Автор Тема: Петър Дънов докарал комунистите в България  (Прочетена 51359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Петър Дънов докарал комунистите в България
« Отговор #135 -: Януари 29, 2008, 19:00:55 pm »
Цитат
Напротив, интересно е на мен, например. Не бързай да обобщаваш с това "на никого". Всеизвестно е, че се изживяваш като командир, и говорещ от името на всички; но посмали малко. Не си дорасъл толкова. Нямам време да пиша, иначе бих се включил в дискусията. Но за сметка на това чета.

Не смея и да казвам на никого да млъкне. Не се чувствам толкова значим и важен. Но някои явно се мислят за много просветлени. Чудно по какви мерки са се премерили. Даже са премерили и учителя си колко точно е духовен, въпреки, че както те самите казват, само отгоре ако се погледне можело да се види.


В подобни изказвания, винаги можеш да откриеш поне шепа ценни бисери  :)

Не, Танграта_ , не бързай да обобщаваш с изрази като "Всеизвестно", "Изживяваш се като командир" и "Говориш от името на всички"! Това е твоето усещане за нещата, но съгласи се, никой не ти е дал пълномощно да говориш, примерно, от Мое Име.
Това, което виждаш ти, дали е това, което виждам аз  :)

Да не продължавам с бисерите... :-* :-* :-*

Мир :)
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Петър Дънов докарал комунистите в България
« Отговор #136 -: Януари 29, 2008, 22:23:37 pm »
Без да искам ни най-малко да те засегна с нещо, нито обидя твоята вяра, бих искал да ти споделя, че по пътя, по който ти вървиш съм бил. И зная къде води.

Интересно това... :-\

Аз 3 пъти поемах пътя на Дънов, но чак на третия ми се отвориха очите...Не е важно по кой път и колко пъти си го минавал, а с какви очи гледаш.

Ето и днес се 'спънах в едно камъче", което ми глождеше отдавна и "ми светна" какво е то. Сега вече ще ми е по-леко нататък.  :)

П.П. Ама много ме дразни да пишем за Бялото Братство под такова грозно заглавие. Не искате ли да отворим нова тема?
« Последна редакция: Януари 29, 2008, 22:25:26 pm от Tina »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Петър Дънов докарал комунистите в България
« Отговор #137 -: Януари 29, 2008, 22:45:18 pm »
Мислех, че само мен ме дразни заглавието  :P За Бялото Братство-в нова тема, който иска да пише.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Петър Дънов докарал комунистите в България
« Отговор #138 -: Януари 30, 2008, 00:53:54 am »
Бялото братство няма нищо общо с Дънов и не заслужава според мен отделна тема. Ако говорим за сегашните му последователи.
Ако пък говорим Космическото Бяло братство, около него има много спекули и също не заслужава тема ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Петър Дънов докарал комунистите в България
« Отговор #139 -: Януари 30, 2008, 08:57:22 am »
Бялото Братство има общо с Дънов, друг е въпросът членовете му как интерпретират  идеите. А това заглавие е тенденциозно и е твърде далече от истината.
Спекулата е навсякъде и във всичко и въпреки това си чешем езиците  ;D Нека всеки сам да прецени кое си заслужава да се дискутира и кое не.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27