Автор Тема: Въпрос за ин витро  (Прочетена 29248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lidich

  • Гост
Въпрос за ин витро
« -: Август 19, 2006, 17:46:30 pm »

Предстои ми ин витро оплождане.
Какво мислите за тази намеса в съдбата?

Най-вече ме притеснява факта, че моя баба ме посъветва да не си предизвиквам съдбата и от тогава ме чегърта отвътре.
Благодаря, че ми прочетохте поста (не че писах много)!

Eon

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #1 -: Август 19, 2006, 17:48:38 pm »
Според мен: Давай!

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #2 -: Август 19, 2006, 18:41:29 pm »
А според мен: баба ти е права!
Ако не си сигурна, не бива да го правиш.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #3 -: Август 19, 2006, 18:48:12 pm »
Послушай сърцето си.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #4 -: Август 19, 2006, 20:36:40 pm »
Най-напред да попитам-кога се налага ин витро? По принцип, разбира се, не за конкретния случай.
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #5 -: Август 19, 2006, 20:41:44 pm »
Като не може да се забременее по нормалния начин. Изважда се яйцеклетка и се опложда със сперматозоид. След това тя се вкарва обратно в тялото на майката и оттам нататък е както знаеш. 9 месеца и бебче.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #6 -: Август 19, 2006, 21:34:20 pm »

Предстои ми ин витро оплождане.
Какво мислите за тази намеса в съдбата?

Най-вече ме притеснява факта, че моя баба ме посъветва да не си предизвиквам съдбата и от тогава ме чегърта отвътре.
Благодаря, че ми прочетохте поста (не че писах много)!

Скъпа Lidich,моя съвет е- Не се страхувай!Та това е желанието ,за което си бленувала,молила Бог,плакала-да бъдеш майка,нали?И когато сега ти се предлага тази възможност-прегърни я и я обикни.Майчинството е свято дело.И в този ред на мисли-а ако това е съдбата,която ти предлага този дар?
Поздрав :) :) :)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Tangrata

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #7 -: Август 19, 2006, 22:28:49 pm »
Ако можеш да отложиш с няколко месеца, първо направи пълно плодово гладoлечение.
Съветвам те да посетиш центъра на д-р Емилова
www   emilova    org

Твърди се (а и аз го вярвам напълно ) , че с подходящата грижа за тялото - пречистване с плодове + малко физически упражнения се постигат чудеса, и жените почти 100% забременяват след това и то в чудесно състояние.

Аз лично съм бил в този център, без да страдам конкретно от някаква болест, и мога да те уверя , че ефекта върху организма е поразителен.

Теорията е такава , че тялото има огромни възстановителни функции, и всевъзможните болести и здравни проблеми, от които хората страдат напоследък са му природно неприсъщи и чужди.
Тези здравни проблеми се появяват единствено вследствие на неподходящ начин на живот, неправилно хранене ( с лоша храна), слаба физическа активност и др.
При излизане от този "модерен" начин на живот, организма се възстановява с гигантски темпове и е способен на истински чудеса

Не отричам метода ин витро, но ако можеш да постигнеш резултат по естествен път, ефекта и за тебе и за бъдещото бебе ще е 100 пъти по добър
Успех !

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #8 -: Август 20, 2006, 00:09:01 am »
Ей, тази д-р Емилова акъла ви е взела  >:(

Подкрепям мненията на Ния(винаги ми е харесвало това име  :D) и Хорус-ако душата ти иска дете-направи го, но не го прави по задължение.
Не мисли като човек!-Крион

lidich

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #9 -: Август 21, 2006, 11:16:02 am »
Страшно много Ви благодаря на всички за милите отговори,  много искам да бъда майка и дълги  години чакам.
Баба ми вяра в една теория, че децата избират родителите си. Аман от баба ми  :D

Искам да Ви поздравя за прекрасния форум, събрали сте много интересна информация на едно място, но най силно ме впечатлиха ултра-интелигентните мнения в постовете, както и липсата на правописни грешки!  ;D

ин витро ще направя със сигурност, но имах нужда от ведра дума и приятелско потупване по рамото.
Благодаря Ви!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #10 -: Август 21, 2006, 12:56:36 pm »
Ми тя, баба ти де, е права. Аз също подкрепям идеята, че децата избират родителите си, но то става още на духовно ниво и не виждам проблем в случая.  :D 
Детето вече знае как ще забременееш, какъв генетичен материал ще му предложиш и т.н.
Не мисли като човек!-Крион

lidich

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #11 -: Август 21, 2006, 14:20:53 pm »
Не знам как да ви се отблагодаря, така че ви черпя по една виртуална ледено-студена бира. Вече виждам светлина в тунела. Много ми помогнаха вашите мнения  :-*

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #12 -: Август 21, 2006, 15:54:09 pm »
В тази жега една биричка,  :P  па макар и виртуална...мммм!!!   :D
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #13 -: Август 21, 2006, 17:52:11 pm »
Ако смея и аз да изкажа съвета си, той ще бъде да не избързвате с ин витро достиженията. За зачеване си има и народни методи, много по-евтини и много по-естествени. Аз лично на този етап на ив витро технологията съм против нея. Има някаква истина в самата нея, но тя е за друг етап на развитие, който още не сме достигнали, поради което и тя не може да се използва правилно. Не знам какво сте опитвали за да имате бебе, но препоръчвам народните методи, а такива у нас има много и са ефективни в голяма степен. :)

lidich

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #14 -: Август 23, 2006, 11:02:58 am »
Благодаря за съвета  :-*
Опитваме от 8 години, но лекарското заключение е че просто нямаме друг шанс да станем родителите, освен осиновяването, което е още по сложен и бюрократичен процес от лекарската намеса.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27