Автор Тема: Ще подпалят Изтока, за да предизвикат пришествието на Антихриста!? - ДА  (Прочетена 30920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
А ти беше ли като направиха кацане НЛО? :P

Eon

  • Гост
Различно е.

Antonium

  • Гост
Когато попитали Тракийците(най-войнственото племе) защо са отстъпили земята си на Българите те отговорили:
"-Защото Българите са истинските собственици на тази земя!"
Благословен да е Интернета, та да се чуе словото на всякакви мал**мни типове >:(
Що не си направите едно форумче, ти прабългъпски вожде, чакащия, хората със странни съновидения и бушуващи хормони и т.н., та да си обмените мислите и да се подложите на психотерапия /това отдавна съм го предложил на други от форума/ и да настъпи мир по виртуалното поле на Хнета, и да се търси истината далеч от фанатизма и душегубието.
« Последна редакция: Август 15, 2006, 12:33:46 pm от Eon »

Oberon

  • Гост
хахахах, не мисля че Адвента и Прабългарския вожд са за един форум:)))
IYI , не разбирам нещо: по нашите земи кой е бил първи - траките или българите?

Antonium

  • Гост
Може ли аз да отговоря - Та когато Атлантида е потънала и и спасилия се народ се нарекъл Българи, та едни от тях са написали Библията, други основали Шамбала, а трети давали под наем земи та те са пуснали тука Траките да пазят тази свещенна земя. Първи навсякъде са били българските племена. Други няма. Другите са само гадове пречещи развитието на чистите БГ. Абе мани ...(. :-X

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Не посягайте на простотията чрез простотия, моля ви! (не че аз не го правя постоянно : )
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Защо изпростявате като не разбирате и нямате информация, която IYI има в пъти повече от вас? Що за поведение тип "1ви клас"?

Oberon

  • Гост
кажи им го Хор!
Просто не разбираме, как така Траките ( най-войнственото племе!! ) са отстъпили добровоно земите си на Българите. И къде са били българите, когато траките са се заселили тук? Сега ми хрумва и друго. Може би тези земи са били предопределни за българите и траките са се заселили тук с уговорката един ден да ги отстъпят...знам ли и аз...

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
 :'( :'( :'(

"Стадо ловци стреляли по паток единак. ;)
Всеки взел да се хвали:
"Аз, Аз го уцелих."
На патока му омръзнала гюрултията и отлетял към по-спокойни земи."
Схванахте ли ме? ;)

Иключително и само по темата : Ще подпалят Изтока, за да предизвикат пришествието на Антихриста!? - ДАЛИ!
(Само да вметна "анти" е = на приятеля, съседа отсреща. :P)

Какво пришествие на Антихрист бе съЗемляни?
То второ пришествие на Христос няма да има, Вие за противника му погача печете....на софрата му какво щяло да има обсъждате.
Ама пишело го в Библията за това, Второто.....
И в кръчмата пише, че виното е чисто....
Все хора са писали.
Бог пише в Душата на всеки, ето там ще е следващото пришествие.
Познат адвентист ми каза: "Бог се грижи за всичко и всички. Ето виж дори врабчето, Бог винаги му осигурява храна."
Да - казах му аз - но то подскача и си я търси, влага от себе си, старае се. Не се моли и не стои да чака спасение, както някои хора.

Ще подпалят Изтока, за да предизвикат пришествието на Антихриста!? - ДАЛИ!
А аз все си мислех, че реката тече към ниското.
Все си мислех, че въобръжаемия Антихрист ще подпали нещо си?
Или пак съм се заблудил в тъмното?
А може и светлината да ми е дошла в повече и да ме е заслепила?

И пак от заслепение да попитам:
... ще се включи нарушаването на Господния ден. И с това като се опитват да се борят за мир, всички ще застанат срещу Бога...
Следва ли, че Господния ден е само един?
И следва ли, че ако се борят за война, ще са с Бог?
Ако такъв образ ми се рисува, то явно не е на Твореца на Всичко.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

IYI

  • Гост
Момчета първо искам да изразя моето огромно уважение към вас, защото под крилото на този форум едва ли ще попаднат малоумници и ще се опитам в изключително ограниченото ми време да ви обясня!

Историята е общоприета измислица!
Шеф на Български Исторически Музей-Божидар Димитров!!!!???ІШОК!
Преди години в следствие на изследвания относно Христянството попаднах на един екип от Изследователи, които провеждаха изследвания за Българската История, но по някой източни части с разрешение от съответните държави.Нещата, които научих не могат да се обяснят, не са за описване, защото, когато споделиш веднага те анатемосват!На тема История преди официалният Християнски календар съм с информация, която може да разгради Световно установеният ред(NWO), информация, която дава обяснения за днешните и утрешните явления свързани с България и ОТГОВОР НА ГЛАВНИЯТ ВЪПРОС-ЗАЩО ИСКАТ ДА НИ УНИЩОЖАТ!Има някой неща в.... не няма значени......Вижте сами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

България означава ЛЪЧ НА СВЕТЛИНАТА!
Българин означава-Духовно порсветен човек, носител на светлината, но не от Шамбала-глупости
Племената-Утигури, Кутригури-Гури, Гуру-спуснали знанията на Индийците.
Последните изследвания показват, че Турците и Китайците са корен на Българите!
- И това не е всичко, а тези споделени изследвания са от последните направени проучвания в архивите.........
Българин може да спре всички Правителства по света със стратегия, с един замах!
« Последна редакция: Август 15, 2006, 23:06:30 pm от IYI »

IYI

  • Гост
Но най-вече ме очуди реакцията на flyDragon !!!!!Явно нищо не знаете, отрицанието е най-предсказуемият отговор, не бъдете такива за Българските корени, които идват от определено място във Вселената

ochakvane

  • Гост

Цитат
Следва ли, че Господния ден е само един?
И следва ли, че ако се борят за война, ще са с Бог?
Ако такъв образ ми се рисува, то явно не е на Твореца на Всичко.

Здравей!
Да, Господният ден е САМО ЕДИН. Виж сам:

Изход 20:8-11  8. Помни съботния ден, за да го освещаваш.
  9. Шест дни да работиш и да вършиш всичките си дела;
  10. а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти;
  11. защото в шест дни Господ направи небето и земята, морето и всичко що има в тях, а на седмия ден си почина; затова Господ благослови съботния ден и го освети.

На Кого е седмият ден?***на Господа твоя Бог***.

Бог ни е дал другите шест дни ***Шест дни да работиш и да вършиш всичките си дела;***. Но седмият, СЪБОТАТА, е Негов.

Това е денят, който е посочен в четвъртата заповед и не само, че е заповед, която трябва да се спазва, но и показва, че ако пазим този ден, ние признаваме Бога за наш Създател. В противен случай сме атеисти. В тази заповед се съдържа Божият печат.
 А папството ще въведе поклонение не в Господния ден, а в един фалшив обикновен ден - неделята. Човекът ще е поставен пред избор: или да изпълнява Божиите заповеди, или ще пази човешки заповеди.
 Ти питаш дали хората трябва да се борят за война, та да служат на истинския Бог. Не. Никой не трябва да се бори за война. Но и никой няма право да променя Декалога. Ще обясня например как стои положението , защото то не се поставя на отделни гласувания, а ще бъде "анблок". Представи си, че ти поставят избор: "Или приемаш Декалога(папския, а той включва "Не убивай", "Не кради", "Не прелюбодействай", но в него между другото има и нарушаване на Съботата) или си терорист. Никой няма да те пита дали искаш да приемеш всяка заповед, а да приемеш ВСИЧКИ! И всичко в името на мира. Според теб трябва ли човек да застане срещу Бога? Не е въпросът в това дали ще се борим за война, а дали "В името на мира" ще пазим или нарушаваме Декалога". Истинският християнин пази И ДЕСЕТТЕ заповеди!

Поздрави!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
IYI, извинявай душко, ама така както поднасяш информацията-откъслечно, с твърде малко думи, доста разбъркано-едва ли можем да схванем основната линия. На мен също ми е интересно и ако решиш-карай поред и с подробности.   ;D
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Моля да бъда извинен, за невъзможността ми да предам знанията, не разполагам с време никакво, влизам и пиша много бързо и се чудя кое по напред да предам, те нещата са такива и толкова много, че хвърлям парчета от пъзела, които нисшата система разум мисли за да предаде правилно информацията!
ИНФОРМАЦИЯТА-ЗНАНИЕТО ЗА БЪЛГАРИТЕ НЕ БИ МОГЛО ДА БЪДЕ ПРЕДАДЕНО ОТ НИСША СИСТЕМА КАТО РАЗУМА!
Скоро ще говорим за Потомствените Български Шамани и за Преродените Български Колобри!

IYI

  • Гост
Що се отнася до запалването на Изтока и Антихриста не споделям мое мнение, а нечие намерение!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27