Автор Тема: Геноцид над българите  (Прочетена 29675 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #15 -: Януари 11, 2006, 18:53:08 pm »
Абе каквото и да си говорим... манталитета на българина е под -10. Аз направо се плаша понякога. Политиците ни са с мозък на пиле и не вдяват 2 и 2, да не говорим, че хабер си нямат от истинска политика.

Аз никога не съм искал да си тръгна от България, но там е просто невъзможно да се оцелее ако не си Сина на някого. Опитвал съм се да печеля пари там и трябва да ви кажа, че рядко хората са си плащали след свършен труд. Рядко са хората като AGISOFT, които зачитат труда на хората. Това са хора от съвсем друга генерация и този тип в България са малцина.

Оставете парите... Инфраструктурата е под всякакава критика. Както повечето знаете следвам архитектура и навлизайки все повече и повече в материала се хващам в главата като си спомня инфраструктурата на София. Пълен скръб - строят се блокове с безумен дизайн на места където трябва да се спазва някаква архитектурна традиция. Традицията в архитектурата е гола вода... Никой архитект не се съобразява с това как стои една сграда сред останалите постройки около нея... Имам чувството, че ако някой си плати и Две топки с Банан ще му построят до НДК. Въобще нямам думи. Няма да си отварям дори устата за разрушените български ценности. ПЪЛНИ ИДИОТИ. КАТО МАВЗОЛЕЯ... за какво им трябваше да го рушат този мавзолей, да насадят тези умрели от глад цветенца, дето дори не ги поддържат. ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАЙНА...

И знаете ли какво не знам дали ще се върна в България, защото дори и да ме молят и да ми говорят топли думи и националистически глупости, същите молещи се люде после ще МИ СЪСИПЯТ ФАМИЛИЯТА ОТ ПРОСТОТИЯ.

По скоро бих помогнал първо на БЪЛГАРИНА да се види отстрани КАКЪВ Е КАЛЪФ НЕДОДЯЛАН и тогава ще мисля да се връщам. ТРЯБВА НИ НЕ ЕДИН А 10 000 АЛЕКО КОНСТАНТИНОВЦИ, които сигурно пак няма да помогнат, защото много са ГЛУПАВИ ЛЮДЕТЕ...
« Последна редакция: Януари 11, 2006, 18:55:27 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

coroviev

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #16 -: Януари 11, 2006, 19:22:54 pm »
Абе каквото и да си говорим... манталитета на българина е под -10. Аз направо се плаша понякога. Политиците ни са с мозък на пиле и не вдяват 2 и 2, да не говорим, че хабер си нямат от истинска политика.

  Неможеш да си представиш колко по-ниско от това.Работя половината ден в едно миньорско село,където рекомбинацията на генофонда последните 50 години е дала  невероятни резултати.За съжаление,това са типичните представители на средностатистическото народонаселение.В това прекрасно място,ако не биеш жена си или не пиеш кило и канче преди закуска,значи си педераст.На всичко отгоре се възприемат като несправедливо обеднели благородници-нали миньорите бяха аристокрацията на работническо-селската държава.Е затова смятам,че комунизма е зло в най-чист вид-размества местата на хората,размества ценностите,и разглезва народа.Тук всички реват,че държавата не давала,а никой не се оплаква,че държавата пречи да си подредиш живота.Аз не искам да ми дава,а да не ми пречи да работя и да се развивам.
   Все пак съм оптимист и поддържам това което казах в предния си пост.Ние няма да доживеем,но нашите внуци ще видят началото на светлината.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #17 -: Януари 11, 2006, 19:52:57 pm »
Прави сте и двамата, че и още по-зле е-простащината е издигната в ранг на държавна политика!
Но с теб,  coroviev, не съм съгласен. Кви внуци, бре, аз съм си спуснал насрещен план да видя светлината още приживе  :D  Пък да не мислиш, че и Земята ще ни търпи толкоз време ?
Не мисли като човек!-Крион

coroviev

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #18 -: Януари 11, 2006, 20:58:37 pm »
 Ха-ха -ха
Цитат
аз съм си спуснал насрещен план да видя светлината още приживе 
,ами като си го пуснал тоя план да  оцелееш  след апито(умалително на апокалипсис),нали е логично да оцелее и някоя Миротворка,защото природата не търпи дисхармония в ин-ян системата. И двамата ще  се залюбите(не че ще имате кой-знае какъв избор),ще имате малки Миротворчета,които ще се залюбят с малките Коровиевчета(аз също смятам да оцелявам,но комплект с жената,щото сме "докато смъртта ни раздели") и ето ти щастливи внуци,виж колко е просто и логично! :D ;D ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #19 -: Януари 11, 2006, 21:12:05 pm »
аз съм си спуснал насрещен план да видя светлината още приживе 
Атомките като гръмнат и виждаш светлината
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #20 -: Януари 11, 2006, 21:14:26 pm »
А, така може  :D  Щото и аз ще съм с "докато смъртта ни раздели", поне няма да ни се налага да търсим.

 Gil-Galadh, кои атомки-тия на два крака ли?   >:(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #21 -: Януари 11, 2006, 23:45:05 pm »
Май става въпрос за някакви ядрени реакцийки. БУУУУМ   8)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #22 -: Януари 12, 2006, 09:15:06 am »
Абе каквото и да си говорим... манталитета на българина е под -10. Аз направо се плаша понякога. Политиците ни са с мозък на пиле и не вдяват 2 и 2, да не говорим, че хабер си нямат от истинска политика.

Аз никога не съм искал да си тръгна от България, но там е просто невъзможно да се оцелее ако не си Сина на някого. Опитвал съм се да печеля пари там и трябва да ви кажа, че рядко хората са си плащали след свършен труд. Рядко са хората като AGISOFT, които зачитат труда на хората. Това са хора от съвсем друга генерация и този тип в България са малцина.

Оставете парите... Инфраструктурата е под всякакава критика. Както повечето знаете следвам архитектура и навлизайки все повече и повече в материала се хващам в главата като си спомня инфраструктурата на София. Пълен скръб - строят се блокове с безумен дизайн на места където трябва да се спазва някаква архитектурна традиция. Традицията в архитектурата е гола вода... Никой архитект не се съобразява с това как стои една сграда сред останалите постройки около нея... Имам чувството, че ако някой си плати и Две топки с Банан ще му построят до НДК. Въобще нямам думи. Няма да си отварям дори устата за разрушените български ценности. ПЪЛНИ ИДИОТИ. КАТО МАВЗОЛЕЯ... за какво им трябваше да го рушат този мавзолей, да насадят тези умрели от глад цветенца, дето дори не ги поддържат. ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАЙНА...

И знаете ли какво не знам дали ще се върна в България, защото дори и да ме молят и да ми говорят топли думи и националистически глупости, същите молещи се люде после ще МИ СЪСИПЯТ ФАМИЛИЯТА ОТ ПРОСТОТИЯ.

По скоро бих помогнал първо на БЪЛГАРИНА да се види отстрани КАКЪВ Е КАЛЪФ НЕДОДЯЛАН и тогава ще мисля да се връщам. ТРЯБВА НИ НЕ ЕДИН А 10 000 АЛЕКО КОНСТАНТИНОВЦИ, които сигурно пак няма да помогнат, защото много са ГЛУПАВИ ЛЮДЕТЕ...

рспкт, точно това имам и аз предвид.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #23 -: Януари 12, 2006, 12:47:42 pm »
А, така може  :D  Щото и аз ще съм с "докато смъртта ни раздели", поне няма да ни се налага да търсим.

 Gil-Galadh, кои атомки-тия на два крака ли?   >:(

Не тея дето като паднат от небето и става БУУМ
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #24 -: Януари 14, 2006, 03:26:14 am »
Абе, за сега основния проблем е не птичия грип, а ПТИЧИЯ МОЗЪК....на мнозинството....управници.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #25 -: Януари 14, 2006, 09:23:37 am »
Горещи страсти в Парламента14 Януари 2006


Скандал избухна, когато Олимпи Кътев изпрати Стела Банкова "на лечение", а Димитър Стоянов се нахвърли върху него, за да я защити

      Почти до бой се стигна в българския парламент. Малко след 13.00 часа на петък 13-ти. Заради толкова разгорещени депутатски страсти за първи път се прекратява заседание. Всичко започна уж невинно, след като Стела Банкова от "Атака" поиска да се откаже от 13-тата си заплата. "Ние с Кузов и Минчо Христов не желаем да участваме в тази схема и връщаме заплатите, 13-тите", каза Стела Банкова.

      Нещата излязоха от контрол, след като Олимпи Кътев репликира Стела Банкова от парламентарната трибуна: "Като има телевизионни камери, някои хора в тази зала, като Стела Банкова, пощръкляват, като им замирише на тв камери и се чудят какво да кажат на трибуната, белким някой се сети за нея... Това лице, предлагам да му осигурим малко възможност и да ходи да се полекува".

      Светкавично най-младият депутат Димитър Стоянов скочи срещу Кътев, за да защити колежката си.

      "Това е български парламент, г-н Стоянов, моля ви напуснете залата... Моля ви, напуснете залата, отстранен сте за днешното заседание, квесторите, помогнете му да излезе".

      Стоянов така и не помръдна. Безсилен да овладее положението, Корнезов даде почивка. Дори и тогава Стоянов не излезе от залата. Квестори и депутати почти половин час го умоляваха да напусне. Той беше непреклонен. Любен Корнезов поднови заседанието за минута. Обясни, че парламентът е оскърбен, че Стоянов ще бъде отстранен за три заседания и предсрочно закри работния ден.

      "Скочих внезапно, защото господин Кътев ме обиди лично, нарече ме пикльо... Щях да му поискам обяснение, видяхте че квесторите реагираха отлично и веднага застанаха между нас, видяхте, че до друг сблъсък нямаше да се стигне", каза Димитър Стоянов.

      По-късно групата на "Атака" обясни, че ще иска оставките на Георги Пирински и на Любен Корнезов. Стана ясно, че Атака няма намерение да спазва правилата, когато ги смята за неоснователни. Сидеров нарече въпросите на журналистите “поръчкови”, а Павел Шопов се обърна към репортерите на БНТ и Нова телевизия с думите: "И вие двамата сте известни инсинуатори, от нощта на изборите, двамата".

      Корнезов обясни, че следващата седмица Комисията по етика, чийто председател е от "Атака", ще се занимае с грозния скандал.
« Последна редакция: Януари 14, 2006, 11:58:19 am от Horus »
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #26 -: Януари 14, 2006, 23:43:04 pm »
Голям кеф ми е да ги гледам как се карат. Но тогава бой нямаше да има, пак са попресилили ситуацията.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #27 -: Януари 14, 2006, 23:53:07 pm »
Главното в тази история е, че депутатите си раздават допълнителни пари, без да го гласуват официално, както си е по закон. Олимпи Кътев изпищя, че Ст.Банкова уронвала авторитета на Народното събрание ... пък тя само обяви на всеослушание какво се върши там.
Наглост от страна на политическият ни "елит"  8)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #28 -: Януари 15, 2006, 03:10:05 am »
Управник, чийто име знае целия народ, е лош управник...
Нещо такова пише в И Дзин...
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Геноцид над българите
« Отговор #29 -: Януари 16, 2006, 21:56:33 pm »
Холандският 'Телеграаф': Внимание! Българите идват!

Те са европейски шампиони по фалшифицирането на евро, смята директорът на бюро 'Документи' към националната полиция в Холандия
23.06.2005

Българите са европейски шампиони по фалшифициране на евро и българската мафия е опасност за Холандия, пише в днешния брой "Телеграаф" (Telegraaf.nl) - най-големият холандски всекидневник (700 000 бр. тираж).

За статията, описваща криминални престъпления в Холандия със замесени българи, разказва Десислава Дамянова от Българската редакция на Би Би Си (BBC.bg):

"Внимание: Българите идват!" - с такова заглавие холандският "Телеграаф" открива пета страница на днешния си брой.

Статията е за акцията на полицията в Хага от миналата седмица, при която бяха арестувани 18 души, повечето от които български граждани.

Задържаните са заподозрени за изработване и привеждане в обръщение на 0,5 млн. фалшиви евробанкноти и за изработване на 1000 фалшиви паспорта на различни националности.

При операцията в Хага и Ротердам бяха обискирани няколко жилища и иззети принтери, компютри, пишещи машини и печати, с които се предполага, че са изработени част от фалшивите документи за самоличност, разказва кореспондентката.

Акцията е извършена със съдействието на регионални полицейски власти в Холандия, Европол и българската полиция.

Холандската полиция оприличава настъпването на българската мафия като чума, пише още в статията се "Телеграаф".

Броят на задържаните български банди в Холандия непрекъснато расте, продължава авторът на текста и припомня случая от преди няколко месеца, когато също в Хага бяха арестувани български граждани, пренасящи фалшиви паспорти, произведени в България, укрити в хляб.

ТЪРСИ ОЩЕ В ГЮВЕЧ ЗА:
'фалшиви банкноти'
'Холандия+България'
   
Според холандския всекидневник освен с фалшифициране на евробанкноти и различни документи за самоличност, сред които паспорти, шофьорски книжки и разрешителни за работа, българската мафия в Холандия е известна и с трафика на жени и принуждаването им да проституират, с кражбата на коли и търговия с дрога.

В един от докладите на националната полиция България, която е кандидат за член в ЕС, е обрисувана като страна с разрастваща се мафия, отбелязва "Телеграаф" и цитира пожелал анонимност полицейски източник, според когото:
"България е опасност, с която трябва да се съобразяваме в близките години".

Почти всяко разследване изникват български връзки, продължава най-тиражният холандски всекидневник. Български банди са замесени в износа на откраднати скъпи автомобили през пристанището в Ротердам за Гърция и България.

Българите обаче са известни най-вече с фалшифицирането на евробанкноти. "Телеграаф" цитира Мишел Ауде Фелдхаус, директор на бюро "Документи" към холандската полиция, според когото "българите са европейски шампиони по фалшифицирането на евро".

Голяма част от фалшивите евро се правят в България, въпреки че част от банкнотите са произведени и в Холандия (пак от българи).

Тези пари дават преимущество на българската мафия пред останалите криминални групи от Източна Европа, защото с пари се правят още повече пари.

Това е основата за други престъпления, и в този смисъл такова развитие е изключително тревожно, обобщава всекидневникът.

В началото на юни чешките власти започнаха акция срещу измамници, които предлагат излезели от обръщение български левове.

80% от тях са от България и Румъния, отбелязва зам.-шефът на полицията в Прага Лудвик Клема и уточнява, че невалидните купюри, предлагани вместо крони, били увити в чешките банкноти.

Чешкото издание "Прага пост" също пише за бум на джебчийството и измамите с фалшиви пари в разгара на летния сезон и предупреждава хората да бъдат внимателни, когато обменят валута.

Според публикацията "на мода" в чешката столица са измамите, при които чешките крони се подменят с излезли от употреба (още от 1999 г.) български банкноти.

musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27