Автор Тема: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка  (Прочетена 5365 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

muhuhuha

  • Гост
http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/opinions/article?sid=&aid=80013&cid=50&eid=706

Не знам дали за този раздел е тази тема,ама ще я сложа тук :) ако има проблем,нека модератора я премести.

Та защо промивката на мозъци за великата америка и "смотаната" България е толкова голяма? Защо има такива "философи", като тея от статията? как може българин да тачи повече америка отколкото собствената си родна страна? не знам личното ви мнение,но според мен трябва да се извади и да се учи наизуст "История славянобългарска",защото виждате какво става. срам ме е от такива хора, като тея в американския колеж,които дори и отвикнали на български да говорят. силно им препоръчвам на тези типове да прочетат книгата на Паисии,защото според мен тогава българския народ е бил изправен пред заплахата от погърчване,а сега е исправен пред заплахата от "поамериканчване".
« Последна редакция: Май 09, 2006, 10:50:36 am от Eon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #1 -: Май 08, 2006, 18:17:30 pm »
Еми какво можем да кажем... Това си ни е само на нас черта - чуждото винаги е по-хубаво, по-лъскаво, по-качествено и по-снобско разбира се. Там успяват, там се живее, там се диша, тук има само кал и тор.

Така мисли един млад човек.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #2 -: Май 08, 2006, 19:20:40 pm »
На тези пикльовци много им пасва определението "Вижте ме, та се почудете".
Не мисли като човек!-Крион

ssi

  • Гост
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #3 -: Май 08, 2006, 19:59:30 pm »
Офффффф. Мъчно ми е...
Ама да вървят ...където искат (да не казвам къде другаде)!!
Че са виновни "родителите" ,виновни са ама и пустите държавници толкова опорочиха образователния процес ,че са директно за бесилка. Вижте министрите ни на културата . Боже ,колко неграмотници се навъдиха....!!!!
Но съм мислил и сега ще ви кажа , че на България и трябва режим и тояга. Точно като овцете....
Диктатор ..и лагери...
Съжалявам, ама като гледам все по-лошо става! Много прости хора които са с голямо самочувствие и наглост.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #4 -: Май 08, 2006, 20:23:56 pm »
Офффффф. Мъчно ми е...
Ама да вървят ...където искат (да не казвам къде другаде)!!
Че са виновни "родителите" ,виновни са ама и пустите държавници толкова опорочиха образователния процес ,че са директно за бесилка. Вижте министрите ни на културата . Боже ,колко неграмотници се навъдиха....!!!!
Но съм мислил и сега ще ви кажа , че на България и трябва режим и тояга. Точно като овцете....
Диктатор ..и лагери...
Съжалявам, ама като гледам все по-лошо става! Много прости хора които са с голямо самочувствие и наглост.

Така е ама тва с лагерите не го разбирам - с фашизъм ли ще оправиш нещата, браточка ??
Все пак си мисля че всичко е простимо и на тези хора така или иначе "им се пише нещо на гърба" - те ще си получат заслуженото, не се съмнявайте. По-важно е осъзнаващите го да се умножават...
musica universalis

ssi

  • Гост
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #5 -: Май 08, 2006, 22:29:21 pm »
От доста години наблюдавам как им се "връща". Има хора които няма да влязат в правия път никога. И точно тези се множат защото им е малко акъла и се осланят само на първичното. Не съм съгласен ,че може да се прости всичко. Ами то така и аз ако реша да стана изнасилвач и престъпник ще се оправдавам. "Те другите ще ми простят моите "недостатъци" и извращения. Всичко е просимо..Не съм толкова виновен". Това са хора които нямат ценостна система .... Те живеят в свой свят който им носи пари и други блага за сметка на обикновения човек. Те са като РАК , като БАЦИЛ !!!! Много такива хора има. Еми хайде няма да отидат в лагери...нека си щъкат и продължават така. Ние ще си търпим  :-X

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #6 -: Май 08, 2006, 23:16:21 pm »
Ще ме извинявате за емоционалното мнение, но си мисля, че българския народ е един от най-великите.
Всеки, които се срамува от това, че е българин не е българин (така че да не се притеснява, а направо да си ходи)
Същите тези хора, които се мислят за много велики нямаше да ги има, ако я нямаше България да спира монголските и арабските атаки в древността и средновековието. Онези българи от старите времена, ако можеха сега да видят какво се случва с България, какво ли щяха да кажат ?


Те са само трима от хилядите, дори милиони истински българи.
Аз виждам сълзите в очите им. Цялата им борба, че и целият живот се оказват напразни. Къде е силната и независима България ? Скоро ще сме малцинство, а циганите и турците мнозинство.
Не знам дали кръвта на Хан Кубрат и Аспарух още тече в нечии вени, но всички знаете, че прабългарите са били най-кръвожадните войни... ЛЪВА СПИ НЕ Е УМРЯЛ
Тъп съм не ме слушайте.

muhuhuha

  • Гост
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #7 -: Май 08, 2006, 23:24:13 pm »
не си извинен за емоционалното мнение! по-скоро УВАЖЕН!
Sikozu® каза почти всичко,което ми е на сърцето. за кво са умряли тея хора и още сигурно милиони през годините на нашето съществуване,за такива(с извинение,но към вас,не към тях) мърши,които обръщат гръб на България.

Sikozu®,братко,дано не е умрял. силно се надявам,но като гледам такива като тея и такива като управляващите,явно в тях е умрял. как няма да дойде един като Крум или Симеон Велики,да ги постави тука всички на колене! но помни,че ако се справим с циганите и се запазим като нация още дълго време и това ще стане!

мир
« Последна редакция: Май 09, 2006, 10:52:32 am от Eon »

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #8 -: Май 09, 2006, 11:44:44 am »
Офффффф. Мъчно ми е...
Ама да вървят ...където искат (да не казвам къде другаде)!!
Че са виновни "родителите" ,виновни са ама и пустите държавници толкова опорочиха образователния процес ,че са директно за бесилка. Вижте министрите ни на културата . Боже ,колко неграмотници се навъдиха....!!!!
Но съм мислил и сега ще ви кажа , че на България и трябва режим и тояга. Точно като овцете....
Диктатор ..и лагери...
Съжалявам, ама като гледам все по-лошо става! Много прости хора които са с голямо самочувствие и наглост.

Липсата ти на толерантност е смешна и плашеща едновременно. Учениците са свободни да избират къде да планират бъдещето си. Западният свят не е перфектното общество, но и аз мисля че там възможностите за по-добър живот са по-големи отколкото в Иран, да кажем ... :>

Ще ме извинявате за емоционалното мнение, но си мисля, че българския народ е един от най-великите.
Всеки, които се срамува от това, че е българин не е българин (така че да не се притеснява, а направо да си ходи)

Скоро ще сме малцинство, а циганите и турците мнозинство.
Не знам дали кръвта на Хан Кубрат и Аспарух още тече в нечии вени, но всички знаете, че прабългарите са били най-кръвожадните войни... ЛЪВА СПИ НЕ Е УМРЯЛ

Аз лично не смятам че "българския народ е един от най-великите", просто защото не мисля, че има велики и невелики народи. В крайна сметка всички сме хора и  сме равни без значение кой какъв е по народност - българин, американец или афганистанец ... Не, няма да сме малцинство спрямо циганите - може да имат по-голяма раждаемост, но имат и много по-висока смъртност и детска смъртност - прочетете малко преди да продължавате да повтаряте един и същи клишета. А за "кръвожадните воИни" ... мислиш ли че това е най-голямото нещо с което трябва да се "хвалим" ...

ssi

  • Гост
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #9 -: Май 09, 2006, 12:28:42 pm »
 :D
Цитат
Липсата ти на толерантност е смешна и плашеща едновременно. Учениците са свободни да избират къде да планират бъдещето си
Това не са нормални ученици. Говорим за друго тука. Нормалните ученици ще прославят България. Имаме такива ,ако не знаете (вярно , че са все по-малко).Това са едни глезльовци ,които си мислят ,че света се върти около тях. Те не знаят историята на България , а и не искат да знаят.Не знаят каква хубава храна имаме. Не знаят колко пъти наши спортисти са ни прославяли. Не знаят ,че земята ни е благословена и колко вкусни са даровете и. Не знаят колко велика е била тази държава. Не знаят колко велики хора сме имали (имаме и сега). Те са готови да продадат всичко българско поради това ,че са неуки и невъзпитани. Такива са и хората които сега ни "управляват".
Заради толерантноста сме я докарали до тука ,да ни смятат за долнопробна държава пълна с престъпници (което донякъде е така). Не разбирате ли ,че трябва да има ред и да се спазват законите. На престъпниците трябва да им е ясно,че ги чакат големи мъки ако престъпят законите.
А ние сме мили , търпеливи , толерантни и разбира се хората който нямат човешко съзнание ни се качват на главата. Ние плащаме данъците. Ние пишем по форумите. Ние се опитваме да подадем глава над тинята. А на тях всичко им е позволено и заобикалят законите, и никой друг не ги интересува (дори собствените им деца).
Пак ви казвам това не са хора. Такива самозванци дръзват да се нарекат Българи.
Не трябва да има прошка за такива!!! Те са бактерията ,чрез която загнива нашето общество.
Мога да ви пиша още много и да ви дам още много примери ,но ще се въздаржа за да не ме изкара някой ,че съм фанатик. За разлика от гореспоменатите "хора" аз се съобразявам с мнението на другите хора за мен, и не искам да ме изкарват такъв какъвто не съм!!!
"За чиста и свята република"

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #10 -: Май 09, 2006, 12:36:34 pm »
Цитат
Не, няма да сме малцинство спрямо циганите - може да имат по-голяма раждаемост, но имат и много по-висока смъртност и детска смъртност - прочетете малко преди да продължавате да повтаряте един и същи клишета.
Айде, капитане, прочети и ти нещо: съотношението при раждаемостта българи-цигани е най-малко 1:3, сиреч на 100 българи се раждат 300 циганета. Смяташ ли, че 200 от тях умират?
Не мисли като човек!-Крион

muhuhuha

  • Гост
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #11 -: Май 09, 2006, 13:55:47 pm »
^^ хубав въпрос.
ssi то нещата са навързани,идват след падането на комунизма мутрягите и мутресите и решават,че всичко е тяхно,и от там го предават на децата си,които скоро време ще станат ново поколение мутри. за съжаление е така.

а мен ако питате от рас въвеждам големи помощи за родители вишисти за едно дете,като помощите се утрояват при втори и тн... и както в китай,хората които нямат възможност да отглеждат повече от едно дете,при второ или трето просто не трябва да бъдат стимулирани от държавата,защото в днешно време ромските махали са едва ли не инкубатори,които бълват нови и нови деца,които живеят в страшна мизерия,за да може родителите им да земат пари от някаде.

на България и трябват по-строги закони,защото ние не сме западна европа,по разюздани сме и тн.
но това не значи,че сме с нещо по смотани от европейци и американци.

Цитат
А за "кръвожадните воИни" ... мислиш ли че това е най-голямото нещо с което трябва да се "хвалим" ...

а защо да не се гордеем? да не се гордеем,че едва ли не нямаме загубена битка,без предател? трябва да се гордеем с това.


Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #12 -: Май 10, 2006, 14:33:13 pm »
:D
Цитат
Липсата ти на толерантност е смешна и плашеща едновременно. Учениците са свободни да избират къде да планират бъдещето си
Това не са нормални ученици. Говорим за друго тука. Нормалните ученици ще прославят България. Имаме такива ,ако не знаете (вярно , че са все по-малко).Това са едни глезльовци ,които си мислят ,че света се върти около тях. Те не знаят историята на България , а и не искат да знаят.Не знаят каква хубава храна имаме. Не знаят колко пъти наши спортисти са ни прославяли. Не знаят ,че земята ни е благословена и колко вкусни са даровете и. Не знаят колко велика е била тази държава. Не знаят колко велики хора сме имали (имаме и сега). Те са готови да продадат всичко българско поради това ,че са неуки и невъзпитани. Такива са и хората които сега ни "управляват".
Заради толерантноста сме я докарали до тука ,да ни смятат за долнопробна държава пълна с престъпници (което донякъде е така). Не разбирате ли ,че трябва да има ред и да се спазват законите. На престъпниците трябва да им е ясно,че ги чакат големи мъки ако престъпят законите.
А ние сме мили , търпеливи , толерантни и разбира се хората който нямат човешко съзнание ни се качват на главата. Ние плащаме данъците. Ние пишем по форумите. Ние се опитваме да подадем глава над тинята. А на тях всичко им е позволено и заобикалят законите, и никой друг не ги интересува (дори собствените им деца).
Пак ви казвам това не са хора. Такива самозванци дръзват да се нарекат Българи.
Не трябва да има прошка за такива!!! Те са бактерията ,чрез която загнива нашето общество.
Мога да ви пиша още много и да ви дам още много примери ,но ще се въздаржа за да не ме изкара някой ,че съм фанатик. За разлика от гореспоменатите "хора" аз се съобразявам с мнението на другите хора за мен, и не искам да ме изкарват такъв какъвто не съм!!!
"За чиста и свята република"

Ааа не не. Ама изобщо не съм съгласен. Не си мисли че възпитаниците на английско-американски училища са слепи и не виждат недостатъците на тези общества. Повечето хора, които отиват в чужбина да учат/работят, не го правят защото умират от желание да се нарекат американци или там където идат, а защото както вече казах там ще имат повече възможности за по-добър живот предвид условията в момента. И не, не само децата на престъпници и новобогаташи заминават натам, много от работливите и честни хора осъзнаха че най-важното за което си струва да заделят пари е образованието на децата си и го правят. А в един доминиран от Запада свят, много ясно че образованието придобито някъде там, ще се цени повече. Това, че децата смятатали че света се върти около тях също не го намирам за толкова лошо. Нима трябва да поставят интересите на една държава над личните си такива? Не съм съгласен. Всеки човек има правото да се стреми към по-щастлив живот за себе си и близките си, и е свободен да избере къде да прави това, а не по цял ден да се чуди как да прославя България. Освен това, живеем в 21ви век, където да се тупаме в гърдите само с това каква история имаме, колко ни е хубава храната и "колко велика е била България" не става. Просто, ако продължаваме да набиваме едни и същи неща в главите на чужденците, ще станем смешни. Не казвам, че моментално трябва да забравим всичко това. Но би било много по-добре, ако започнем да се стремим и към по-модерни постижения.

ssi

  • Гост
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #13 -: Май 10, 2006, 15:07:17 pm »
Ок действайте.....
Няма смисъл да спориме за нещо което е на изчезване и никой не го е еня

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #14 -: Май 23, 2006, 00:29:42 am »
Извинявам се, ама само да вметна нещо не е "Хан Кубрат", а е Кан ;) Бях попаднал на информация, че паисиевата история в оригинал се е казвала "История болгарская", но комунистите са го променили на "Славяно-българска". До колко е вярно не знам.
« Последна редакция: Май 23, 2006, 01:07:43 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27