Автор Тема: Ще подпалят Изтока, за да предизвикат пришествието на Антихриста!? - ДА  (Прочетена 30796 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
В света масово се избиват деца, които са носители на Новото, което е в противовес с Реда им!Ще спомена една древна случка в миналото с нареждането да се избият всички младенци(бебета), за да се предотврати раждането на Царя-Христос и ще напрявя малка аналогия с масовото избиване на децата по-света, дали не ги е страх от закона на Равновесието на Антихриста-Христа, но естествено всеки, който е запознат знае, че от няколко години се раждат деца, които са от Шестата раса, които са носители на Христовото съзнание.
Основният закон в Природата е равновесието!

Само ще споделя, че по българските земи Христос е бил познат като Кан Озри!
« Последна редакция: Август 10, 2006, 00:53:30 am от Horus »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
В света масово се избиват деца, които са носители на Новото, което е в противовес с Реда им!Ще спомена една древна случка в миналото с нареждането да се избият всички младенци(бебета), за да се предотврати раждането на Царя-Христос и ще напрявя малка аналогия с масовото избиване на децата по-света, дали не ги е страх от закона на Равновесието на Антихриста-Христа, но естествено всеки, който е запознат знае, че от няколко години се раждат деца, които са от Шестата раса, които са носители на Христовото съзнание.
Основният закон в Природата е равновесието!
Кой ме бие по главата да се обаждам.
 Избиване на младенци не е имало.Управлението на Ирод е било спокойно,и народа даже го е обичал.
А се избивта деца,защото по медиите казват че се избиват деца.Така се създава реакция
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Гил, аз съм гледал филм, където проследяват управлението на Ирод. Бил много строг държавник и постоянно се страхувал за трона си. Дори направил някакъв много величествен строеж, но му забравих името. Та там казаха, че наистина е имало такова избиване на деца. Сега не знам, дали са казали истината.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Съгласен съм че е бил строг,или за това че  еимало отделни бунтовнически елемнти,но а останалото съм напълно сигурен
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

ochakvane

  • Гост
В света масово се избиват деца, които са носители на Новото, което е в противовес с Реда им!Ще спомена една древна случка в миналото с нареждането да се избият всички младенци(бебета), за да се предотврати раждането на Царя-Христос и ще напрявя малка аналогия с масовото избиване на децата по-света, дали не ги е страх от закона на Равновесието на Антихриста-Христа, но естествено всеки, който е запознат знае, че от няколко години се раждат деца, които са от Шестата раса, които са носители на Христовото съзнание.
Основният закон в Природата е равновесието!

Само ще споделя, че по българските земи Христос е бил познат като Кан Озри!


Всичко терористични действия са дело на Сатана. Целта им е само една: въвеждане на един световен закон за борба срещу тероризма. Хората не могат да разберат това, но когато бъде наложен този закон, в него ще се включи нарушаването на Господния ден. И с това като се опитват да се борят за мир, всички ще застанат срещу Бога. А идването на Антихриста отдавна се е осъществило. Той вече седи в Божия храм и се нарича  VICARIUS FILII DEI.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Айстига стоя папа.Оставете го човечеца на мира.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Нали се сещате, че същества от ранга и светлината на нашите деца никога няма да се въплатят на грешно място и в грешно време, никога няма да пропуснат да предвидят всичко, което предстои; нали се сещате, че и онези, дошли при Ирод, и онези, които днес лягат под израелските бомби, се раждаха и раждат с радост, за да приемат върху нежните си телца цялото изумление на възможностите на извънчовешката чудовищност и да отдадат благостьта си за пробуждане на онези сред нас, които все пак са от човешкия родъ. Нали се сещате, че във възвишения си ентусиазъм те няма и за миг да се колебаят или да хабят усилия в някакво съжаление, но дори преди експлозията да разкъса достатъчно вътрешностите им и да изгори плътта до степен, че да причини смъртта, тези светли духове вече ще са се устремили към следващата си задача в служба на нашето общочовешко осъзнаване, пробуждане и повдигане към тази всевишната светлина...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

ochakvane

  • Гост
Надявам се тези, които постоянно говорят против Библията, с удоволствие четат басни като горната. По принцип е винаги така: истината не се приема, защото е нежелана. Но езопови басни се четат с радост.  Е, само че басните са път към никъде.

"Има пътища, които се виждат прави на човека, но са пътища КЪМ СМЪРТ".

Всичко добро!
« Последна редакция: Август 11, 2006, 12:06:45 pm от ochakvane »

Oberon

  • Гост
Адвент,

Това е моя последен пост към теб.

Първо ( и най-важно ): Ако не престанеш с това копи/пейст на Библията, лично ще се погрижа да те банна от форума, и повярвай ми, няма да се почуствам гузен.

Второ: Не ме заплашвай със смърт, защото всички на тази земя един ден ще умрем. Не си ти този, който ще ми казва защо и как ще бъда обречен на вечна смърт.

Трето: За пореден път се опитвам да ти набия в каската, че никой не говори против Библията. Има неща оттам в които просто се съмняваме. Нима съмнението е грях? Говорим против твоя едва ли не фанатизъм, граничещ с ироня вече...

Четвърто: Видях, че драскаши във форума на абв.бг. Спориш с някакъв православен. Нали Словото е едно, учението и идеитя са едни....какво толкоз спорите? Нашия форум не е църковен. Тук мислим, и следваме което изберем за своя истина. Тук сме добри хора, интелигентни, на никого зло не правим. Не ни заплашвай с фалшивата си смърт. Не култивирай отрицателни мисли към теб. Опомни се.

Държа да ми отговориш точно и ясно по всяка една точка. В противен случай, до 24 часа си извън борда. Нищо лично, може да си прекрасен младеж ( дори съм сигурен ) , но мразя пропагандатата във всичките и форми.

Оберон

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Остави го,Один ще го накаже...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

ochakvane

  • Гост
 Ето че пак нищо не си разбрал.
 Аз не те заплашвам с нищо. Този цитат е точно от Словото. Исках с него да кажа, че хората си мислят, че всички начини за спасение са валидни, но всъщност има само един, и той е чрез Христос.
 Хайде сега ми кажи каква е разликата между нас? Аз цитирам Божието слово, ти цитираш хора. Ти по-голямо право ли имаш да пишеш от мен? Или понеже ти го казваш, е вярно. А ако се лъжеш? 
 Колко пъти трябваше да ви предлагам нещо съвсем просто: да разгледаме накратко едно пророчество. Явно, че теб те е страх от това, което ще видиш, а не че не казвам истината.
 Между другото имай нещо предвид: много скоро на света ще бъде наредено да почита един фалшив ден - неделя. Именно това е белегът на звяра. Може и да ме изгонят от форума. Но поне това запомни: който приеме да пази този ден след издаването на заповедта, ще изпълни условието за отхвърляне на Бога и ще получи зверовия белег. Казвам го съвсем сериозно.
 Ти решавай за по-нататък.
« Последна редакция: Август 11, 2006, 17:31:12 pm от Horus »

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Адвент,

Това е моя последен пост към теб.

Първо ( и най-важно ): Ако не престанеш с това копи/пейст на Библията, лично ще се погрижа да те банна от форума, и повярвай ми, няма да се почуствам гузен.

Второ: Не ме заплашвай със смърт, защото всички на тази земя един ден ще умрем. Не си ти този, който ще ми казва защо и как ще бъда обречен на вечна смърт.

Трето: За пореден път се опитвам да ти набия в каската, че никой не говори против Библията. Има неща оттам в които просто се съмняваме. Нима съмнението е грях? Говорим против твоя едва ли не фанатизъм, граничещ с ироня вече...

Четвърто: Видях, че драскаши във форума на абв.бг. Спориш с някакъв православен. Нали Словото е едно, учението и идеитя са едни....какво толкоз спорите? Нашия форум не е църковен. Тук мислим, и следваме което изберем за своя истина. Тук сме добри хора, интелигентни, на никого зло не правим. Не ни заплашвай с фалшивата си смърт. Не култивирай отрицателни мисли към теб. Опомни се.

Държа да ми отговориш точно и ясно по всяка една точка. В противен случай, до 24 часа си извън борда. Нищо лично, може да си прекрасен младеж ( дори съм сигурен ) , но мразя пропагандатата във всичките и форми.

Оберон
Благодаря ,че най- накрая някой се намеси!
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

IYI

  • Гост
Пак Христянство!!!-Аман!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Пак Христянство!!!-Аман!
аман я!

КОлкото до пророеството не е никакво пророчество.
А и спасение от какво?
А да и обикновено тези,които твърдят че говорят с Бога са просто леко луди.Тъй че няма ка да се цитира Божието слово
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Дъвиан

  • Гост
Чувал съм, че според теорията за преражданията понякога тези, които силно ненавиждат нещо или дори го мразят, е много вероятно в предишен живот да са били силно привързани към него. Така че, не се знае... ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27