Автор Тема: Геноцид над българите  (Прочетена 29667 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Геноцид над българите
« -: Януари 09, 2006, 16:55:22 pm »
ето, дори президента се е притеснил че българите сме на изчезване
http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=170890

... за няма и 15 г. резултатите са повече от потрсаващи. правете си сметка какво ни чака следващите 15 г. и дали ще сме сред живите до тогава.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #1 -: Януари 09, 2006, 17:04:25 pm »
На мен ми е интересно дали ще се изпълни пророчеството което четах преди поне 7-8 години че през 2008 официално правителството на България ще се обърне към всички напуснали България да се върнат щото в противен случай ще изчезнем. Ами то и да влезем в Европейския съюз и да не влезем пак емиграцията ще бъде доста голяма - даже се чудя при кой вариант ще излязат по-малко хора ;)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #2 -: Януари 09, 2006, 17:30:37 pm »
На мен ми е интересно дали ще се изпълни пророчеството което четах преди поне 7-8 години че през 2008 официално правителството на България ще се обърне към всички напуснали България да се върнат щото в противен случай ще изчезнем. Ами то и да влезем в Европейския съюз и да не влезем пак емиграцията ще бъде доста голяма - даже се чудя при кой вариант ще излязат по-малко хора ;)

интересно дето го казваш, Алиен... И има идея в тва. Не бих се учудил на предсмъртния и безпомощен политически вопъл спадащ до нивото на хленч, за това че няма да има над кого да властват... Ама освен това ме е страх, че може да възбуди сериозна поляризация. Tези които не се върнат ще бъдат намразени. Е, не е сигурно, че така ще стане, но който остане вън от БГ ще има задължението да помага, за да не излезе егоист и продажник. Така си мисля,, че ще се опитат да изтълкуват ситуацията хората, от което може да има политически дивидент, в това че хората вътре могат да искат да забранят на тези вън да гласуват и някоя политическа сила би загубила от това>> ДПС. Тва костовисти и АТАКА, може да застанат зад такава работа. Но дори да е така, то ще зависи от БСП и царистите, те какви ги мъдруват.

Абе, шега не бива!

Искам да уточня само. правя прогнози сега, не съм 10000% убеден, че така ще стане, ако изобщо предсказанието се изпълни.

coroviev

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #3 -: Януари 09, 2006, 17:44:53 pm »
 Аз се надявам,че като ни вземат в ЕС(защото това не зависи дали искаме или не),че ЕС-то ще  бъде едно истински демократично,човеколюбиво и човекозащитаващо ЕС и ще приеме с отверени обятия всичкото ром,ром с кола,дайкири,грог и т.н.!Да ама е прекалено хубаво за да се случи :'(

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #4 -: Януари 09, 2006, 18:50:10 pm »
Представяте ли си 2007 на приемат и нали вече сме съвсем европейци ;) и 1 милион българи заминават в чужбина! Напрао шок и ужас  :D

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #5 -: Януари 10, 2006, 09:54:43 am »
емиграцията е най-малкият проблем, няма раждаемост - само ромите се плодят.

аз имам син на 5 месеца и мога да ви кажа, че в големите градове в България просто нямаш шанс да отглеждаш нормално дете. Дневната разходка е кошмар - трябва да мъкнеш детето и количката на рамене щото по тротоарите има паркирали коли, лунен пейзаж е навсякъде - трапове, дупки, плочките пръскат кал (аз му викам на това куркапан), пресичането на зелено и на пешеходна пътека е опасно защото с дете си малко подвижен и не можеш да притичаш като лети някое камикадзе срещу тебе, в парка трябва да си носиш поне нунджако за препоръчване е направо пистолет защото кретени разхождат кучета убийци и по храстите се крият изроди ... абе мамати си рака с две думи

едно раждане е свързано с огромни разходи - подкупи на лекари, сестри и акушерки - ако не искаш просто да крепираш, но това пак не е гаранция.
детските градини и училищата са трагедия - на мои приятели децата яко метат гюбеци защото простотията е навсякъде и спасение няма дори в скъпоплатените заведения.

дори да опънеме чертата и това всичко до тука да го игнорираме идва друг проблем - манталитета на българина който през последните години страшно се е променил. цялата ценностна система е с краката на горе и няма изгледи това да се промени.

 ... ми това е. жалкото е, че всичко това не е случайно - българина е обречен
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #6 -: Януари 10, 2006, 09:59:02 am »
Тангра си знае работата ;)
"България ще я има, докато го има млечния път."
Предсказание....
Млечния до 2012 ли му е гаранцията?  :D
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

firma

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #7 -: Януари 10, 2006, 11:29:41 am »
Като говорим за 2012 г.хм....Българите сега ги плашат с болести,недоимък,ниска раждаемост,да изпада населението в паника и да не може да мисли от страх.Но.......идва време разделно.Всяко зло за добро.

coroviev

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #8 -: Януари 10, 2006, 11:45:19 am »
Цитат
Млечния до 2012 ли му е гаранцията?
Осигуряватт и следгаранционен сервиз,но е доста скъпо.Може да се направи абонамент-30лв. на месец,идват,продухват кондеза от компресора,проверяват налягането по маркучите и ако има проблеми плащаш само резервните части ;D
    В същност цялата тази простотия обзела страната може да е за добро-така ще се отдели утайката от стойностните люде.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #9 -: Януари 11, 2006, 00:48:36 am »
Атила е прав, училищата е пълна анархия, дори и при малките. Тийновете ходят напушени и с махмурлук и за нищо не ебават даскалите, даскалите пък съвсем са се смахнали от всичко това, хлапетата ходят наляво-надясно, размахвайки телефони за по 300-400 лв, да не говорим колко е вярно това което се преподава, въобще пълна анрхия. На трябва да се опитимисти...Мухахахаха :D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #10 -: Януари 11, 2006, 08:19:27 am »

    В същност цялата тази простотия обзела страната може да е за добро-така ще се отдели утайката от стойностните люде.


За съжаление по-скоро ще се отдели един елит силно разнороден като интереси, култура и интелект, но обединен от мания за пари и власт над другите. Той ни се показва всяка секунда по-всички медии и на 90% от населението мечтата му е да могат да влезнат в него на каквато и да е цена.

Eon

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #11 -: Януари 11, 2006, 10:12:11 am »
Еми нормално е да излязат в ЕС 1 млн. (че и повече мен ако питате)
при тази ситуация:
аз имам син на 5 месеца и мога да ви кажа, че в големите градове в България просто нямаш шанс да отглеждаш нормално дете. Дневната разходка е кошмар - трябва да мъкнеш детето и количката на рамене щото по тротоарите има паркирали коли, лунен пейзаж е навсякъде - трапове, дупки, плочките пръскат кал (аз му викам на това куркапан), пресичането на зелено и на пешеходна пътека е опасно защото с дете си малко подвижен и не можеш да притичаш като лети някое камикадзе срещу тебе, в парка трябва да си носиш поне нунджако за препоръчване е направо пистолет защото кретени разхождат кучета убийци и по храстите се крият изроди ... абе мамати си рака с две думи

едно раждане е свързано с огромни разходи - подкупи на лекари, сестри и акушерки - ако не искаш просто да крепираш, но това пак не е гаранция.
детските градини и училищата са трагедия - на мои приятели децата яко метат гюбеци защото простотията е навсякъде и спасение няма дори в скъпоплатените заведения.

дори да опънеме чертата и това всичко до тука да го игнорираме идва друг проблем - манталитета на българина който през последните години страшно се е променил. цялата ценностна система е с краката на горе и няма изгледи това да се промени.


На мен ми е интересно дали ще се изпълни пророчеството което четах преди поне 7-8 години че през 2008 официално правителството на България ще се обърне към всички напуснали България да се върнат щото в противен случай ще изчезнем. Ами то и да влезем в Европейския съюз и да не влезем пак емиграцията ще бъде доста голяма - даже се чудя при кой вариант ще излязат по-малко хора ;)
Ама освен това ме е страх, че може да възбуди сериозна поляризация. Tези които не се върнат ще бъдат намразени. Е, не е сигурно, че така ще стане, но който остане вън от БГ ще има задължението да помага, за да не излезе егоист и продажник.
Ред мислиш ли, че на тези които са в чужбина много ще им пука дали ги мразят в БГ или не...
На мен лично няма да ми пука, честно ти го казвам. Щом държавата си е такава, ще си ходят и хората...
Тези които ще намразят останалите това ще са най-наглите и безсрамни хора според мен...
Не виждам защо трябва да се мрази човека, който иска да намери щастието си на друго място...
Това мислене е закостеняло...и няма никаква връзка с патриотизма...Защото патриот е не този, който е тук в БГ, а този който работи за БГ, независимо че е в чужбина....
айди ;)

coroviev

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #12 -: Януари 11, 2006, 11:25:17 am »
Цитат
а съжаление по-скоро ще се отдели един елит силно разнороден като интереси, култура и интелект, но обединен от мания за пари и власт над другите. Той ни се показва всяка секунда по-всички медии и на 90% от населението мечтата му е да могат да влезнат в него на каквато и да е цена.
   Това което казваш вече се случи,но това не е елит в истинския смисъл на думата.Истинските стойностни хора са или в чужбина,но никога няма да ги видиш по предавания като"Глобусът" и подобни,или тук в България,но никога няма да чуем за тях.За мен,сега нарочения елит  е наследството на работническо-селската държава,неможе от жаби изкарани от гьола и хвърлени в морето да очакваш китове.Щом нещо като Евгени Минчев е коректив за стил и "арбитър на елегантността",това говори,че страната просто няма елит(интелектуален),а само пролетарски първични инстинкти.
   Обаче това няма да продължава вечно,защото не е естествено развитие,нещата ще се променят.Въпреки скапанато образование,има много умни и будни деца,те са бъдещето,а техните връстници,дето в главите им са само кинти и БМВ-та са бъдещите техни слуги.
   Един пример,като тийн бях хеви-метал,движех се в доста хулигански компании,знаете какви бяха металите в края на 80-те и началото на 90-те.Една част от тези метали въпреки лошата среда се образова,взе живота си в ръце и успява,други си останаха метали за цял живот-поддадоха се на течението.Същото е и в България,едни ще минат цедката,други ще си останат чалгаджии за цял живот.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #13 -: Януари 11, 2006, 11:47:15 am »
Цитат
Ред мислиш ли, че на тези които са в чужбина много ще им пука дали ги мразят в БГ или не...
На мен лично няма да ми пука, честно ти го казвам. Щом държавата си е такава, ще си ходят и хората...
Тези които ще намразят останалите това ще са най-наглите и безсрамни хора според мен...
Не виждам защо трябва да се мрази човека, който иска да намери щастието си на друго място...
Това мислене е закостеняло...и няма никаква връзка с патриотизма...Защото патриот е не този, който е тук в БГ, а този който работи за БГ, независимо че е в чужбина....
айди 

за "поляризацията между вътре-вън БГ",

то и аз не съм много сигурен доколко ще е туй, ама като ги чета из форума на news.бг... (въпреки че той надали е сигурен показател). Абе мисълта ми е, че може би има потенциал в това някой да експлоатира поляризацията на обществото, някоя демагогичечска партия и да правят глупости. А на тез дето са вън от БГ-- няма да им пука хич, тва е ясно.

:)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #14 -: Януари 11, 2006, 11:59:23 am »
кво значи вън-вътре БГ ?!?!
ако някой си мисле че тия дето са "вън" могат да оправят тия дето са "вътре" мноо се лъже - може да ги оправят както Симеон Краля ни оправи - всички на задна прашка.

Помогни си сам за да ти помогнат и другите - цялото нещо трябва да дойде от самите хора, което спред мене няма да сране. Колкото и да обсъждаме, каквото и да казваме просто няма смисъл - българина е тъпо парче.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27