Автор Тема: Промените в закона за МВР  (Прочетена 11619 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Промените в закона за МВР
« Отговор #15 -: Януари 20, 2006, 16:57:08 pm »
относно закона

1. става дума за полиция, а не за армия
2. става дума за нормални условия, а не за война

та тия примери с армията са супер неумесни особенно като става дума за война или за военно положение


то и руснаците в чечня са изклали сума си села с жени и деца като отговор на рязането на глави на руски войници - ззверщините са нещо нормално по време на война ... колкото и гнусно да звучи.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Отг: Промените в закона за МВР
« Отговор #16 -: Януари 20, 2006, 17:37:11 pm »
за Оберон:
АААААаа.... сори батка, аз съм виновен чета бързо и съм се объркал.

Е стига си ме обиждал де, баси, шматка, идиот....еее то бива шега шега
ама ме излагаш пред съфорумниците.... :'(

    Доста са изцапани ръчичките на нашата армия и много лоши неща са правили.
Ами като всяка друга армия. При всяка друга война... Няма разлика

Oberon

  • Гост
Отг: Промените в закона за МВР
« Отговор #17 -: Януари 20, 2006, 17:41:59 pm »
За Еон: Бе ти си луд бре:) Ти си един от хората, които много ме кефят не само във форума, ами въобще. Всичко е било шега, сори ако...Ама идиот не съм ти казвал бре !!!! Ако съм, баси идиота съм  :'(

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Промените в закона за МВР
« Отговор #18 -: Януари 20, 2006, 21:44:10 pm »
changes can come . . .
« Последна редакция: Януари 22, 2006, 22:30:18 pm от Horus »
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Промените в закона за МВР
« Отговор #19 -: Януари 20, 2006, 21:47:30 pm »
МВР започва да набира и обучава тайни агенти, които ще бъдат внедрявани сред мафиотски организации, частни предприятия и държавни фирми и учреждения. Това стана ясно вчера, след като вътрешното министерство даде ход на двегодишен проект за повишаване капацитета на българските полицейски служби. Проектът се финансира по програма ФАР на Европейския съюз.
Центърът на тайните ченгета ще бъде в сградата на НСБОП, поясни зам. вътрешният министър Бойко Коцев. Там ще бъдат изградени звена, които ще се грижат за подготовката на секретните сътрудници.
Специални отдели ще набират шпионите и ще ги обучават. Друг сектор пък ще се грижи за внедряването на полицаи под прикритие в банди и за изграждането на техните измислени лъжебиографии. Ще има и звено от малко и доверени хора, които ще поддържат връзки с тайните ченгета.
Вчера парламентът прие, че МВР може да внедрява агенти под прикритие в държавните фирми и организации. Това стана със закона за МВР, който се гледа на второ четене.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27