Автор Тема: 30 лв. за фалшив смъртен акт!  (Прочетена 4526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
30 лв. за фалшив смъртен акт!
« -: Януари 18, 2006, 08:59:01 am »
Доктор изкарва покойница кандидатка за президент
стандарт
Само за 30 лева всеки българин може да си купи приживе смъртен акт, установи разследване на "Стандарт". $50 пък върви на черно разрешение за кремиране. Аферата се върти от корумпирани лекари и погребални агенции.
Доктори издават документите, без да са установили причините за смъртта и дори да са видели починалите. За тази "услуга" погребалните агенции им плащат на ръка.
През октомври 2005 г. столичен лекар е разрешил приживе кремацията на кандидатката за президент през 1992 г. и съветничка на Бил Клинтън - проф. д-р Сийка Георгиева. "Вярно е, платих си за документа", потвърди г-жа Георгиева от САЩ.
Това е престъпно, с подобни документи може да се прикрие убийство или престъпник да смени самоличността си, твърдят полицаи.



Смятайте за какви смешни пари пари става въпрос а ние умуваме дали някоя мутра със своите скромни спестявания ще може да си уреди спокойна пенсия като "изчезне" от света...

coroviev

  • Гост
Отг: 30 лв. за фалшив смъртен акт!
« Отговор #1 -: Януари 18, 2006, 12:20:32 pm »
   Мда, това съществува от край време,съдебните лекари печелят доста добри пари.Като бях студент имаше доста смешен случай.На мутробизнесмен братът -хомо,пъхнал си изотзадзе кочан от царевица(това е буквално,не преносно),ама се престарал и кочана влезнал навътре.Човека немогъл да го извади,ама срам да иде на лекар и си стоял така,докато,не помня вече дали червото се беше пробило или направо сепсис беше направил,ама умрял де,че един съдебен беше взел добри пари да пише,че е умрял от инфаркт.А това за 30 лева ми се вижда кьорфишек-много малко пари.В момента фалшив болничен върви 5лв. на ден,та какво остава за смъртен акт.


    Алиен,много си ми симпатичен,но неочаквай от мен такива услуги,болничен-може и пари невземам,ама смъртен акт-твърдо нье на" пършинг двье"! :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: 30 лв. за фалшив смъртен акт!
« Отговор #2 -: Януари 18, 2006, 13:02:29 pm »
Абе то да не се стига дотам, ма ако ни подгонят ония   8)  ...ще те търсим   >:(
Не мисли като човек!-Крион

coroviev

  • Гост
Отг: 30 лв. за фалшив смъртен акт!
« Отговор #3 -: Януари 18, 2006, 18:07:57 pm »
Цитат
ако ни подгонят ония   Cool  ...ще те търсим   Angry
Да бе,че мене да гонят после! 8)

Неактивен Attila

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Отг: 30 лв. за фалшив смъртен акт!
« Отговор #4 -: Януари 18, 2006, 18:45:09 pm »
тва с царевицата мноо яко ... хората умират от собствената си простотия  :P :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27