Автор Тема: Небесната конница!  (Прочетена 65906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спорт-Здраве

  • Гост
Re: Небесната конница!
« Отговор #15 -: Юни 07, 2007, 14:07:26 pm »
Българи.

П.П.нека не съм голословен.

Най-общо и кратко казано: Народът на Българите е най-доброто семе,най-чистото, ползотворно и напреднало в развитието си към светлината същество.Когато светът му се разрушава,висш вселенски разум запазва негови представители,за да бъдат родоначалници на нова цивилизация.
В този свят Българите се раждат на Балканите,където сме ние тук и сега,в лоното на Балкан планина.Когато Атландида достига своя крах(потопът започва от Черно море,Българско море) и достигнатото знание следва да бъде разрушено,на Българите е даден завет да го спасят и разпространят до източните народи и последвалите след потопа цивилизации.Голяма част от Блъгарите се преселват на изток към Азия,а останалите тук колобри в последствие успяват да спрат потопа и до известна степен да възстановят равновесието.Когато това става,останалата част от Българите-просветители,пратени на своята мисия,се завръщат по родните си места след много много години в просвещение на народите на Земята.
Оттук измислицата,че идваме от Азия.


Разпространението на знанието следвало да бъде осъществено в посоките на свастиката,древният символ на завихрянето,за това може да се изровят сведения.

Не казвам,че казаното от спас мавров е грешно.В своя просветителски поход донасяме и единобожието на Египет и на още много култури по целия свят.Само че казаното от спас е нечисто и това семе ще прорасте в нечисто дърво с верни пропорции.


П.П.1.Има един древен страх от нашия народ,хранен от други народи,а някои пък хранят искрено и тежко уважение спрямо нас и особено предците ни.
Гнусотията на масонските ложи много внимава със споменаването на името на Тангра,а интересът им към Него е още по-висок.Блаватска нито венднъж,никоде в своите бръщолевеници не споменава народа ни.Хитлер никога не посещава България,а е посетил всяка една друга страна от райха.

Времето идва,да си отговорим "защо".Защо е онази песничка "Ой Коледо,мой Коледо,Болг се роди..." Коледа наш кан ли е? Болг негов син ли е? Възможно ли е непобедимите Български воини да са наречени от някои народи Славни(тоест славяни) ? Няма точен отговор на тези неща.Както няма понятие тракийски народ.Има мизи(българи,Мизия е местност),има траки(българи,Тракия е местност),има и руммилет(българи,Румелия е местност)...за Македония знаем.
« Последна редакция: Юни 07, 2007, 14:52:55 pm от Спорт-Здраве »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Небесната конница!
« Отговор #16 -: Юни 07, 2007, 16:19:25 pm »
Потопът, приятелю, не започва от Черно море. Планетарните потопи са следствие от движението на земната кора. Ако е имало потоп тука, е имало навсякъде. Откъде черпиш информация, че е почнал тук? Да не би случайно да има български източници, където е описан Потопа?
Това, че сме дали единобожието на Египет...няма да го коментирам въобще.
Имай предвид, че именно Египет е разказал на света историята за Атлантида. Смея да твърдя, че именно египетските жреци са били пазители на атлантското познание.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Небесната конница!
« Отговор #17 -: Юни 07, 2007, 21:09:12 pm »
Аз също поддържам мнението че траките са измислен етнос и са си чисти българи. Според последните проучвания на Др Гайд ние сме дали пикторграфската писментост на света, която първо се е разпространила в Месопотамия, а после и в Египет СЛЕД ПОТОПА В ЧЕРНО МОРЕ. Такъв потоп е имало - доказано е - Др Балард и досега търси кораба на Ной по крайбрежието - вече 3-та година.

Никой не смее да ни спомене - пишат за нас и ни наричат какво ли не, но абсолютно избягват думата БЪЛГАРИ - аз си блъскам главата с това вече много години и не мога да разбера. Да - няма информация защо - как иначе ще могат да ни държат в съзнателна амнезия! Имам чувството дори, че някои автори са правили "търсене и замяна" на думата българин...с каквото им дойде - траки, скити....

И мен ме дразнят и Мавров и Гайд които говорят за траките, но ако си спомняте първо Фол удари рамо в тази насока и всичко замина на майната си оттогава. Според мен е било поръчково.

Харесва ми идеята на Гайд, че наречените според него траки са имали много царе, защото те са били и жреци, които е трябвало да минат степени на посвещение, а над тях е бил само Ти-Он-Иси (Исус - ранно Християнство). Досега ми убягваше защо прадедите ни не са се обединявали под един цар. Изглежда горчивия опит в изгнание ги е убедил да изберат и един земен цар.

Мавров пък ме стресира ужасно с неговата "Астрология на траките", защото.....трасирах себе си по описаните цикли на душата и...още мисля по въпроса. В началото ми изглеждаше много противоречив и ме подразни с делението на траки и българи, но има нещо в астрологията и не знам от къде му е дошла тази идея.

Небесната конница - остава някой да се смили и да напише за нея. А може би не, ако е вярно, че някои посветени имат директна телефонна връзка с горните светове......явно не ми е дошло времето още!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Небесната конница!
« Отговор #18 -: Юни 07, 2007, 22:45:43 pm »
Цитат
но има нещо в астрологията и не знам от къде му е дошла тази идея


Ще разбереш  :)
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Eon

  • Гост
Re: Небесната конница!
« Отговор #19 -: Юни 08, 2007, 09:59:43 am »
Такъв потоп е имало - доказано е - Др Балард и досега търси кораба на Ной по крайбрежието - вече 3-та година.

Как е доказано?

И аз търся куфарче с 1 милион евро вече 3-та година. Това доказва ли, че то е мое? Или че го има изобщо?

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Небесната конница!
« Отговор #20 -: Юни 08, 2007, 10:24:58 am »
Такъв потоп е имало - доказано е - Др Балард и досега търси кораба на Ной по крайбрежието - вече 3-та година.

Как е доказано?

И аз търся куфарче с 1 милион евро вече 3-та година. Това доказва ли, че то е мое? Или че го има изобщо?

хахахахаха, Еон отстреля дивеча:)))))

Тина, много се палиш за неща, дето не са много ясни :) Потопа например :) На теб явно ти се иска да е имало чудовищен планетарен потоп, който да е почнал от Черно море :) За последното твърдение има 1-2 статии, но това нищо не доказва.
И да попитам - каква е причината Потопа да тръгне оттук? Много ми е интересно:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Небесната конница!
« Отговор #21 -: Юни 08, 2007, 10:41:31 am »
Черно море е било сладководно езеро - вижте си учебниците по география. Нивото му е било 800-1000 метра над сегашното равнище - вижте археологическите места в България - сещам се за с. Голяма Желязна край което има остатъци от древно пристанище. По неизвестни причини, но хипотези за земетресение или вулкан се отваря канала, което сега знаем като Босфора и Черно море става море.....   

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Небесната конница!
« Отговор #22 -: Юни 08, 2007, 10:57:03 am »
Цитат
Докато през кватернера Средиземно море е било в постоянен обмен с водите на Атлантическия океан през Гибралтар, то връзката му с Черно море през Босфора е била прекъсвана и възстановявана многократно. По време на континенталните заледявания, черноморския басейн се превръща в море - езеро (largo - mare), като равнището му се понижава под това на Босфорския праг, което води до опресняване на водите и развитие на ендемична фауна. В междуледниково време, връзката му със Средиземно море се възстановява и има катастрофални последици за черноморската среда с образуването на геокатастрофален тип утайки - сапропели.
Важно доказателство за потоп на границата плейстоцен - холоцен са старите брегове на Черно море (1,2), които се разполагат на дълбочини 90 - 120 m и имат възраст 8 - 9 хил. год. BP по абсолютни датировки (14С). Следва да се отбележи, че независимо от добре запазените стари брегови форми, на периферията на шелфа се фиксира дохолоценска ерозионна повърхнина, която отразява последиците от потопа.
Като следствие от потопа в дълбоководната черноморска котловина се отлагат сапропелни утайки с дебелина до 2 m. Възрастта на сапропелния хоризонт, който заляга върху езерни утайки от последната ледникова епоха по най - нови данни възлиза на 7600 г. ВР. Сапропелните утайки са продукт на екологична катастрофа, настъпила в резултат на нахлуването на океански води със соленост 380/00 в сладководното черноморско езеро (2).
Известно е, че равнището на Средиземно море преди 7600 год. ВР е било с 30 - 40 m по - ниско от съвременното, докато това на Черно море се е разполагало на - 120 m, т.е. превишението е било с около 80 m, което е довело до скъсване на босфорската преграда. Възможно е това събитие да е било съпроводено и с активизация на сеизмотектонските процеси в района.
Потопът като геологическо събитие е неоспорим факт. Заедно с геологическите доказателства съществуват и синхронни по възраст артефакти, които свидетелстват за това, че черноморския регион и древните брегове са били център на най - старата позната досега човешка цивилизация.

http://www.sarakt.org/proizhod2.htm  - Пан-европейски генетически проект
(Резултати и значение. Българска перспектива)
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: Небесната конница!
« Отговор #23 -: Юни 08, 2007, 11:29:53 am »
Потопи е имало и в Антарктида, и на хиляди други места по цялото кълбо. И другите държави сигурно така говорят за собствените си локални потопчета.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Небесната конница!
« Отговор #24 -: Юни 08, 2007, 11:45:35 am »
Ти попита как е доказано, затова дадох този цитат  :)  Естествено е да е имало такива катаклизми на много места, това трябва ли да бъде повод да омаловажаваме "нашия"? Мисля, че не...и не само това, а не бива да отхвърляме последиците от него.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Небесната конница!
« Отговор #25 -: Юни 08, 2007, 12:42:08 pm »
Черно море е било сладководно езеро - вижте си учебниците по география. Нивото му е било 800-1000 метра над сегашното равнище - вижте археологическите места в България - сещам се за с. Голяма Желязна край което има остатъци от древно пристанище. По неизвестни причини, но хипотези за земетресение или вулкан се отваря канала, което сега знаем като Босфора и Черно море става море.....   

Тук съм съгласен, ама Потопа не е тръгнал оттук...
не ни слагай пак едни гърди пред всички :) А това, че траките са имали писменост, демек ние, и че сме я разнесли из Месопотамия и Египет просто...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Небесната конница!
« Отговор #26 -: Юни 08, 2007, 15:28:34 pm »
Правилно Миротворец - всеки си има потоп и нашия си е важен. Ако не беше, щеше ли календара ни да започва от времето на доказания потоп в Черно море, а?

А като си мисля за конницата и ми влезе нещо в главата - Крали Марко. Вярно ли е, че е сърбин, както се разправя?

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Небесната конница!
« Отговор #27 -: Юни 08, 2007, 15:35:02 pm »
Верно е, ама ме е страх да ти кажа, да не го изкараш най-големия и велик българин, дал началото на Титаните в гръцката митология :)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Небесната конница!
« Отговор #28 -: Юни 08, 2007, 16:02:06 pm »
Крали Марко е бил крал на територията на днешна Македония с център г.Прилеп. Дали е сърбин и кои са всъщност сърбите е друг въпрос  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Небесната конница!
« Отговор #29 -: Юни 08, 2007, 17:35:41 pm »
Да де ама Крали Марко се възпява повече в българската традиция отколкото в тяхната. Защо? Голямо промиване на мозъците явно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27