Автор Тема: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка  (Прочетена 5391 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #15 -: Май 26, 2006, 08:28:46 am »
Jean-Luc Picard Tвойте мисли не са гешни, но не им се сега времето за нашата държава, за да се правим трябва да спрете да хленчите и да излезнем всички или поне тя дето няма какво да губят, а като гледам скоро това ще стане с целия народ айде 70 % пред събранието и да се повтори 1997 но вече с нови и млади мозъци а не шибани корумпирани продажници, знай един човек нямали какво да губи става най-опасен, като си толкова миролюбив можеш ли да ми отговорищ защо великите защитници на "свободата" американците не направиха нищо когато китай нахлу в Тибет и армиата им беше посрещната не от друга армия а от монаси, защо не се намесиха, редно ли е да използват забранени оръжия от ООН като касетъчните бомби но ги изпозваха в Ирак, както и снарядите с убеднен уран, ти май въобще не знаеш какво е америка, най големиа проект в човешката история да управляват света (мамка им), и защо да не се гордея че съм БЪЛГАРИН, та самия Папа го каза в официално изявление на 14.05.2006г  "Време е вече Българите да си спомнят кой са и да вдъхнат нов живот на Европа", ако ти познаваш собствения си народ толкова добе колкото той  Българите няма да говориш такива неща, простено ти е защото не знаеш. но ако не се поучиш от грешката си и ти ставаш от онези на който им викам ОВЦИ движат се по течението и нищо повече.
« Последна редакция: Май 26, 2006, 08:44:21 am от TRADEKTOM »
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #16 -: Май 26, 2006, 09:43:50 am »
"Време е вече Българите да си спомнят кой са и да вдъхнат нов живот на Европа", ако ти познаваш собствения си народ толкова добе колкото той  Българите няма да говориш такива неща, простено ти е защото не знаеш. но ако не се поучиш от грешката си и ти ставаш от онези на който им викам ОВЦИ движат се по течението и нищо повече.
Вярно си е... В един момент обаче на хората им "опира до кокала", и тогава само се надигат - сега манипулацията е мн. по-дълбинна !
Иначе  - за предложението ти съм с 2 ръце! :D 
musica universalis

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Мразим 1 март и ни е “пейнфул” за Америка
« Отговор #17 -: Май 30, 2006, 17:05:18 pm »
Jean-Luc Picard Tвойте мисли не са гешни, но не им се сега времето за нашата държава, за да се правим трябва да спрете да хленчите и да излезнем всички или поне тя дето няма какво да губят, а като гледам скоро това ще стане с целия народ айде 70 % пред събранието и да се повтори 1997 но вече с нови и млади мозъци а не шибани корумпирани продажници, знай един човек нямали какво да губи става най-опасен, като си толкова миролюбив можеш ли да ми отговорищ защо великите защитници на "свободата" американците не направиха нищо когато китай нахлу в Тибет и армиата им беше посрещната не от друга армия а от монаси, защо не се намесиха, редно ли е да използват забранени оръжия от ООН като касетъчните бомби но ги изпозваха в Ирак, както и снарядите с убеднен уран, ти май въобще не знаеш какво е америка, най големиа проект в човешката история да управляват света (мамка им), и защо да не се гордея че съм БЪЛГАРИН, та самия Папа го каза в официално изявление на 14.05.2006г  "Време е вече Българите да си спомнят кой са и да вдъхнат нов живот на Европа", ако ти познаваш собствения си народ толкова добе колкото той  Българите няма да говориш такива неща, простено ти е защото не знаеш. но ако не се поучиш от грешката си и ти ставаш от онези на който им викам ОВЦИ движат се по течението и нищо повече.

Пич, аз не хленча и не се оплаквам от нищо. Приемам, че когато се появи трудност, проблема си е мой, и аз съм този който трябва да го разрешава, а не някой друг. Да обобщя пак, ако не си ме разбрал: поставям личните интереси на отделния човек над тези на някакъв вид общество или държава. Тук не става въпрос за това коя държава е добра и коя не. А че всеки има правото сам да избере къде да работи и живее, когато само желанието му е ограничението, което стои пред него. Не смятам, че един българин е нещо повече от който и да е друг жител на Земята, както и обратното. Теории като "еди кой си народ е предопределен/богоизбран за еди какво си" за мен са лишени от смисъл. Именно техните последователи смятам за това което ти наричаш овце, оставили се по течението. И то не за друго, а защото те оставят решението на собствените си проблеми на някакви неясни по-висши сили. А животът е много по-лесен когато прехвърлиш отговорностите на някой друг. За мен рационално мислещият човек, необръщащ внимание на предрасъдъци и условни разделения, поставящ си лични цели и преследващ ги, е за предпочитане пред този, който разчита на принадлежността си към някаква "богоизбрана" група, на която някъде напред в "светлото бъдеще" някой ще дойде и ще помогне безрезервно. Не се опитвам да кажа, че ти си такъв, а просто излагам това което мисля.  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27