Автор Тема: Въпрос за ин витро  (Прочетена 29249 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #15 -: Август 23, 2006, 15:26:22 pm »
Страшно много Ви благодаря на всички за милите отговори,  много искам да бъда майка и дълги  години чакам.
Баба ми вяра в една теория, че децата избират родителите си. Аман от баба ми  :D

Искам да Ви поздравя за прекрасния форум, събрали сте много интересна информация на едно място, но най силно ме впечатлиха ултра-интелигентните мнения в постовете, както и липсата на правописни грешки!  ;D

ин витро ще направя със сигурност, но имах нужда от ведра дума и приятелско потупване по рамото.
Благодаря Ви!


Децата са най прекрасния дар на света. С теб сме :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #16 -: Август 23, 2006, 16:19:04 pm »
Аз имам леки резерви към ин витро. В момента чета едни материали, които не са свързани директно с темата, но създаване на човек по изкуствен начин може евентуално да доведе до резултат при който детето да бъде биоробот без душа. Начина на зачеването и формирането на детето би следвало да са изцяло духовен процес. Разбира се нямам доказателства за твърденията си. Просто възможността 3 милиарда хора на планетата да са биороботи според някой данни е стряскаща.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #17 -: Август 23, 2006, 16:51:18 pm »
Много повече са,и на всичкото отгоре са заченати по "нормалния начин".
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #18 -: Август 23, 2006, 16:55:01 pm »
Да то че и по "нормалния" начин стават биороботи ми е ясно  ;) Въпроса е намесата при зачатието дали играе роля в това отношение. Например при клонирането съм абсолютно убеден че е така!

Дъвиан

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #19 -: Август 23, 2006, 16:56:34 pm »
Аз решавам въпроса за ин витрото по бързия начин: Вярваш ли в Бог, прераждане и съществуване на отвъден свят - тогава отговора за ин витро е НЕ, не вярваш ли - отговора е ДА! Това е - елементарно. ;)

Eon

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #20 -: Август 23, 2006, 16:57:30 pm »
Аз решавам въпроса за ин витрото по бързия начин: Вярваш ли в Бог, прераждане и съществуване на отвъден свят - тогава отговора за ин витро е НЕ, не вярваш ли - отговора е ДА! Това е - елементарно. ;)

Глупости. :-\

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #21 -: Август 23, 2006, 17:07:29 pm »
вижте технически, както беше горе споменато, има и 'биороботи' заченати по нормалния начин, защо с ин витро и клониране /все едно че е голяма разликата.../ да не могат да се получат хора с нормална душевност, мисля че тук много зависи и от нивото на развитие на лекарите, и на родителите, особено майката...
напоследък във физиката и физиологията няма правила, толкова странни неща стават че вече не се учудвам...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Дъвиан

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #22 -: Август 23, 2006, 17:20:52 pm »
Аз решавам въпроса за ин витрото по бързия начин: Вярваш ли в Бог, прераждане и съществуване на отвъден свят - тогава отговора за ин витро е НЕ, не вярваш ли - отговора е ДА! Това е - елементарно. ;)

Глупости. :-\

Ето, ти си от вторите - хахахаахаха  ;D ;D ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #23 -: Август 23, 2006, 21:08:31 pm »
Дъвиан, много опростяваш нещата-да или не, черно или бяло...
Да, ама не  :D   
Не мисли като човек!-Крион

Tangrata

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #24 -: Август 24, 2006, 00:33:59 am »
Предполагам и с инвитро могат да се създават нормални деца. Но по естествен начин е по-добре, ако е възможно.
Поддържам тезата си, че с лечебно гладуване в 99% от случаите възможността от забременяване се възвръща, каквото и да твърдят лекарите. Съветвам те настоятелно да направиш този опит, а инвитро-то не го губиш - можеш да го направиш после.

Имам лични познати, които дори са се излекували с този метод от рак на матката с разсейки и която според лекарите е била отписанаи и и е оставало няколко месеца живот. Разказваха после как отишли при някакъв лекар специалист, със снимките отпреди и след гладуването. Лекарят изобщо не пожелал да повярва, че снимките са от един и същи човек и не пожелал да повярва, че с гладуване е станало.

Толкова важно нещо си заслужава да жертваш един месец в планината и малко усилия.

Antonium

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #25 -: Август 24, 2006, 09:13:52 am »
lidich да не ти пука, всякакви типове се разкарват във форума. Един гладува, друг сънува, трети вижда киборги. Децата това е бъдещето. :D

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #26 -: Август 24, 2006, 09:35:41 am »
Нали затова се развиват и технологиите и медицината за да могат да направят живота ни по лесен.Я си представете ,че ги нямаше тези компютри и трябваше да си пишем писма  ;)хех бая ще трябва да изчакам, докато разбера какво си мислите по дадена тема ;D ;D ;DНо странно,защо никой не вижда дяволско творение в него?
Та по същата логика и за ин витро оплождането.Момиче-довери се на Бог и остави лекарите да си свършат работата.А по -нататък твоята вяра е достатъчна -не се притеснявай.Поздравления за решението ти. :) :) :) :)

"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #27 -: Август 24, 2006, 09:45:58 am »
Но странно,защо никой не вижда дяволско творение в него?

Голям наивитет  ;) Не само че се вижда ами и постоянно се тръби за това ама когато четенето на материалите е избирателно така се получава  :P Ако гледаме реално на нещата напрактика се получава, че се взима генетичния материал на двамата родители и зачеването се извършва от някакви лекари! След това плода се дава на майката да го износи. Духовното изживяване, вибрациите, любовта - липсват. Много скоро ще почнат да се правят и ферми за хора. Дава се генетичния материал пък те го моделират допълнително и излиза точно каквото е поръчано! Филма Гатака сте го гледали предполагам.
« Последна редакция: Август 24, 2006, 11:24:19 am от Alien »

Antonium

  • Гост
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #28 -: Август 24, 2006, 10:04:12 am »
Филма Гатака сте го гледали прдполагам.
Безкрайна е човешката фантазия, но действителноста за добро или лошо е друго. :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Въпрос за ин витро
« Отговор #29 -: Август 24, 2006, 11:31:55 am »
Филма Гатака сте го гледали предполагам.
Безкрайна е човешката фантазия, но действителноста за добро или лошо е друго. :D

Коя действителност ? Тази представената в медиите която ни я поднасят за истина ? Действителността е много субективно нещо.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27