е вашият с момчето случай, макар, че казваш, че сте просто познати...
« Последна редакция: Март 09, 2011, 09:41:21 am от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Телепатия
« Отговор #47 -: Март 09, 2011, 11:30:30 am »
Има една интересна книжка-"Практическо четене на мисли" от Уилям Уокър Аткинсън-която може да ви се стори интересна.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Телепатия
« Отговор #48 -: Март 10, 2011, 00:01:40 am »
letqshtata, опитах да го потърся в нета - безуспешно. Питах й няколко колеги за него, никой не знае нищо. Все едно се е преместил на друга планета :unknown:
m2f, странното за мен е, че изобщо не съм мислила за този човек, нямали сме абсолютно никакви взаимоотношения, не съм била привлечена от него. И изведнъж от нищото започнаха съвпаденията, сънищата, гласовете... След като аз не мисля за него, явно той го прави, друго обяснение май няма. Голям тормоз е ;D Дано поне да е добре.
arakha, добре, ще потърся книжката.

Благодаря ви :)
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Телепатия
« Отговор #49 -: Март 10, 2011, 00:46:06 am »
Или го остави да те 'подмине' или пробвай с яйцето :)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27