Автор Тема: Какво се случва на планетата Земя?  (Прочетена 35320 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

EVP

  • Гост
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #15 -: Май 15, 2007, 22:39:16 pm »
Хора, за какво точно става дума? При мен е едно като притъмняване и сякаш нещо ме блъска на една страна и залитам, даже имам чувството, че падам с доста рязка скорост към земята, но това е за 2-3 секунди. След като се осъзная ми става ясно, че няма такова нещо. Аз съм си наред и даже не съм залитнал, хората около мен са ми казвали, че даже не са разбрали, че ми се е сторило така и т.н.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #16 -: Май 15, 2007, 22:53:34 pm »
EVP, твоето не е точно същото като на  Mystic, но го има задължително в програмата като един от началните етапи на трансформация. Ако наистина е за 2-3сек. - с Бога си вечерял, както се казва  ;)  Имах един период от 15 дена, който го  изкарах на легло поради същите причини, а ако ми се наложеше да отида до тоалетна-някой трябваше да ме води. Сега като се сетя се смея на себе си, ама тогава хич не ми беше до смях.
Ще мине, предполагам, че е въпрос на някаква твърде дълбока промяна, обхващаща едновременно всички твои тела  ;)
Не мисли като човек!-Крион

EVP

  • Гост
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #17 -: Май 15, 2007, 22:57:17 pm »
О, не. Това не се случва толкова често. В смисъл, че не е нужно да съм на легло. ^^

Може би на седмицата един път, макар че не бих го зръвнявал с време и честота но поява, не е равномерно... Но има доста голям период.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #18 -: Май 16, 2007, 05:33:07 am »
:) Много добре си спомням миналогодишната опитност / към края на Юни /  с вибрациите, които преминаваха през цялото ми тяло-най-вече след сън. Беше невъзможно да стоя изправена. Първоначално мислех, че има поредица от земетресения - вертикални, които са характерни за Средиземноморието. По нашите  земи са рядкост, и тогава  разбрах, че самото  ми тяло вибрира. Миротворец помни  за какво иде реч :)
 
След около 2 седмици, вибрациите отшумяха, но се появиха отново в края на есента последвани от  рязко покачване и спадане на кръвното налягане ( 110/140-160  -  40/60). Не знам как оцелях. Интересното в случая бе, че на три пъти ми подменяха лекарствените препарати и дозата, но нищо не беше в състояние да ми помогне. И това отшумя... В този период-от началото на  лятото до късна есен - много трудно се концентрирах, губех ориентация и памет.Например, шофирайки, се оказвах на непознато място и никакъв спомен как съм стигнала до там. Губеха ми се цели фрагменти... Но пък ми се е случваше да бодърствам по 3 дни!

От скоро - може би от два месеца, се случва нещо ново  :), подобно на това ,което описвате.Освен, че  на моменти съм повече от неадекватна / залитания, притъмняване, придружено с влошено зрение /, и  ми се спи непрекъснато, ми се случи на няколко пъти да заспивам  докато се придвижвам от една стая към друга у дома.Например ...на пода! Да, колкото и да е странно,и нямам  спомени как се е случило. Просто се събуждам на пода! След което тръгвам в друга посока и отново заспивам някъде. И това  отшумява! Да видим какво ще  следва ... 
« Последна редакция: Май 16, 2007, 06:19:07 am от tan4e »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #19 -: Май 16, 2007, 16:32:57 pm »
НА БЕГОМ НА ЛЕКАР!!! Това,което посочваш с изключение на вибрациите са типични симптоми на епилепсия
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #20 -: Май 16, 2007, 16:39:38 pm »
Gil престани да се подиграваш на хората  ;) Ако става въпрос за диагнози  специално в българското здравеопазване излезе статистика че 18% от всички диагнози са сгрешени. А ако случая  е по- оплетен си е направо 100% да ти я  сбъркат и такова "добро" ще ти направят, че ще им станеш редовен клиент. Ще си продадат хапчетата и  3 пъти ура за здравната мафия.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #21 -: Май 16, 2007, 17:42:45 pm »
 ;D Очаквах такава реакция , но  които знаят какво се случва, ще ме разберат.Тези процеси при мен започнаха през 1994/5-та .Освен това, са ми правени всякакви изследвания и нито едно
 в България, така че спокойно!
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #22 -: Май 16, 2007, 20:46:42 pm »
Очаквам момента, когато такива като Gil-Galadh ще ги застигне същата участ и ще си кажат - брех, мамка му, що ли ми трябваше да се подигравам на  tan4e   ;D 
Gil-Galadh, майтапя се   :)   може и да не изпиташ тези неща ... в този живот  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #23 -: Май 16, 2007, 21:16:44 pm »
Сори,не се подигравам. Направих си и справка с "Психопатология"-та. Трябва да се отиде на едно сканиране на мозъка задължително... щото оже и да има гадни последствия...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #24 -: Май 16, 2007, 22:23:43 pm »
А най-вероятно да и кажат, гледайки недоумяващо в резултатите, че са като на 18 - год. момиче   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #25 -: Май 16, 2007, 22:54:10 pm »
А най-вероятно да и кажат, гледайки недоумяващо в резултатите, че са като на 18 - год. момиче   ;)
Хахах нали? ;D Сега ми е малко смешно,ама като се сетя преди 2 години през какво минах. :(Същите симптоми като при прочистването със солена вода,които тан4е дава в друга тема.Да,ама без да съм прилагала такова нещо.Продължи 14 дена и като отидох на лекар ми казаха,че съм си била добре само където съм се дехидрирала малко,но да не се притесявам.Добре,че не казах на колко пъти посред лято през ноща ме караше на замръзване и берях душа. ::) Ако Gil-Galadh беше лекар да ме  беше погребал......  laugh
« Последна редакция: Май 21, 2007, 19:51:57 pm от H. »

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #26 -: Май 16, 2007, 23:43:41 pm »
Някой по горе беше написал, че е започнал да спи много. При мен е точно обратното. От няколко месеца спя по 4-5 часа на денонощие и не съм уморен. Не мога да си го обясня. Лягам си късно както преди, но вече нямам проблеми с ранното ставане. А проблема е и че не мога да заспивам рано, освен ако не съм като пребит. По принцип спя като пън и се будя много трудно, а от известно време спрях и да сънувам, което е неприятно. Нещо ми стана ама нямам идея какво може да е... :-\
« Последна редакция: Май 21, 2007, 19:52:26 pm от H. »
[/U

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #27 -: Май 17, 2007, 11:53:28 am »
Всички симптоми са ми до болка познати. Но има чудесен лек за тях. Почувствате ли, че изпушвате, че силата ви се е стопила - яхвайте раницата и на хотел "Звездоброй".Там се живее и бавно и забавно. 10 дни живях горе в планината и ви казвам че се чувствам най-живия човек. Всичко е създавено за нас и ни чака-слънце, небе, реки , треви. Всичко, което ще ви настрои антенките и изгони умората ;) А да се отъркаляш сутрин в росата е нещо божествено!!! Да заровиш нос в тревата - също!!! Снощи като се прибрах не можах да заспя от пейзажите, които радваха душата ;) Единственото полезно нещо , което свърших тази сутрин е да ви дам този съвет - бегом в планината! Това е начина да оцелеят телата ни...
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #28 -: Май 17, 2007, 13:57:57 pm »
Всички симптоми са ми до болка познати. Но има чудесен лек за тях. Почувствате ли, че изпушвате, че силата ви се е стопила - яхвайте раницата и на хотел "Звездоброй".Там се живее и бавно и забавно. 10 дни живях горе в планината и ви казвам че се чувствам най-живия човек. 
Единственото полезно нещо , което свърших тази сутрин е да ви дам този съвет - бегом в планината! Това е начина да оцелеят телата ни...
Да, това е идеалният вариант, само че единици могат да си го позволят  :(  Какво ще препоръчаш на другите, на тези, които не могат да мръднат от панелката и работата си?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Какво се случва на планетата Земя?
« Отговор #29 -: Май 18, 2007, 12:27:42 pm »
Да, това е идеалният вариант, само че единици могат да си го позволят  :(  Какво ще препоръчаш на другите, на тези, които не могат да мръднат от панелката и работата си?
Защо не могат да мръднат от панелките си? Да не би да са венчани за тях? Защо се оправдаваме с рабатата? Нима нямаме почивени дни? А ако е така кой е виновен? Кой прави избора? Не сме ли самите ние? Според мен най-важно е да правиш този избор, който ти носи хармония и мир. Наистина понякога сме зависими от някои обстоятелства, но в повечето случаи всичко е в наши ръце. Дали ще сновем в панелката или ще попиваме животворните енергии на природата зависи само от нас. А трябва ли работата да обсебва всяка наша мисъл? Защо позволяваме да ни изсмуква силичките, които и без това са оскъдни в настоящите времена? Говорим за необясними симптоми, които спохождат телата ни, но какво правим за да възстановим баланса? Няма смисъл да търсим лекари. Само природата истински лекува и зарежда. Телата ни повече от всякога имат нужда от вода, въздух и светлина. Даваме ли им ги? Планета повече от всякога се нуждае от нашите балансирани тела. А  може би и затова сме тук-да бъдем балансирани, може би това е единствената  задача с която сме дошли на този свят. Земята ни дава всичко, за да  сътворим  мечтите си, тя има нужда от осъществените ни мечти. Знам, звучи като клише за повечето, но съм убедена ,че във всеки я има Силата. Нека я усетим и повярваме в нея.
Миро, ти искаш съвет! Ето, повтарям го: прави тоя избор който ти носи мир и хармония! Ако това ти го дава панелката – стой в нея, ако ти го дава работата – работи до скъсване, ако хората ти го осигуряват – бъди сред тях, ако е природата – иди и се слей с нея.
 Нека не забравяме – ние решаваме как да живеем, как да изкарваме прехраната си, ние създаваме и радости, и гадости, ние се в карваме в капана на разни зависимости.
И повтарям : силата е в нас! Повярвайте в нея и се доверете :) :) :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27