Автор Тема: Посланията на КРИОН  (Прочетена 56837 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Посланията на КРИОН
« -: Февруари 25, 2006, 11:31:25 am »
Понеже в други теми почнаха да се пишат неща от чанълингите на Крион та и аз да вмъкна нещо интересно от 2рата книга - "Не мисли като човек" :P


Между 1978 и 1982 се роди група хора, които наистина са специални, защото носят заредения потенциал за промяна на вашата ДНК. По план тяхната възраст щеше да съответства на изпита през 1987 г. и ако се беше оказало, че вашата Земя не е готова, животът им щеше да бъде прекъснат. Както знаете не стана така и те останаха сред вас. Кои са те? Шаманите на Земята ще ги разпознаят веднага, защото те носят атрибутите на този статут тъй като са "новата порода".

Когато казвам, че носят заредения потенциал за вашата еволюция, имам предвид следното: сами те немогат да направят нищо за планетата. Те трябва да се размножат. Именно в този процес ще се освободи катализаторът на техния потенциал. Децата родени от съюза им с обикновени човешки същества ще донесът фина, но видима промяна във вашата ДНК. Ако случайно се свържат помежду си, няма да се случи нищо необичайно; потенциалът им ще се освободи единствено при съчетаването с нормални човешки същества.


Тук трябва да отправя следните предупреждения: споменавам предупрежденията заради онези, които четат това сега и имат контрол над тези неща, и вибрират в пълна хармония с моите думи.

1. Крийте внимателно тези индивиди. Грози ги опасност в лицето на онези, които смятат, че те застрашават утвърдената религия на Земята. По ирония хората, които вярват, че единствени притежават "истината" за сметка на останалите, са онези, които ще се опитат да унищожат истинската съдба на планетата.

2. Не дръжте тези индивиди в безбрачие! Именно чрез продължаването на рода ще се осъществи целият замисъл на Духа. Ще бъде голямо изкушение да ги включите в земните защитни религии и да ги скриете, за да не изпълняват истинската си мисия.
« Последна редакция: Април 08, 2006, 02:48:44 am от Horus »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Интересно....
Дали промяната в ДНК може да се случи единствено по този начин - чрез размножаване?
Дали т.нар. "утвърдени авторитети" не изпитват необходимостта от промяна... Все пак си мисля че процесът не е локален и религията на благостта има корени навякъде
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами според мен е абсурдно да става САМО по такъв начин... Това все пак ще сведе хората изградили ДНК-то до ограничен мащаб.
За мен си остава главният метод - чиста мисъл, състрадание и любов за изграждане на кристална нишка.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
КРИОН
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2006, 21:47:41 pm »
                             Как вървят работите?
             ченелинг от 4 декември 2005 г.


Здравейте, Аз Съм Крион от Магнитната Служба.
Може ли Бог да говори? Бог говори всеки път, когато у вас възникне красива мисъл, вие това знаете ли го?
Колко божествени сте вие? Във вашето ДНК е повече божественото, отколкото не-божественото, но вие това
не го знаете. След време всички тези невидими слоеве ДНК ще получат по-голямо обяснение. Вие заслужавате
да знаете цялата история, даже тя да е доста езотерична.

Да поговорим за вашето ангелско "аз" - вътрешния учител. Много са тези, които се интересуват от самото
понятие. На тях им се иска да попитат: "Ако това е така, тогава защо сме още тук? Какъв е смисълът?"
"Крион, ти казваш, че в нас е повече ангелското, отколкото човешкото, но дуалността скрива това. Ние
идваме тук и си отиваме, и толкова много мъка, толкова много болка има. Това няма смисъл. Ние - ангелски
същества? Ако е така, тогава какво правим тук?"

Толкова много хора стоят пред мен и често казват: "Защо аз? Какво мога да направя, за да променя това
тъмно място? За какво е всичко това?" Време е да се възползвате от вашата интуиция. Ние питаме отново:
"Вие вечни ли сте?" Помислете над този въпрос и ще узнаете отговора. Разбира се, вие сте вечни и това го
знаете интуитивно. Погледнете навътре в себе си. Изпускайки последния си дъх на тази планета, нима си
мислите, че това е всичко, което сте? Нима би имало смисъл, притежавайки такава духовна страст, в един
миг да прекратите своето съществуване?

Нима не чувствате кой стои до вас сега? Когато физиците говорят за многоизмерността, където разстоянията
и времето са неуместни, какво имат те предвид? Какво значи това? Може ли физиката да има за основа
математиката на философията? Отговор: във вашата клетъчна структура протича огромна божественост, все
още скрита, докато не бъде активирана чрез саморазкритие.

Тук в залата е Яи! (Говори за д-р Тод Овокайтис, изследовател, който често пътува с екипа на Крион).
Знаете ли какво реално е открил той? Той е открил как да "пощипнете" ДНК-то така, че да пробудите
ангелската енергия в конкретна област. По-нататъшната работа тя сама си я върши! Вие някога интересували
ли сте се, как се осъществява истинското духовно лечение? Някога интересували ли сте се от процеса,
когато започвате да се занимавате със самолечение? Много от вас упорито работят над това. Повтаряте
изречения и правите интересни жестове. Казвате: "Аз имам намерение да се излекувам; и така, с какви думи
правя това? С какви енергии? Какви емоции са нужни? Какво ще правя? Вие не си представяте.

Върнете се към основното и просто се успокойте... знайте, кои сте вие всъщност. Всичко, което трябва да
правите, е да отворите вратата и да разберете, че вие и Бог сте едно... божествено партньорство. Позволете
на ангела, който сте вие и който отговаря за 11 други слоя ДНК, да излекува поне един от тях, който се
нуждае. Единствения слой, който вие можете да видите, това е човешкия геном, това не е толкова трудно,
но винаги го правите по-трудно, отколкото то е. Вие говорите: "Това е толкова съвършенно, че трябва да
се съпровожда с ритуал, поклонение... възможно е даже и с някаква жертва?"
« Последна редакция: Февруари 25, 2006, 22:33:38 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: КРИОН
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2006, 21:52:37 pm »
Скъпо Човешко същество, позволи ми да кажа: Със своето идване тук ти вече си принесъл жертва. Мислил ли
си за това? Ритуал? Това е раждането! Мантра? Аз Съм Това, Което Съм. Ние казваме: време е да откриете
кои сте вие всъщност и как това работи. Тази вечер тук присъстват такива, дошли да се излекуват, без да
знаят, че за това са дошли. Нека да им кажем следното: защо не си дадете разрешение и не кажете: "С
моята душа всичко е наред"?

В какво състояние се намирате, в каква ситуация сте точно сега, тя харесва ли ви? Някои ще кажат: "Не,
Крион, не ми харесва. Тази вечер аз дойдох, за да се избавя от нея, да намеря начин да изляза от нея".
Добре, аз ще ви дам начина: просто застанете пред Духа и кажете: "С моята душа всичко е наред". С това
вие казвате на Духа, че всичко, което се намира във вашето тяло, е божествено, и въпреки страха, болката
и страданието вие казвате: всичко е наред. Защото знаете, кой сте всъщност. Ангел, ние също го знаем!

Много от вас казват: "Крион, сега е време за празнуване, време, когато ние пеем за мир на земята и
благопожелания за хората. Но точно сега няма нито едното, нито другото! И ние се изморихме; ние се
страхуваме. Даже малка част няма от това, което искаме и визуализираме". Тогава чуйте това. Преди още да
напуснете тази зала, ще разберете как Духът вижда вашата работа и ще можете да го сравните с вашата
човешка гледна точка.

Най-напред позволете да припомня, какво се случи на вашата планета благодарение на вашата енергия.
Налага се да ви върна в 1987 г., напомням ви за Хармоничната Корвенгенция. Годината 1987 - това е красиво
време, с конкретна цел, когато на по-високите нива вашите Висши "Аз"-ове бяха попитани: "Искате ли да се
движите и по-натам с енергията, която развихте за последните 1000 години или искате да я измените и да се
движите напред в абсолютно нова енергия?" Искате ли ново решение, нов енергиен слой над планетата (ново
бъдеще)? На това по-високо ниво вие отговорихте, че искате да се движите напред.

Възможно е някои да кажат: "Всичко това е много интересно, но е недоказуемо. Ние нищо не знаем, тъй като
то се е случило на ефирно ниво". Нека всичко, което се случи след това, да бъде като доказателство за
това, че казаното е истина. През 1992 г. много от вас празнуваха енергията на 1987 г. като енергия 11:11.
Пак това 11. Помните, че числата ги избирате вие (Крион се усмихва). Даже сега много от вас ги виждат на
своите часовници, така ли е? Това е повече от съвпадение, но защо? Това е празнуване на новото решение!
« Последна редакция: Февруари 25, 2006, 22:40:04 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: КРИОН
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2006, 21:58:08 pm »
Скъпо Човешко същество, всеки път, когато виждаш тази конфигурация, казвай: "Благодаря ти, Дух!" Това е
напомняне за това, кой всъщност си ти и защо си тук. Ако някога е имало напомняне за целите ви на тази
планета, то е било тогава, когато сте виждали на вашите часовници 11:11. В номерологическите термини
числото 11 означава "уместно духовно действие", това е числото на учителя (експерта). Такива са всички
двойки от еднакви числа - 11, 22, 33 и т.н... Но не е случайно, че една до друга са две единици. Числото "1"
означава ново начало. В такъв случай енергията 11:11 означава "начало на уместно духовно действие на
планетата".

Някои вярват, че това са последните времена, че всичко е ужасно. Нито едното, нито другото. Пак ми се
иска да ви върна назад във вятъра на вашето рождение. Вие бяхте там, точно преди вашето реално
биологично Човешко рождение. Какво забележително място... какъв удивителен стремеж, какво красиво време.
Ангел, аз бях там! Виждах твоето лице, твоята енергия; виждах твоята решимост. Виждах цвета на твоята
страст и желание да бъдеш на тази планета; виждах, как ти изразяваше своята любов към Гая! След това под
вятъра на рождението, вече готов да влезеш в енергията на планетата, приемайки човечността и канала за
рождение, Ти знаеше какво те очаква. Помисли, през какво премина, за да бъдеш сега тук, в този час,
когато ти се предава това послание. Аз бях там!

И отново искам да напомня - болшинството от вас са родени в старата енергия и преди 1987 г. Ако това се
отнася до вас, то добре сте знаели, че предоставената ви енергия ще бъде стара и застояла, и че всичко
ще свърши между 1999 и 2001г., за това говореха всички пророчества. Всички ваши свещенни книги
свидетелстваха за Армагедон, за други неща, които трябваше да унищожат живота. Ако сте чели свещенните
книги, в тях се казва, че проблемите ще почнат в Израел... и те почнаха... точно по разписание.
Защо? Защо, знаейки всичко това, вие дойдохте точно в това време? Ще ви кажа защо. Защото вие знаехте,
че можете да промените това! И още се чудите, защо сте тук?

От всички въплъщения на тази планета, които сте имали, именно в този живот ще направите изменението.
Това е точно този живот, за който вие се молехте... за да откриете кои сте вие и да извършите
изменението. Някои ще кажат: "Твърде късно е. Тялото ми отслабна, не съм способен да извърша това, много
съм стар и съм невежа". Е, какво, искате да се оплаквате или всичко да промените? Сътрудник на
Светлината, възможно е и затова точно сега да си тук. Нали видя какво представи моят партньор (Ли) - учени,
които са открили, че вашата ДНК действително притежава поле, което променя материята. И че, когато
материята се променя, тя остава променена. Ето го могъществото! А ти още се интересуваш какво правиш
тук?
« Последна редакция: Февруари 25, 2006, 22:47:10 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: КРИОН
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2006, 22:48:03 pm »
10х Миро, много си бърз! :D Поздравления! ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: КРИОН
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2006, 23:01:22 pm »
Благодаря, ама има още толкова! Ще го преведа, ама...друг път.  :D
Не мисли като човек!-Крион

angel2

  • Гост
Отг: КРИОН
« Отговор #8 -: Март 02, 2006, 15:04:16 pm »
Евалата Миротворец ;)Отново толкова много положителна енергия в думите на Крион :-*зарежда сто процентово,ето на това му викам аз напътствия и духовна подкрепа  за войните на светлината, и по този повод поздравявам всички които са поели по този път  :)чакам с нетърпение останалата част от текста!Ами освен пак да не спиш ли Миро? :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: КРИОН
« Отговор #9 -: Март 02, 2006, 15:31:47 pm »
Всъщност, по-интересното предстои от този ченнел. Аз изчаквах някой да реагира, че да разбера дали да продължавам. И само ти да си-продължавам, защото сме на едно мнение.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Съединяване на краищата...

Да сте забелязвали други номерологични събития? Знаете ли колко е важно числото 9? Знаете ли, че то означава "завършек" (край)? Поставете едно до друго 9 и 11 и те ще съответстват на това, което вие не осъзнавате. Съветският съюз отговаряше за част от пророчествата, които биха довели планетата до края. Той със САЩ и Китай имаха сценарий, центриран на проблем с Израел. Този сценарий се асоциира с Варшавския пакт и НАТО. Това трябваше да бъде война, с която щяха да приключат всички войни и всички пророци виждаха това. Но забелязахте ли, че нищо от това не се случи? Защото една година след Хармоничната Корвенгенция Съветският съюз се разпадна. Тази чудовищна политическа система, една от най-могъщите сили на планетата, просто се изпари. И аз ви казвам - идете и намерете това в своята свещена книга - няма да намерите! Защото през 1987 г. вие излезнахте зад ъгъла и изменихте реалността на планетата, метафизически и физически, и нито един пророк не видя, че това ще стане. И отново - кой направи това? Вие.

Всичко се промени, започвайки от 1987 г. Някой обърнал ли е внимание на нумерологията на символа на разделението между изтока и запада? Известната Берлинска стена трябваше да бъде разрушена и датата е 9 ноември 1989 г. Значи денят е 11:9! Ако съберете 11, 9 и 1989, ще получите 11. Това число е навсякъде, то е "числото на века". И вярвате или не, то ще доведе до мир на земята, ако се избавите от неверието и откриете защо сте тук.

Скъпо американско човешко същество, кой би могъл да помисли, че когато ти страдаше от ужаса, който сега назоваваш 9:11, това ще бъде фокусната точка на твоята нова енергия. И кой от вас имаше мъжеството да види това и да каже: "С моята душа всичко е наред?" Вие осмелихте ли се? Ще поговорим за това повече.

Вие се намирате на път, където ще трябва да съедините краищата. Преди няколко месеца с моя партньор бяхме в ООН. Обърнах се със следните думи: "Това, което вие наричате 9:11, и което не е било в нито едно пророчество, ще промени две поколения от живота на Земята. Америка беше единствената страна, която можеше да направи нещо, защото тя е мощна и без опозиция. Такъв беше планът". Ние казвахме, че такава политика може и да не им харесва, и наистина, кой иска смърт и война? Но понякога такива неща са средство, използвано от Духа, за да се предизвика мощно изменение на планетата. Има само една държава на планетата, която има способността да вмъкне голямата палка в средата на Средния изток и енергично да я развърти. Вие сте това и го направихте (американците).

Е, ние отговорихме на много въпроси за войните и политиката! Но историята ще покаже, че това събитие измени всичко по такъв начин, че да бъдем в енергията на 2012. Ако не беше вашата реакция след 9:11 (войната в Ирак), то сега щеше да има част от планетата, която щеше да остане в старата енергия още 1000 години! И това нямаше да бъде вашият избор, идвайки тук. Вие отговаряте за всички тези събития, даже ако другите не са съгласни и не са съпричастни с тях.
« Последна редакция: Март 04, 2006, 23:08:54 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Сега, вие какво мислите, как вървят нещата? Видяхте ли последните новини? Не е толкова добре, нали?
Много от вас ми задават въпроса: "Крион, защо сега има много повече ненавист, отколкото тогава, когато съм се родил? Защо ми се струва, че ние се приближаваме към пропастта и тъмнината?"

Някои са преминали през златния век, наречен петдесетлетие. Нищо подобно на днешната енергия. Това беше краят на войната и вие би трябвало да видите достатъчно, за да празнувате мира и процъвтяването. Вие казвахте: "Такава ненавист никога повече няма да има". Добре, нека да кажа: "Нея винаги я е имало, просто нямаше светлина, за да бъде показана". И изведнъж се появяват Сътрудниците на Светлината, които светят със собствена светлина. И тази светлина осветява нещо невероятно - всичко, което винаги го е имало, но е било скрито. По-рано ние казахме, че единственото, което вие променихте, е коефицента на светлината на планетата (съотношението светлина/тъмнина). Вие не създадохте повече ненавист, нея винаги я е имало. Вместо това, създадохте ситуация, която изискваше решение за човечеството. И това решение се нарича "мир на Земята".

Някога мислили ли сте за това - как вървят нещата? Някои биха отговорили: "Крион, не е съвсем добре. Ние пеем за мир на Земята и благопожелания към хората, но става все по-зле, а не по-добре". Ето това чуваме от хората. Сега ще ви разкажа и останалата част от историята.

Първо, ето нещо, което сме говорили и по-рано. Вие нямате представа какво става. Има неща, за които никога няма да чуете, защото няма да ви се кажат. Ще попитате: "Къде са героите? Кога ще се появят?" Моят отговор е: "Много скоро". Можете ли да празнувате невидимото, знаете ли, че зад този безпорядък и ненавист, които виждате, се случва още нещо, което може да създаде такива ситуации, за които даже не сте мечтали?

Възможно е, мечтата - това е мъдрост, която е много по-вече от това, което някой някога е виждал през живота си. Ние предупреждавахме: ще има сражение... и го има! Нима това за вас е новост? Казвахме: ще има сражение между старото и новото... и го има. Но много от вас крещят: "Трудно ми е, тъжно ми е!" Казвахме ви, че това е част от енергията 11:11. Предупреждавахме ви за промени в климата, вие забелязахте ли ги? (Смее се) Казвахме, че времето ще бъде сурово, че на места, където е имало богат урожай, повече такъв няма да има. И това беше още преди 17 години.

"Крион, защо такива неща се съпровождат с духовно извисяване и водят към мир на Земята? Като че ли нямат нищо общо?". И по-рано сме отговаряли и пак ще повторим - винаги такъв е бил начинът на работа на Бог. Нима не разбирате, че вашето съзнание влияе на Гея? Земята се раздвижи, защото вие така решихте за своето бъдеще.

"Крион, това не ни харесва". Не сме и очаквали, че ще ви хареса, та нали имате сърца, предназначени за състрадание. Някои казваха: "Не разбираме причината за ужасния ураган Катрина. Не разбираме и случилите се неотдавна земетресения". Вие няма да разберете и тези, които ще се случат по-късно, но всичко това е част от реакцията на Гея. Някои питат: "На каква цел може да служи това, че много души си отиват за една нощ?" Миналата година, по това време, в навечерието на празника, земята се раздвижи под океана много по-силно от всеки друг път. Резултатът беше цунами. Разтърсването на планетата беше толкова силно, че реално въртенето й промени своята скорост. Виждате ли това като духовно събитие? Или, гледайки на целия този ужас, мъка и страх, се чудите къде във всичко това е Бог?
« Последна редакция: Март 04, 2006, 23:14:21 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
10х отново Mirotvorec! :)

Тук има 2 книги на Лий Каръл за Крион. "Притчите на Крион" и "Финалната епоха" ;)

angel2

  • Гост
Страхотен си Миротворец :DНо и ти Хорус ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Продължаваме, според мен следващото е интересно:

Човешките същества притежават състрадание, така са устроени. Какво хубаво може да донесе такова ужасно събитие? Вашите новинарски емисии съобщиха, че 200 000 са загубили своя живот. Ще кажа: тази цифра не е вярна - 283 000 е реалното число. И много от вас плачат и питат "Защо?" Позволете да ви напомня някои въпроси, отговорите на които дадохме по-рано. Вие мислите, че смъртта - това е краят? Ужас на ужасите? Скръб на скръбта? Или това е Човешки преход, от който се нуждае планетата и който тя е планирала?

Ох, вие можете да изплачете цялото си сърце и можете да състрадавате както искате. Но аз не питам за това, не питам ранено ли е вашето сърце, защото ние знаем отговора. Ангел, аз искам да знам за твоята душа. Можеш ли да се издигнеш над всичко това и да кажеш: "Това е част от духовната промяна"? Можеш ли да кажеш: "На мен ми се даде това, което те отдадоха"? Сътруднико на Светлината, можеш ли да кажеш именно това? Всяко от тези Човешки Същества е имало в потенциала си цунами, когато е дошло на планетата. Във вятъра на рождението им аз ги гледах в очите и им говорех: "Това е, което ти можеш да направиш за планетата. Съществува потенциал, че ти ще дойдеш и ще си отидеш много бързо и ще станеш част от събитията, за които историята винаги ще говори". И всички те отговориха: "Ние сме готови, хайде да отидем и да го направим!"

За последен път питаме: Разбирате ли каква духовна жертва извършиха те за планетата? Тя създаде такава вълна на състрадание, каквато Земята никога не е виждала по-рано. Вълна на състрадание! Това, което вие узнахте днес за Човешките емоции и ДНК (по време на семинара), ще се съчетае с това. Тази енергия на състраданието отиде в планетата и там остана. Вие някога мислили ли сте за това? Някога мислили ли сте, че нещо толкова ужасно като цунамито, може да бъде гигантски катализатор за мира на Земята? Е, така и беше, и така е! Това е част от енергията 9 и 11, на която вие се съгласихте. Скъпо Човешко Същество, как ти се струва това? Хубаво ли ти е на душата? Хубаво, може би не на сърцето, но на душата как е? Можеш ли да се издигнеш нагоре и да разбереш голямата картина? Ако ти можеше сега да поговориш с отишлите си, то ще чуеш, че на тях им е добре! Те извършиха прехода и с тях всичко е наред. От другата страна на завесата ти би видял хиляди усмихващи се лица. Между другото, много от тях вече се върнаха. Ти за това знаеше ли? Даже много от тях! Ето така бързо се движи енергията.
« Последна редакция: Март 11, 2006, 17:08:51 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27