Автор Тема: Геноцид над българите  (Прочетена 29676 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Геноцид над българите
« Отговор #60 -: Ноември 25, 2009, 22:18:35 pm »
И все пак не България е виновна за положението в което си,а политиците....... :hi:
:hi:Абсолютно прав си.Гордея се с националноста си и никога не съм се срамувала,че съм Българка.За съжаление понятието"държава" отдавна не се отъждествява с география и национален дух.Под държава не се ли разбира именно властта и политиката на една страна или народ?
Не искам да ви обяснявам,колко пъти ми се е налагало да обяснявам,за 2-рата свет.война и,че всъщност майка ми няма вина за избитите евреи и,че никога не ги е мразила :bad:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Геноцид над българите
« Отговор #61 -: Ноември 25, 2009, 23:39:13 pm »
Аз съм майка на едно дете,което носи моето име.Не получавам и кьорав лев,като самотен родител защото съм ЕТ и се самоосигурявам.Това,че осигурителният ми праг е минималният,не ги интересува.Цял живот си плащам данъци,осигуровки и изобщо давам всеки лев,който мащехата България ми е поискала,но сега когато имам пълното право да поискам подкрепа от родната си държава...Ядец.Нямам право на никакви помощи,а в същото време няма мангал,който да не взима такива.:lol: :lol: :lol:
И това ако не е геноцид,здраве му кажи..


Аз макар да не съм самотен родител съм спрял да плащам данъци, осигуровки и т.н.
Ти си решаваш, но съвета ми е да спреш да плащаш. Няма логика да плащаме с нашите честно изработени пари, въжето на, което са решили да ни бесят.
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 23:43:17 pm от Гален »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Геноцид над българите
« Отговор #62 -: Ноември 25, 2009, 23:45:04 pm »
Ха честито!
Продължава дрането на кожата на българина.
То май не остана вече кожа и започват да режат живо месо!?

"ДДС и за адвокатските услуги, разводите поскъпват"

С 20% ДДС ще се облагат адвокатските услуги по съдебни дела. Това решиха депутатите при гласуване на Закона за ДДС на второ четене.


Досега процесуалното представителство, с което се защитават физически лица в досъдебни, съдебни, административни и арбитражни производства, беше освободено от ДДС. Сега ще поскъпнат и бракоразводните дела.

Въвеждането на ДДС на адвокатските услуги ще увеличи цената на адвокатските услуги не само с 20%, а с 30-40%, предупреди депутатът от РЗС Атанас Семов преди решението. По думите му услугата ще се увеличи много повече от очакваното, тъй като адвокатите ще трябва да плащат и за водене на счетоводни документи.
...."


http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=291634

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Геноцид над българите
« Отговор #63 -: Ноември 26, 2009, 01:56:25 am »
Цитат на: deznam
Българите като етнос постепенно се стопяват, сочат данните от 10-годишното изследване. При тях ръстът на раждаемостта е отрицателен * минус 8,1 на 1000.
Представителите на турския етнос се множат два пъти по-бързо * при тях прирастът е 2,7 на 1000, а при циганите * цели четири пъти * 19,4 на 1000. Съотношението е 1:2:4 * българи-турци-роми, тоест на едно родено българче се падат по четири ромчета.Друг момент е, че имиграцията и навлизащите в страната етнически групи не балансират съотношението а отново го променят във вреда на българското население. Те внасят различна култура, която също променя "визитката" на нашата държава.
Бумът в броя на ромското население ще доведе до промяна в културния модел на България, смята социологът. Това е така, тъй като поне 40-50% от тази група нямат навика да се трудят, по принцип не спазват закона и разчитат на социални помощи, за да живеят.

Ей затова одобрявам до известна степен  размножаването на извънземните .... :biggrin:.......

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Геноцид над българите
« Отговор #64 -: Ноември 26, 2009, 08:44:12 am »
И все пак не България е виновна за положението в което си,а политиците....... :hi:

Етнически евреи-хазари са водещите политици и ръководят България от ВСВ. Те са създали и благоприятните условия за размножаването на циганското племе. За това  обаче че българите ги избират и поставят на върхови позиции в управлението имаме
определена вина всички,но най-много интелектуалния елит. Лошото е че и там водачите са от същия етнос.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Геноцид над българите
« Отговор #65 -: Ноември 26, 2009, 18:20:44 pm »
С други думи,всеки народ си заслужава управниците..
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 23:45:06 pm от Mirotvorec »

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Геноцид над българите
« Отговор #66 -: Ноември 26, 2009, 18:27:48 pm »
И българският не прави изключение......за съжаление. Винаги нещата се свеждат до това да изберем по-малкото зло.
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 23:45:37 pm от Mirotvorec »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27